Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Demokratično zavračanje strokovnjakov

človek
09.02.2007, 08:21
Po zavrnitvi podaljšanja mandata Mitji Gaspariju, sedaj še močno nasprotovanje kandidaturi Jožetu Mencigarju!!!

Gospod Jerovšek (nadangelj Gabriel sedanje vlade), je za častnik Delo izjavil, da vlada ne more graditi na demokraciji, če na vidna in pomembna mesta ne postavijo ljudi, ki verujejo v vladni program! (preberite današnje Delo)!!!!!!!!

Škandal!!!!! :nonono: :nonono: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Kaj So imeli povedati čez komunistično oblast??
:O :mad: :( :sleepy: :nonono:
Da nisi mogel priti nikamor, če nisi bil član partije! (pa še korupcija, klientelizem,itd)
In kaj dela sedaj naša veledemokratična stranka oziroma sds partija??

:censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored:

strašljivka
09.02.2007, 08:37
če nis član bod tiho...

buba
09.02.2007, 08:39
hja - bivsi komunist, noce nekoga, ki ni bil nikoli v partiji....:clown: :veryevil:

bajs01
09.02.2007, 08:40
veselim se , ker je dan volitev vedno bliže

buba
09.02.2007, 08:43
veselim se , ker je dan volitev vedno bliže--in alternativa je...:dontknow: :clown:

človek
09.02.2007, 09:12
--in alternativa je...:dontknow: :clown:

Kakor je bilo rečeno "čas do volitev"!

Alternativa je! Kajti vladanje sedanje garniture je takšno, da skorajda ne more biti slabše!!

Sveda pa bi bilo zelo priporočljivo ustanovitev nove stranke v Sloveniji z drugimi obrazi !! - Še do naslednjih volitev!

Srčno upam!

buba
09.02.2007, 09:23
Kakor je bilo rečeno "čas do volitev"!

Alternativa je! Kajti vladanje sedanje garniture je takšno, da skorajda ne more biti slabše!!

Sveda pa bi bilo zelo priporočljivo ustanovitev nove stranke v Sloveniji z drugimi obrazi !! - Še do naslednjih volitev!

Srčno upam!hm ja -- vladanje, je za "prepricane vernike", izvrstno -- saj se gremo demokracijo, kaj ne --- kar pa se alternative tice -- trdim, da je NI --- in naslednja koalicija, bo tista, ki je ze sadaj, dovolj vidna --- SD - SDS --- in bog nam pomagaj...:(

d28
09.02.2007, 13:17
Jaz ne prenesem dvojnih meril ampak ta vlada ima edinstveno priložnost, da dokaže, da je boljša od prejšnje vlade.

Edino to jo bo dolgoročno zadržalo na oblasti.

Trenutno temu ni tako, saj je sedanja vlada ista kot prejšnja vlada, le da dosti manj izverzirana v skrivanju nečednosti.

Mad Gandhi
09.02.2007, 13:25
Po zavrnitvi podaljšanja mandata Mitji Gaspariju, sedaj še močno nasprotovanje kandidaturi Jožetu Mencigarju!!!

Gospod Jerovšek (nadangelj Gabriel sedanje vlade), je za častnik Delo izjavil, da vlada ne more graditi na demokraciji, če na vidna in pomembna mesta ne postavijo ljudi, ki verujejo v vladni program! (preberite današnje Delo)!!!!!!!!

Škandal!!!!! :nonono: :nonono: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Kaj So imeli povedati čez komunistično oblast??
:O :mad: :( :sleepy: :nonono:
Da nisi mogel priti nikamor, če nisi bil član partije! (pa še korupcija, klientelizem,itd)
In kaj dela sedaj naša veledemokratična stranka oziroma sds partija??

:censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored:

Ja kaj pa si pričakoval??? Saj Kim il Gnus tudi ne bi mogel vladati, če bi imel na ključnih državnih institucijah neke ljudi, ki imajo drugačno mnenje in se ne strinjajo s početjem vlade:veryevil: Jaz dobim ošpice, ko vidim ljudi, ki se z menoj ne strinjajo. Če bi bil jaz predsednik vlade, bi tudi želel, da me nadzirajo moji ljudje na Računskem sodišču, v Banki Slovenije, v protikorupcijski komisiji.... Kako fino zgleda sodelovanje z Barbaro na tožilstvu pa smo že videli po znanstvenofantastičnem mnenju tožilstva v primeru Strojan.:2thumbs:

kow
09.02.2007, 13:26
Mencinger ni noben strokovnjak. On je po poklicu cinik.

fancy
09.02.2007, 13:27
Se pravi................nobene razlike.............pač...............sedaj so naši na ablasti ane :veryevil:

Mad Gandhi
09.02.2007, 13:29
Seveda. Je pa razlika. Sedanji NAŠI so bolj pravi, pošteni in načelni kot prejšnji NAŠI. :D

fancy
09.02.2007, 13:34
Seveda. Je pa razlika. Sedanji NAŠI so bolj pravi, pošteni in načelni kot prejšnji NAŠI. :D

Mea culpa.................kako sem lahko to pozabil :nonono: sedanji NAŠI so the best...............naj živi kralj :clown: :veryevil:

yamamoto
09.02.2007, 14:49
--in alternativa je...:dontknow: :clown:

Alternativa bo, presenečenje pa hudo. :approve: :)

Mad Gandhi
09.02.2007, 14:59

Namig?:)

d28
09.02.2007, 15:19

Če je v tej alternativi kakorkoli prisoten Kučan ali Jankovič, potem to ne bo nobeno presenečenje.

Mcaffee
09.02.2007, 16:18
Gaspari si je sam kriv za zavrnitev kandidature. Njegove politilčne spletke, ko je pač hotel za politične potrebe predstaviti slabše gospdoarske razmere kot so realno, so se mu pač maščevala.
Mencinger pa vsaj zame ni strokovnjak - samo spomnimo se, kako je pred osamosvojitvijo strašil, da bomo v novi državi jedli travo ali pa kako je govoril, da so certifikati ničvreden papir. Jih poznam kar nekaj, ki so jih zaradui tega vrgli v koš pozneje pa so se tolkli po glavi.

platane
09.02.2007, 21:45
[QUOTE=človek;1145841]Kakor je bilo rečeno "čas do volitev"!

Sveda pa bi bilo zelo priporočljivo ustanovitev nove stranke v Sloveniji z drugimi obrazi !! - [QUOTE]
in povsem drugačnim programom in drugačnim načinom dela.

NaceM
09.02.2007, 22:36
Gaspari si je sam kriv za zavrnitev kandidature. Njegove politilčne spletke, ko je pač hotel za politične potrebe predstaviti slabše gospdoarske razmere kot so realno, so se mu pač maščevala.
Mencinger pa vsaj zame ni strokovnjak - samo spomnimo se, kako je pred osamosvojitvijo strašil, da bomo v novi državi jedli travo ali pa kako je govoril, da so certifikati ničvreden papir. Jih poznam kar nekaj, ki so jih zaradui tega vrgli v koš pozneje pa so se tolkli po glavi.

:D :D :D :D :D
A res.. Vrgli v koš? In kaj je bil rezultat? :) :) :)

NaceM
09.02.2007, 22:37
Če je v tej alternativi kakorkoli prisoten Kučan ali Jankovič, potem to ne bo nobeno presenečenje.

Mogoče bo pa spet kak stric prišel z J. Amerike. :) (Nekaj časa je to bilo zelo popularno.)

strašljivka
10.02.2007, 07:38
...sicer pa, za tiste 3 mesece kolkr v povprečju "ta novi" zasedajo funkcijo valilnica kadrov lohk po statistiki še kej dobrga prinese...

Mcaffee
10.02.2007, 09:28
:D :D :D :D :D
A res.. Vrgli v koš? In kaj je bil rezultat? :) :) :)

Rezultat je bil, da so zamudili rok, ko bi jih morali vložiti zaradiu česar so res postali ničvreden papir.

človek
11.02.2007, 08:17

Po eni strani je imel popolnoma prav!!
Pa mi povej čemu so pravzaprav koristili certifikati?

Mogoče k rasti gospodarstva? Višji blaginji prebivalstva? (razen tajkunov ala Gantar)

Pa še to če praviš, da on ni strokovnjak potem se nam zelo hudi piše, saj so naši vrli upravljalci države le črvi v primerjavi z njim!

yamamoto
11.02.2007, 08:33
Se bomo pač vsi skupaj morali navaditi na to, da se strokovnjake izbira samo med "našimi". :cool:
Tudi po naslednjih volitvah bo tako. :veryevil:

Mcaffee
11.02.2007, 08:47
Po eni strani je imel popolnoma prav!!
Pa mi povej čemu so pravzaprav koristili certifikati?

Mogoče k rasti gospodarstva? Višji blaginji prebivalstva? (razen tajkunov ala Gantar)

Pa še to če praviš, da on ni strokovnjak potem se nam zelo hudi piše, saj so naši vrli upravljalci države le črvi v primerjavi z njim!

Primer: Jaz sem svojega vložil v Krko. Dobil sem 6 delnic pa izračunaj koliko so danes vredne. Ni veliko boljše pa kot da sem ga vrgel v koš.

človek
11.02.2007, 19:23
Primer: Jaz sem svojega vložil v Krko. Dobil sem 6 delnic pa izračunaj koliko so danes vredne. Ni veliko boljše pa kot da sem ga vrgel v koš.

Ja in kolk Slovencev je vložilo v Krko? In kolk slovencev je vložilo v razne kmečke družbe in podobno?

Sicer pa moje vprašanje ni bilo namenjeno k polemiziranju glede dobičkov od vloženih certiikatov tistih srečnežev, ki so jih vložili v Krko Lek in podobno. Želel sem razmišlati o gospodarski koristnosti certifikatske politike. O tem pa lako rečem da je eno veliko sranje!!!

Mcaffee
11.02.2007, 19:55
Ja in kolk Slovencev je vložilo v Krko? !!! Vsak, ki je hotel, res pa da so vsakemu, enaku tudi meni, vzeli le 60 odstotkov vrednosti. Glede izpeljave laastninjenja se pa strinjava. Nekateri, predvsem predstavniki leve elite, so v tem obdobju nesramno obogateli.

ElQurc
12.02.2007, 12:12
z vsem dolžnim spoštovanjem (je že čisto na dnu - spoštovanje seveda):

drtiju se je definitivno poslabšalo :rolling:

Drnovšek: Če Rant ne bo izvoljen, institucionalna kriza (http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=2&article_id=1207021210584320&cid=100)

tako govorijo otroci v peskovniku ali pa odrasli, ko jim bolezen počasi jemlje razsodnost :veryevil:

buba
12.02.2007, 12:40
saj ne vem, kaj je sploh potrebna taka, rasprtija, glede novega guvernerje -- jasno, je , da je s svojim rahlocutnim mednarodnim vpogledom, znanjem racunstva "na kroglice" in lokal-patriotsko drzo, edini primeren kandidat g.Jerovsek....:approve:

redfax
12.02.2007, 12:44
saj ne vem, kaj je sploh potrebna taka, rasprtija, glede novega guvernerje -- jasno, je , da je s svojim rahlocutnim mednarodnim vpogledom, znanjem racunstva "na kroglice" in lokal-patriotsko drzo, edini primeren kandidat g.Jerovsek....:approve:

:veryevil:

sicer je prav lepo pogledat, kako Jelincic vlece skupaj z Janso... :clown: clovek bi se vprasal, ce je za podporo rusenja Gasparija dobil tisto oprostilno sodbo... :blush:

buba
12.02.2007, 12:48
:veryevil:

sicer je prav lepo pogledat, kako Jelincic vlece skupaj z Janso... :clown: clovek bi se vprasal, ce je za podporo rusenja Gasparija dobil tisto oprostilno sodbo... :blush:
--no saj to tudi ne bi bila slaba izbira -- "plenivi" je od foha, pa se z "bankovci", kot smo videli, lepo baranta -- ali pa bi morda, kar kaksnega Vatikanskega, bankirja najeli -- tako, da vse ostane v familiji...:approve:

človek
13.02.2007, 12:28
Vsak, ki je hotel, res pa da so vsakemu, enaku tudi meni, vzeli le 60 odstotkov vrednosti. Glede izpeljave laastninjenja se pa strinjava. Nekateri, predvsem predstavniki leve elite, so v tem obdobju nesramno obogateli.

Da leva elita!!!

Gantar močno podpira sedanjo desno stran! Tako mislim, da je obogatela tista stran, ki ji jaz pravim jadralska - Znajo spremljat veter.
Delati je možno z levo in z desno roko, če se pa preveč prepletata je pa za en drek produktivnost.

Ampak bistvo!

Ne gre tukaj za Drnovška (on je itak....), ampak za način sprejemanja strokovnega kadra!

Zanima me koliko strokovnosti je imel v rokavu gospodine Mate ali Erjavec??? Pa zasedata višje pozicije??':dontknow: :dontknow: :dontknow: