Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : siol klobase

sorbo
10.02.2007, 09:05
že več kot eno leto sem uporabnik siola tako interneta kot tv in telefonije.moti pa me da so kljub dragim stroškom pri siolu nekorektni do uporabnikov(vsaj mene)namreč kljub vsakodnevnem klicanju kateri pobere ogromno časa saj je treba vedno čakati vsaj po deset minut na operaterja,se za napake v njihovem sistemu ali v sistemu telekoma,kar mene sploh ne zanima kje,ker pol. pošilja siol,sploh ne zmenijo.še več,napake na omrežju javljam vsak dan a vedno isti odgovori skratka leta 2007 me siol pusti že več kot štirinajst dni pusti z non stop pekinjeno povezavo in tako ne dela ne internet katerega potrebujem za šolo in posel od katerega je odvisen moj kruh,do televizije katere ne morem gledati zaradi prekinjene povezave in tako ostajam že dolgo v dilemi da so pri siolu totalno nekorektni in očitno nesposobni in pa zavajujoči s številom programov na tv kateri kar izginjajo.takšnih bedastih odgovorov od operaterjev sem počasi sit da se izgovarjajo da bo jutri (soboto ali pa poned.)prišel nekdo in zadevo popravila tega nekdo še niso določili(ali je to telekom ali siol serviser-meni je vseeno pa da bi le kdo)skratka sprašujem če obstaja kdo na siolu ki je sposoben odpraviti težavo brez klobasanja kaj pa kao in kdo kajti v nasprotnem primeru bom primoran zadeve počasi predati kolegom in vrstnikom kateri delajo pri raznih časopisnih hišah in ki komaj čakajo da bi zapolnili prostore v časopisih!!!!!!!!!!!!!ZGROŽEN OI OBUPAN UPORABNIK:dontknow: :dontknow: :censored:

T-a-d-e-j
11.02.2007, 08:29
Ob vsem tem pa verjetno redno plačuješ račune. Namesto da plačaš začni pošiljat reklamacije in plačuj samo dneve ko ti zadeva dela brezhibno pa mam občutek, da bodo problemi hitro izginili :).

fazan
11.02.2007, 11:14
Ob vsem tem pa verjetno redno plačuješ račune. Namesto da plačaš začni pošiljat reklamacije in plačuj samo dneve ko ti zadeva dela brezhibno pa mam občutek, da bodo problemi hitro izginili :).
V kolkor ne bodo vse odklopili , če ne bo plačano.Saj na konc koncev siol ni veliko kriv kriv je telekom oni šarajo po omrežjih in centralah.Mam podoben problem pa ne sam še sosedi nonstop kličemo enkrat siol enkrat 116 telekom in fora je v tem ,da siol ne more več nardit kot je telekom pa ve kje je napaka jo pa ne odpravi žolč je pa zlit na siol tak delajo in če kdo ve kam se obrnat da bomo vsi rešl take probleme sej jih imaste tudi drugi ne plačevat računov ni izhod.

Ipod
11.02.2007, 12:36
Zgleda se težave pojavljajo pri tistih uporbnikih, ki neznajo uporabljat vejc :veryevil:

Senitel
11.02.2007, 12:44
Ah kolk izgovorov, da stvari ne delajo tako kot bi morale bo šlo po vodi, ko bo Siol s 1.4. postal del Telekoma...

Sharac
11.02.2007, 17:54
Pa kaj vam je SIOL je že ves svoj čas v 100% lasti Telekoma Slovenije torej SIOL=Telekom že ves čas (kako majo pa oni med sabo poštiman je sicer druga zgodba in nima čist nobene veze za uporabniški vidik).