Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Katarina - Kanal A

Allegra
10.02.2007, 17:44
Pravkar gledam oddajo Katarina na kanalu A - in voditeljica se mi zdi katastrofa od katastrofe. Še nikoli in nikdar mi ni bila nobena voditeljica od prve sekunde dalje tako antipatična. :nonono:

Pa me zanima, kaj drugi menite o tem. :dontknow:

clea
10.02.2007, 17:46
Men je bla že v reklami totalno antipatična.

TuNina
10.02.2007, 17:53
nočem sodit po prvi oddaji.. bomo vidli jutri, ko bo imela (vsaj upam) nezvezdniške goste.

Allegra
10.02.2007, 17:59
nočem sodit po prvi oddaji.. bomo vidli jutri, ko bo imela (vsaj upam) nezvezdniške goste.

Kaj pa vem no. Sej nočem prehitr sodit sam - ženska enostavno NE ZNA vodit se men zdi. Z možem sva se do solz nasmejala kake bedarije kvasi. :rolling: :rolling: :rolling:

Da o njeni garderobi ne govorimo - mož pravi, da je oblečena, kot bi šla regrat nabirat, ne pa oddajo vodit. :rolling: :rolling: :rolling:

Kaj bi dala, da bi lahko Miši Molk brala misli. ;)

tolstoyed
10.02.2007, 18:17
a to je bla prva oddaja? sm slučajno mlakarja vidu pa sm mal pogledu..žal samo na koncu ampak sem bil prijetno presenečen. voditlci je vidt da obvlada to kar dela..in kaj ima obleka pri tem? jav..sicer meni se je zdela čisto všečno napravljena..sej ni treba da so vse v nekih brezizraznih večernih toaletah..za razliko od premnogih voditeljic pa meni deluje izredno simpatično.

strašljivka
10.02.2007, 18:24
tkole greste neodvisne medije napadat, ccc... ;)

TuNina
10.02.2007, 18:29
cot nisem opazla.. ampak, kot je tolstoyed rekel, ne rabi bit v večerni obleki. to je vseeno pogovorna oddaja, ne pa mario :D

snežko
10.02.2007, 19:14
:) reklama je obup - tako da meni pritegnila, da bi oddajo gledal. v reklami pa mi deluje antipatično in butasto.

TuNina
10.02.2007, 19:24
se strinjam.. reklame so bile totalno kuraste.

fazan
11.02.2007, 08:16
Pravkar gledam oddajo Katarina na kanalu A - in voditeljica se mi zdi katastrofa od katastrofe. Še nikoli in nikdar mi ni bila nobena voditeljica od prve sekunde dalje tako antipatična. :nonono:

Pa me zanima, kaj drugi menite o tem. :dontknow:

Si se mogočetudi ti potegovala za mesto voditeljice in nisi bila izbrana vsaj tako mi tole pisanje deluje.

Allegra
11.02.2007, 08:59
Si se mogočetudi ti potegovala za mesto voditeljice in nisi bila izbrana vsaj tako mi tole pisanje deluje.

Mislim ej. Jaz pa voditeljica - ta je dobra. :rolling: :rolling: :rolling:
Sovražim javo nastopanje. :blush:

soncnica
11.02.2007, 10:55
men se pa zdi, da je katarina čist simpatična ženska, sam...pac ni za voditeljico...nekak nima oddaja repa, glave, ...

Cavallo
11.02.2007, 13:04
Dobre joške ma :) Ma kdo kake slikce od nje ? :D

iri
11.02.2007, 14:42
Meni zadeva ni bila všeč. Tale Katarina nima neke avtoritete za vodenje oddaje, tako da je večinoma samo nekaj prekinjala pogovor, kar je hudo moteče. Včeraj je bilo pa itak nemogoče gledati že zaradi gostov, Mlakar je še zabaven, Miša je mela neko brazgotino na čelu, Dežan se je odločil, da škornji niso samo za punce, Pirševa je pa annoying tako ali tako.

Scena sama je v bistvu še najhujša, ker ne razumem, zakaj se moramo vedno iti nekaj v stilu dnevne sobe s knjižnimi policami in sokci pa lučkami in okrasnimi knjigicami zadaj. Bruh. Naredite simpl sceno s sedežno, pa je. Pa še občinstvo sedi na tistih štengah, kjer se ne ljudje ne morejo nasloniti, ker imajo noge od zadaj sedečega za seboj.

ozayrus
12.02.2007, 07:27
Meni zadeva ni bila všeč. Tale Katarina nima neke avtoritete za vodenje oddaje, tako da je večinoma samo nekaj prekinjala pogovor, kar je hudo moteče. Včeraj je bilo pa itak nemogoče gledati že zaradi gostov, Mlakar je še zabaven, Miša je mela neko brazgotino na čelu, Dežan se je odločil, da škornji niso samo za punce, Pirševa je pa annoying tako ali tako.

Scena sama je v bistvu še najhujša, ker ne razumem, zakaj se moramo vedno iti nekaj v stilu dnevne sobe s knjižnimi policami in sokci pa lučkami in okrasnimi knjigicami zadaj. Bruh. Naredite simpl sceno s sedežno, pa je. Pa še občinstvo sedi na tistih štengah, kjer se ne ljudje ne morejo nasloniti, ker imajo noge od zadaj sedečega za seboj.

Pa naj še kdo reče da ni gej.

Drugač pa oddaja je bedna. Poskusu gledat, toda samo ostal pri poiskusku

soncnica
12.02.2007, 08:02
ja...kaj je z mišino brazgotino na celu...?jo je katarina na generalki udarla?:D

lady_lucifer
12.02.2007, 08:21
kaj je to zaena oddaja? je vsak dan na sporedu? jst namrec tud reklame nism vidla:D:D

Allegra
12.02.2007, 08:25
Sam ob sobotah in nedeljah zvečer je. Sej boljš da je nisi vidla. ;)