Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : ni "arhiva" in "povezav"...?

soncnica
11.02.2007, 10:48
...na prvi strani mojga bloga...pa se mi zdi čudno, ker jih ne morem nikjer "aktivirat", vsi ostali blogi pa majo ti dve stvari na prvi strani bloga.sm ze iskala in poskusala, pa brez uspeha...any ideas plizz:dontknow: ?

Teo
18.03.2007, 07:41
men tudi ne delajo povezave. sam pri določenih temah jih pokaže...

TuNina
18.03.2007, 10:27
saj sem rekla.. pokvarite vse, kar dobite v roke. c c c...

kremschneeta
09.05.2007, 13:51
men tudi ne delajo povezave. sam pri določenih temah jih pokaže...

Meni tudi ne delujejo povezave :dontknow: Niti pri določenih temah :) Drgač pa mi Arhiv kaže. Šta da radim? :d

mayki
03.06.2007, 19:14
Tudi enmu frendu ne prikazuje povezav... Vbistvu jih prej je, potem pa ko sva spremenila temo, pa jih ni na nobeni temi več prikazalo, sem poskusil tud dodat samo kot widget, ampak je pokazalo vse drugo, sam povezav ne. Tudi če sem dal samo "Povezave" na "Right..." ali pa "Main Sidebar" ni prikazalo ničesar, enako je z IE in Firefoxom...

Ali se da kaj narest glede tega. Bloga sem namreč nastavil popolnoma isto, izgled in vse nastavitve - no razen besedilnih ala ime... ;) in še vedno ni pokazalo Povezav...

Že vnaprej hvala za odgovor :2thumbs:
Lp
Miha :p

Teo
03.06.2007, 20:22
pejt pod urejanje povezav in pejt vsako posebej uredit... tam na desni strani morš pr vsaki odkljikat kategorijo Povezave, ne pa tiste ki je po defaultu nastavljena. pol dela...