Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Prioritete

Nodika
12.02.2007, 07:28
Kakšne so vaše prioritete pri izbiri partnerja?
Lepe oči..lepa postava...prijaznost...lep nasmeh...lep avto...inteligenca...smisel za humor...??:dontknow:

Se še spomnete, tisti ki ste že dolgo v...skupnosti:D

lady_lucifer
12.02.2007, 07:35
ne sme bit debel.

dvojčica
12.02.2007, 07:38
To mi je blo zmerej hecno, takole "zbirat" partnerja. Ne vem, če ne bo mel takih pa taklih učk, odklenka. Prava ljubezen se itak zgodi, ponavadi nepričakovano, ne takrat, ko nekaj iščeš.
Jasno, da mora bit neka kemija, še bolj pa je pomembno, da ti je partner všeč tud potem, ko usta odpre.
Naprimer, meni so bli vedno všeč temnolasci in so mi še danes, doma imam pa svetlolasca:D Me je fajn obrnu:D

Nodika
12.02.2007, 07:40
To mi je blo zmerej hecno, takole "zbirat" partnerja. Ne vem, če ne bo mel takih pa taklih učk, odklenka. Prava ljubezen se itak zgodi, ponavadi nepričakovano, ne takrat, ko nekaj iščeš.
Jasno, da mora bit neka kemija, še bolj pa je pomembno, da ti je partner všeč tud potem, ko usta odpre.
Naprimer, meni so bli vedno všeč temnolasci in so mi še danes, doma imam pa svetlolasca:D Me je fajn obrnu:D

Pa dobro, to niti ni tak hud problem, ga pač pobarvaš, pobriješ, karkol že, glavno da te ima rad, ane. :approve:
Jst tudi ne kompliciram glede videza, dons je že vse rešljivo. :rolling: :rolling: :rolling:

dvojčica
12.02.2007, 07:44
Pa dobro, to niti ni tak hud problem, ga pač pobarvaš, pobriješ, karkol že, glavno da te ima rad, ane. :approve:
Jst tudi ne kompliciram glede videza, dons je že vse rešljivo. :rolling: :rolling: :rolling:

A ne, nč ga ne bom barvala, mi je všeč tak, kot je. Sploh se mi pa ne bi pustil:D

Nodika
12.02.2007, 07:46
A ne, nč ga ne bom barvala, mi je všeč tak, kot je. Sploh se mi pa ne bi pustil:D

No, vidiš pa sva prišli do zaključka...dvojčk ma rada take, ki mislijo s svojo glavo...svojeglave.:D :D

dvojčica
12.02.2007, 07:48
No, vidiš pa sva prišli do zaključka...dvojčk ma rada take, ki mislijo s svojo glavo...svojeglave.:D :D

:D :D :D :2thumbs:

sadie_007
12.02.2007, 07:50
jst se nisem nikol omejevala glede videza, men je blo važno, da tip neki ma

drugač mam pa rada živahne fante, športnike, take, k majo radi življenje (in mene, ane :clown:), potovanja ... pa take, k hitr mislijo, se znajo hecat in zabavat z mano in da so dobri po srcu :approve: ... ne prenašam počasnih in apatičnih tipov, ki nonstop javkajo in imajo rajši od dobre smuke ležanje na kavču

na kratko :shy:

Nodika
12.02.2007, 08:03
jst se nisem nikol omejevala glede videza, men je blo važno, da tip neki ma

drugač mam pa rada živahne fante, športnike, take, k majo radi življenje (in mene, ane :clown:), potovanja ... pa take, k hitr mislijo, se znajo hecat in zabavat z mano in da so dobri po srcu :approve: ... ne prenašam počasnih in apatičnih tipov, ki nonstop javkajo in imajo rajši od dobre smuke ležanje na kavču
na kratko :shy:

Zdejle ne lubica, k me v križu špika...pejdi si slečt to (korzet pa samostoječke) pa se preobleči v pižamco pa bova filmčk gledala pa mimgrede nama še kekse s kuhne prinesi...ja tut to sem že doživela. :nonono: :nonono: :D :D

dvojčica
12.02.2007, 08:06
Zdejle ne lubica, k me v križu špika...pejdi si slečt to (korzet pa samostoječke) pa se preobleči v pižamco pa bova filmčk gledala pa mimgrede nama še kekse s kuhne prinesi...ja tut to sem že doživela. :nonono: :nonono: :D :D

:O :O :O :D

Lencka
12.02.2007, 08:14
K sem bila mlajša :clown:, sem vedno govorila, da bo "moj" največ eno leto +/- razlike z mano, tolk večji, da se bom lahko lepo naslonila nanj (min. 10cm) in da bo bodisi znal nekaj igrat (inštrument) bodisi mi poezijo recitiral... dovolj dolgo sem bila prilepljena ob nekoga, ki je bil 9 let starejši, 3 cm večji in ni znal ne špilat ne recitirat, da nimam vnaprej postavljenih prioritet :D

Nodika
12.02.2007, 08:18
:O :O :O :D

Res sem že stara, ne bi verjela, kaj vse sm že čez dala, da sem prišla do tega kar imam zdaj. :nonono: :nonono:
Raznoraznih bolnikov.. "ne naslanjaj se na avto, k sm ga glih spucu!!", "nimaš svojega ognja, moraš skos mojga jemat!???", "maš za zmenjat 100 sit, da vrnem kelnarju?", "pejt ti name, dons res nimam energije..", "rabiš žeton za avtobus?", "moja mama je zlo natančna, od nje se boš lohk še velik naučila, če boš hotla",....ej, do polnoči bi lohk naštevala...:rolling: :rolling: :rolling:

dvojčica
12.02.2007, 08:19
Res sem že stara, ne bi verjela, kaj vse sm že čez dala, da sem prišla do tega kar imam zdaj. :nonono: :nonono:
Raznoraznih bolnikov.. "ne naslanjaj se na avto, k sm ga glih spucu!!", "nimaš svojega ognja, moraš skos mojga jemat!???", "maš za zmenjat 100 sit, da vrnem kelnarju?", "pejt ti name, dons res nimam energije..", "rabiš žeton za avtobus?", "moja mama je zlo natančna, od nje se boš lohk še velik naučila, če boš hotla",....ej, do polnoči bi lohk naštevala...:rolling: :rolling: :rolling:

Ah...pol mam pa jest zgleda res srečo:D

nattka
12.02.2007, 08:42

:2thumbs: :2thumbs:

post of the year ...:D :D :D

mrjerry
12.02.2007, 08:44
Mene mora naflesirat. Lepota in izgled mi gresta ponavadi hitro skozi mozgane, ampak obnasanja pa ne pozabim tako zlepa, ce je vsecno :P

Luka2k
12.02.2007, 08:46

ve babe sploh ne veste koko je k lumbago useka...

Luka2k
12.02.2007, 08:48
aja.. tema...

džeri je gej :approve:

sicer pa me mora deklca fajn impresionirat. K s sivino se ne zadovoljim. Pa seksat mora rada, ampak to je že sekundarno...

popka
12.02.2007, 12:16
videz itak najprej zapali, sam to loh pol tut dotična oseba zlo hitr pokvari, ko odpre usta....tko, da sm sčasoma ugotovila, da mi je najbolj pomembn karakter pa, da neki ma...da je tak...hm...karizmatičen:approve:

spartan
12.02.2007, 14:22
Kakšne so vaše prioritete pri izbiri partnerja?
Lepe oči..lepa postava...prijaznost...lep nasmeh...lep avto...inteligenca...smisel za humor...??:dontknow:

Se še spomnete, tisti ki ste že dolgo v...skupnosti:D

Vsekakor; v prvi vrsti čut za pogovor in dogovor, čustvena inteligenca, sodelovanje pri vzgoji otrok in neobremenjenost z delitvijo na "moško in žensko delo".

Pa se čist lepo fura:approve:

gia
12.02.2007, 14:26
v večini primerov sem jih zapazla pol, k so goflo stegnil, tko da vizualno res niti nimam pogojev. mislim, lahko bi rekla, da preferiram visoke temnolasce, ampak od vseh je bil direkt samo en tak :D

Smaug
12.02.2007, 15:12
Mora biti popolna v vseh pogledih :approve:
Drugih prioritet pa nimam...

popka
12.02.2007, 17:16
ja kok si pa ti skromn:blush:

kapara
12.02.2007, 17:34

jezus kristus, ta pa je prava mora

maestro II.
12.02.2007, 17:53
moja mama je zlo natančna, od nje se boš lohk še velik naučila, če boš hotla"

Si mu odgovorila, da naj potem spolno občuje s svojo mamo? (dovolj cenzurirano spoštovani cenzor Faust?)

Meni so pa všeč rjavolaske z dolgimi lasmi in prečko na levo stran.

Abronsius
12.02.2007, 17:57
Da sem lahko z nekom v popolni tišini (kar se govorjenja tiče) in nama pri tem ni nerodno... se pravi tista sproščenost, ki jo ne začutiš ob vsakomur. Pol pa že počas učke pridejo na vrsto. :blush: :)

mrjerry
13.02.2007, 07:53

Glede na to, da si si taksne moske sama izbirala, se jaz na tvojem mestu s tem ne bi pretirano hvalil...

Nodika
13.02.2007, 08:01
Glede na to, da si si taksne moske sama izbirala, se jaz na tvojem mestu s tem ne bi pretirano hvalil...

Glej miško, velik pokvarjene robe sem pač prežvečla, da sem zdaj tu kjer sem. V tem ni nič narobe. :approve:
Pač nismo imeli vsi take sreče kot jo imaš ti. Je pa res, da se od zgoraj izrečenih stavkov naprej nismo več srečali, ... veš kaj bi bilo še bolj žalostno?
Da bi enega od njih omožila, recimo. :D

mrjerry
13.02.2007, 08:06
Jaz se ne zanasam na sreco ampak na pamet.
Aja... Sej u bistvu te zdej bols razumem.

Nodika
13.02.2007, 08:09
Jaz se ne zanasam na sreco ampak na pamet.
Aja... Sej u bistvu te zdej bols razumem.

Ne vem če me.;)

mrjerry
13.02.2007, 08:28
Brez skrbi da te. It's not that hard.

Nodika
13.02.2007, 08:41
Brez skrbi da te. It's not that hard.

Sem vesela, da se tolk ukvarjaš z mano in mojimi jasnimi mislimi. Loveuto. :approve: ;)

Nodika
14.02.2007, 07:42
emmm...karizma:shy: to je definitivno prioriteta, privleči me pa tudi tista "divja" stran, ki jo imajo nekateri moški:blush:

Sprašuješ za fizični izgled?
Potem lahko izpostavim lepe roke:blush: ...

Oooo ja, lepe roke. :approve:

Kako si roxi?

nattka
14.02.2007, 08:38
sam lepih rok je malo:shy:

joj, še neki sem pozabila:blush: Rada imam čiste moške...telesno pa tudi tko, da imajo okrog sebe urejene stvari:shy: Da mu ne rabiš bit mama in da se ne obesi, če te ni en dan doma...:shy:

Nodi, dobro sem:kisses:
pa ti?

:approve: :approve:

chicken
14.02.2007, 17:59
hm...mora imeti res karakter in tisto osebnost,ne sme bit nižji al pa lažji,mora se znati hecati in mora me cent.plus točke so pa za kadilce,žurerje,intelektuarje in cartljive tipe ki sovražijo valentinovo:approve:

Faust
14.02.2007, 18:46
Naslednjim spamom, ki jih bom brisal, bo sledil ban!

kabala
15.02.2007, 11:19
da je nekadilec :)

sanjci
18.02.2007, 10:58
inteligenca, lepo izrazanje, ... vse tisto kar dela neko izpopolnjeno, custveno zrelo in stabilno osebnost.

nattka
18.02.2007, 12:46
inteligenca, lepo izrazanje, ... vse tisto kar dela neko izpopolnjeno, custveno zrelo in stabilno osebnost.

pa da je vse to v lepem celofanu ...:approve: