Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Pozor pri varnostnem paketu

Sc0ut
14.02.2007, 11:04
S tem postom ne bi rad očrnil siola, rad bi samo opozoril na eno malenkost glede varnostnega paketa oziroma na to, kako površno beremo včasih splošne pogoje.

Pred manj kot letom sem vklopil varnostni paket. Sedaj sem šel dol iz siola in dobil račun, kjer moram plačati sorazmernostni delež za varnostni paket. Torej, če naročiš varnostni paket, potem pa prekineš naročnino pri siolu, preden ko poteče veljava serial keyu za bitdefender, boš plačal ostanek licence:)

No, pa le imam "še en" licenčni program doma:)

Drugi pa bodite malo previdnejši od mene, da se vam ne bo zgodilo enako:)

lp

p.s.

4mbit za 5500 starih sit je mega!

Ipod
14.02.2007, 11:13
Jep sej to piše tut k prdobiš kodo.

uporabnik2
14.02.2007, 11:21
Itak te stane, k moraš kupit nov računalnik, ker ti ga tale "varnosti paket" upočasni skoraj do neuporabnosti ...

Death Paladin
14.02.2007, 12:28
Sej to pise na vidnem mestu, da placujes malo vec kot 2 EUR na mesec, ce se slucajno odjavis od Siola. Mi je pa res zal, da ni Kaspersky namesto BitDefenderja.

Sc0ut
14.02.2007, 13:02
Saj priznam, da sem bil preveč neroden:)

M.T.
14.02.2007, 13:25
Itak te stane, k moraš kupit nov računalnik, ker ti ga tale "varnosti paket" upočasni skoraj do neuporabnosti ...
...čeprav mi je prodajalec rekel, da bo 400 MHz računalnik dober vsaj do l.2010...:nonono:

...poskusi Kaspersky....navdušen boš....

timy2
15.02.2007, 12:58
...čeprav mi je prodajalec rekel, da bo 400 MHz računalnik dober vsaj do l.2010...:nonono:

...poskusi Kaspersky....navdušen boš....

raje probi z NOD32:2thumbs:

70M1
06.03.2007, 23:31
raje probi z NOD32:2thumbs:Sam sem ga včeraj namestil (že ne vem katerič), danes pa ga že odstranil?

Zakaj?

Ker mi je po namestitvi drastično upadla download hitrost. V sestavo NOD32-a se sicer nikoli nisem poglabljal, vendar pa sem poleg težav (ponovno) dobiš še dodaten razlog, zakaj ga nimam več. Uporabniški vmesnik je za posrat.

Ker nisem imel več BitDefender-ja, sem vklopil Windowsov "firewall". Povezava je šla na slabše, zaradi česar sem ga izklopil ter zaustavil v services.msc. V času uporabe BitDefender-ja takšnih težav s povezavo nisem imel.

dr.Stari
20.03.2007, 20:08
Jaz sem imel pa prav z Bitdefenderjem zelo velike probleme.
Kar nekajkrat sem ga naložil in ponovno zbrisal. Sedaj sem na NOD32 in nimam problemov.
Na povezavi se minimalno pozna.

vajenc
20.03.2007, 22:25
[QUOTE=70M1;1164639]Sam sem ga včeraj namestil (že ne vem katerič), danes pa ga že odstranil?

Zakaj?

Ker mi je po namestitvi drastično upadla download hitrost. V sestavo NOD32-a se sicer nikoli nisem poglabljal, vendar pa sem poleg težav (ponovno) dobiš še dodaten razlog, zakaj ga nimam več. Uporabniški vmesnik je za posrat.

Ti maš neki z..d..r..k..a..n pc - v registrih ziher tok šodra, zard tega ti pa vse šteka. Ko nalagaš programe naložiš preverjenga in potem ga ne pipneš več. Samo updejtaš ga in še to se sam. Ne delaš pa tako Bom probu pa pol unga,k je ful dober pa čez dva dni spet druzga. Stari pol maš pa nered no se bom spet ponovu pa štalo v pc.
Ne vem kakšne težave imaš jaz tudi nimam težav z Nodom 32. In ga uporabljam že nekaj časa.

mrcina22
21.03.2007, 09:30
NOD32 dela brez problemov, valda če nič ne puca razen virusov. Kolk spywareov in ostalega vam je odkril?
Sem ga imel pol leta, delal je super BP, PC kot raketa na začetku! Po pol leta naložim Pando 2007 in odkrije anormno količino spywareov, adwareov, tracking cookiev,...

moje mnenje, lp

gremlin
21.03.2007, 19:08
Če uporabljaš nod 32 moraš imeti še spyware programe,kot so Lavasoft adaware in Spybot.Jaz trenutno obadva vsaj enkrat tedensko zaženem pa je mir.

krompircek
20.06.2007, 14:23
vedno isto na teh forumih...kr eni papki forsirajo kr ene zadeve...pa poglejte mal teste, sprobite zadeve pa predvsem upostevite navodila. ne pa kr neki se skos prtozvat pr stvareh k niso res. ce hocte program k vam nc nau delal pol pac ga mejte. pa nau brejkal racunalnika. do prvih resnih problemov kbote pol z eno resno zascito pogruntal da mate ze 2 let zombija.
problem je v tem k vas pol misl da ste pa res rac geniji. pa kr neki melete po svoje pol pa za***ete. najhujs je, da ste pol seceli pameti pa priporocate kr neke zadeve k nimajo veze z resnim softverom.
sicer sem slisal, da bo tud nod dal Internet Security vn, sam kok bo to delal pa ne vem. Glede na to kolk pozre zdele k dela, se bojim da bo to res obremenjevak komp do onemoglosti.

varnostni paket rula...vi se pa kr matrejte z nadomestki

70M1
11.09.2009, 22:08
[quote=70M1;1164639]Sam sem ga včeraj namestil (že ne vem katerič), danes pa ga že odstranil?

Zakaj?

Ti maš neki z..d..r..k..a..n pc - v registrih ziher tok šodra, zard tega ti pa vse šteka. Ko nalagaš programe naložiš preverjenga in potem ga ne pipneš več. Samo updejtaš ga in še to se sam. Ne delaš pa tako Bom probu pa pol unga,k je ful dober pa čez dva dni spet druzga. Stari pol maš pa nered no se bom spet ponovu pa štalo v pc.
Ne vem kakšne težave imaš jaz tudi nimam težav z Nodom 32. In ga uporabljam že nekaj časa.
Gospodič, veliko preizkusim, veliko gre gor iin dol. Vendar pa se zavedam posledic po mapah ter v registru, tako da to ni problem.
Sicer sem kasneje plačal enoletno Smart Security licenco, vendar je letos oktobra verjetno ne bom podaljšal. Se nagibam k prehodu na Kaspersky.

Zdele trenutno pa uporabljam BitDefender.