Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Zagrebški ZOO

Mesečnica
16.02.2007, 11:40
Ste že bili v zagrebškem ZOO-ju? Razmišljamo, da bi se odpravili tja, ker je menda res fajn :)
Zanimajo me vaši vtisi ...

Aja, pa še to: se v tem času splača iti ali naj raje počakamo na kakšen april, maj?

TuNina
16.02.2007, 11:46
jaz se spomnim, da je mojga fotra napadel labod. ampak to je blo pred kakimi 20 leti :D

albundy
16.02.2007, 12:19
jaz se spomnim, da je mojga fotra napadel labod. ampak to je blo pred kakimi 20 leti :D

:D :D jaz se pa spomnim, da mi je mami kupila majico Sandokan ( tam nekje leta 197??

TuNina
16.02.2007, 12:20
sandokan :D
tvoja štorija je boljša :D

albundy
16.02.2007, 12:25
pa še resnična je. Spomnim se tudi severnega polarnega medveda, ki je plaval v bazenu pod neko skalo.

Drugače pa že dolgo nisem slišal o tem ZOO-ju. Tudi ko sem bil v vojski v Zagrebu nisem šel nikdar tja. Nekako mi lokacija ni preveč všeč. Je naš živalski vrt v precej lepšem okolju.

soncnica
16.02.2007, 12:27
pa še resnična je. Spomnim se tudi severnega polarnega medveda, ki je plaval v bazenu pod neko skalo.

Drugače pa že dolgo nisem slišal o tem ZOO-ju. Tudi ko sem bil v vojski v Zagrebu nisem šel nikdar tja. Nekako mi lokacija ni preveč všeč. Je naš živalski vrt v precej lepšem okolju.

lepsem okolju?misls zarad maksimirske ulice vs. mostec...?

albundy
16.02.2007, 12:34
lepsem okolju?misls zarad maksimirske ulice vs. mostec...?
ja , ta ulica je dosti bolj prometna kot pa naša večna pot. je pa res, da je tudi tam velik park.
morda pa se je od takrat tudi že kaj spremenilo, tako da je moje videnje že zastarelo.

Mesečnica
21.02.2007, 06:46
:rolling: :rolling: :rolling:

Pa ima kdo kakšne novejše izkušnje?

dzuko
21.02.2007, 15:00
Jaz sem bil lani in sem bil prijetno presenečen...živali so skoraj na dosegu roke..ne tko kot pri nas, ko je pol hriba namenjenega risom in ga nobeden že pol leta sploh vidu ni...vse potke so asfaltirane in v ravnini..pa travca postrižena na plus minus dva milimetra...vstopnina pa v primerjavi z našim za đabe..

Res vreden ogleda...

Matilda
22.02.2007, 16:38
Ja, oni so še po JUS-u. Če plačaš pol moraš tudi videt. Ne pa da se tam en ris zakoplje v svoje skrite kotičke in pol nič.;)

Nimam pojma kako je danes, pred 10 leti, ko sem ga zadnjič obiskala sem tulila ka žval, ko sem v nizki kletki vidla rakuna. Drugače pa je kot park prav prijeten (mislim hortikulturna ureditev)...mislim na tisto omembo milimetrsko pristiržene travce, pa ob nedeljah v paviljonu igra pleh muzika. Klasicitični purgerski park iz 19. stoletja. Zdaj, zdaj boš kakšne Glembajeve uzrl kako se sprehajajo.

Bemti, nimajo niti web adrese. No good.

Matilda
22.02.2007, 16:41
sandokan :D
tvoja štorija je boljša :D

Ej, a maš še majo od Sandokana. To je še boljše ko Che. Sandokan je bil zakon. In mi vemo. Kašen Lost....pihhh!!!::nonono:

Neuromancer
22.02.2007, 16:43
Bemti, nimajo niti web adrese. No good.

GJTP! http://www.zoo.hr/zoo.html

Matilda
22.02.2007, 16:48
GJTP! http://www.zoo.hr/zoo.html

Ti maš pa ene veze! Sem vtipkala zološki vrt a ono ZOO!! Evo Evrope!:) Hvala.

Mesečnica
23.02.2007, 06:55
Jaz sem bil lani in sem bil prijetno presenečen...živali so skoraj na dosegu roke..ne tko kot pri nas, ko je pol hriba namenjenega risom in ga nobeden že pol leta sploh vidu ni...vse potke so asfaltirane in v ravnini..pa travca postrižena na plus minus dva milimetra...vstopnina pa v primerjavi z našim za đabe..

Res vreden ogleda...

Hvala za to informacijo, bomo verjetno res kar šli :)

P.S. Jeseni sem bila v našem ZOO in ne boš verjel, sem videla risa :approve:
No, ja, vsaj eno rjavo liso nekje globoko v globeli, ki jo je moj dragi s fotoaparatom pozumiral in se je dejansko izkazala za risa :rolling: :rolling: :rolling: