Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : ga samo pogrešam ali je to ljubezen?

foninamchara
17.02.2007, 10:04
Pozdravljeni!

To vprašanje se mi že 4 dni pojavlja neprestano v glavi.
Vse se je začelo takole: hodila sva približno 1 leto in 5 mesecev, nakar mi je začel hodit na živce
in sicer ne vem zakaj, še vedno sva se razumela dobro, samo vedno pogosteje sem ga začela
nadirati in on je to mirno prenašal, jaz pa nism hotela da je tako, ker ubistvu se mi je smilil ker mi ni nikol rekel
da ga kaj moti, kljub temu da sem ga že skoraj začela poniževati. Jaz sicer nisem tak človek da bi hotela
koga prizadeti sam pri njemu mi je kar letelo iz ust vse možno, da se še zdaj zgražam sama nad sabo
kako lahko komu kaj takega rečem. To je trajalo še približno dva meseca nakar sem ga pustila. On je bil
sicer potrt in se nekaj dni ni mogu pobrat, tako mi je vsaj rekel.... Sedaj po dveh mesecih odkar sem ga pustila mi je pa strašansko žal, sedaj se on že "pogovarja"z drugo punco in od kar sem to zvedela me grize
ljubosumje. Včasih mi solze kar same od sebe pritečejo ko na to pomislim, kdaj si pa mislim itak ni pravi zame.

Sicer vem da je vse odvisno od posameznika ampak če mi lahko kdo pove ki je že prekinil tako zvezo
če se lahko pojavi tako močno pogrešanje... po pravici povedano niti sama ne vem kaj hočem.
:(

Lp, fony

Ps. verjetno je tudi to pomembno dejstvo da je moj prvi resni fant, sicer sem pa stara 16 let, kar ima verjetno tudi velik vpliv na moje dojemanje....

Splash
17.02.2007, 22:08
ubistvu,pogrešaš neko osebo v življenju pred katero si lahko točno to kar si in ga lahko tudi po mili volji nadiraš...njega kot osebnst pa niti ne pogrešaš toliko.glede na tvoja leta pa izgleda da nekako ti je postalo všeč da se lahko na nekoga spravljaš in zdej ti to manjka....jah....good luck...:rolling:

sanjci
18.02.2007, 10:52
No, naj ti odgovorim, da sem se podobno pocutila tudi sama, ko sem pustila fanta, razlika je bila le v temu, da ga nisem tako zalila in da sva bila skupaj 3 leta. Enak obcutek sem imela, ko se je sprva metal dobesedno po kolenih za menoj, puzal, me klical, jokal... Po 2 mesecih pa menjaval zenske kot gate in sedaj je z eno, ki je kar 5 let starejsa od njega. To custvo, ki ga cutis je posledica jezen in zmede, neka mesanica, ki bo minila, ko spoznas novega. Pa srecno ;)

Sanja

nattka
18.02.2007, 12:55
res ne veš kaj bi rada ... najprej ga nadiraš potem ponižuješ, zdej bi mogu pa še jokat za tabo ...

ne pogrešaš ga, ne ... ampak se je zdaj pojavila še tvoja posesivnost ... dokler namreč nisi vedela da se meni z drugo, si bila ok ... zdaj pa že 4 dni objokuješ ...

res ni pravi zate ... on si zasluži nekoga, ki ga bo cartal in imel za njega nežnosti ... zato kar lepo globoko vdahni in se v naslednji zvezi brzdaj ...

Lencka
18.02.2007, 18:48
Tudi meni tole diši bolj po razočaranju, ker te je fant prebolel, kot po razočaranju, ker nisi z ljubljeno osebo...

mrki62
18.02.2007, 20:03
Pozdravljeni!

.

Ps. verjetno je tudi to pomembno dejstvo da je moj prvi resni fant, sicer sem pa stara 16 let, kar ima verjetno tudi velik vpliv na moje dojemanje....
Vsekakor so leta zelo pomembna pri takih stvareh . Še vedno se izoblikuješ in še sama ne veš kaj bi rada .
Mislim da je tukaj stvar navade , navadila si se ga in ga sedaj pogrešaš . Zanimivo je da ga nisi pogrešala koje bil potrt in sam. Sedaj , ko veš da ima drugo v tebi se je nekaj predramilo in se pojavi neki čut posesivnosti - ne želiš ga deliti z drugo . Želiš ga samo zase ,... toda , zakaj ?????????

roxa
18.02.2007, 20:57
posesivna si in tega se reši čimprej

madmitch
18.02.2007, 22:52
posesivna si in tega se reši čimprej

Brez cepetanja in hlipanja v blazino. Dvakrat globoko vdihni pred ogledalom pa bo.

In če si vprašala, preberi in upoštevaj vse napisano, ne samo kar ti paše. Vse je napisano dobronamerno, samo eni smo štori in napišemo bolj direkt.

mertseger
18.02.2007, 23:10
kot sem že napisal pa so tudi že zbrisali... jst bi te nekam poslal ti ga ***eš pa misliš da ti bo on oproščal ene punce ste pa res naivne.....preveč

foninamchara
19.02.2007, 06:46
najepša hvala vsem za odgovore, upam da me bo to res minilo.
Lp, fony

foninamchara
19.02.2007, 08:35
Vsekakor so leta zelo pomembna pri takih stvareh . Še vedno se izoblikuješ in še sama ne veš kaj bi rada .
Mislim da je tukaj stvar navade , navadila si se ga in ga sedaj pogrešaš . Zanimivo je da ga nisi pogrešala koje bil potrt in sam. Sedaj , ko veš da ima drugo v tebi se je nekaj predramilo in se pojavi neki čut posesivnosti - ne želiš ga deliti z drugo . Želiš ga samo zase ,... toda , zakaj ?????????

Se opravicujem za prejsnji izredno kratek odgovor, vendar sem se komaj sedaj priborila do rac., ker sem na
smucanju (prej sem odgovorila preko mobitela).

Da povem bolj podrobno kaj se je ubistvu dogajalo zadnji mesec najne zveze, v meni se je kopicila jeza na ves svet ubistvu, ker moja mama je zbolela in potem se dedek in enostavno jaz ne izrazam custev zlahka, posledicno sem se spravila na njega in potem me je zacelo motit vse od a - z, take stvari ki me nikoli
ne bi in me nikoli niso, zaradi tega ker sem ga tako zalila nism hotla vec da bi trpel z mano, vsak dan ista storia, ma potem ko sem ga pustila, jaz sem se vedno mela skozi v glavi, saj bova se skupaj samo da se pomirim..... saj mi je zal da mu nisem tako povedala, in ne da se mi je vse to pogresanje pojavlo sele ko sem zvedela za punco ampak ze prej, vendar takrat sem sprevidela da verjetno nimam vec moznosti, ni to da ga zelim samo zase, naj ima punco naj bo srecen saj to je vayno, ampak meni ne da vec miru kako sem lahko tako zasrala, samo zaradi svojega pocutja sem pustila nekoga ki mi res pomeni vse na svetu..... da bi bila posesivna, ne bi rekla , zaradi tega ker ce si posesiven si ljubosumen tudi na svoje frendice ko se druzijo z drugimi, samo jay nikoli nisem bila taka in tudi ce bo zdej hodil s to punco naj hodi, naj bo srecen res, ker vem da mu nisem nudila neznosti zadnje case vendar sem se to tut sama zavedala in sem hotela samo malo casa da se pomirim.... joj se opravicujem za dolzino in za pomanjkanje vejic in pik, samo italjanske tipkovnice so cudne.

Pa se to, sem mislila da ko bom tu na smucanju bo bolse, ampak je samo se slabse, skozi mi gre na jok,
da bi pa kakega tipa sedaj spoznala, ne hvala, nimam moci za to ne volje.....

Lp iz civette, fony

mrki62
19.02.2007, 09:15
Se opravicujem za prejsnji izredno kratek odgovor, vendar sem se komaj sedaj priborila do rac., ker sem na
smucanju (prej sem odgovorila preko mobitela).

Pomni: nikoli ne imej nobenega rada če nimaš zaupanja - zakaj nisi bila poštena do sebe in seveda do njega in se odkrito pogovorila z njim ?
Zakaj si mislila da se čustva prenašajo vizuelno, draga moja , vse kar maš partnerju za povedat - se mu pove. Ni mi jasno zakaj obstaja nezaupanje , če si ga imela za svojega ,... pa jasno je da bi mu morala vse povedat in seveda zaupat.
Če ni zaupanja , čemu neka veza ?
Svetujem ti da ga pokličeš , da se dobita nekje in se zelo resno pogovori z njim. Fant bo ziher vedel na čemu je in se bo znal odločiti - tako je verjetno zgubljena duša in niti sam ne ve pri čem je.
Pogovori se z njim in bo tudi tebi lažje , vsaj vedela boš pri čem si .
Vso srečo ti želim :2thumbs:

Dancefreak
20.02.2007, 08:06
mrki62 res lepo povedano in se strinjam, samo dodal bi da je tip res..ena ...*****a..se opravičujem izrazu, jaz 100% ne bi pustil da bi me tako nadirala 100% bi ti že dal vedeti da meni to ni všeč;)

mrki62
20.02.2007, 09:03
mrki62 res lepo povedano in se strinjam, samo dodal bi da je tip res..ena ...*****a..se opravičujem izrazu, jaz 100% ne bi pustil da bi me tako nadirala 100% bi ti že dal vedeti da meni to ni všeč;)

Mislim da se ženska mora " uzeti " v roke in bo vse tako kot mora bit ;)

snežko
21.02.2007, 17:03
najepša hvala vsem za odgovore, upam da me bo to res minilo.
Lp, fony

:) itak - takoj ko boš novga spoznala za tvoje sado igrice...

spartan
22.02.2007, 06:41
No, naj ti odgovorim, da sem se podobno pocutila tudi sama, ko sem pustila fanta, razlika je bila le v temu, da ga nisem tako zalila in da sva bila skupaj 3 leta. Enak obcutek sem imela, ko se je sprva metal dobesedno po kolenih za menoj, puzal, me klical, jokal... Po 2 mesecih pa menjaval zenske kot gate in sedaj je z eno, ki je kar 5 let starejsa od njega. To custvo, ki ga cutis je posledica jezen in zmede, neka mesanica, ki bo minila, ko spoznas novega. Pa srecno ;)

Sanja

jaz se ziher nebi....

Cristy
25.02.2007, 15:15
Punca, ne pogrešaš ga...bila sem v enakem položaju kot ti. Ne naredi te napake, da bi želela bit spet z njim, ker se bo na kocu končalo tako kot prvič, tudi pri meni se je.
Pa veliko sreče v ljubezni....

foninamchara
27.02.2007, 19:18
Pomni: nikoli ne imej nobenega rada če nimaš zaupanja - zakaj nisi bila poštena do ...
Svetujem ti da ga pokličeš , da se dobita nekje in se zelo resno pogovori z njim. Fant bo ziher vedel na čemu je in se bo znal odločiti - tako je verjetno zgubljena duša in niti sam ne ve pri čem je.
Pogovori se z njim in bo tudi tebi lažje , vsaj vedela boš pri čem si ....
Vso srečo ti želim :2thumbs:

no nekaj podobnega sem tudi hotla nardit, vendar ni bil za, da se dobimo na pijači, niti da ga pokličem,
vse možne izgovore je našel... mi je že s tem dal dovolj dobro vedet pri čem sem...
čas dela svoje, upam da to drži in bo to za mano čimprej, ker na žalost mi skozi hodi po glavi....
pa najlepša hvala vsem za odgovore in nasvete... :)
in cristy, verjetno imaš prav, da bi bilo potem s5 isto, čeprav zdaj trdim da ne...

Lp, fony

mckeky
28.02.2007, 00:35
Pozdravljeni!

To vprašanje se mi že 4 dni pojavlja neprestano v glavi.
Vse se je začelo takole: hodila sva približno 1 leto in 5 mesecev, nakar mi je začel hodit na živce
in sicer ne vem zakaj, še vedno sva se razumela dobro, samo vedno pogosteje sem ga začela
nadirati in on je to mirno prenašal, jaz pa nism hotela da je tako, ker ubistvu se mi je smilil ker mi ni nikol rekel
da ga kaj moti, kljub temu da sem ga že skoraj začela poniževati. Jaz sicer nisem tak človek da bi hotela
koga prizadeti sam pri njemu mi je kar letelo iz ust vse možno, da se še zdaj zgražam sama nad sabo
kako lahko komu kaj takega rečem. To je trajalo še približno dva meseca nakar sem ga pustila. On je bil
sicer potrt in se nekaj dni ni mogu pobrat, tako mi je vsaj rekel.... Sedaj po dveh mesecih odkar sem ga pustila mi je pa strašansko žal, sedaj se on že "pogovarja"z drugo punco in od kar sem to zvedela me grize
ljubosumje. Včasih mi solze kar same od sebe pritečejo ko na to pomislim, kdaj si pa mislim itak ni pravi zame.

Sicer vem da je vse odvisno od posameznika ampak če mi lahko kdo pove ki je že prekinil tako zvezo
če se lahko pojavi tako močno pogrešanje... po pravici povedano niti sama ne vem kaj hočem.

Lp, fony

Sam kk ste zanimive punce (v veliko primerih) ...

Takrat ko si fant res uredo do punce itd,... pa ko si bol copata,.... Takrat hocete pokazat kdo je gazda in ste dobesedno nesramne....

Ko pa fant pokaze malo svoje samozavesti in da "nisi" edina punca na svetu, ki jo on lahk dobi pol pa ze zacnete zadi "po kolenih hodit" ..........

V večini primerov je blo tut pri meni tako (pa ko sem bil še neki let mlajši)... Bol si se pusto bol te je grdo mela... Bol si se delal samozavestnega in manj pokazal "zanimanje" za njo -bol je "za tabo letala"

Lencka
28.02.2007, 09:28
fony, jaz pa čisto resno mislim, da moraš sprevieti razliko med žalostjo, ker se je končala neka ljubezenska zveza, in žalostjo, ker je ta tvoj bivši sposoben iti naprej - brez tebe. Če bi bila to žalost iz ljubezni, se te ne bi polotila šele, ko je spoznal drugo. Brez zamere, ampak malo razčisti sama pri sebi, kaj bi ti od (potencialnega/bodočega) partnerja/fanta sploh rada. da se imata rada ali da se meče za tabo?

foninamchara
28.02.2007, 20:12
fony, jaz pa čisto resno mislim, da moraš sprevieti razliko med žalostjo, ker se je končala neka ljubezenska zveza, in žalostjo, ker je ta tvoj bivši sposoben iti naprej - brez tebe. Če bi bila to žalost iz ljubezni, se te ne bi polotila šele, ko je spoznal drugo. Brez zamere, ampak malo razčisti sama pri sebi, kaj bi ti od (potencialnega/bodočega) partnerja/fanta sploh rada. da se imata rada ali da se meče za tabo?

Ma vem da delujem že zelo zmedeno, no ja, saj tudi sem.... :dontknow:
Ma jaz bi od partnerja res rada, da imava medsebojno zaupanje, fer odnos in seveda da se imava rada...
Ampak ni to, da bi hotela, da se meče za mano ali karkoli, ker naj bo z uno punco, saj si res zasluži boljšo
kot mene, ne vem kako naj razložim, sem že zgoraj napisala, da sem imela neko obdobje, kar seveda
ni izgovor... Ubistvu zdaj moram samo it skozi to in res mi je to šola za kasneje.....
Žalost pa ni ubistvu zato, ker gre on lahko naprej za to sem lahko samo srečna... Verjetno bolj zaradi tega
ker sem prej še mislila da bova skupaj kdaj, zdaj pa je očitno, da ne....

Lp, fony

Njuška Trap
07.03.2007, 13:32
Preboli.
Naslednjič pa pazi, da ti fant (pa ne glede na to, kako težko obdobje boš eventuelno imela) ne bo nadomestilo za koš za smeti. Že res, da se je najlažje spucati na tiste, ki so nam najbližji, ampak pošteno pa ni.
Veliko sreče...

PrincessOfTheSeas
11.03.2007, 09:18
To kar ti čutiš ni ljubezen in, ja, pogrešanje je normalno. Spoznala si, da si izgubila monopol nad njim in da te je prebolel, da on lahko gre dalje, se ponovno zaljubi... To je zelo težko sprejeti. Jaz sem že šla skozi to in ti občutki 'pogrešanja' so normalni, vendar še zdaleč niso znak nekakšne ljubezni. Je samo faza skozi katero moraš iti, ker si pač enostavno bila navajena 'biti z njim'. Zdrži. Tudi to bo minilo.

P.S. Do njega se res nisi obnašala lepo, vendar je zelo pomemebno in s e mi zdi čudovito, da si prišla do spoznanja, kje si storila napako in srčno upam, da v tvoji naslednji zvezi tega ne boš ponovila.