Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Spet nazaj?

reanimate
18.02.2007, 16:42
Če je kje kakšna podobna tema, jo lahko admin premakne tja...

Gre se pa za sledečo zadevo:

Z bivšo punco sva bila skupaj slabi dve leti, ter praktično je eno leto že živela pri meni.
Sedaj sva narazen in sva v zelo dobrih odnosih, tudi slišima se dnevno, grema kam skupaj, pogledava kak film pri meni ali pri njej, kosiva skupaj ko najdema čas-tako da sva kar dobra prijatelja...
Je pa res da jo imam še vedno zelo rad in tudi ona imam mene, kar je čist ok...
Pogovarjama se o tem da nebi bila več par ampak samo prijatelja, čeprav ima ona željo da sva kasneje kaj več. (problem pa je v tem, da ko sva bila še skupaj me je prevarala(sem oprostil) in ne vem kako bi to vplivalo na najino ponovno zvezo).???
Mogoče imam tudi jaz žejo po najini zvezi. Nisem prepričan!!!

Mnenja dobrodošla :)

clea
18.02.2007, 16:45
Zakaj te je pa prevarala?

reanimate
18.02.2007, 16:53
Zato, ker se takrat nisva najbolje razumela in zgubila je tisto kar je čutila do mene...Mislim da je bil trenutek slabosti... :)

TuNina
18.02.2007, 17:14
ona bi bila kasneje kaj več? ko bo sprobala vse, ki jih bo lahko dobila?

fant moj, ti si njen back-up.

clea
18.02.2007, 17:48
Zato, ker se takrat nisva najbolje razumela in zgubila je tisto kar je čutila do mene...Mislim da je bil trenutek slabosti... :)
Kje je pa pol zdej najdla to, kar je do tebe čutila in je pol zgubila? Probej, če misliš, da bo kej boljš zdej:dontknow: :dontknow:

chicken
18.02.2007, 18:44
vpraši jo če je kdaj kej čutila do tistega s katerim te je prevarala in če mu je povedala da ima fanta;) če bo rekla da ni nikoli nič čutila do njega in da ji je res ful žou da je to naredila...če bi res rd biu z njo pol lahko oprostiš in še enkrat probaš po moje,sam kaj pa ko bosta spet mela kake probleme?vsak ima drugačno vrsto tolerance,in nihče ne ve kako bi odreagiral če bi bil v takem položaju.razmisli,ker če ni nič čutila do njega potem sta zrela za odprto zvezo:approve:

Lencka
18.02.2007, 18:46
Če je kje kakšna podobna tema, jo lahko admin premakne tja...

Gre se pa za sledečo zadevo:

Z bivšo punco sva bila skupaj slabi dve leti, ter praktično je eno leto že živela pri meni.
Sedaj sva narazen in sva v zelo dobrih odnosih, tudi slišima se dnevno, grema kam skupaj, pogledava kak film pri meni ali pri njej, kosiva skupaj ko najdema čas-tako da sva kar dobra prijatelja...
Je pa res da jo imam še vedno zelo rad in tudi ona imam mene, kar je čist ok...
Pogovarjama se o tem da nebi bila več par ampak samo prijatelja, čeprav ima ona željo da sva kasneje kaj več. (problem pa je v tem, da ko sva bila še skupaj me je prevarala(sem oprostil) in ne vem kako bi to vplivalo na najino ponovno zvezo).???
Mogoče imam tudi jaz žejo po najini zvezi. Nisem prepričan!!!

Mnenja dobrodošla :)
:nonono: Mogoče bi si pa moral najprej izmisliti, kaj TI želiš,
pa mogoče bi moral potem še razmisliti, zakaj imata odnos, kakršnega imata (očitno ogromno tičita skupaj). :dontknow:
Samo... želita biti samo prijatelja, KASNEJE morda kaj več? Kdaj kasneje? Ko ne bo več drugih možnosti? :dontknow:
Ti bi moral najbolje vedeti, kako bi njeno varanje vplivalo na vajino (morebitno) novo zvezo. Če bi bil še kak trenutek slabosti...

Luka2k
18.02.2007, 19:57
Od pogretih stvari je dobra samo sarma.

Pa še to. Sam sem dolgo časa zagovarjal, da je po končanju veze pomembno ohraniti stik z bivšo, razpucati stvari in ostati v prijateljski zvezi. Zdaj ko sem starejši, sem prepričan, da je clean cut še najboljša zadeva za oba soudeležena. Po nekem pretečenem času, pa so možnosti (če sta oba za, seveda) za prijateljstvo.

Seveda pa izjeme potrjujejo pravila.

Lencka
18.02.2007, 20:06
Od pogretih stvari je dobra samo sarma.

Pa še to. Sam sem dolgo časa zagovarjal, da je po končanju veze pomembno ohraniti stik z bivšo, razpucati stvari in ostati v prijateljski zvezi. Zdaj ko sem starejši, sem prepričan, da je clean cut še najboljša zadeva za oba soudeležena. Po nekem pretečenem času, pa so možnosti (če sta oba za, seveda) za prijateljstvo.

Seveda pa izjeme potrjujejo pravila.
Hja... jaz sem z bivšim, s katerim sva bila precej dolgo skupaj, še vedno v stikih, saj dvakrat tedensko skupaj pleševa, običajno greva potem tudi na pijačo, pogovarjava se, hecava, drug drugemu kaj pojamrava ali se pohvaliva - in vesela sem, da je tako, vendar je to vse, kar je, ne kličeva se in nič... Ampak to niti slučajno ne pomeni, da bi bila spet z njim. Ne.

Vendar vidim, da to nikakor ni enako prijateljstvo, kakršnega bi imela, če vmes ne bi bila skupaj (ali kakršnega sva imela pred tem). Kljub vsemu se čuti, da obstaja neka varovalka, čeprav bi si seveda želela, da ne bi bilo tako, da bi bila zares lahko dobra prijatelja... in verjetno, če ne bi plesala, bi imela stike precej redkejše, če sploh kakšne. Morda je prijateljstvo, kakršno imaš z drugimi prijatelji, možno, ko preteče dovolj vode, sicer pa pretekla zveza tako ali drugače meče senco na trenutne odnose.

In to, kar opisuje reanimate... ne vem, meni se zdi hecno. Rada se imata, očitno skupaj nista zaradi tistega varanja, vendar hodita skupaj na kosila, gledata filme, se obiskujeta... :dontknow: a je sploh kateremu od njiju jasno, kaj bi rada?

reanimate
19.02.2007, 10:02
vpraši jo če je kdaj kej čutila do tistega s katerim te je prevarala in če mu je povedala da ima fanta;) če bo rekla da ni nikoli nič čutila do njega in da ji je res ful žou da je to naredila...če bi res rd biu z njo pol lahko oprostiš in še enkrat probaš po moje,sam kaj pa ko bosta spet mela kake probleme?vsak ima drugačno vrsto tolerance,in nihče ne ve kako bi odreagiral če bi bil v takem položaju.razmisli,ker če ni nič čutila do njega potem sta zrela za odprto zvezo:approve:

Mislim da se najbolj tukaj najdem-pri tem prispevku...
Čustva so še prisotna. ampak ne dovolj močna da bi imela zvezo...Zatorej je najboljše, da imava odprto zvezo...Zakaj pa ne... bo že prišla kakšna ki je vredna vse moje pozornosti in čustev...

Lencka
19.02.2007, 10:07
Mislim da se najbolj tukaj najdem-pri tem prispevku...
Čustva so še prisotna. ampak ne dovolj močna da bi imela zvezo...Zatorej je najboljše, da imava odprto zvezo...Zakaj pa ne... bo že prišla kakšna ki je vredna vse moje pozornosti in čustev...
Bo. :approve: :2thumbs:
Ampak kako si pa potem predstavljata to "odprto zvezo"? Glede na to, da "čustva niso dovolj močna, da bi imela zvezo"? :dontknow:

reanimate
19.02.2007, 10:45
Bo. :approve: :2thumbs:
Ampak kako si pa potem predstavljata to "odprto zvezo"? Glede na to, da "čustva niso dovolj močna, da bi imela zvezo"? :dontknow:

Mislim, da če želiš da zveza uspe mora biti prisotna tudi ljubezen-jaz ji tega ne morem nudit, vsaj sedaj ne...rad jo imam zelo in to mislim da mi je nekako dovolj...Kako pa si predstavljam to odprto zvezo: hmmm, kaj pa vem, skupaj sva pač ko si to zaželiva-brez obveznosti...

roxa
19.02.2007, 16:38
nikoli ne delaj korakov nazaj, sam naprej:shy: (moj mali nasvet)

chicken
19.02.2007, 19:05
nikoli ne delaj korakov nazaj, sam naprej:shy: (moj mali nasvet)

kdo je reko korak nazaj?temu se reče milo za drago....sej njej bi potegnl da je samo nadomestek za sex dokler ne spozna ene ki ga bo vredna,ko pa bo to ugotovila,bo pa že mela znak osel nad glavo:rolling: :rolling: :rolling: prevare se nikoli ne oprosti:veryevil:

snežko
19.02.2007, 19:31
In to, kar opisuje reanimate... ne vem, meni se zdi hecno. Rada se imata, očitno skupaj nista zaradi tistega varanja, vendar hodita skupaj na kosila, gledata filme, se obiskujeta... :dontknow: a je sploh kateremu od njiju jasno, kaj bi rada?

:) je zazihran sexx - drugač pa po moje res tkole "Zatorej je najboljše, da imava odprto zvezo...Zakaj pa ne... bo že prišla kakšna ki je vredna vse moje pozornosti in čustev..."

Dancefreak
20.02.2007, 07:58
ona bi bila kasneje kaj več? ko bo sprobala vse, ki jih bo lahko dobila?

fant moj, ti si njen back-up.

:2thumbs: tako je se strinjam...once a cheater always a cheater....ostanita prijatelja...ampak ti več časa posveti iskanju druge tovje polovice ;)