Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kako ste obcutljive med sexom?

klemen20
18.02.2007, 23:25
Zanima me sledece... Koliko se lahko prepustite toku (v stilu lets go with a flow) med sexom... Kaksne malenkosti vas lahko ze zmotijo??? npr. malo prenaglas radio, kot ni cisto pravi, ni mi udobno, zgecka me...
vam 1x pase tako in drugic drugace? Kako hitro se lahko odklopite in mislite le se na partnerja in njegove dotike? me res full zanima, ker se mi zdi da smo tipi zlo bolj enostavni... Osebno sem spoznal ze zelo razlicne zenske, od takih ki jim je vse pasal do takih ki rabijo pravi pristop ter do takih pri katerih preprosto obbupas in sploh ne ves vec kaj ji pase in kaj ne (saj se to spreminja iz dneva v dan)

mrki62
19.02.2007, 07:25
Tuki ni dileme:rolling:
Ženske se od nas moških v marsičemu razlikujejo .
Ne želim filozofirat , toda, bom uporabil samo eno tezo : Ženske zaigrajo orgazam , zato ker mi moški zaigramo predigro:2thumbs:
Ženske se vsekakor težje pripravijo na sam čin penetracije , nam je dovolj v časih sama misal o dejanju in že smo tam :P

Nodika
19.02.2007, 07:44
Zanima me sledece... Koliko se lahko prepustite toku (v stilu lets go with a flow) med sexom... Kaksne malenkosti vas lahko ze zmotijo??? npr. malo prenaglas radio, kot ni cisto pravi, ni mi udobno, zgecka me...
vam 1x pase tako in drugic drugace? Kako hitro se lahko odklopite in mislite le se na partnerja in njegove dotike? me res full zanima, ker se mi zdi da smo tipi zlo bolj enostavni... Osebno sem spoznal ze zelo razlicne zenske, od takih ki jim je vse pasal do takih ki rabijo pravi pristop ter do takih pri katerih preprosto obbupas in sploh ne ves vec kaj ji pase in kaj ne (saj se to spreminja iz dneva v dan)

Jst sm zlo nezakomplicirana... sam taprav mora bit pa mi vse (ampak res karkoli) in povsod paše. :approve:

Sej veš kaj pravijo ne..."lošem k.... i dlaka smeta".

roxa
19.02.2007, 07:52
vse je odvisno od tipa, če je hot in če zna -ni problemov in motenj:clown: :blush:

Nodika
19.02.2007, 07:58
Roxa...maš prav..
Sam jst mislim, da je še nekaj.. vsaj pri večini žensk, po moje.

Jst morm bit zaljubljena, da je pol to tko... men seks kot sam, da bi se samo zaradi seksa šla dol dat z nekom, ne pomen čist nč. Jst morm čutit..:approve:

roxa
19.02.2007, 08:02
Roxa...maš prav..
Sam jst mislim, da je še nekaj.. vsaj pri večini žensk, po moje.

Jst morm bit zaljubljena, da je pol to tko... men seks kot sam, da bi se samo zaradi seksa šla dol dat z nekom, ne pomen čist nč. Jst morm čutit..:approve:

to čutit ne rabim bit zaljubljena mora me rajcat-privlačit...emmm, moram bit mokra, ko me pogleda:blush: :shy:

Nodika
19.02.2007, 08:21
to čutit ne rabim bit zaljubljena mora me rajcat-privlačit...emmm, moram bit mokra, ko me pogleda:blush: :shy:

Kok smo si različne..;)

La-di-da
24.02.2007, 19:12
Če mi je tip ultra seksi, pol mi paše vedno in povsod. Če mi je pa tak-tak, pol mi pa ne paše veno in povsod.:approve:

snežko
25.02.2007, 08:04
:) mene vse moti....da ponoriš...

chicken
25.02.2007, 10:49
ponavadi ni problemov...sam če pa sm fajn pod stresom in je predigrra predolga potem pa že pozabim da sm bla 1min prej zrajcana...sam to itak ni problem z mojim,preigra je najdlje bla 5min.:2thumbs:

stLARA
25.02.2007, 11:49
Ne želim filozofirat , toda, bom uporabil samo eno tezo : Ženske zaigrajo orgazam , zato ker mi moški zaigramo predigro:2thumbs:

lahko tole uporabim kot citat še kje drugje? :blush: :D

gia
25.02.2007, 13:06
edina taka stvar, ki se je spomin je, če mi luč direkt v oči sije.

js1234
25.02.2007, 14:46
a te večkrat snemajo v por*čih?! :)

p.s.
šala-mala