Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : hrana za rast

geogle
19.02.2007, 21:35
Kera hrana je najbolša za rast? :) neke vrste naravne rastne hormone bi meu :Dhaha vem da se slisi mal smesno pa vendarle?

ksimon
20.02.2007, 10:18
otrobi

TuNina
20.02.2007, 10:23
a še nisi videl tiste reklame.. "kaj delate otroci?" "rastemo!!!"

nisem ziher, za kaj je tista reklama, ampak to moraš obvezno nabavit. :D

Abronsius
20.02.2007, 18:38
Pri meni je bil menda krivec čokolešnik :approve: , s tem da sem ga vedno pripravljal z vodo in ne z mlekom. :dontknow: Pri 192cm se je ustavilo, s tem da ga jem še danes. :P

silence
20.02.2007, 21:21
Cokolino :P
Samo pr men so krivi geni :shy:

A cmo spet en coko lino/lesnik fight izvest tukilele?:P :angel:

Lencka
21.02.2007, 12:17
Taboljš stvari pridejo v majhnih flaškah. Koncentriranih dozah. Ja. Tko kot jaz. :approve:

Sadna skuta, čokolino, čokolešnik, vse, kar ti srce poželi - ampak rastnih hormonov pa... :nonono: dej no mir. Hrana za rast? Hja, v širino že lahko...

ps Če preveč zrasteš, maš probleme z oblačili - hlače lahko vedno skrajšaš, podaljšat jih je pa problem.

Abronsius
21.02.2007, 18:30
Cokolino :P
Samo pr men so krivi geni :shy:

Ja sej pr men so drugače tud krivi geni, sam mal upanja, da pa le ni vse v genih, mu pa morva pustit anede :D . Čokolino sem probal ene parkrat in mi je bil tud dober, sam čez čokolešnik ga ni... brez cukra se razume :approve: .

Ja Lencka ima prav, cujne pa obutev so pa itak večni problem nas dolginov, s tem da moja višina pri današnjih generacijah sploh ni več nič posebnega in to (pre)počasi opaža tudi modna industrija. Tko kot povsod v življenju najdeš prednosti in slabosti v vsaki stvari, isto je pri višini. Jaz pravim glavno, da se dobro počutiš v svojem telesu in da si zdrav, vse ostalo se pa z malo truda in dobre volje slej ko prej reši :2thumbs: .

No ampak se ne morem premagat, tko da tole je za Lencko, ker je že omenjala ene majhne flaške… :rolling: :angel:

hm8kZup7MY0

Lencka
22.02.2007, 12:55
No ampak se ne morem premagat, tko da tole je za Lencko, ker je že omenjala ene majhne flaške… :rolling: :angel:

hm8kZup7MY0
No , vidiš - pa jih je mel več! :rolling: :rolling: :rolling: Hvala, tega že dolgo nisem vidla. :2thumbs:

gia
22.02.2007, 17:14
jaaaa :clapping:

čokolino rulz :approve: :shy: :D

Lencka
22.02.2007, 17:28
Jest sm bi-čokojedka :blush:

The_beast
22.02.2007, 21:23
testovis, propionat ;)