Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Partnerko pokazati ali skriti?

louise
20.02.2007, 08:15
Vprašanje: Kaj se vam zdi bolj sprejemljivo, bolj "normalno", kaj je za vas večja ljubezen; Da moški svojo partnerko hoče imet ob sebi - v družbi - vedno krasno, našminkano, vas na vsak način hoče stlačit v mini krilo, seksi žabe, visoke pete... na plaži nujno tangice,..., torej vas hoče pokazat svetu, svojo "trofejo". Ali pa v drugo smer -"bog ne daj" da se preveč "nališpate", da vas slučajno ne bi pogledal še kdo drug. Torej želi vaš "seksi čarm" prihranit zase, za vajino solo druženje. Da mu je dovolj da on ve, da znate biti tudi "krasne", čeprav samo zanj. Torej?

Dancefreak
20.02.2007, 08:21
JAz sem zelo ponosen na mojo predrago ker ima res prečudovito postavo, tako da rad vidim, da je lepo napravljena, sicer pa na njej vsaka obleka lepo izgleda, tako da je vseeno ali je v piđami ali v neki mini krilci.

Mislim da oni ki ne dovolijo svojim ženskam da se "zrihtajo" nimajo zadosti samozavesti.
Sicer je pa odvisno od ženske, ali rada flirta ali ne...to je seveda druga tema;)

mrjerry
20.02.2007, 08:31
Za moje pojme se mora znat oblect situaciji primerno (ceprav se vedno cisto majckeno nagibam na tisto stran, kjer pokaze :shy: :P ).

mrki62
20.02.2007, 08:40
Sprejemljivo je samo to , da moški moramo pustiti ženski svobodo pri lastnemu stilu oblačenja - kajti , če ženska ni zadovoljna s seboj , potem mi pri njej nimamo kaj iskati ;)
PREVERJENO :):)

sadie_007
20.02.2007, 08:41
če bi se jst na mojga ozirala, ane, pol bi bla skos v oprijetih majčkah, miniki in petkah, pa nč spodi :nonono:

pinky
20.02.2007, 08:42
Sprejemljivo je samo to , da moški moramo pustiti ženski svobodo pri lastnemu stilu oblačenja - kajti , če ženska ni zadovoljna s seboj , potem mi pri njej nimamo kaj iskati ;)
PREVERJENO :):)
Točno to! Nima mi kaj ukazovati ne enega ne drugega!

mrjerry
20.02.2007, 08:46
Girlpower :clown:

Potem so pa jok in solze ko ne opazi nove v kolekciji spodobnih in dolgocasnih majck, se desetih crnih hlac, dolgocasnih cevljev ki nekje ob strani skrivajo kancek modnosti, da o brezefektnih izletov k frizerju sploh ne bi :clown:

mrki62
20.02.2007, 08:56
Točno to! Nima mi kaj ukazovati ne enega ne drugega!
Jaz sem že od rojstva vajen tega - edina moja hiba je ta da rad otipam , če je kaj novega cccccccc

louise
20.02.2007, 09:23
Ja, jasno, da ne more ukazovati... lahko pa poskusi... In kaj to pove o moškem? Če se nagiba v eno ali drugo smer? Ni zadovoljen z vami? S sabo? Pa tu niti ne gre za ukazovanje... bolj za izraženo željo in za vidno nezadovoljstvo, če ni izpolnjena. Sploh pa ne gre za to, da bi se ženska "zrihtala" z namenom flirtanja... To je pač odvisno od posameznice, kako se počuti, v čem ji je udobno.

Nodika
20.02.2007, 09:36
Vprašanje: Kaj se vam zdi bolj sprejemljivo, bolj "normalno", kaj je za vas večja ljubezen; Da moški svojo partnerko hoče imet ob sebi - v družbi - vedno krasno, našminkano, vas na vsak način hoče stlačit v mini krilo, seksi žabe, visoke pete... na plaži nujno tangice,..., torej vas hoče pokazat svetu, svojo "trofejo". Ali pa v drugo smer -"bog ne daj" da se preveč "nališpate", da vas slučajno ne bi pogledal še kdo drug. Torej želi vaš "seksi čarm" prihranit zase, za vajino solo druženje. Da mu je dovolj da on ve, da znate biti tudi "krasne", čeprav samo zanj. Torej?

Vsak tele ima svoj vesele ne. :dontknow: :D

Nodika
20.02.2007, 09:37
če bi se jst na mojga ozirala, ane, pol bi bla skos v oprijetih majčkah, miniki in petkah, pa nč spodi :nonono:

Ja kako bi pa to zgledal za tako umirjeno punco. :D :D :D

Nodika
20.02.2007, 09:39
Za moje pojme se mora znat oblect situaciji primerno (ceprav se vedno cisto majckeno nagibam na tisto stran, kjer pokaze :shy: :P ).

Za kakšna dekleta bi blo bolš, da s(m)o mejhn bol pokrita. :D :D

mrjerry
20.02.2007, 09:40
Ja kako bi pa to zgledal za tako umirjeno punco. :D :D :D

noro :P

Nodika
20.02.2007, 09:45
noro :P

V mokrem stojiš Đeri. Prehladu se boš. :D

Lencka
20.02.2007, 09:49
Mani pa ni jasno, zakaj naj bi dobro zgledala samo v miniču... :dontknow:

louise
20.02.2007, 10:00
Ne gre za minič, sam po sebi... Pač pri miniču in dekolteju pokažeš več. In tisto več je vprašanje, ali moški hoče da vidi cel svet ali pa ni njegova največja želja da vsi buljijo v njen dekolte.

mrjerry
Kdo pa je rekel, da kdorkoli zgleda dobro samo v minicu?

mrjerry
Ne gre za minič, sam po sebi... Pač pri miniču in dekolteju pokažeš več. In tisto več je vprašanje, ali moški hoče da vidi cel svet ali pa ni njegova največja želja da vsi buljijo v njen dekolte.

Mislis, ce zenska hoce, da vidi cel svet, ali namigujes na moske v minicih in dekoltejih? :shy:

dvojčica
20.02.2007, 10:05

Ne vem zakaj vedno predlagate dve skrajnosti, al eno, al drugo. Kaj pa vmes? In kje piše, da je ženska urejena samo v miniču in štiklih? In spet, glih vsaki to ne paše, pa še bi se dal naštevat.
Tle se strinjam z Jerryjem, da se je treba znat oblečt situaciji primerno, pa naj bo to športo, elegantno ali izzivalno.:)

Ga pa ni tipa, ki bi mi ukazoval, kaj naj oblečem, ali mi pridigal, če bi bla preveč razgaljena:nonono: Oblačim se pa res po svojem feelingu...pa zaenkrat se moj nič ne pritožuje. Je pa res, da mu je všeč, če nogice pokažem:blush:

louise
20.02.2007, 10:15
Mislis, ce zenska hoce, da vidi cel svet, ali namigujes na moske v minicih in dekoltejih? :shy:

Ha, ha... Ne, mislim, da če moški hoče da drugi moški (ja, in ženske) njegovi partnerki buljijo...

Ne vem zakaj vedno predlagate dve skrajnosti, al eno, al drugo. Kaj pa vmes?

Zato, ker s tistim vmes nimamo problemov. Tisto vmes je ok in o tem se nimamo kaj pogovarjat.

mrjerry
20.02.2007, 10:20
Ha, ha... Ne, mislim, da če moški hoče da drugi moški (ja, in ženske) njegovi partnerki buljijo...
Kolkr sem jaz updatean s situacijo se zadnjih 10 let zenske vse pogosteje same odlocajo, kaj bodo dale v vitrino in cesa ne. Moski naj pri tem ne bi imeli kaj dosti besede.

Mimogrede, tolk nage kot so zdej niso ble se nikol :clown:

louise
20.02.2007, 10:36
Itak... ampak vprašanje je ali jo ti pri odločitvi (ali neodločitvi) podpiraš, jo spodbujaš (pač glede na tvoje želje)? Ali se sploh ne vmešavaš v to. Gre za tvojo partnerko, ne za vse ženske nasploh.

louise
20.02.2007, 10:37
... ja, ker za vse ostale ženske, sploh če dobro zgledajo, mislim da bi večina moških raje videla da hodijo po svetu manj pokrite...

mrjerry
20.02.2007, 10:39
A ni to normalno?

Definitivno lahko ti kot partner izrazis svoje poglede in zelje glede na njeno garderobo. In sigurno se na izbiro odzoves (oz. neodzoves). V koncni fazi je to brzkone imelo dolocen vpliv pri tem, da se sploh zaljubis vanjo. Ampak, prisiliti ali prepovedovati ji pa dejansko ne mores nicesar, oziroma le, ce ti ona tako pusti.

Lencka
20.02.2007, 10:40
Pol pa samo jst na take naletim, ki sicer pogledajo za tistimi odkritimi, ampak se za dlje časa ustavijo pri tistih pokritih pa sprašujejo, kaj se skriva spodaj... :rolling:
Se strinjam z dvojčico sicer, ki je nekje prej omenila, da ponujate samo skrajnosti... :nonono:

mrjerry
20.02.2007, 10:54
Res se nekaj posebnega, ja :)

mrki62
20.02.2007, 11:04
Ma ženska oblečena tko al drugač ,.. če nima tisto nekaj kaj pritegne - zaman cunje na njej ;)

Vsekakor se v časih sprašujemo ; kaj je on na njej videl ali ; kaj je ona na njemu videla,... e , to je tisto kar privlači , to je tisto nekaj kar je vsekakor bolj pomembno za ,... da se dva imata rada :):):2thumbs:

louise
20.02.2007, 11:19
Torej zaključek je, da če moraš kar naprej komentirat in ti stvari " po moje" niso všeč, me nimaš zadosti rad, da bi sprejel, da takšna pač sem? Pri cunjah tako kot pri ostalih stvareh...

PoisonIvy
20.02.2007, 11:28

Najrajš vidm da me pusti pr mer!

In da me seveda za vsako coto ki jo dam nase, na usa usta hvali! :approve:

sicer ga na to "prijazno" opomnim! :approve:

mrki62
20.02.2007, 11:34
Torej zaključek je, da če moraš kar naprej komentirat in ti stvari " po moje" niso všeč, me nimaš zadosti rad, da bi sprejel, da takšna pač sem? Pri cunjah tako kot pri ostalih stvareh...
Da , nekaj takega .

klemen20
21.02.2007, 00:45
zakaj so men vsecne minike/stumfki/oprijete majcke... zato ker mam potem filing da hodm s punco in ne z svojim kolegom... prou bedno bi se pocutu da bi meu bejbo zraven mene v puhovki, sirokih bagy hlacah, pa se kksnih cudnih cevlih :/ jak

sej to ne pomen da ostale cote niso ql, men je vse vredu, sam da zensko nardi zenstveno, lepo in zapeljivo

moje skromno mnenje

mrjerry
21.02.2007, 07:25

To je brez veze. Tud tip lahko rece `nimas me zadosti rada, da bi se vsaj vcasih oblekla tko, kot je meni vsec'.

Smaug
21.02.2007, 07:47
Boljse jih spljoh ne voditi v mojo druzbo, ker imam enostavno premocno karizmo. Potem je pa jok v hisi. Vpraste đerija, ce ne verjamete...

louise
21.02.2007, 08:31
Ja, seveda je brezveze... Zato pa ne govorimo o "včasih". Zato pa govorimo o ekstremih. "Včasih" navadno narediš večino, za kar te partner prosi. NI res? Če pa "včasih" ni dovolj... je pa to poseg v to, kar sem jaz, kar si ti.

roxa
21.02.2007, 08:48

ja, ja moški...:shy: ne paše jim, ko njihovo pecajo drugi oni bi pa pecali vse.:clown:

ženska mora bit lepa-mora imeti občutek, da je zaželena, takšna je narav žensk...
in naj bo tako...men so tko všeč lepo urejene ženske:shy:
pa moški tud:P

jaz se oblečem trenutku primerno, torej, če grem v hribe -hribovsko:shy:
moram pa priznat, da mu niti malo niso všeč pogledi, ki mi jih namenjajo moški-sam je dokaj toleranten in mi celo zna izbrat oblačila...ima dober okus:shy:

mrjerry
21.02.2007, 11:53
Ja, seveda je brezveze... Zato pa ne govorimo o "včasih". Zato pa govorimo o ekstremih. "Včasih" navadno narediš večino, za kar te partner prosi. NI res? Če pa "včasih" ni dovolj... je pa to poseg v to, kar sem jaz, kar si ti.

Koliko pa je prisotnih taksnih ekstremov? Potem lahko reces samo se `apparently i am not the person you love'.

clea
21.02.2007, 14:05
Nič od tega se mi ne zdi sprejemljivo, oboje je rahlo bolano.

d_streets
21.02.2007, 14:22
Nič od tega se mi ne zdi sprejemljivo, oboje je rahlo bolano.
ja :D

To so ekstremni primeri. ni vse tako črno-belo.

spartan
21.02.2007, 14:27

preveč razmišljaš....

chicken
21.02.2007, 16:25
ja ubistvu mu je čis vseen,je pa res da se mi da zrihtat sam za neke res priložnosti...ubistvu kadar grem ven.drugače sem pa čisto preprosta:rolling:

žensko naredi žensko njena postava ne pa kaj navleče nase da bi zgledala ženska.tudi če ima majco pa jeans se ponavadi vidi da je ženska in se mi zdi malo pointless razkazvt rit v miniču sam zto da se bo tvoj tip boljš počutil.oz.ponosen al whatever...

gia
22.02.2007, 17:12
Ne vem zakaj vedno predlagate dve skrajnosti, al eno, al drugo. Kaj pa vmes? In kje piše, da je ženska urejena samo v miniču in štiklih? In spet, glih vsaki to ne paše, pa še bi se dal naštevat.
Tle se strinjam z Jerryjem, da se je treba znat oblečt situaciji primerno, pa naj bo to športo, elegantno ali izzivalno.:)

Ga pa ni tipa, ki bi mi ukazoval, kaj naj oblečem, ali mi pridigal, če bi bla preveč razgaljena:nonono: Oblačim se pa res po svojem feelingu...pa zaenkrat se moj nič ne pritožuje. Je pa res, da mu je všeč, če nogice pokažem:blush:

evo, perfekten povzetek nečesa, kar bi jst tokrat najverjetneje zelo zakomplicirala :D

Cavallo
22.02.2007, 17:18

Doma jo pusti prijatel moj, doma! :)

paradox
23.02.2007, 03:42
Boljse jih spljoh ne voditi v mojo druzbo, ker imam enostavno premocno karizmo. Potem je pa jok v hisi. Vpraste đerija, ce ne verjamete......ja tebe je pa res treba skrit, da te kdo ne fkrade :D :kisses: ;)

roxa
23.02.2007, 10:11

posesivnež:clown:

petra1234
23.02.2007, 18:22

dobr je;) hehe sam si pa faca ni kej:2thumbs: hehe