Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Ali bo Loebu uspelo tudi četrtič zapored?

Price
20.02.2007, 13:08
A spremljate kaj wrc rally? Jaz sem ga letos začel malo bolj, prejšnja leta se mle bežno pregledoval rezultate, letos pa sem malo bolj začel spremljat.

Po treh rallyjih me zanima, kaj mislite ali bo Loebu tudi letos uspelo zmagati?
Na prvem rallyju letos je že zmagal, na Švedskem je bil drugi, na Norveškem pa je bil šele 14. Odlično mu je kazalo do 12 etape, potem pa je zletel v sneg in izgubil skoraj 9 min.

Trenutno je na tretjem mestu v skupnem seštevku z zaostankom 6 točk za Groenholmom in dvema za Hirvonenom.

Jaz mislim, da bo Super Seb še pokazal kaj zna in kak avto je ta nov C4.:2thumbs:

slokan
27.02.2007, 20:32
upam da mu bo uspelo

Price
28.02.2007, 10:19
Ja sej zdaj je konec teh snežnih relijev. Tu so itak skandinavci carji. Čeprav je pa ford naredil ogromno.
Komaj čakam naslednji reli.

WRC555
28.02.2007, 15:56
Na asfaltu se ve, da ja brez konkurence...dalec naokoli. Sam navijam za Solberga in Imprezo :2thumbs:

Abronsius
28.02.2007, 21:50
Jaz mislim, da mu bo uspelo. Seveda pa je rally zelo nepredvidljiva zadeva, vendar če bo dirkalnik zanesljiv tako kot lani, potem ne vidim razloga, da ne bi ponovno osvojil naslova prvaka.

Osebno pa drugače navijam za Solberga...

xvyVF_ccI2E

Pa čim manj takših trenutkov... :nonono: :O

AVHBB1ZXtgc

Teo
28.02.2007, 21:57
tudi jaz sem za solberga. počakajmo na makadamske rallyje, kjer bo on prišel v ospredje. Dejstvo pa je da je Seb norc in trenutno verjetno najboljši pilot.

Price
12.03.2007, 15:04
A je kdo gledal Mexico rally? JAz se msamo rezultate uspel ujet. Seb je spet zmagal :)

ježek
07.09.2009, 10:47
mater letos bo pa težko uspel priti do naslova...
5 točk 2 dirki...
sicer je bil na poti do zmage, ampak so vse citroenove voznike kaznovali z minuto pribitka... banda... tako da je sedaj v resnih težavah...
na naslednjem asfaltnem reliju bo potrebno naredit 1,2 s sordom, čene je upanja verejtno konec...
ampak najboljši je pa še vedno, letos se je opekel s tistimi odstopi...

kinsley
07.09.2009, 10:57
Loeb je eden boljših,če ne najboljših voznikov rally-a,vendar bi rad videl nekoga drugega kot prvaka...malo za spremembo.