Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Ženske ki se jih moški bojijo

Cavallo
21.02.2007, 16:39
http://trendi.siol.net/default.aspx?site_id=155&page_id=107&article_id=155107070216122650111&cid=404

:)

doody
21.02.2007, 17:15
Ne vem če je čisto vse res,kar tam piše.

Irina
21.02.2007, 21:42
Pozdravljeni,

članek sem prebrala. Dovolila si bom pripombo in povedala, da naslov teme ni pravšnji, Lahko bi se glasil, kratek vodič (neke zadeve bi bilo treba malce popraviti), kako osvoji moškega svojega srca in imeti srečen zakon-skupnost. No, pa da malo razburkam naš domač ribnik. Kot ženska si bom dovolila izjaviti, da je z moškimi kot s parketom, če je dobro položen, lahko celo življenje hodiš po njem. Dragi moški vaše predstave o zakonu so čisto zgrešene. Prvo leto zakona se borite za nadvlado, drugo leto za enakopravnost in vsa naslednja leta za življensi minimum.

nattka
21.02.2007, 22:09
Kot ženska si bom dovolila izjaviti, da je z moškimi kot s parketom, če je dobro položen, lahko celo življenje hodiš po njem. Dragi moški vaše predstave o zakonu so čisto zgrešene. Prvo leto zakona se borite za nadvlado, drugo leto za enakopravnost in vsa naslednja leta za življensi minimum.

kot ženska si dovolim izjavo, da nimam namena preživeti svojega lajfa za to, da bom poniževala svojega moškega, dokler ne postane kot kuža ...
če bi si zaželela domačo žival, bi si jo nabavila ...

poročila sem se zato, ker mi je bil lep, pameten in sexy ... in hočem da tak tudi ostane ...
a ni fajn kadar mal po moško zaropota ... potem pa pride pomiritev da te utrga ...:P

Irina
21.02.2007, 22:22
Nattka, ne tako. Jaz z svojim parketom niti slučajno ne delam grdo, to pa ne. Je preveč dragocen. In v mojih letih si ne morem omisliti drugega. Tudi kuža ni, ker kužka imam posebaj. Najbolj zanimiv pa mi je bil vrstni red "kriterijev" po katerem si izbirala svojega življenskega sopotnika. Jaz sem se vprašala, ali bo ta moški lahko oče mojim otrokom. Pravih očitov svojim otrokom ni na pretek. Lepih, pametnih, sexy je veliko. Pa tudi to z leti nekako zbledi. Oči je pa oči. Tudi če ni bil nikoli lep, pameten ali sexy.

Z750
21.02.2007, 22:25
Pozdravljeni,

članek sem prebrala. Dovolila si bom pripombo in povedala, da naslov teme ni pravšnji, Lahko bi se glasil, kratek vodič (neke zadeve bi bilo treba malce popraviti), kako osvoji moškega svojega srca in imeti srečen zakon-skupnost. No, pa da malo razburkam naš domač ribnik. Kot ženska si bom dovolila izjaviti, da je z moškimi kot s parketom, če je dobro položen, lahko celo življenje hodiš po njem. Dragi moški vaše predstave o zakonu so čisto zgrešene. Prvo leto zakona se borite za nadvlado, drugo leto za enakopravnost in vsa naslednja leta za življensi minimum.

:nonono:

splošno znano je da ženska podpira tri vogale v hiši, pa še četrtega mora decu pomagat:veryevil: ja :veryevil:
moje mnenje je, da ko se odločiš za skupno življenje(ajde poroka) se gre za stvar dopolnevanja, za skupno ustvarjanje nečesa, nikakor pa ne za prevlado enega nad drugim. ko si enkrat v skupnosti moraš odmisliti svojo lastno korist in gledati na skupno. torej, če ti je uspelo deca spremenit v tepih ... kapo dol, in obilo pomilovanja njemu:clown: :approve:

nattka
21.02.2007, 22:25
glede na to da sva skupaj čez 20 let, sem se očitno dobro odločila ...;)

nattka
21.02.2007, 22:36

splošno znano je da ženska podpira tri vogale v hiši, pa še četrtega mora decu pomagat:veryevil: ja :veryevil:
moje mnenje je, da ko se odločiš za skupno življenje(ajde poroka) se gre za stvar dopolnevanja, za skupno ustvarjanje nečesa, nikakor pa ne za prevlado enega nad drugim. ko si enkrat v skupnosti moraš odmisliti svojo lastno korist in gledati na skupno. torej, če ti je uspelo deca spremenit v tepih ... kapo dol, in obilo pomilovanja njemu:clown: :approve:

tudi jaz mislim tako ...:approve:
in menim, da ni nič narobe s tem, če se mi mož zdi še vedno lep, pameten in sexy ...:P

Irina
21.02.2007, 22:46
in menim, da ni nič narobe s tem, če se mi mož zdi še vedno lep, pameten in sexy ...:P

To je lepo, da je tvoj mož zate še vedno lep, pameten in sexy, ampak nič ne poveš kakšen je kot oči? Če nimata otrok, to vprašanje takoj odpade. Zanimivo mi je, da so me ženske "napadle" kako "ravnam" (joj, kakor, da bi bil predmet) s svojim dragim. Pričakovala sem "moško" reakcijo. Očitno trenutno prebirajo forum samo pametni moški in ne nasedajo mojemu kokodajsanju.

Z750
21.02.2007, 22:47

lepo, da se strinjaš :D ;)

bom stoenko prašal, kakšen se ji zdim:clown: ponavadi samo kmečke živali omenja, sploh ko pridem enmalo čuden damu:clown: :D

nattka
21.02.2007, 22:49
lepo, da se strinjaš :D ;)

bom stoenko prašal, kakšen se ji zdim:clown: ponavadi samo kmečke živali omenja, sploh ko pridem enmalo čuden damu:clown: :D

sej z nazivom bikec ali žrebec ni nič narobe ...:P :P

Irina
21.02.2007, 23:01
Cavallo, ali je to lepo? Vržeš kost in potem uživaš ob branju komentarjev in si tiho. Ali pa nisi na forumu? Kdo že manjka na forumu?

Z750
21.02.2007, 23:05
sej z nazivom bikec ali žrebec ni nič narobe ...:P :P

spet dve novi poznam:D običajno ne govori v pomanjševalnicah :clown: :blush: sem že zlo odrasla žival :clown:

doody
22.02.2007, 06:21
Pozdravljeni,

Bla,bla, bla in še enkrat bla.Ja kje si pa to pobrala?Če je to tvoj življenski cilj,se mi pa res smiliš.:rolling: :rolling: :rolling:

Cavallo
22.02.2007, 06:43
Cavallo, ali je to lepo? Vržeš kost in potem uživaš ob branju komentarjev in si tiho. Ali pa nisi na forumu? Kdo že manjka na forumu?

Irina, žal nekateri že spimo ob tej uri :) Sicer pa kar poglodajte kost do konca, saj je zastonj ;) :D

Cavallo
22.02.2007, 06:45
Pozdravljeni,

Bogi tvoj dedec :) Kakšnega tipa ženske si iz tega članka ? :) Supermama ? Ali si kar vse skupaj ;)

spartan
22.02.2007, 06:52
http://trendi.siol.net/default.aspx?site_id=155&page_id=107&article_id=155107070216122650111&cid=404

:)

to je traparija.....moški se bojimo žensk, ki so samozavestne. Še ena cvetka feminizma, ki se dandanes izkazuje kot velik negativni vpliv na moško-ženske odnose.

Namesto da bi vsak opravljal svoje poslanstvo in bi to bilo to, ženske svoje in moški svoje, kar je nujen predpogoj za doživljanje sreče.

spartan
22.02.2007, 06:53

prej ali slej bo poskušal eden drugega ukalupiti.......in vso razmišljanje o nekem skupnem duhovnem razvoju je en sam nonsens

PoisonIvy
22.02.2007, 07:15
Pozdravljeni,

članek sem prebrala. Dovolila si bom pripombo in povedala, da naslov teme ni pravšnji, Lahko bi se glasil, kratek vodič (neke zadeve bi bilo treba malce popraviti), kako osvoji moškega svojega srca in imeti srečen zakon-skupnost. No, pa da malo razburkam naš domač ribnik. Kot ženska si bom dovolila izjaviti, da je z moškimi kot s parketom, če je dobro položen, lahko celo življenje hodiš po njem. Dragi moški vaše predstave o zakonu so čisto zgrešene. Prvo leto zakona se borite za nadvlado, drugo leto za enakopravnost in vsa naslednja leta za življensi minimum. :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: tale izjava je pa vredna woodija allena :approve:

pa fajn se vid kok kdo šteka zajeebancijo:veryevil:

Irina
22.02.2007, 20:47
Bogi tvoj dedec :) Kakšnega tipa ženske si iz tega članka ? :) Supermama ? Ali si kar vse skupaj ;)

Cavallo, moj dragi je res moj dragi. Niti enemu opisu iz članka ne ustrezam, jim ne sežem niti do pasu. Sem čisto navadna mama, ki je zelo vesela, da smo vsi skupaj (otroki in midva) dobro sfurali pubertetniška leta, so že skoraj samostojni in midva imava sedaj več ćasa zase. Zato niti slučajno ne razmišljam o menjavi parketa.

doody
25.02.2007, 11:12
Cavallo, moj dragi je res moj dragi. Niti enemu opisu iz članka ne ustrezam, jim ne sežem niti do pasu. Sem čisto navadna mama, ki je zelo vesela, da smo vsi skupaj (otroki in midva) dobro sfurali pubertetniška leta, so že skoraj samostojni in midva imava sedaj več ćasa zase. Zato niti slučajno ne razmišljam o menjavi parketa.

Bravo,Irina.Tvoja sorta je danes redka.Vse bi nekja menjavale,se bahale,nazadnje pa takratko potegnejo.:approve:

temp64
17.07.2012, 12:22
jaz se pa sam ata hrasta bojim...on je čist taprava baba

silence
27.08.2012, 20:46
jaz se pa sam ata hrasta bojim...on je čist taprava babaSamo ko pride do Gurenk ma vse joške nekje dol pr čevlih, tolk se stopi. :p