Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Krivic pred kamero izgubil živce...

dolenjec
22.02.2007, 08:30
Ali je kdo od vas včeraj gledal 24ur na Popu? Videti je bilo besen izpad g. Krivic Matevža, ki je loputal z vrati in nekaj vpil na nekoga. Ne vem, ali je bila to nova varuhinja ali stari?

Ve kdo kaj več, za kaj je šlo? Vsekakor je izgubil živce...

HOLLAND
22.02.2007, 09:12
Sem vidu ja. Je bil kar fajn razkurjen. Ne vem pa točno za kaj je šlo, ampak se mi zdi da nekaj v zvezi z novo varuhinjo.:dontknow:

bobi
22.02.2007, 09:36
Galamo je delal zaradi enega otroka, ki je v azilu, je mladoleten in ga kao hočejo izgnat iz države z družino njegovo vred!
V resnici je pa prišel da ga posnamejo kamere in da je spet v ospredju!

Pikado
22.02.2007, 10:03
Krivic je vedno take narave, da izgleda kot da je ves iz sebe...drugače vsaka mu čast...
...pop & co. pa bodo vedno iskali navidezne ekcese, ker vedo, da voli pred ekranom komaj čakajo na to...

bajs01
22.02.2007, 13:04
Krivic je vedno take narave, da izgleda kot da je ves iz sebe...drugače vsaka mu čast...
...pop & co. pa bodo vedno iskali navidezne ekcese, ker vedo, da voli pred ekranom komaj čakajo na to...
pa saj so isti kot novice ali direkt . sicer je pa na radiu bilo , da je prišel k novi varuhinji zaradi neke družine in že zgoraj omenjenega otroka.

fazan
22.02.2007, 17:44
Stvar je bila sledeča: Krivic je hotel pomagati družini,ki ji gozi izgon iz države in ima dva majhna otroka zato se je obrnil na varuha .Ker nova varuhinja še ni delala je bil zato kompotenten še varuh in do prepira med krivicem ter hanžkom je prišlo zaradi tv ekipe ki jo je pripeljal krivic zraven in rezultat je bil ne okusno obnašanje hanžka kar je tv ekipa tudi posnela .Pokazal pa je hanžek kolk je sposoben branit pravice človeštva. Na tak način kot je pokazal je bog ve koliko zaostanka pridelal in ni čudno da ni veliko rešenega.

Lipovnik
23.02.2007, 10:10
Tema brez videa nima smisla :rolling:

d8OMQZNoLj0

biz
23.02.2007, 10:44
Zakaj je Krivic s seboj pripeljal TV ekipo?

kapara
23.02.2007, 17:21
Galamo je delal zaradi enega otroka, ki je v azilu, je mladoleten in ga kao hočejo izgnat iz države z družino njegovo vred!
V resnici je pa prišel da ga posnamejo kamere in da je spet v ospredju!

Saj ni čudno da pobesni.
Misli, če je bil sodnik da je najbolj pameten od vseh drugih. Po mojem bi se mu sedaj morali vsi klanjati.
Kaj se je spravi naredit vse mu je spodletelo in tako zamajalo njegovo avtoriteto:nonono:

Pa ne okol govort, da ne bo prišel še mene nadret

NaceM
23.02.2007, 20:56
No ja, g. sociolog in pesnik se je ukvarjal najbolj z marginalnimi skupinami, s problemi poštenih ljudi, od katerih je dobival plačo pa se ni hotel kaj dosti ukvarjati, ker mu očitno niso bili dovolj zanimivi.
Ne vem pa kje je finta, da tudi tako klovna delaš sam s sebe pred kamero.

Vsemogočni
23.02.2007, 21:15
Krivic, ki je glede na svoj položaj v rednem delovnem terminu zafrknil tiste stvari, za katere danes tako goreče izžareva, je za mene navaden bizgec. Ko bi lahko uredil zadeve jih je založil in ni hotel rešiti, zdaj soli pamet vsem, ki se ne strinjajo z njim in želi na nerealen način popraviti svojo nedelavnost v svojem delavnem času.
Vsekakor čudno početje in čudna preusmeritev samega proti sebi :2thumbs:

biz
26.02.2007, 07:51
Tudi tako lahko delaš reklamo za sebe

Knez
26.02.2007, 08:49
Peta kolona je skregana med sabo.Dobro nam gre.:2thumbs:

biz
26.02.2007, 09:32
Peta kolona je skregana med sabo.Dobro nam gre.:2thumbs:

Kaj si se skregal sam z sabo?