Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Gimnazijo-stalgija

Knez
22.02.2007, 14:24
Ne morem verjeti, kako pogrešam svojo gimnazijo.Meša se mi od nostalgije.

Letos bo 9 let naše mature.Drugo leto 10-okroglo.Včeraj zvečer sem bral naš Yearbook in točil krokodilje solze.Brez heca.Kakšna deca smo bili, a hkrati popolnoma prepričani vase.V nas je bila ena...otroško naivna samozavest.

Ocene.Heh.Bili smo živi kalkulanti.Učili smo se toliko, kolikor je bilo nujno potrebno in niti milimeter več.Najmanj dobri smo bili vsi.Če si vedel, da boš za faks rabil pike, si v 3. in 4. malo stisni lin bil brez problema pravdober.Kdor je že na začetu tretjega vedel, da gre na nek tehniški faks, kjer ne bo omejitve, je pa imel vsa 4 leta bolj na lagano in tiste komotne trojke.Na koncu smo bili v tej tekmi vsi zmagovalci, saj je vsak prišel, kamor je želel.

Drugo leto bo 10-ta obletnica, imam že zdaj tremo.Marsikaterega sošolca od mature nisem niti enkrat videl, nekatere le 2 ali 3-krat.Nekateri so v Ljubljani, eni v tujini..

Naša gimnazija...da bi bil spet star 18 in šel v 4-letnik, kaj bi dal...

Imam občutek, da z elti nostalgija poteh letih narašča.Ko sem končal, je bilo tisto "hvala bogu, da grem na faks"...Potem končaš faks, se zaposliš..In, jap, pogrešaš tista leta...Prekleto pogrešaš.

Pogrešam vse.Šolo, sošolce,igrišče, kjer smo nabijali fuzbal, park, kjer smo s ezbirali, ko smo skupinsko špricali, prfokse, tudi tiste najbolj zatežene, tete v kantini..Kurtz, še tisti trapast hodnik pogrešam.

Bolj kot se časovno odaljujem od gimnazijskih let, bolj jih cenim..

monster
22.02.2007, 14:47
Knez ;)

TuNina
22.02.2007, 15:04
jokala bom.

Katrin
22.02.2007, 15:41
Res prisrčno.

Lencka
22.02.2007, 15:57
Lepo za tiste, ki imajo take lepe spomine na gimnazijo. Oziroma SŠ na splošno.

Knez
22.02.2007, 18:50
jokala bom.

Tuna, ne ti mene zezat...:shy:

TuNina
22.02.2007, 19:17
malo moram :D
saj vem, o čem govoriš.. no, mene sicer ne trga ful močna nostalgija, se pa vseeno dostkrat spomnim na tiste cajte. in to so lepi spomini.. yearbook je ena odlična pogruntavščina, ker me spomni na milijon pyzdarij, ki smo jih počeli.

ampak, da bi šla nazaj.. ja, mogoče za par dni. drugač pa mi je tudi zdaj lepo.

Knez
22.02.2007, 19:29
Veš kaj mi je najbolj smešno..

O naši bivši šoli po mestu krožijo govorice, da so gor sami zapiflani geeki brez socialnega življenja...Sami grebatorji, ki so pripravljeni pohoditi trupla sošolcev, da učiteljem zlezejo nekam in dokažejo svoj prav..

In ko hočeš koga, ki to sveto verjame prepričati v nasprotno, ti ne verjame...Mi ki smo bli gor, vemo, kako je blo in da nismo bili za čas dijaških let prikrajšani prav za nič v primerjavi z dijaki drugih šol..

Tuna, počakaj še malo...mene je zgrablo šele letos..še maš malo časa hehe..

Neuromancer
10.03.2007, 01:54
Knez - GIMB? :D

Jelengar
10.03.2007, 03:08
Uh, Knez, tebe je pa zelo zgodaj popadla nostalgija. Krepko prezgodaj. :) Z leti bo samo se hujse. ;)

popka
10.03.2007, 07:46
jest pa to jemljem samo kot neko obdobje v mojem življenju, ko sem se imela luštno na malo drugačen način kot se imam lušno zdaj:dontknow:

domine
10.03.2007, 09:37
ja, to so najlepša leta :P:P:P:P hih srednja šola ruls :2thumbs: :2thumbs: jst mam še dobri 2 let pa pol v dobrem.:2thumbs:

ponga
10.03.2007, 16:10
Veš kaj mi je najbolj smešno..

O naši bivši šoli po mestu krožijo govorice, da so gor sami zapiflani geeki brez socialnega življenja...Sami grebatorji, ki so pripravljeni pohoditi trupla sošolcev, da učiteljem zlezejo nekam in dokažejo svoj prav..

In ko hočeš koga, ki to sveto verjame prepričati v nasprotno, ti ne verjame...Mi ki smo bli gor, vemo, kako je blo in da nismo bili za čas dijaških let prikrajšani prav za nič v primerjavi z dijaki drugih šol..

Tuna, počakaj še malo...mene je zgrablo šele letos..še maš malo časa hehe..

Bežigrad to?

TuNina
10.03.2007, 16:14
Maribor.

ponga
10.03.2007, 16:19
Aja, v Ljubljani govorijo podobno za Bežigrad.
Ampak to samo tisti, ki tja nikoli niso hodili.

Knez
11.03.2007, 08:25
Knez - GIMB? :D

aha, druga

fancy
11.03.2007, 09:21
Ah, slovita druga gimnazija v MB :2thumbs:
Aprila se ponovno dobimo :P
Knez, TuNina :2thumbs:

Neuromancer
11.03.2007, 11:13
Aja, v Ljubljani govorijo podobno za Bežigrad.
Ampak to samo tisti, ki tja nikoli niso hodili.

Hodil na GIMB in se takoj podpišem pod Knezova razmišljanja :)