Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : kaj je narobe?

ksenci
22.02.2007, 21:44
Pozdravljeni!
Želim slišati vaše mnenje o naslednjem dogajanju. Pred novim letom sem spoznala fanta, ki mi je bil zelo všeč. Bili smo na neki zabavi in plesala sva skupaj celo noč. Po njegovem obnašanju je bilo čutiti, da sem mu všeč tudi jaz. Potem je v naslednjih dneh od kolegice izbrskal mojo telefonsko številko in mi poslal sms. Tako sva bila na sms-ih še nekaj dni, za silvestrovo pa sva se videla le za pol ure - toliko, da sva si voščila (on je drugi dan delal). No, po novem letu pa še nekaj dni sms-ov v stilu, da se morava dobit na kaki pijači, da se morava čimprej videt ... Do tega nikoli ni prišlo. Jaz sem bila zainteresirana in sem mu na sms-e vedno pozitivno odgovarjala. In potem na lepem nič. Bilo mi je zelo čudno. En mesec sem se ubadala z vprašanjem, kako je lahko tako odrezal-. Potem sem se opogumila in mu poslala sms (kako kaj... bla bla). Odgovoril je zelo prijazno in zainteresirano, pa še dodal, da mu ne težim. Potem sva se enkrat slučajno videla in je spet rekel, da se morava dobit čimprej. In od takrat nič več. Jaz mu tudi nisem več težila in tako gre čas naprej. Meni je po eni strani neumno, da bi mu pošiljala sms in ga mogoče klicala, ker se mi zdi, da sem mu dovolj jasno pokazala, da mi je všeč. Kaj mislite, da je razlog tega vedenja? Res mi ni jasno.Če mu ne bi bila všeč, tudi ne bi govoril, da se morava videt. A ni tako? Edino, če želi biti zelo uvideven... Hvala za vsako mnenje.lp

Lencka
22.02.2007, 21:47
Čudno uvideven tič... :dontknow: preveč uvideven. :clown:
Samo, če bo tebi lažje, bi ga pa morda lahko vseeno naravnost vprašala, kaj in kako.

ksenci
22.02.2007, 21:50
ja res čuden tičko...:) če bi se osebno še videla, bi ga vprašala ja. samo po telefonu pa ne bi. imam tud jaz svoj ego, ane?

Lencka
22.02.2007, 21:53
ja res čuden tičko...:) če bi se osebno še videla, bi ga vprašala ja. samo po telefonu pa ne bi. imam tud jaz svoj ego, ane?
Ja :) razumem to. Meni bi šlo tudi na živce :D ampak pač odvisno, koliko ti je všeč, ne? Toliko, da "požreš ponos", ali toliko, da ga pač pozabiš. Ker upat pa čakat pa je še najslabše za ego :rolling:

spartan
23.02.2007, 09:03
Pozdravljeni!
Želim slišati vaše mnenje o naslednjem dogajanju. Pred novim letom sem spoznala fanta, ki mi je bil zelo všeč. Bili smo na neki zabavi in plesala sva skupaj celo noč. Po njegovem obnašanju je bilo čutiti, da sem mu všeč tudi jaz. Potem je v naslednjih dneh od kolegice izbrskal mojo telefonsko številko in mi poslal sms. Tako sva bila na sms-ih še nekaj dni, za silvestrovo pa sva se videla le za pol ure - toliko, da sva si voščila (on je drugi dan delal). No, po novem letu pa še nekaj dni sms-ov v stilu, da se morava dobit na kaki pijači, da se morava čimprej videt ... Do tega nikoli ni prišlo. Jaz sem bila zainteresirana in sem mu na sms-e vedno pozitivno odgovarjala. In potem na lepem nič. Bilo mi je zelo čudno. En mesec sem se ubadala z vprašanjem, kako je lahko tako odrezal-. Potem sem se opogumila in mu poslala sms (kako kaj... bla bla). Odgovoril je zelo prijazno in zainteresirano, pa še dodal, da mu ne težim. Potem sva se enkrat slučajno videla in je spet rekel, da se morava dobit čimprej. In od takrat nič več. Jaz mu tudi nisem več težila in tako gre čas naprej. Meni je po eni strani neumno, da bi mu pošiljala sms in ga mogoče klicala, ker se mi zdi, da sem mu dovolj jasno pokazala, da mi je všeč. Kaj mislite, da je razlog tega vedenja? Res mi ni jasno.Če mu ne bi bila všeč, tudi ne bi govoril, da se morava videt. A ni tako? Edino, če želi biti zelo uvideven... Hvala za vsako mnenje.lp

hja....prvo bi rekel, da smo si ženske in moški različni. Očitno tega ne veš, pa ti bom jaz povedal.

Če ženska misli, da je dovolj pokazala, da ji je moški všeč, se lahko zelo zmoti. Tudi če moški misli, da je ženski dovolj pokazal, da mu je ženska všeč, se lahko zelo zmoti. Da ti razložim; npr. moji občutki so samo "MOJI" so edinstveni in enkratni ter jih ne more imeti nobena druga oseba (celo moj klon, če bi obstajal jih ne bi mogel imeti). Avtomatsko pričakovati od partnerke, da bo poznala moje občutke ali pa imeti pričakovanja, da bo vedela, kako čutim, je trapasto. Če pa slučajno ženska misli, da bo moški avtomatično poznal njene občutke po par SMS-ih in parih kavicah, pa ni drugega kot romantična trapa, ki nima pojma o realnih moško-ženskih odnosih.

Ker drug drugemu ne vidimo v glavo, in ker ne obstaja prenos misli, čeprav bi eni tako zelo radi to videli pri svojem partnerju.....kar je seveda skregano z vsako realnostjo.....se uporablja za komunikacijo slovenski jezik ali pa kakšna druga oblika komunikacije (v tvojem primeru SMS sporočila).

Če te je kontaktiral......rekla si izbrskal tel. štev., potem to pomeni, da si je želel kontakta s tabo.....enostavno, ne. Kaj sta pa potem mutila pa mi točno ni znano.

Kdo pa je sploh zadnji kontaktiral koga; on-tebe ali ti-njega? Če mu nisi odgovorila na kakšno njegovo sporočilo ali telefonski klic, te logično ne bo več kontaktiral. Vsaj jaz te ne-bi. Če pa je ženska "samo prijazna ali pozitivna" pa to ne pomeni nikakršnega extra znamenja za moškega.....jaz sem tudi prijazen in pozitiven, npr. ko si grem kupit čevlje in se tako obnašam do prodajalke.

Če se čuti kaj več, se to tudi pove.....in tako mora bit. Zdaj pa; eni imajo jajca, eni pa ne.

ksenci
23.02.2007, 09:45
Spartan, prav nasmejal si me s tvojim odgovorom! Ja, je res, kar praviš. Smo si različni. Ampak mislim, da je bilo najino "mutenje" dovolj jasno. Jaz sem mu povedala, da mi je simpatičen in odgovorila na vsak njegov sms ali klic. On pa mi enkrat vmes ni odgovoril. Nazadnje sem ga kontaktirala jaz, pa tudi vmes se mi zdi, da je bil bolj interes z moje strani kot iz njegove. Pač občutki.Je pa res, da je on vse skupaj začel z iskanjem moje telefonske.

jono
23.02.2007, 10:17
Pozdravljeni!

Ja zakaj ga pa ne prasas ce se zvecer dobita!??? Sklepam da sta se zmer menila da bosta "enkrat" sla na pjaco. Kdaj pa je ta enkrat??? Punca ti ga sam poklic-povej kdaj pa kam pa bo tvoj!!! :P

TuNina
23.02.2007, 10:22
tako izrazoslovje "morala bi kdaj it na pijačo.. ja se bo treba zmenit" se meni zdi bolj vljudnostno. ko se nobenemu ne da it na drink, pa se oba fina delata.

če si zainteresirana, bi rekla "ok, kjepagdaj?"

spartan
23.02.2007, 10:23
Spartan, prav nasmejal si me s tvojim odgovorom! Ja, je res, kar praviš. Smo si različni. Ampak mislim, da je bilo najino "mutenje" dovolj jasno. Jaz sem mu povedala, da mi je simpatičen in odgovorila na vsak njegov sms ali klic. On pa mi enkrat vmes ni odgovoril. Nazadnje sem ga kontaktirala jaz, pa tudi vmes se mi zdi, da je bil bolj interes z moje strani kot iz njegove. Pač občutki.Je pa res, da je on vse skupaj začel z iskanjem moje telefonske.

ko moški izgubi voljo in zagnanost, ga je potrebno malo "vzpodbuditi":clown::D

Je pa res, da bližina ženske "zelo dobro vpliva" na moškega; v smislu da moški začne čutiti povezanost z žensko. Če ni njene bližine, ni povezanosti....in tu nenazadnje vsak poba prej kot slej vrže puško v koruzo.

Čeprav bi bile ženske rade non-stop želene in da bi mi pobi laufali za vami kot zmešani (preden dobimo muf:blush:), smo le samo ljudje.....upoštevaj to.

spartan
23.02.2007, 10:24
tako izrazoslovje "morala bi kdaj it na pijačo.. ja se bo treba zmenit" se meni zdi bolj vljudnostno. ko se nobenemu ne da it na drink, pa se oba fina delata.

če si zainteresirana, bi rekla "ok, kjepagdaj?"

verjetno bo presenečen, tako da se ne bo kr znajdu.....naj ona tudi sama še kaj predlaga glede ure in kraja "snidenja", da se ne bo lovil pa tapkal v mraku.

nattka
23.02.2007, 14:50
ko moški izgubi voljo in zagnanost, ga je potrebno malo "vzpodbuditi":clown::D

Je pa res, da bližina ženske "zelo dobro vpliva" na moškega; v smislu da moški začne čutiti povezanost z žensko. Če ni njene bližine, ni povezanosti....in tu nenazadnje vsak poba prej kot slej vrže puško v koruzo.

Čeprav bi bile ženske rade non-stop želene in da bi mi pobi laufali za vami kot zmešani (preden dobimo muf:blush:), smo le samo ljudje.....upoštevaj to.

še en tak ...;)

madmitch
23.02.2007, 15:01
In Narcis se je zagledal v vodno gladino ter se zaljubil v svojo podobo. To je ena možnost, zelo verjetna. Druga je, da je štorast in mu je nerodno. Če je to, je res kramp. Tretja možnost je, da je strašno vljuden in ga ti prav nič ne zanimaš. Lahko pa je kombinacija prve in tretje možnosti.

Ni hujšega, kot vase zagledan tip.

Luka2k
23.02.2007, 15:15
tut taki mormo seksat...

Lencka
23.02.2007, 15:43
Sami s sabo :veryevil:

roxa
23.02.2007, 15:46
kire komplikacije....

če bi ga zanimala bi se potrudil:veryevil:

roxa
23.02.2007, 16:00
Ni hujšega, kot vase zagledan tip.
sam takih je velik pa tud vedo ne tega:clown:

nofear2009
23.02.2007, 23:40
Ksenci, zgleda ta tvoj pob ni zainteresiran vate. Po mojem se sam vljudnega dela. Sem js ze enkrat par takih linij uporabo..na zalost.

popka
24.02.2007, 07:40
ksenci....če hočeš res zvedt, mu pošl sms z zelo direktno vsebino, kot je že tuna predlagala, in sicer naj notr piše kje pa kdaj se dobita (kar sama napiš lokacijo, dan in uro). če ne bo odgovora oz. bodo spet neka mutna posla, pol veš kje si in mislm, da ne bo treba več razpravlat o tem al ga je sram al je nadut al je presran,...

snežko
24.02.2007, 08:02
:) nč sms - če te res zanima poklič ... drgač pa osebni mislim da že ma punco!

nattka
24.02.2007, 13:14
eni so pač tak tip ljudi ... kadarkoli jo/ga srečaš je vsa pocukrana in žvrgoli : joj lih te dni sem nate mislila, dej poklič me, poklič ... in te nato odkensla po hitrem postopku ...

torej žareče, sladke in vljudne osebe, ki nočejo pri nikomur narediti vtisa, da so pravzaprav samo narcisoidni osebki, ki ne premorejo niti toliko poguma, da bi v nekem trenutku izrekli: prijeten si mi, ampak ......
se strinjam z norim mitchem tukaj ...

če po enem mesecu tišine ni šel koraka dalje, ko si mu jasno pokazala, kaj si želiš in če imaš tisti butasti občutek, da tekaš za nekom, ki te lih ne šljivi preveč ... potem je čas da izbrišeš njegovo cifro iz mobilnika ...

mertseger
24.02.2007, 14:12
pošli mu datum pa uro kdaj gresta na pijačo pa boš potem visela al je zato ali ne..Lohk da je čuden al pa sam zadržan

madmitch
24.02.2007, 15:34
Samo nekaj, a sem jaz res že tako star, da ne razumem tegale načina komunikacije. Sva že xx mesecev na SMSih, včasih se CELO slišiva - po telefonu, seveda. A si tut u ksiht ne pogledate več? Sicer je res tako bolj enostavno nekoga odpikat, ampak vseeno, kje so pa rože, pijača pa kaj jaz vem kaj še? Povsem sprejemam dejstvo, da je tudi mene povozil čas.

Kyrra
24.02.2007, 16:21
:) nč sms - če te res zanima poklič ... drgač pa osebni mislim da že ma punco!

Se pridružujen temu mnenju.

Osebno sovražim folk, ki se tako obnaša kot tvoj model. Skenclam enostavno.

petra1234
24.02.2007, 16:34
Samo nekaj, a sem jaz res že tako star, da ne razumem tegale načina komunikacije. Sva že xx mesecev na SMSih, včasih se CELO slišiva - po telefonu, seveda. A si tut u ksiht ne pogledate več? Sicer je res tako bolj enostavno nekoga odpikat, ampak vseeno, kje so pa rože, pijača pa kaj jaz vem kaj še? Povsem sprejemam dejstvo, da je tudi mene povozil čas.

čeprav sn sama tud kr velik na sms pa tem se strinjam ...kak šopek rož učasih bi blo res lepo:D

La-di-da
24.02.2007, 16:49
Punca, tale tip te nateguje po dolgem in počez. S tole pijačko po moje ne misli resno. Jst sm že mela par primerov, ki so mi obljubljal pijačko, pa pol ni blo nič iz tega. To sam tolk govorijo, da si pridobijo novo fanico. Pozabi na njega, ne beli si glave. Če ima kaj za bit med vama, se bo že zgodilo-ker bo usoda tako hotela. Ne forsiraj.

madmich: Na žalost, ja. Tud jst vedno bolj ugotavljam, da ima veliko ljudi probleme z ustrezno komunikacijo. Veliko je takšnih, ki samo obljubljajo, v resnici pa ne mislijo resno. Je le fraza, ki jo ponavljajo v nedogled, da se kažejo v boljši luči. Jst se trudim po najboljših močeh, da folka okrog sebe ne zavajam, da se ne dajem v lepšo luč, ker se kaj hitro pokaže v kakšni zares svetim. Vsi me ne bodo nikol poznal in jst ne vseh, zato je čist vseen, če komu, ki ga na novo spoznam, ne dam cifre-ker me itak ne bo poklicu.

kapara
26.02.2007, 20:56

Danes ni več romantike:nonono:

paradox
27.02.2007, 05:50
Danes ni več romantike:nonono:...seveda je, samo modernizirala se je :)

mišljeni
27.02.2007, 06:39
Danes smo moški zelo romantični,...rečemo ali bi bila ti moja, če bi jaz imel traktor.......;)

Drugače pa, če bi dečko resno mislil, bi že pristopil do tebe. Odkorakaj in si dobi drugega......ne jokat in čakat, da bo prihitel z rožicami....to menim je mission impossible.

LP