Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : ZELO MOTEČE: Različna glasnost programov

pcs
24.02.2007, 22:47
Problem, ki se pojavlja tako rekoč od začetka in je še vedno prisoten,
je velika razlika v glasnosti programov.

V tem trenutku je problem s SLO1, ki je bistveno glasnejši od ostalih programov.

A se res ne da nič narediti s tem?

:dontknow:

Cavallo
25.02.2007, 06:26
To je ze neki casa. Vcasih so bili vsaj glavni SLO programi ok. Zdej sta pa SLO 1+2 ful glasnejsa od a-kanal in popa. Mogoce pa zato ker sta akanal in pop komercialne televizije :D

Katrin
25.02.2007, 09:35
Hkrati imata Pop in kanal A nenormalno glasne reklame, pri Tv slo slo vsaj konsistentni v glasnosti....

rock
25.02.2007, 12:06
Zgleda, da se je vir signala spremenil,
Spremembe v glasnosti tekom programa so stvar tistega, ki oddaja. Da le nebi kdo reklamce preslišal na komercialni TV oz. radiu! Nacionalka kaj dost boljša ni. Razlika je pa res velko manjša.
Med kanali pa so razlike res velike. Sem imel VH1 classic in D. T&L enega za drugim. Parkrat me je kar orenk pretreslo prejšnji mesec, ko sem pozabil. Tu bi moral bit en standard znotraj katerega bi bile stvari postavlene.
Če bo Siol za mpeg4 sam prekodiral vse kanale so to verjetno rešili. Obljubljali pa so že od samega začetka z prvo nadgdnjo komunikatorjev.

Katrin
25.02.2007, 21:19
Siol res veliko obljublja...

Vsemogočni
25.02.2007, 23:47
To napako odpravljajo nekateri novi LCD zasloni, ki imajo vgrajeno elektroniko proti tem tonskim razlikam. Samo verjeten ne bomo kupoval zato novih zaslonov.

Kok se da, če se kej da na tem narest, mogoče kdo od Siola. Ker je res moteče, posebej še ponoč, pa v bloku. Verjeten se sosed na ta račun parkrat okol obrne v postelji.