Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Mustang : Dodge charger

sadie_007
26.02.2007, 09:54
Če bo šlo vse po sreči, se konec aprila odpravljamo po Kaliforniji.

Ker bi radi od tukaj najeli rentacar, me zanima, če ima kdo izkušnje z Mustangom - kabriolet.

http://www.carrentalinhawaii.com/cars/mustang.jpg

Mi bomo štirje, pa ne vem, če je zadost placa na zadnji klopi (za dve punci) in kolk je velik prtljažnik pri kabrioletu. A grejo notr recimo tri kufri al pa potovalke? Ni važno, da je uiber udobno, ker ne bomo ful veliko v avtu (ene 4 urce na dan). Pa da ne bomo glih potem na poti s kufri v naročju.
Ali je kakšna razlika in če ja, kakšna, v kapaciteti prtljažnika, če je kabrio al pa ne?

Druga opcija je sicer Dodge charger, ki ima 4 vrata in je nasploh bolj udoben, sam ne vem ... Mustaaaaang :P

http://www.edmunds.com/media/seo/500/2006.dodge.charger.jpg

Hvala za uporabne info in namige ...

mrjerry
26.02.2007, 10:43
Jaz bi vzel mustanga ne-kabrioleta. Ce ga hocte resno stiscat, potem se bo poznalo, da nimate strehe (sploh, ce se obrnete nanjo :clown: ).

sadie_007
26.02.2007, 10:46
ma nočmo ga stiščat :P ... mene bolj zanima, kolk ma placa v prtljažniku ... da vem, a mam lohk za vsak dan svežo majco s sabo al rajš ne ... :blush:

mrjerry
26.02.2007, 11:06
Zdej ne vem, katerega mustanga boste vzel... Za tanove ne morm nc rect, v tastare pa spravis ene tri normalno velike kovcke ne glede na to, a je convertable ali ne. Najbrz tud s chargerjem ni bistveno drugace (stvar estetike, meni je mustang precej bolj vsec, kolikor lahko to recem za amerikanca).

Mene bi na tvojem mestu bolj zanimalo, ali bi dobil GT verzijo, kot pa, koliko placa ima v bootu :clown: :P

mrjerry
26.02.2007, 11:08
aja... pa ce boste v kabrioletu, potem ne pozabte vzet s sabo prekomerne kolicine zelo mocnih soncnih krem, ker vas bo sicer skurilo kot cevapcice... sedeze boste mel itak ultra razkurjene

sadie_007
26.02.2007, 11:19
Zdej ne vem, katerega mustanga boste vzel... Za tanove ne morm nc rect, v tastare pa spravis ene tri normalno velike kovcke ne glede na to, a je convertable ali ne. Najbrz tud s chargerjem ni bistveno drugace (stvar estetike, meni je mustang precej bolj vsec, kolikor lahko to recem za amerikanca).

Mene bi na tvojem mestu bolj zanimalo, ali bi dobil GT verzijo, kot pa, koliko placa ima v bootu :clown: :P

ta novejši mustang bi bil ... k unih ta starih nisem najdla, da bi jih rental ... kakšne eleanorce :shy:

sicer pa ne dvomim, ane, da šefe gleda GT-ja :D

mrjerry
26.02.2007, 12:16
Potem pa sigurno ne bo panike. :P

avalanche
26.02.2007, 15:03
Glede prostora pri ameriških avtomobilih ni problema, saj so vsi narejeni na velikost v vse možne dimenzije. V Mustanga spraviš vse (275 litrov), v Chargerja pa sploh.

Problem Mustanga je bolj v tem, da ni namenjen takemu potovanju, sploh pa da se stiskaš na zadnji klopi in na tistem soncu... Charger je precej boljša izbira, ker je vsaj prostorna limuzina s primernim hlajenjem, bolj namenjena takemu potovanju. Sploh pa če je SRT-8 :P

Če bi pa jaz šel na tako potovanje, bi pa vzel največjega možnega pick-upa :approve: Al pa dve Corvetti.

sadie_007
26.02.2007, 17:27
ma če je Mustangova klopca zadi vsaj tolk velika kt recimo pri A3, pol se komot mal stisnem :approve:

hvala za info za prtljažnik, avalanche ;)

sadie_007
26.02.2007, 17:30
Če bi pa jaz šel na tako potovanje, bi pa vzel največjega možnega pick-upa :approve: Al pa dve Corvetti.

jaaaa, pick up :P ... takoj vzamem pussy wagon

http://static.flickr.com/28/43015413_3a7d21d35a.jpg

:cool: :cool: :cool:

Teo
26.02.2007, 17:35
sej če rabiste šoferja, grem loh zraven veš:)

avalanche
26.02.2007, 21:54
ma če je Mustangova klopca zadi vsaj tolk velika kt recimo pri A3, pol se komot mal stisnem :approve:

hvala za info za prtljažnik, avalanche ;)

No prostora zadaj ma recimo precej več kot A3, ker je Mustang v resnici zlo velik avto (480 dolžina, 180 širina). Tako da za dve deklce res ne sme bit problema. Ampak če ni vsaj GT, se ne splača trpet na tistmu soncu. Ampak za potovanja je vseen bolj primeren Charger (500 x 190), kjer se lahko vsaj normalno udobno pelješ ter vstopaš in izstopaš.

mrjerry
27.02.2007, 08:49
but it's a charger... :nonono:

avalanche
27.02.2007, 18:16
So??

zeriX
11.03.2007, 22:01
jaz bi vzel pa kar chargerja
letnik tam '70-'75 :orgazem:

Cedrik
19.03.2007, 19:49
Pri američanih mi osebno oblika (razen GT 500) ni pomembna, edina, kar šteje je ZVOK V8 motorja. Na to sem pa bolan.

LP Cedrik

sadie_007
20.03.2007, 08:09
sicer se bomo pa očitno pustili presenetiti ... smo rezervirali Chargerja, pa dobili potrjeno rezervacijo za 'Charger or any similar car' ... jao jao :nonono:

bom poročala začetek maja :D