Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : potenje?

bejba020
26.02.2007, 13:42
ne vem zakaj ampak to zimo se zelo potim pod pazduhami, ampak neprijetnega vonja ni samo potenje, s čim, lahko to najbolj preprečim, deodorant itd. kakšne izkušnje? hvala

lady_lucifer
26.02.2007, 13:59
mogoce se pa ne znas oblect vremenu primerno:D

bejba020
26.02.2007, 14:23
:) znam ,znam :)

TuNina
26.02.2007, 14:38
botoks zanesljivo zavira potenje.

Lencka
26.02.2007, 15:44
NI pa zdravo, baje, ker se lahko lojnice vnamejo.

clea
26.02.2007, 15:48
Kaj je to botoks?

mojcajanez
26.02.2007, 15:49
Na telesno temperaturo in tudi neposredno na potenje vpliva tudi hrana, ki izgoreva v telesu. Mogoče si spremenila jedilnik, ali pa pijače...

tejči
16.05.2007, 15:31
Tudi sama vem kako moteč je ta problem zato sem sprobala že nešteto deodorantov. Preverjeno deluje le eden, ki ga lahko kupiš v trgovinah DM stane pa okoli 1300 Sit (meni je najboljši roll on), imenuje pa se Triple Dry (pakiran je v kartonski škatlici). Res pomaga, jaz se z njim namažem tudi po dlaneh in stopalih in meni je popolnoma spremenil življenje. Priporočam.

mrjerry
16.05.2007, 15:56
popolnoma?

tejči
16.05.2007, 16:10
Kdor ima težave s prekomernim potenjem ve kaj mislim ko pravim popolnoma. Še zdaleč to ne pomeni, da prej nisem imela družabnega življenja, ampak dejstvo je, da si s problemom obremenjen ves čas, sploh ker se obremenjuješ s tem kaj si kdo misli. Zato ti taka stvar popolnoma spremeni življenje, ker se ne obremenjuješ več z mokrimi fleki pod pazduho, s tem ali bo komu potrebno podati roko, ali pa s tem če boš lahko hodil v sandalu, ki hudičevo drsi zaradi mokrote. kdor ni probal se lahko samo smeji, ostali pa vemo...

Kahla
16.05.2007, 18:13
Tudi sama vem kako moteč je ta problem zato sem sprobala že nešteto deodorantov. Preverjeno deluje le eden, ki ga lahko kupiš v trgovinah DM stane pa okoli 1300 Sit (meni je najboljši roll on), imenuje pa se Triple Dry (pakiran je v kartonski škatlici). Res pomaga, jaz se z njim namažem tudi po dlaneh in stopalih in meni je popolnoma spremenil življenje. Priporočam.

Kaj pa madeži na oblekah?? Mene pri teh stvareh najbolj to moti.

tejči
16.05.2007, 20:46
to je deo, ki se nanaša zvečer pred spanjem in se vpije v kožo in po treh do štirih zaporednih nanosih vsak večer deluje več dni - madežev na oblekah pa sploh ni. Res priporočam. Sicer pa zadevo poglej na netu, ker je ful napisano o tem deodorantu -je pa angleškega izvora.

Kahla
17.05.2007, 16:50
to je deo, ki se nanaša zvečer pred spanjem in se vpije v kožo in po treh do štirih zaporednih nanosih vsak večer deluje več dni - madežev na oblekah pa sploh ni. Res priporočam. Sicer pa zadevo poglej na netu, ker je ful napisano o tem deodorantu -je pa angleškega izvora.
Hm, zanimivo. Tega ne poznam. Bom res mal počekirala. :)

Kahla
17.05.2007, 18:09
Je to to??

http://www.boots.com/images/product/1047351/hero.jpg

tejči
18.05.2007, 09:47
Ja, to je to.

Nodika
18.05.2007, 11:45
mogoce se pa ne znas oblect vremenu primerno:D

:rolling: :rolling: možno ja.:d

summer
18.05.2007, 12:18
Je to to??

http://www.boots.com/images/product/1047351/hero.jpg
Tole je res ful uredu, jaz ga uporabljam že kakšno leto in pol...res....kot je prej nekdo rekel..spremeni ti življenje...ampak zadnje čase se mi zdi, kot, da se je telo "navadilo" in ,da bom morala zamenjat..al pa ga za kakšen čas nehati uporabljati:dontknow:

Kahla
20.05.2007, 12:21
No, jaz sem včeraj to kupila in se zvečer 1. namazala. Mogoče se motim, ampak se mi zdi, da je učinek že. Očitno je to res super zadeva - k tkole na kakšnih sestankih, srečanjih, kongresih ali poteh je lahko sila neprijetno. Sploh poleti.

freya
21.05.2007, 07:10
Tole je res ful uredu, jaz ga uporabljam že kakšno leto in pol...res....kot je prej nekdo rekel..spremeni ti življenje...ampak zadnje čase se mi zdi, kot, da se je telo "navadilo" in ,da bom morala zamenjat..al pa ga za kakšen čas nehati uporabljati:dontknow:

itak taka sredstva, ki popolnoma zavrejo potenje, ni zdravo uporabljati dolgo časa..

summer
21.05.2007, 07:39
itak taka sredstva, ki popolnoma zavrejo potenje, ni zdravo uporabljati dolgo časa..
itak:d ..in torej...kaj naj človek stori...:dontknow: menja za?

freya
21.05.2007, 09:06
lahko zračno obleko, vodo in milo, osvežilne robčke, normalno pitje ne nalivanje z vodo?
saj vem, brez deodorantov ne gre, če pa ni nujna uporaba, je pa dobro pustiti naravi svojo pot ;)

Kahla
21.05.2007, 18:36
No, tud jaz sem se spraševala kako to zaviranje potenja pravzaprav deluje. Spomnim se namreč še pred leti, sem uporabljala neko kremo za to (belih flekov na cotah ne bom omenjala), ampak tista krema je povzročila, da so se mi pod pazduho pričele delat bulice. Sej ne vem točno več kaj, vem da so ble zatrdline.

sonči
22.05.2007, 09:09
Tejči, hvala za nasvet. Ravno to sem iskala.

Drugače pa če se spomnite, je bilo kakšna 4 leta nazaj rečeno, da rolo deodoranti ne smejo vsebovati snovi aluminium, ker naj bi povzročal raka. Vendar je ta snov skoraj v vseh rolo deodorantih. Potem pa človek res ne ve kaj bi. Da se potiš po naravni poti ali pa tvegaš, da morda zboliš. :dontknow:

Smaug
22.05.2007, 11:50
Sonci, skodljivost snovi je odvisna od casovne konstante. Recimo v poznih 80-ih je raka povzrocal paradajz, zato se ga takrat ni smelo jesti. V poznih 90-ih in zacetu nasega milenija , pa se je vpliv podnebnih razmer na zelenjavo in se posebej paradajz drasticno spremenil, tako da sedaj (mislim da se vedno) uzivanje paradajza priporocajo v izogib rakastim tvorbam.
Prav tako je z aluminiumom v deodorantih; preden sta se Angelina Jolie in Brad Pitt porocila, je bil rakotvoren, sedaj, ko pa Angelina uporablja Rexono Ultra Dry™, ki jasno tudi vsebuje aluminium, stvar pozitivno vpliva na rast malih kamboskih otrok.
Kot vidis, je vse relativno, kot je rekel ze Albert ;)

sonči
22.05.2007, 12:08
Sonci, skodljivost snovi je odvisna od casovne konstante. Recimo v poznih 80-ih je raka povzrocal paradajz, zato se ga takrat ni smelo jesti. V poznih 90-ih in zacetu nasega milenija , pa se je vpliv podnebnih razmer na zelenjavo in se posebej paradajz drasticno spremenil, tako da sedaj (mislim da se vedno) uzivanje paradajza priporocajo v izogib rakastim tvorbam.
Prav tako je z aluminiumom v deodorantih; preden sta se Angelina Jolie in Brad Pitt porocila, je bil rakotvoren, sedaj, ko pa Angelina uporablja Rexono Ultra Dry™, ki jasno tudi vsebuje aluminium, stvar pozitivno vpliva na rast malih kamboskih otrok.
Kot vidis, je vse relativno, kot je rekel ze Albert ;)

Sej zastopim. Po M. Kojcu nekako takole: Kar verjameš, se bo zgodilo, česar ne verjameš, se ne bo. Torej, če verjameš, da ti nekaj škuduje, ti vsekakor bo škodovalo.

mrjerry
23.05.2007, 08:00
Sej zastopim. Po M. Kojcu nekako takole: Kar verjameš, se bo zgodilo, česar ne verjameš, se ne bo. Torej, če verjameš, da ti nekaj škuduje, ti vsekakor bo škodovalo.

M. Kojc pa ni ravno brihten poba.

sonči
23.05.2007, 09:24
Ampak vsaj ni imel težav s potenjem.... :d

Irina
23.05.2007, 09:25

Našla preverjeni izdelek, res deluje. Hvala.

clea
02.06.2007, 08:25

Samo zvečer se nanaša? Zjutraj in čez dan ne?

louise
02.06.2007, 09:47
V kolikor želiš bolj naravno uravnati prekomerno potenje je prva stvar, da se odpoveš kavi (v primeru, da jo piješ ;) ). Kava in kajenje sta dve razvadi, ki na potenje kar močno vplivata. Torej jasno, ne pri vseh, pri tistih, ki so bolj nagnjeni k potenju kot ne, pa vse skupaj še poslabšata.

clea
02.06.2007, 10:20
Res je, deluje.:blush:
Sem kupila, pa da vidimo. Me zanima če deluje tud, ko se vsedeš v avto, ki je bil cel dan na soncu:dontknow: :dontknow:
, pa pri športnih aktivnostih.:dontknow:

cliena
11.06.2007, 18:07
Js trenutno uporablam deodorant Nivea energy :) zaenkrat sem kr zadovolna ker nimam nekih velik težav s potenjem...namažem se takrat ko imam občutek da se bom potila...deodorant ne pušča sledi :) ampak tudi tistile TripleDry zelo ql :) Sem ga že tudi imela...
Navajena semsicer na niveine in zato prisegam na niveo :)
Lp, Cliena