Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Šempetrsko bolnišnico zapušča 19 medicinskih sester

biz
26.02.2007, 14:06
Šempetrsko bolnišnico naenkart zapušča 19 medicinskih sester, je to znak da nekaj ni v redu kot meni predsednik sindikata Vilko Brus ali pa res samo normalna fluktuacija kot meni direktor Darko Žiberna (član sveta SDS), ki naj bi hkrati medicinskim sestram prepovedal komuniciranje z javnimi medijami - ali ima nasploh to pravico?

HOLLAND
26.02.2007, 14:11
Enkrat sem nekaj ujel kao, da bo v Šempetrski bolnišnici prišlo tudi do odpuščanj.:dontknow:

biz
26.02.2007, 14:13
Do odpuščanj ali do političnih čistk

strašljivka
26.02.2007, 15:51
logično. zihr so ble izšolane v komunajzarskem sistemu ali, lustracija se začne od spodaj. ta zadn pride na vrsto pa predsednik vlade...

biz
26.02.2007, 19:09
logično. zihr so ble izšolane v komunajzarskem sistemu ali, lustracija se začne od spodaj. ta zadn pride na vrsto pa predsednik vlade...

Sploh ni rečeno da so bile izšolane v komunajzarskem sistemu, saj te se še bolj bojijo zapustiti službo, ker z svojimi leti težje najdejo službo, medtem ko mlajše medicinske sestre iščejo povsod po Evropi.

yamamoto
26.02.2007, 19:31
To je samo eden v nizu dogodkov, ki jih bo vedno več, in peljejo v neizbežen propad našega zdravstvenega sistema. :(

biz
27.02.2007, 07:50
To je samo eden v nizu dogodkov, ki jih bo vedno več, in peljejo v neizbežen propad našega zdravstvenega sistema. :(

Kaj imamo zdravstveni sistem - o sistemu ni ne duha ne sluha, samo plačujemo, če pa kaj potrebuješ pa čakaš in čakaš in če si preživel čakaš še danes.