Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Resident Evil 4 PC

Srtt1
26.02.2007, 14:06
Kako se vam zdi, men je kr kul, sam zdej me prov živcira pr uni hiši k skos prihajo, pa maš s sabo uno deklo:D

Mogoče gdo ve kje se da dobit CHEATS za Resident Evil 4 PC :2thumbs: Plis za vsako informacijo :2thumbs:

chaser
26.02.2007, 14:30
Še nisem uspel testirati. Lastniki konzol, za katere je špil že dlje časa dosegljiv trdijo, da je naravnost izvrsten. Prav tako PC različica ne izgleda slabo. Sicer sem vedno prisegal na "sorodno" serijo Silent Hill, a bom kljub vsemu iz radovednosti testiral RE4.
Nekaj nasvetov je tu: http://www.gamespot.com/pc/adventure/residentevil4/hints.html?om_act=convert&om_clk=tabs
Dejanskih cheatov za PC verzijo pa še nisem zasledil.

Srtt1
27.02.2007, 18:46
Če gdorkoli opazi kake CHEATS az t oigrico, mi prosim povejte.

metal
28.02.2007, 07:23
Hitro narejene igre mi nikdar niso bile všeč, glavno da oni dobijo denar.

chaser
28.02.2007, 13:18
S tem, da je to zgolj predelava. Izvirna inačica je bila na drugih platformah izdana približno dve leti nazaj.

Tadej86
28.02.2007, 18:50
Ja igro sem koncal na PC-ju.Dokaj dobra predelava,vendar je grafika zanic--nobenih efektov pa tudi miske ne podpira(ceprav se lahk dobi patch).Cheat-i pa za to igro nazalost ne obstajajo.Najbolje je da gres na gamecopyworld in si tam posnames kaksen trainer

Srtt1
28.02.2007, 19:30
Ja igro sem koncal na PC-ju.Dokaj dobra predelava,vendar je grafika zanic--nobenih efektov pa tudi miske ne podpira(ceprav se lahk dobi patch).Cheat-i pa za to igro nazalost ne obstajajo.Najbolje je da gres na gamecopyworld in si tam posnames kaksen trainer

Dej mi povej drkam se z eno sobo in kr še vedno mi ne uspe.

Tam na začetku k s sabo vodiš tisto dekle, in gresta čez en most in un filmček kao ful velik jih prihaja, in onadva gresta v eno hišo in tam še srečata enga moškega, in ti pol z tem človekom skupaj se borita z tistimi zombijem, sam mene skos ubijejo, sploh nevem kaj da naredim.

Tadej86
01.03.2007, 14:57
Pocakaj da se cim vec zombijev nabere na kupu in uporabi granate ki jih najdes v hisi.Potem ko pa on tip gre v drugo nadstropje mu sledi in prevracaj lojtre da zombiji ne pridejo skoz okno.S pusko poskusaj ustreliti vec zombijev naenkrat.Uporabljaj tudi modre granate ki uslepijo nasprotnike za kratek cas.
Ce si prej premagal unga velikana s tem nebi smel imeti vecjih tezav...

Srtt1
01.03.2007, 15:41
Pocakaj da se cim vec zombijev nabere na kupu in uporabi granate ki jih najdes v hisi.Potem ko pa on tip gre v drugo nadstropje mu sledi in prevracaj lojtre da zombiji ne pridejo skoz okno.S pusko poskusaj ustreliti vec zombijev naenkrat.Uporabljaj tudi modre granate ki uslepijo nasprotnike za kratek cas.
Ce si prej premagal unga velikana s tem nebi smel imeti vecjih tezav...

Sem pr frendu gledal kako je naredil to sobo, pa sem tud jst takoj naredil :)
Vender vseno hvala za informacije:2thumbs:

Lokostrelec
02.03.2007, 18:48

A se torej igra sam s tipkovnico al kaj? :dontknow: .....jz ne štekam tega:angel:

Srtt1
03.03.2007, 08:18
A se torej igra sam s tipkovnico al kaj? :dontknow: .....jz ne štekam tega:angel:

NE lahk igraš z Đojstikom.

chaser
03.03.2007, 09:02
Z gamepadom, če smo bolj natančni. Saj, a je bil kdaj tovrstne igre užitek igrati s čim drugim kot gamepadom?

Srtt1
03.03.2007, 11:54
Z gamepadom, če smo bolj natančni. Saj, a je bil kdaj tovrstne igre užitek igrati s čim drugim kot gamepadom?

Sej lih zaradi tega, niso naredili da lahk igraš z miško, ker bi potrem bila igrica prelahka. Ker pa z đojstkom igraš pa rabiš mal več časa da narediš igrico, z miško bi ful hitrejš naredu.

chaser
03.03.2007, 12:44
Podpore miški ni predvsem zaradi tega, ker če se ne motim ima špil v principu statično kamero in mislim, da bi igre, ki so s predelavo na PC izgubile tovrsten nadzor lahko prešteli na prste. Jasno nadzor je bil relativno izviren in s tem je sledilo tudi malo morje razvijalcev, ki so ga kopirali in moram rečt, da me je zaenkrat predvsem prepričal v PSP-jevem Miami Vicu.

kemenko
04.03.2007, 03:17
ej pejt po kode na www.ggmania.com

Srtt1
06.03.2007, 19:50
ej pejt po kode na www.ggmania.com

Jst zlo slabo razumem angleščino, pa sploh nevem kako te kode uporabiš, mi lahk ti po slovensk poveš če se ti da. :2thumbs:

Tadej86
07.03.2007, 10:28
Kode ne obstajajo za to igro.Edino ka lahk naredis je,da si posnames dol trainer s te strani : http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_resident_evil_4.shtml

kinsley
06.04.2007, 21:51
koliko vas igra to igro?sicer nisem več tak hardcore gamer kot včasih,ampak se mi zdi ena boljših.sem jo že dvakrat okoli obrnil.....cool