Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Nova šola (ekonomska gim) v Kranju - prepovedi in omejitve

.:WoLf:.
26.02.2007, 20:20
Mene pa zanima, če je lahko dijakom vzeta "svoboda" v času odmorov šolskega pouka v srednji šoli (sploh za polnoletne dijake)? Na novo zgrajeni šoli ekonomske gimnazije v Kranju (http://www2.arnes.si/~sskreua7/nova-stran/gradnja-slike.html), naj bi ravnatelj dijakom prepovedal zapustitev šole med odmori (z glavnim skupaj). To sem slišal od nekaj dijakov, ki naj bi se v to šolo "preselili" 5. marca. Je mogoče to res?

Sam hodim na TŠČ in sem 100% prepričan, da bi dijaki začel skakat med odmori čez okna, če bi jim bila ta prostost vzeta :D

Da ne govorim kaj bi blo, če ne bi smel kadit :veryevil: :veryevil: :veryevil: :veryevil:

PS: šola je kar lepa in pošteno opremljena, ograjena je pa kot zapor :S

Knez
27.02.2007, 10:17
Mislim, kakšna oslarija.Pri ans si lahko med odmorom šel, kamor si hotel, ko si imel prosto uro, magari v gostilno, domov, kamorkoli..

In kadilo se je kar pred šolo, so bili pepelniki postavljeni.Boljše tako kot pada dijaki čike po tleh mečejo.

.:WoLf:.
27.02.2007, 10:45
Mislim, kakšna oslarija.Pri ans si lahko med odmorom šel, kamor si hotel, ko si imel prosto uro, magari v gostilno, domov, kamorkoli..

In kadilo se je kar pred šolo, so bili pepelniki postavljeni.Boljše tako kot pada dijaki čike po tleh mečejo.

Ja sj zato. Mi gremo lohk med vsakim odmorom vn, kadijo pa vsepovsod - pred šolo in v šoli (kadilnica), oni pa baje ne bodo smel.

almir16
08.03.2007, 13:23
Ne pozabmo na copatke, k jih morjo obvezn nost, drgac je pa res ja ne smejo vn hodt k se sola zaklene pa nubene zasebnosti nimas vse je steklen....

domine
08.03.2007, 15:06
hih, to čist možno... ker je pr nam isto.. v LJ-Murgle...je prepovedano zapuščat šolo med vsemi odmori..tko da sej ni take panike. Ker je prov območje in pol ne smemo
isto je za kajenje itak ne kadim, vsam vseen..se ne sme v okolicišole, saj smo EKO šola:) :2thumbs: