Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kateri dvix predvajalnik kupit?

Bobby Long
27.02.2007, 09:35
Vrednost naj bo max. okrog 70€. Ne bi pa rad imel problemov (čim manj) s predvajanjem podnapisov, avdia in videa, ker eni vem da ga serejo. Gledal sem malo v Bigbangu. Imajo recimo Matrix 3210 in Philips DVP3040/12. Skratka kaj priporočate da bo kar se da najboljša izbira? (Lahko date link do spletne trgovine če imate). Tnx

dkivi
27.02.2007, 10:44
če kupuješ na daljši rok dvigni ceno
jaz priporočam KISS ali PANASONIC

al pa kupi nekaj za 40€,nato dva dni testiraj vse video formate in podnapise,če kaj ni ok lahko itaq vrneš v roku 8 dni in ti morajo zamenjati ali pa vrniti denar

Bobby Long
27.02.2007, 11:09
Jaz v bistvu rabim, da mi bo bral podnapise č,š,ž. Vrstice in format bom že uredill s SWjem. In seveda, da mi film dela.

So res take težave s temi dvixi in predvajalniki al je določen folk malo "nesposoben"? Kakšne so možnosti da mi najbolj razširjen DvdRip release dvixa ne bo delal?

Problem je, da je po forumih veliko folka, ki ima teževe s tem: "to mi ne dela, kako nastavim tole, ni zvoka, ni videa"... Zato sem si reku da pred nakupom raje malo povprašam kako je s tem, da se ne zaj....

bobi
27.02.2007, 11:30
Če vzameš čisto navadne in poceni divjake ;), divX playerje ti bo delalo vse to kar hočeš!
Imaš na izbiro dve firmi, Yamada in Xoro, ki sta tudi zelo poceni in delata v vseh formatih, pa še nadgrajevati se jih da preko usb vhoda ali cd-a.
Cena je še po starem 10 - 12 tisoč sit.

Bobby Long
27.02.2007, 11:35
Yamada 6800 je priporočena samo kaj ki se jo težko dobi.