Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Dhl

sinichka
27.02.2007, 10:44
zdravo,

upam, da mi lahko kdo pomaga... kako je delati za DHL? preden se prijavim na razpis, bi rada vedela ali se splača...
kakšni so pogoji, je prisotno šikaniranje, plača ipd?

hvala vnaprej.

doody
28.02.2007, 20:49
zdravo,

upam, da mi lahko kdo pomaga... kako je delati za DHL? preden se prijavim na razpis, bi rada vedela ali se splača...

hvala vnaprej.
Šikaniranje je povsod prisotno,ne vem zakaj ga tam ne bi bilo.

NaceM
28.02.2007, 21:56
zdravo,

hvala vnaprej.

Hmmm ne poznam razmer tam, samo vseeno se bi prijavil na tvojem mestu. Kaj pa imaš za izgubit?

sinichka
01.03.2007, 07:11
Hmmm ne poznam razmer tam, samo vseeno se bi prijavil na tvojem mestu. Kaj pa imaš za izgubit?

če pridem do konca - službo za nedoločen čas...

šikaniranje NI prisotno povsod, pri nas ga ni, tudi nekaj drugih delovnim mest poznam, kjer ga ni... Zato pa tudi sprašujem - da se ne bi zafrknila in prišla nekam, kjer bi trpela, pa se tolkla po glavi zakaj sem zamenjala službo..

nattka
01.03.2007, 12:48
če pridem do konca - službo za nedoločen čas...

šikaniranje NI prisotno povsod, pri nas ga ni, tudi nekaj drugih delovnim mest poznam, kjer ga ni... Zato pa tudi sprašujem - da se ne bi zafrknila in prišla nekam, kjer bi trpela, pa se tolkla po glavi zakaj sem zamenjala službo..

če več izgubiš kot pridobiš pač ne menjaj ...

Katrin
01.03.2007, 21:30
Če razmišljaš o menjanju že ne more biti nekaj v redu :)

sinichka
02.03.2007, 08:55
Če razmišljaš o menjanju že ne more biti nekaj v redu :)

govorim o menjanju sedanje službe (menjala bi pa za dhl).
gre za to, da rečejo ti lahko karkoli, kar se v resnici dogaja, pa veš samo od ljudi, ki so tam zaposleni..

nattka
02.03.2007, 11:23
govorim o menjanju sedanje službe (menjala bi pa za dhl).
gre za to, da rečejo ti lahko karkoli, kar se v resnici dogaja, pa veš samo od ljudi, ki so tam zaposleni..

in pričakuješ, da ti bodo tam zaposleni napisali zgodbice, o hudih stricih in dobrih tetah...

resna
11.11.2008, 13:41
V DHL je zelo fajn delat - imajo urejene sisteme, dobro opremo delovnega mesta, direktorji so ljudje in znajo prisluhnit.
To so dejstva; vsako leto opravijo raziskavo mnenj zaposlenih, kjer poveš, kaj si misliš, enkrat na leto imaš letni razgovor s svojim šefom, kjer poveš, kaj misliš; vsak dan so odprta vrata šefov, kamor lahko vedno prideš in poveš svoje ideje in kaj te moti. Če si pridna, rada delaš in se hitro vklopiš v tim, boš zelo zadovoljna.

Snif
11.11.2008, 18:16
In kaj želiš delati pri DHL-u? Glede na to, da lahko tudi dostavljaš pakete, skerniraš itd. ...