Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : ali se splača?

chicken
28.02.2007, 11:17
mam naslednji problem...s fantom imava 1 let.vedno pravi da me ljubi,ampak po njegovih dejanjih sodeč pa pač samo rabi nekoga.ne da se mu potruditi za nič,vedno moram js hoditi do njega,kadar koli sva skupaj so vedno zravn kolegi,če pa že sva 'skupi' in sama,pa dela vse drugo kot pa da bi se pogovarju z mano ali da bi delala kaj skupaj ali pa karkoli.in ne zdi se mu nič narobe.včasih ni bil tak.potem pa je prišel živet v ljubljano zaradi faxa in od takrat naprej je čisto drugačen.nikamor se mu ne da,niti do mene(pa ne živim tako daleč stran)in res občutek imam da pač on hoče samo nekoga zraven sebe,ne pa nujno mene kot oseba ki sem.komunikacije ni že lep čas,in lahko povem da me kaj moti,samo kaj ko je naslednjič spet isto.preprosto ne zdi se mi več vredno,ker ne morem biti edina ki se prilagaja in edina ki se trudi za zvezo. rada bi še kakšno druge perspektivo od vas,če mogoče gledam preveč ozkogledno.ker sm še mlada in se mi res ni treba trudit za neko propadlo zvezo,ker me lahko za ovinkom čaka druga,po možnosti boljša.:dontknow:

spartan
28.02.2007, 11:21
mam naslednji problem...s fantom imava 1 let.vedno pravi da me ljubi,ampak po njegovih dejanjih sodeč pa pač samo rabi nekoga.ne da se mu potruditi za nič,vedno moram js hoditi do njega,kadar koli sva skupaj so vedno zravn kolegi,če pa že sva 'skupi' in sama,pa dela vse drugo kot pa da bi se pogovarju z mano ali da bi delala kaj skupaj ali pa karkoli.in ne zdi se mu nič narobe.včasih ni bil tak.potem pa je prišel živet v ljubljano zaradi faxa in od takrat naprej je čisto drugačen.nikamor se mu ne da,niti do mene(pa ne živim tako daleč stran)in res občutek imam da pač on hoče samo nekoga zraven sebe,ne pa nujno mene kot oseba ki sem.komunikacije ni že lep čas,in lahko povem da me kaj moti,samo kaj ko je naslednjič spet isto.preprosto ne zdi se mi več vredno,ker ne morem biti edina ki se prilagaja in edina ki se trudi za zvezo. rada bi še kakšno druge perspektivo od vas,če mogoče gledam preveč ozkogledno.ker sm še mlada in se mi res ni treba trudit za neko propadlo zvezo,ker me lahko za ovinkom čaka druga,po možnosti boljša.:dontknow:

kolk s pa te stara:shy:

chicken
28.02.2007, 11:25
17,on je 20

spartan
28.02.2007, 11:45
17,on je 20

hja no....eni bi rekli, da imaš precej cajta. Spet drugi pa, da cajt ni pomemben.

Drugač pa ti povem, da takšni smo; po enem določenem cajtu se spremenimo....in ljubaf se čez cajt spreminja. To pomeni, da se ne trudimo več tako in da začnemo jemati punco kot samoumevno, in kot del našega pohištva.

Od časa do časa, pa se seveda spremenimo ali pa se trudimo spremeniti (pod pogojem, da jo imamo radi).......ker začutimo, da je naša ženska nezadovoljna in ker simpl, nočemo ostati brez nje. Ponavadi ne začutimo, če ženska te občutke skriva in jih tlači, pol pa pade bomba z jasnega.

No...ženske ste tudi enake....se spreminjate.....od začetka je sex vsak dan, potem padeš 1x na teden, potem pa 1x na mesec, dokler počasi že moraš dati pismeno vlogo za kaj takega. In kolk vem, imamo vsi pobi enake probleme.....zanimivo ne:clown:.

Res je, da se ljubaf čez cajt spreminja..........to pa boš prej ali slej sama ugotovila.

Res pa je tudi, da klačeplaziti ni treba.....tisti, ki na kolenih prosi, zmeraj kratko potegne. Tukaj izrek, delaj dobro, bodi dober in dobro se ti bo povrnilo ni nič vreden......

chicken
28.02.2007, 11:54
thought so....sam s sexom ni nč drgač;)

kaj mi pol ustane,da mu vsakeič rečm delejva to skupi al kaj?...nočm bit neka zatežena psica:)

pa hvala za drugo 'moško' perspektivo:shy:

Lencka
28.02.2007, 12:04
Moja perspektiva: res je, spreminjamo se mi, spreminjajo se zveze... (s spartanom se le v tistem delu o seksu v zvezi ne morem strinjati) ampak vseeno mora ostati neko obojestransko zadovoljstvo, obojestranska potešitev (ne le seksualna), če naj bo zveza vredna sama sebe. Po mojem se vedno splača potrudit, ampak do določene meje - če vidiš, da se trudiš le ti... :dontknow:

Trush
28.02.2007, 12:11
Hmmm... Te popolnoma razumem in verjamem da je grozno, ker predvidevam da ti hodi to non stop glavi in se verjetno niti sama ne znas vec "pravilno" obnasati oz. ne znas bit vec ti. Mogoce je tudi tu problem-lahko da je on to zacutil :dontknow: :dontknow: Tudi meni se je ze zgodilo podobno-namrec ko hodi tebi po glavi tisoc in ena stvar (kar se zveze tice), verjetno tudi oddajas "cudno energijo" in partner zacudi in se lahko odmakne... Je pa tudi res, da kot je ze povedal Spartan fantje jemljejo zvezo po nekem casu za samoumevno in njim je cist lustno kakor je, medtem ko bi zenske vedno vec rade :D Oziroma, pac imamo rade da se dogaja okoli nas :) Enostavno ne maramo monotonosti-fant je na racunalniku,ti pa zraven njega gledas televizjo-"sej sva skupi,a ni lustno??" neeee... :)

Pogovor si ze probala?? Kokr se slisi zlajnano (in tudi ne uspe vedno) lahko pomaga. Povej mu kako ti vidis zvezo, mgoce on sploh ne gleda tko in misli da je teb tud cist fino.... Ne vem kaj naj bi ti se rekla... Ce si ze tako "na koncu", lahko vsaj probas...

P.S. Spartan: ni cisto pri vseh tako glede sexa-casi se spreminjajo ;) ;) ;)

Leeloo
28.02.2007, 12:14
Lepo mu povej, kar si nam, in tudi to, da če se ne misli nič spremenit, da boš odšla.

Neverjetno čudovito uslugo si včasih znamo delat ženske s tem, da okolišimo in zavijamo v penteljce... Naravnost povej, pa te bo čist uredu štekal, kaj ti ni prav in kaj razmišljaš o tem. Potem je pa na njemu, da ti vrne žogico, pa boš videla, kako bo.

IMHO ;)

spartan
28.02.2007, 13:18
.......če bi bila to "resna zveza", ko si ti že vezana z otroci in skupnimi naložbami, bi zamahnila z roko, prespala in si naslednji dan rekla.....tak pač je v lajfu ter si našla "prijatelja", ki bi te bil sposoben in tudi pripravljen čustveno zadovoljiti.

Pod predpostavko, da takšnega najdeš........ker moški želimo žensko zadovoljiti ne samo čustveno, ampak tudi "telesno", in takšnih ženskih problemov "ne razumemo" in nočemo razumeti:clown::angel:

Ker si nekakšnih temeljev za prihodnost pri 17 letih verjetno nisi postavila na tej vezi, ne bo ravno hudič vzel ne tebe ne njega, če ne bo uspelo in se boš odpravila na slepo naprej. Vendar se vseeno poskusi pogovorit.

kapara
02.03.2007, 17:55
Koliko je videt ta vajina zveza ne bo dolgo vdržala, ker sta si precej različna.

snežko
02.03.2007, 18:34
:) tega enostaven ne moreš vedt - odločit se moraš sama vin v to verjet.

Njuška Trap
07.03.2007, 13:23
Če želita, da zveza funkcionira, morata na njej delati oba. Sama si lahko še nekaj časa njena edina gonilna sila, ampak se boš slej ko prej iztrošila.
Ti se z njim lepo pogovori, brez ovinkov, brez teženja, lepo direktno (predvidevam, da ni *****, da ne bi razumel) in če pokaže interes, da se (po)trudi tudi on, se mogoče splača, če bo gluh za vse besede, je pa čas za slovo.
Tako to gre.

Jelengar
29.04.2007, 01:23
Chicken, za svoja leta si krasno opisala svoj problem. :2thumbs: Ti v zvezo vlagas, tipcek pa te jemlje samoumevno kot okras, ali pa, da njegovi prijatelji ne bi mislili, da je buzi. ;) Po drugi strani pa, v tej starostni dobi se pari druzijo v druscini. Sele kasneje (v dvajseteh letih) se nekako bolj odtrgajo od prijateljev. Takrat so zveze tudi bolj resne. V tem primeru ti je tesko karkoli svetovati, ceprav se mi zdi, da ze to, da si trenutno nesrecna, je precej dober vzrok, da poisces sreco drugje. Jaz ti sploh ne bom svetoval pogovora s tipom, ker ko ga bos "pritisnila", bo obljubil vse, potem pa bo slo itak vse spet po starem. Pricni vlagat v vajino zvezo samo toliko energije kot jo vlaga tvoj korenjak Kmalu bos videla pri cem si. ;)

chicken
06.05.2007, 16:01
Chicken, za svoja leta si krasno opisala svoj problem. :2thumbs: Ti v zvezo vlagas, tipcek pa te jemlje samoumevno kot okras, ali pa, da njegovi prijatelji ne bi mislili, da je buzi. ;) Po drugi strani pa, v tej starostni dobi se pari druzijo v druscini. Sele kasneje (v dvajseteh letih) se nekako bolj odtrgajo od prijateljev. Takrat so zveze tudi bolj resne. V tem primeru ti je tesko karkoli svetovati, ceprav se mi zdi, da ze to, da si trenutno nesrecna, je precej dober vzrok, da poisces sreco drugje. Jaz ti sploh ne bom svetoval pogovora s tipom, ker ko ga bos "pritisnila", bo obljubil vse, potem pa bo slo itak vse spet po starem. Pricni vlagat v vajino zvezo samo toliko energije kot jo vlaga tvoj korenjak Kmalu bos videla pri cem si. ;)

ta odgovor mi je še najboljši.:)
ampak sm že sama tko razmišljala takrat ko sn to pisala in sm dejansko vlagala samo tok kot je biu on pripravljen:rolling: zdej pa je začel več vlagat ker mu ni blo všeč da sm se js nehala tok ukvarjat s tem:2thumbs:
hvala vsem za pomoč

biz
08.05.2007, 10:12
ta odgovor mi je še najboljši.:)
ampak sm že sama tko razmišljala takrat ko sn to pisala in sm dejansko vlagala samo tok kot je biu on pripravljen:rolling: zdej pa je začel več vlagat ker mu ni blo všeč da sm se js nehala tok ukvarjat s tem:2thumbs:
hvala vsem za pomoč

Vsaka zveza se spreminja in se razvija, če pa tega razvoja ni pa pride do razdora. Nekateri gredo potem narazen, nekateri pa ostanejo skupaj zaradi različnih vzrokov.
Najprej moraš izprašati svoje srce, je to tisti, ki ga imaš resnično rada in ali si pripravljena na "žrtvovanje" in na borbo za svojo ljubezen. Vseeno pa se ni potrebno boriti do neskončnosti, sama sebi moraš postaviti meje in tudi njemu jih moraš postaviti, če si od njega kaj želiš to od njega zahtevaj prav tako pa ne smeš reci ne ko on kaj zahteva, vendar mora biti obema jasno da je to vedno na osnovi vzajemnosti in da eden ne more na vse večne čase bekaj zahtevati od drugega.
Ljubezen moraš vedno znova pogreti in plamen vedno znova razpihati, saj samo tako lahko čutiš te metuljčke v trebuhu ko vidiš partnerja vso življenje in največkrat je to na enem od partnerjev, ki se žrtvuje za skupno ljubezen in če je bila kdaj ljubezen med vama potem ti bo ta tvoj trud tudi povrnil, če ni bilo prave ljubezni med vama potem pa je bolje da se prej konča kot prepozno.
Nikoli ne obupati prehitro in nikoli ne vstrajati na vse veke, moraš najti tisti pravi čas in to najbolje ve vsak sam zase, tu ni nekih časovnih okvirov, ker na to lahko vpliva precej dejavnikov.
Veseli pa me da sta očitno našla spet neko skupno pot in da se vajina zveza razvija naprej.

mrjerry
08.05.2007, 11:15
Ce te prav razumem, je tvoj tip pridobil navade, ki ti niso vsec.
Postavi ga pred dejstvo, da ga taksnega kot je, noces. Potem naj pa on pove, ali se je pripravljen spremenit. Ce ga zelis imeti (spremenjenega), mu bos pri tem najbrz pomagala do neke mere. Potem bo pa vse tiptop ali pa cao miki.

Sif
08.05.2007, 14:46
Jerry - ne moreš nekoga spremenit zato ker ti tako kot človek (po karakterju, obnašanju) pač ne odgovarja, najprej si mora sam/a želet spremembe pri sebi in ali ne čutiš privlačnosti do nekoga zaradi tega ker je takšen/a kot je? Človek se itak spreminja ko odrašča....a ne?:)
Chicken - upam da se bo lepo razšlo z vama in nočem kvariti vajine na navo pridobljene sreče, vendar ti iz lastnih izkušenj govorim da se ponavadi nič ne spremeni oz. je sprememba začasna in potem gre vse nazaj na stara pota....lahko pa se tudi motim;) Lp

mrjerry
08.05.2007, 15:08
Spremeniti ne mores, lahko pa reces, da ti obstojece stanje ni vsec in ga je potrebno spremeniti. Ce se ne bo spremenilo, ti se naprej ne bo vsec.

Naceloma ne favoriziram ze vnaprejsnjega obsojanja cloveka, ali se bo sposoben prilagoditi ali ne. V zdravem razmerju se igra z odprtimi kartami.

Jelengar
08.05.2007, 15:43
Jaz še vedno menim, da si v najstniškem obdobju večinoma nabiramo izkušnje za kasnejše resne partnerske zveze. Tovrstne izkušnje so dobre, da se zavemo, česa si v naslednji zvezi ne želimo.

miss173
02.07.2007, 08:37
17,on je 20

midva s fantom sva šla narazen zaradi tega , ker je bil on star 25 in jaz 21.... možno je da leta delajo svoje ali pa , da imajo kolegi nanj slab vpliv.....mogoče pa je to le nek prehoden čas glede nato , da se je preselil.

Luccka
03.07.2007, 10:24
..mah leta ne delajo svoje!!!! znašel se je v mestu, kjer se vedno kaj dogaja, njegova ljubezen do punce pa se ohlaja..to je to!!!