Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : siol tv plus vmesnik

popek
01.03.2007, 20:16
...no pa smo ga le dočakali. Ne vem zakaj imate toliko proti, če pa ste vsi komaj čakali da da dobite. Nenazadnje je stvar v promocijskem (testnem) obdobju in tukaj se bodo odpravile največje napake in nefunkcionalnosti.

Imam dve konkretni vprašanji (in pripombo):

ko se na servisnih straneh prijaviš za username in password za novi vmesnik te čaka kljukiva pri:

"Osebni TV snemalnik: mesečna naročnina: 5 € (z DDV) "
" (možnost snemanja TV programov v skupnem trajanju 6 ur in shranitev teh vsebin za obdobje 2 dni)"

...kaj konkretno to pomeni, glede na to da gre za promocijsko fazo.

Pa še glede prestavljanja programov:
na starem vmesniku je bilo to lepše rešeno. Enostavno si se postavil na priljubljene programe in si potem z P+ in P- se prestavljal med njimi. Zdaj pa omenjeni dve tipke prestavljata med vsemi programi. Do priljubljenih pa se lahko pride samo če pritisneš B (zelena). Ampak to je samo en žandr programov. Kako pa pridem do glasbenih, pa dokumentarnih, ......
Ali obstaja kakšna tipka, ki bi pokaza podoben menu kot zelena, samo da bi bili v njem vsi programi, ali pa bi si lahko izbiral med žandri.

Pripomba:
novi vmesnik je občutneje počasnejši kot stari. :mad:

spirit
01.03.2007, 21:20
Najprej bi pohvalu siol, da se je res začel kam premikat.

Drugače se pa strinjam s popkom, nov vmesnik je res počasnejši in v določenih primerih veliko bolj nepregleden, še najbolj pri premikanju kanalov. Razen tega, da si lahko naštimaš priljubljene, je za vse programe obupno poštiman.

Drugače pa se zavedam, da je stvar še v testnem obdobju, zato pa moremo povedat svoja mnenja da se popravi, kajne? :D

sabisan
02.03.2007, 13:25
...no pa smo ga le dočakali. Ne vem zakaj imate toliko proti, če pa ste vsi komaj čakali da da dobite. Nenazadnje je stvar v promocijskem (testnem) obdobju in tukaj se bodo odpravile največje napake in nefunkcionalnosti.

Imam dve konkretni vprašanji (in pripombo):

ko se na servisnih straneh prijaviš za username in password za novi vmesnik te čaka kljukiva pri:

"Osebni TV snemalnik: mesečna naročnina: 5 € (z DDV) "
" (možnost snemanja TV programov v skupnem trajanju 6 ur in shranitev teh vsebin za obdobje 2 dni)"

...kaj konkretno to pomeni, glede na to da gre za promocijsko fazo.

No, je po novem dodano sporočilo, da gre za promocijsko obdobje :)

Lp

janezpesec1
02.03.2007, 18:08
Jaz pogresam tudi celodnevni spored za trenutno gledani program, prej je bilo vsaj meni to precej bolje reseno. Zaenkrat uporabljam stari vmesnik predvsem zaradi pocasnosti novega vmesnika.

nadal
02.03.2007, 21:19
Kje pa ga je mogoče kupit(nov vmesnik)?Ker jaz še mam starega(AMINO) pa ne morem pol gledat teh vsebin ki so na novo navoljo.

PS-ZANIMA ME KDAJ MISLIJO DODAT ŠPORTKLUB???????????????

btrafela
03.03.2007, 07:34
Ali so kje navodila (pdf) za ta novi plus vmesnik, pa ne tistega demo-ta na siol.tv.

Najbolj me moti, da se ne moreš po seznamu programov premikati po straneh, pri klasične vmesniku pa še to vedno gre. Pa tudi EPG in dostop do sporeda je obupen.
Hitrost me ne moti toliko, preglednost pa zeloooo.

Lp,

Bojank
03.03.2007, 09:07
Navodila-siol tv plus vmesnik (http://storitve.siol.net/fileadmin/useruploads/SiOLTV/SiOL_TV_plus_NavodilaZaUporabo.pdf)

Preglednost pa je res slaba, sploh se ne znajdem! Tudi sam pogrešam premikanje po seznamu, razvrstitev programov po lastnem izboru.

Verjamem, da ko se bomo navadili kje je kaj, pa bo že šlo.

bejba020
03.03.2007, 11:06
in kdaj bo možno to stvar imeti tudi po drugih mestih in vaseh u slo. :)?

Kaya
03.03.2007, 11:21
in kdaj bo možno to stvar imeti tudi po drugih mestih in vaseh u slo. :)?

Mi smo iz drugega mesta :) pa imamo nekaj dni tv plus vmesnik.

tinamandarina
03.03.2007, 16:29
Js mam pa en problem.
Siol TV plus je možn pr men in tko sm si nardila username & password in geslo ne dela. Ga mam na mejlu, sm ga probala spremenit pa piše, da je pač staro geslo narobe upisano. Mam pa 0000, katerga očitno ne morm zatipkat. In sm klicala na siol in po 20 minutah visenja na liniji reče, da mi bo probu on zamenat. In še po par minutah čakanja mi pove, da ne more on zamenat, ker pač mu niso poslal neki, zdej se nism zapomnla kaj. In da probam vpisat še naslednji dan (to je blo predučerišnim in očitno ni delal)
kva nej nardim?

Veron
03.03.2007, 18:53
Kje pa ga je mogoče kupit(nov vmesnik)?Ker jaz še mam starega(AMINO) pa ne morem pol gledat teh vsebin ki so na novo navoljo.

PS-ZANIMA ME KDAJ MISLIJO DODAT ŠPORTKLUB???????????????

Kaj teb ne gre u glavo? 100x je blo napisano vse o športklubu kako in sploh!!