Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : V novi poslanski skupini še Širca in Zalokar Oražmova

Oberst
02.03.2007, 13:27
Poslanski skupini nepovezanih poslancev, ki jo vodi Matej Lahovnik, sta se danes pridružili še poslanki Majda Širca in Cveta Zalokar Oražem, ki sta izstopili iz poslanske skupine liberalne demokracije, je za STA potrdila Majda Širca. Nova poslanska skupina, kamor so se zatekli nekdanji poslanci LDS, tako šteje že šest članov.

:veryevil: :veryevil: :veryevil:

http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=2&article_id=1207030212015020&cid=100

melancholy
02.03.2007, 14:26
zanimivo bo opazovati kaj se bo dogajalo čez dve leti z sds ko ne bo več na oblasti:clown:

freya
02.03.2007, 14:40
meniš,da ne bo?
In kdo bo?
;)

praviVitez
02.03.2007, 17:26
meniš,da ne bo?
In kdo bo?
;)

se mi zdi da pahorček če bo le pametno jadral še dve leti......
pa da nau kandideru za presidenta...

Vsemogočni
02.03.2007, 20:17
Men pa se ne zdi fer (pravilno), da izstopajoči člani, pa naj bodo to iz katere koli stranke (spomnimo se tudi Čebulja, ki je izstopil iz SDS), obdržijo poslansko mesto. Tega so res dobili na voliščih, vendar kot pripadniki stranke, katere pa so se sami odrekli. In kot kot nečlani, ki so izstopili iz "svoje" stranke, jih tudi volivci ne bi podprli oziroma dali glasove zanje.

Nova skupina ali stranka, če tudi neodvisna, bi pač morala počakati na volitve in, če bi dosegli prag za vstop v državni zbor, bi šele na volitvah dobili poslanska mesta. Do volitev pa bi izstopajoče nadomestili ostali člani stranke, enako, kot jih zamenja na poslanskem mestu, če gre nekdo iz neke stranke, recimo za ministra. To mislim, da bi moralo veljati za vse stranke od A do Ž oz XY.

Glede iztopajočih je pač tko, ko niso več glavni, podgane zapuščajo svojo ladjo. Sicer boljše tako, kot delati zmedo. Sem pa prepričan, da se bo isto dogajalo čez čas tudi z drugimi strankami. Samo malo je potrebno potrpeti in počakati.

Ne skrbi me, kdo in koliko bo od kje odšel ali prišel, bolj me skrbi kot državljana Republike Slovenije, da dandanšnji polsanci niso državotvorni in niti ne pomislijo, da upravljajo z državo, katero bodo nekoč pustili ali uničili našim potomcem.Tukaj je pa potrebno, da skrbi vse državljane. In verjetno ne bo prej nič drugače, da bodo do poslanskih mest prišli dandanašnji študentje, ki ne bodo obremenjeni kdo je čigav, ampak bodo bolj gledali na državo oz. njene državljane, ne samo na svojo rit, potem pa po celi dolžini države samo še megla, tako kot delajo dandanašji poslanci.

liberalec666
02.03.2007, 20:29
Bi bilo pa zanimivo izračunati koliko so takšni pposlanci, ki izstopijo do sedaj stali stranko. Za kampanjo, materialne stroške in strokovno podporo, ki so jo dobivali od stranke. Če pa k temu dodamo koliko so na račun tega, da so bili poslanci, dobili še na nezakonit način, potem bi bile številke v milijonih evrih.

Oberst
02.03.2007, 22:38
se mi zdi da pahorček če bo le pametno jadral še dve leti......
pa da nau kandideru za presidenta...

Jaz bom pa 2008 novi Papež :approve:

Pahor in njegova SD pridobivaja glasove samo na račun propadajoče LDS. :clown:
Stranka, ki bo leta 2008 zmagala na volitvah bo seveda SDS ;)

Vsemogočni
03.03.2007, 08:42
Veliko vprašanje, če vas ne bo do takrat katoliška cerkev že nadvladala. Ponavadi je tako, da na tisti, kateremu daješ največ privilegijev in kar največ podpore in svoje pregoreče zaljubljenosti, ti potem skoći v rit in te noče več poznati. Tko, da ne računat, da nekoč v prihodnosti ne boste cerkveni klovni, ki se boste borili za svoje pravice. :2thumbs: in hodili po poti sedanje LDS. Upam, da vas bo Pahor želel imeti v stranki :veryevil:

yamamoto
03.03.2007, 08:53
Veliko vprašanje, če vas ne bo do takrat katoliška cerkev že nadvladala. Ponavadi je tako, da na tisti, kateremu daješ največ privilegijev in kar največ podpore in svoje pregoreče zaljubljenosti, ti potem skoći v rit in te noče več poznati. Tko, da ne računat, da nekoč v prihodnosti ne boste cerkveni klovni, ki se boste borili za svoje pravice. :2thumbs: in hodili po poti sedanje LDS. Upam, da vas bo Pahor želel imeti v stranki :veryevil:

Z vsem bi se strinjal. :D
Ampak to zadnje pa je bogokletstvo. :veryevil:

biz
05.03.2007, 11:14
Jaz bom pa 2008 novi Papež :approve:

Pahor in njegova SD pridobivaja glasove samo na račun propadajoče LDS. :clown:
Stranka, ki bo leta 2008 zmagala na volitvah bo seveda SDS ;)

Zakaj pa potem tudi SDS izgublja na priljubljenosti?

freya
05.03.2007, 14:27
Kam je šel Gaber...če je že šel?
;)

biz
05.03.2007, 14:58
Kam je šel Gaber...če je že šel?
;)

Še nikamor, čaka še kje piha bolj topel veter.