Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : trtica

Z750
02.03.2007, 14:07
na bordanju sem se razsul ... padel na tazadnjo:nonono: boli me kot :veryevil: in to že 6 dni, običajno je bilo bolš po dveh treh dneh. bolečina je malenkost popustila samo po prvem dnevu, zdej se pa že vleče kot sam :veryevil: in ne popusti:mad: boli me ko sedim (edino na školjki ne:clown: ), ko se pripognem, počepnem...
me zanima po kolkih dneh to mine, ker sedaj sm pa že malo težko brez neta:clown:

Goody
02.03.2007, 14:48
pri sedenju mal pomaga kakšen šlauf, ane ;) - tist za napihnit in ki se uporavlja za plavanje, recimo :)
drgač pa predlagam, da vprašaš zdravnika ;)

nattka
02.03.2007, 15:07
uhhhh ata ... tole si pa verjetno malce nalomil ... sicer bi bilo ok, če bi videl zdravnika, drugače pa šlauh res še najbolj pomaga ...

držim pesti da bo čimprej bolje ...

freya
02.03.2007, 15:13
Ne morem te potolažit. Hudo zna boleti teden ali dva, občasno pa pol leta ali več...
Pojdi na RTG in kak analgetik.

Z750
02.03.2007, 15:16
ja:clown: sedim na šlaufu, mamo skor novega:D se bom pustil razvajat čez vikend:D in če se stanje ne izboljša grem do dohtarja:nonono:

nattka
02.03.2007, 15:19
ja:clown: sedim na šlaufu, mamo skor novega:D se bom pustil razvajat čez vikend:D in če se stanje ne izboljša grem do dohtarja:nonono:

pa šlauh sabo nesi, ker boš dolgo čakal ...

Z750
02.03.2007, 15:22
Ne morem te potolažit. Hudo zna boleti teden ali dva, občasno pa pol leta ali več...
Pojdi na RTG in kak analgetik.

:eek: ne no :nonono: si nisem predstavljal, da rep zna tako bolet:nonono:
hvala freyč;) se bom verjetno res spravil dohtarco pogledat:P

freya
02.03.2007, 15:26
Po kakšnem letu boš lahko nadomeščal Tronteljna pri napovedi vremena ( ne zamerit ;) )

Ne vem, kako zmoreš v službi?

Z750
02.03.2007, 15:27
pa šlauh sabo nesi, ker boš dolgo čakal ...

ne ne, pri nas mamo pa tako zmenjeno, da pokličemo dobimo uro, in smo tudi takrat na vrsti (+- 10 min). kdor se ne naroči, ga vzame takrat, ko ima kakšnjo luknjo:D

Z750
02.03.2007, 15:40
Po kakšnem letu boš lahko nadomeščal Tronteljna pri napovedi vremena ( ne zamerit ;) )

Ne vem, kako zmoreš v službi?

:rolling: :2thumbs: to bi ga že sedaj lahko s koleni:clown:
ja na šihtu pa sedim tko na stegnih, malo bolj pokonc, pod tazadnjo imam pa ono one ki je za orog vratu:clown: pa malo več se sprehajam:clown: :D

snežko
06.03.2007, 18:33
:) in kakšno frizuro je mela dohtarca???

Z750
13.03.2007, 13:34
mi niti slučajno ni prišlo na misel, da bi jo prašal:veryevil: me je tako z veseljem otipavala okrog repka, da me še danes zobje bolijo, k sm jih tko skup stiskal:veryevil: :clown:

nattka
13.03.2007, 14:24
lej ga zlomka ... ko mine trtica ata, boš moraš še do zobarja stopit ...;) :)

Z750
17.03.2007, 16:28
ma zobar me noče vidt do septembra :D rit je pa že bolš, bomo nasledn teden celca sprobal:P ... aja pa obložene hlače sm si kupu pa želvo:clown: hebi ga, za ta letnik so rezervni deli redki:clown:

La-di-da
17.03.2007, 18:34
Ko sm si trtico zlomla, me je bolel več kot pol leta, nism mogla hodit, nisem mogla sedet, kakršenkoli nagib iz navpične drže me je bolel, da sem tulila. Trebušnjakov na trdem pa še kako leto nisem mogla delat. Boli. Fejst boli. Jst sm namreč z rolerji iz skakalnice direkt na tazadno prletela. :nonono: Nočem se taga spominjat. :nonono: Tisto poletje sem imela zares uničeno.:nonono:

marekcare
30.11.2007, 21:35
Jest ti povem, da pejt kr takoj za take stvari k dohtrju. K sm biu 12. str sm se sanku pa sm cepnu, pa me je neki tednou bolel pa nism šou k dohtrju. Pol me je pa predlan začel bolet, pa sm šou na newem kok RTG-jev, pa lan celo leto tablete jedu, k sm še mlad pa bi lohka pomagal, pa ni. Tko sm biu pred dvema tednoma operern in so mi odstranl 3 kose (od 4 ih) kokr jih obstaja pri trtici. Tko da s tem se ni za hecat. Ni prijetno pa še šolo zamujam že 3 tedne in še jo bom zarad okrevanja. Meu sm namreč zalomljeno za več kot 90 stopinj v trebušno votlino.:)

misswho
19.12.2007, 15:24
Moja prijatelca je ležala na trebuhu skoraj en mesec, pa potem še dolgo ni blo čist ok ... Isto se je razsula na bordanju. Se splača kupit ščitnik ... Good luck!