Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Siol Tv

doody
03.03.2007, 08:56
Imam težavo s sliko na TV preko siola.Pojavlja se mi tako imenovano kockanje,slika se ustavi zvok dela naprej.Operater na tehnični pomoči mi je nekaj po
izkušal pomagati.Zamnejla je port za TV,pa ni nič bolje.Signal imam v redu,kar mi je povedal mojster iz Telekoma,ko je bil pri meni:premenjal je kable itd.To se mi pojavlja vse od začetka namestitev paketa TRIO.Večkrat resetiram TV komunikator in modem,pa nič ne pomaga.Tako,da sem že zelo jezen na siol,saj ne znajo odpravit napake.Če že ponuijajo take storitve,potem naj tudi poskrbijo za njihovo brezhibno delovanje.Ali kdo ve kaj še lahko naredim?

miro74
03.03.2007, 09:11
Dobrodošel na SiolTV. Vse zgoraj našteto je na Siolu standard. Se mi dogaja že 7 mesecev. Pač jim ne plačuj za SiolTV in pridno reklamiraj račune. Drugega se ne da uredit. Ti povem iz izkušenj.

doody
03.03.2007, 09:59
Dobrodošel na SiolTV. Vse zgoraj našteto je na Siolu standard. Se mi dogaja že 7 mesecev. Pač jim ne plačuj za SiolTV in pridno reklamiraj račune. Drugega se ne da uredit. Ti povem iz izkušenj.
Najbolje bo tako ja.Če bodo hoteli dobiti denar,bodo pač morali zadevo izpopolniti.

lila5
03.03.2007, 14:34
Tudi jaz sem pridno reklamirala račune.......dobila sem dve ugodno rešeni reklamaciji, seveda šele po nekaj mesecih in ko sem dala tretjo reklamacijo računa zaradi kockanja, sem dobila s SiOLa telefonski klic (prej sem tako ponudbo dobila tudi iz Telekoma), kjer mi velikodušno ponujaja odjavo s tria in prehod na duo ali celo solo na njihove stroške......izgleda, da SiOL in Telekom tako izpopolnjujeta zadeve......

doody
03.03.2007, 23:19
Tudi jaz sem pridno reklamirala račune.......dobila sem dve ugodno rešeni reklamaciji, seveda šele po nekaj mesecih in ko sem dala tretjo reklamacijo računa zaradi kockanja, sem dobila s SiOLa telefonski klic (prej sem tako ponudbo dobila tudi iz Telekoma), kjer mi velikodušno ponujaja odjavo s tria in prehod na duo ali celo solo na njihove stroške......izgleda, da SiOL in Telekom tako izpopolnjujeta zadeve......
Bom videl kako se bo izteklo.:rac: :rac: