Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : invalidi v glavi

nattka
03.03.2007, 22:25
Tule ima nekdo čas, pa slika avtomobile, ki parkirajo na mestih rezerviranih za invalide po Ljubljani...
stavim, da bi vsak od tehle invalidov v glavi rekel, da je pustil avto samo za minuto, ker je moral nekam nujno skočiti.
Jaz sem absolutno zato, da se jih kaznuje.

http://www.moj-album.com/album/4048048/

Irina
03.03.2007, 22:46
Pozdravljeni,

pa to je naravnost idealno. Upam, da kdo od policistov gleda forume. Na osnovi teh slik, lahko mesečno kvoto kazni uredi kar iz domačega naslanjača.

NaceM
03.03.2007, 23:09
Tule ima nekdo čas, pa slika avtomobile, ki parkirajo na mestih rezerviranih za invalide po Ljubljani...
stavim, da bi vsak od tehle invalidov v glavi rekel, da je pustil avto samo za minuto, ker je moral nekam nujno skočiti.
Jaz sem absolutno zato, da se jih kaznuje.

http://www.moj-album.com/album/4048048/

Mobisuxovec, dela to že nekaj mesecev.. Sam pa je priznal, da ima sprintano invalidsko kartico.

Irina
03.03.2007, 23:28
Če si je ta Mobisuxovec res sprintal invalidsko kartico si pa veliko upa,da ga usoda ne bo obdarila kar s originalom. S takimi stvarmi se ni za šaliti.

NaceM
04.03.2007, 18:42
Pravi, da ima neko hromo nogo in berglo, tako pa sta mu svetovala redarja v Ljubljani. Več pa si nisem zapomnil na to temo.

Irina
04.03.2007, 21:55
Očitno ni take kategorije invalid, da bi potreboval parkirni prostor. Sicer pa predlagam, da voznike, ki s svojim vozilom zasedejo parkirno mesto namenjeno invalidom, pajek odpelje vozilo v sosednje mesto. Objesten ljubljanski voznik bi moral po svoj avto v Kranj. Že sama misel, da bi po svoj napačno parkiran avto v Celju, voznik šel potem iskat v Ljubljano bi ga za nekaj časa "pomirila". Kazen mora biti vzgojna. Spoznal bi nekaj svoje ožje domovine in okusili slasti javnega prevoza.

partibrejker
05.03.2007, 12:43
ok priznam jest tud parkiram učasih:shy: ja če je pa use zaseden tam pa 5 frej plejsov za invalide:dontknow: halo nau se 5 invalidov naenkat prfural v štacuno lih takrat

Katrin
05.03.2007, 21:13
5 placov ni nikoli za invalide, sram te bodi.

bobi
05.03.2007, 21:36
Tudi ta ki je posnel 649 prekrškov je zrel za psihiatra!

anarchy
05.03.2007, 21:51
Eh, za minutko lahko parkiras, tudi na wc za invalide se lahko gre, ce je nuja, itd.... drugo je, ce mora potem invalid tebe cakat, takrat pa se lahko napise kazen, drugace je pa nepotrebno kaznovati za prekrsek, ko ni nihce prizadet.

Katrin
05.03.2007, 22:59

Ne, sam preveč prostega časa ima :rolling:

Irina
05.03.2007, 23:09
Mogoče je pa hotel na parkirnih prostorih pokazati, kako smo brez obzira drug do drugega.

esmi
21.03.2007, 12:47
Jaz osebno nikoli ne parkiram na invalidskem prostoru in grem raje tudi malce več peš. Bi pa povedala ob vsem temule še nekaj.Ne samo invalidski parkirni prostori tudi pločniki so zaparkirani...vse to sploh ne opaziš dokler nisi v kaki posebni situaciji.Sama imam dojenčka in velikokrat sem zaradi zaparkiranih pločnikov primorana iti z vozičkom na vozišče- cesto!!!

Ali kdo od tistih ki veliko hodi po Evropi,ve ali je tudi tam tako? Naprimer od znanke sem slišala da se je v Avstriji pol ure vozila okoli nakupovalnega centra da je dobila parkirni prostor,ker je bilo vse polno.In da nikomur ni padlo na pamet da bi parkiral na invalidski prostor.In čeprav jih je bilo kar 5 praznih invalidskih prostorov namreč...

Sama vem samo za Italijo... da je tam ravno tako kot pri nas...texsas.

volunteer-ka
21.03.2007, 12:56
Kaj boste rekli pa na tole?
http://www.mladina.si/tednik/200423/clanek/uvo-manipulator--aleksandar_micic/

Katrin
21.03.2007, 16:38
Njihova invalidnost je bolj notranja in nevidna očem...

amaze646
21.03.2007, 16:45

:2thumbs: :rolling:

Se strinjam. Defenitivno ma en prevec casa. Ok sej sm proti temu, da se parkira na takih mstih sam vcasih ko pa se res mudi pa ni za vraga nikjer placa si pac sposodis mesto za invalide. Namirno nikoli neb parkiral tam, samo ce je pa res nuja bi pa tud.

Katrin
21.03.2007, 17:37
Kakšna nuja pa je ponavadi tako nujna pred trgovino? Zmanja kisle smetane? Vložkov? Plenic za enkratno uporabo?

amaze646
21.03.2007, 17:53
Nism direkt mislu zdej za trgovino. Ampak kdaj clovek naleti, da mora nujno na kaksen opravek ali kaj pa je vse polno in ni placa. Pol pa vidis 2 prosta mesta za invalide in pac zapeles not. In ne, to ne mislim zdej to, da ti zmanjka mleka pa mas cajt z iskanjem.

temp64
21.03.2007, 18:26
Kaj boste rekli pa na tole?
http://www.mladina.si/tednik/200423/clanek/uvo-manipulator--aleksandar_micic/

******....še dobro, da ni še znaka nasadil

dr.Stari
21.03.2007, 20:42
Jaz osebno nikoli ne parkiram na invalidskem prostoru in grem raje tudi malce več peš. Bi pa povedala ob vsem temule še nekaj.Ne samo invalidski parkirni prostori tudi pločniki so zaparkirani...vse to sploh ne opaziš dokler nisi v kaki posebni situaciji.Sama imam dojenčka in velikokrat sem zaradi zaparkiranih pločnikov primorana iti z vozičkom na vozišče- cesto!!!

Ali kdo od tistih ki veliko hodi po Evropi,ve ali je tudi tam tako? Naprimer od znanke sem slišala da se je v Avstriji pol ure vozila okoli nakupovalnega centra da je dobila parkirni prostor,ker je bilo vse polno.In da nikomur ni padlo na pamet da bi parkiral na invalidski prostor.In čeprav jih je bilo kar 5 praznih invalidskih prostorov namreč...

Sama vem samo za Italijo... da je tam ravno tako kot pri nas...texsas.

Tvoja znanka ima prav kar se tiče Avstrije. Tudi v Nemčiji je tako pa v vseh državah bolj proti severu.
Pri nas pa bi nekateri najraje zapeljali avto kar v trgovino ali v gostilno za šank. to so povečini
prepotentneži saj vidiš že po avtomobilu.