Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : SiolTV plus vmesnik - pripombe/predlogi

btrafela
05.03.2007, 09:39
Glede na promocijsko delovanje TV plus vmesnika odpiram novo temo, kamor bi naj vpisovali
vsa mnenja pripombe/predloge za ta novi vmesnik. Upam, da bo potem kdo na SiOL-u vsaj delček
tega upošteval pri naslednji nadgradnji.

Ker nekdo, ki ni ravno tehnični tip in starejši, se bodo malo bolj težko znašli z novim vmesnikom.

Torej, moja opažanja:
- sam izlgled je modernejši, vendar vse počasnejše deluje (EPG, menuji,....), stari EPG je bistveno boljši
- ni več dostopa do novic, vremenske napovedi, športa,....
- dostop do iger (moraš biti že majster, da najdeš)
- na zaslonu STB-ja spredaj ni več številke gledanega programa, ampak samo piše tv
- dostop do opisa in sporeda programa ni ravno najbolj posrečen, predolgo traja, da najdeš
- pri izbiri programov, ni več možno premikanje stran naprej/nazaj s tipkama (>> ali <<), zelo moteče, saj ne
vem na pamet razporeditve programske sheme

Skupna napaka pri starem in novem vmesniku so še vedno črte na zaslonu televizije iz desne proti levi.

To je zaenkrat vse.....

Lep pozdrav
Bojan

bartmatej
05.03.2007, 10:48
Jaz pa pogrešam uro, ki jo je pokazalo ko si prestavil kanal in ne piše več katera oddaja je naslednja na vrsti.

LP Matej

sinner
05.03.2007, 17:47
Glede na promocijsko delovanje TV plus vmesnika odpiram novo temo, kamor bi naj vpisovali
vsa mnenja pripombe/predloge za ta novi vmesnik. Upam, da bo potem kdo na SiOL-u vsaj delček
tega upošteval pri naslednji nadgradnji.

Ker nekdo, ki ni ravno tehnični tip in starejši, se bodo malo bolj težko znašli z novim vmesnikom.

Torej, moja opažanja:
- sam izlgled je modernejši, vendar vse počasnejše deluje (EPG, menuji,....), stari EPG je bistveno boljši
- ni več dostopa do novic, vremenske napovedi, športa,....
- dostop do iger (moraš biti že majster, da najdeš)
- na zaslonu STB-ja spredaj ni več številke gledanega programa, ampak samo piše tv
- dostop do opisa in sporeda programa ni ravno najbolj posrečen, predolgo traja, da najdeš
- pri izbiri programov, ni več možno premikanje stran naprej/nazaj s tipkama (>> ali <<), zelo moteče, saj ne
vem na pamet razporeditve programske sheme

Skupna napaka pri starem in novem vmesniku so še vedno črte na zaslonu televizije iz desne proti levi.

To je zaenkrat vse.....

Lep pozdrav
Bojan

Tudi jaz imam podobne probleme,nekatere igre sploh ne delujejo,menuji počasni,PREDVSEM PA ME MOTIJO ČRTE!!!!!!Zelo dvomim, da bo kdo iz SiOL-a tole prebrav, ker je moje mnenje, da imajo oni čisto napačno mnenje o uporabnikih.Veliko ljudi ima več znanja , kakor zaposleni v SiOL-u(predvsem tisti na 080 1000)Nevem več kaj narediti, da bi se stanje kaj izboljšalo, razen tega, da se pošlje pismo, napisano s strani pravnika, ali pa nekoga ki to malo bolj oblada, jaz sem takoj za to, vendar bi bilo potrebnih veliko več uporabnikov in podpisov.S tem nočem metati slab luč na SiOL in njihove zaposlene, ampak stvar je taka, da se je od nadgradnje naprej, stanje drastično poslabšalo!
LP Aleš