Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Spored

mark2
07.03.2007, 12:32
Že nekaj časa me moti, da se spored po 12 uri prestavi na naslednji dan, če prav se program prične npr. ob 6 zjutraj. Potem pa se moram pomaknit na prejšnji dan, da vidim kaj je na programu ob enih zjutraj. Epg sicer deluje pravilno. Bi se dalo to popravit?

sinner
07.03.2007, 12:56
Mark2, mislm da nima smisla sploh pisati nove topice, ker itak noben ne bere od zaposlenih.
LP Aleš

mark2
07.03.2007, 20:38
Berejo, berejo, vendar...

Prej je storz "krotil" zadeve, od kar ga ni, je kultura na tem forumu postala porazna. Vendar s tem, ko ni odgovorov delajo samo še slabše. Tudi klemenr, je že nekoč zapustil forum, ravno zaradi nestrpnosti in odnosa uporabnikov...Sej vem, da so težave a jih je vseeno potrebno reševati na bolj strpen način...

Pustite vsaj Veronu, da "obratuje":2thumbs: .

Veron
07.03.2007, 20:57
Nisem najbolje razumel tvoj predlog.

To, da se spored prestavi po 24h je normalno, na tekoči dan.
Potem naprej pa ne razumem najbolje...mislm kako, ti bi želel, da bi se na isti strani videl tudi spored od prejšnega dneva al kako?

Dej malo bol opiši, pa bomo vidl, če se da kej narest.

rock
07.03.2007, 21:09
To sem že pisal takoj, ko ste začeli s sporedom. Akceptirano by admin.
Po polnoči spored za prejšnji dan za celoten kanal ni več viden (WWW) čeprav je spored večinoma še do 6. ure zjutraj naslednjega dne. Torej je 6 ur luknje. Listajo se le kanali, ki so izpostavljeni ostalih sploh ni mogoče videt.
Verjetno bi bilo res najenostavneje, če bi v skripto dodali, da do zjutraj prikaže spored za DAN-1.

mark2
07.03.2007, 21:42
Nisem najbolje razumel tvoj predlog.

To, da se spored prestavi po 24h je normalno, na tekoči dan.

To že, moral pa bi se prestaviti z zamikom. Npr. če gledamo današnji sredin spored za Hallmark Channel. Program bo oddajal do 4 ure zjutraj (ob 1:00 Zalivska vojna, 3:00 Jordan, 4:00 Pripetljaj). Ta spored lahko vidim samo do polnoči, po tej uri pa mi prestavi na četetek (kar je sicer pravilno, a za spored bi še vedno morala biti sreda).

Torej po polnoči ne vidim več "ob 1:00 Zalivska vojnaj", ampak se prične z novim sporedom za četrtek ob "6:00 Neka oddaja".

Upam, da je dovolj razumljivo :)

Lp

Veron
07.03.2007, 23:51
Razumem kaj želiš, hja kolko se spomnim je bila že tema okoli tega... glede na to, da je še vedno tako, bo tudi ostali (preveril bo še enkrat, če bo kakor koli drugače obvestim).

Veron
09.03.2007, 12:56
Urejeno tako kot si želel, preveri in še dodatni predlogi in komentarji zaželjeni.

mark2
11.03.2007, 00:05
Super, na spletni strani je zdaj urejno (http://novice.siol.net/tv). Ste dali spored po polnoči še na naslednji dan. Zdej se bomo pa še malo nasmejali:D , jz sem sicer mislil na STB - ju. Tako, da še na aminu tako naredite:) .

Lp