Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : SiOL klicni center

AntiFriz
10.03.2007, 15:43
Ok, bom zacel tako... So tam ljudje nesposobni?
Klices, cakas, cakas, cakas in cakas potem telefon zvoni in se javi prijazna gospodicna na info.
Vprasam kaj rabim ce zelim spremembo paketa iz 1mbit na npr. 2 ali 4, če imam pakete, ki so bili pred parimi leti oz. na zacetku prodaje ADSL in pravi da se moram vezat za 2 leti in preiti na SOLO, DUO ali TRIO, vprasam zakaj? in mi odgovori .. samo moment, se grem pozanimat, me vrze na hold in cakam in cakam in cakam in cakam potem me preveze nazaj v vrsto na info. Spet cakam... se javi mogoce ista ali pac druga, saj ni vazno. Vprasam isto vprasanje dobim odgovor da tega ne morem narediti ker sem pac na starih paketih tako da sledi nov podpis pogodbe.
Poklicem se enkrat vendar sedaj na tehnicno pomoc (v upanju da so ljudje bolj izobrazeni) in mi mladenic na moje vprasanje odgovori da: ni problema, posljem zahtevek preko spletne strani potem pa postopek traja lahko vec tednov saj so lahko zapleti. mislim HALO!? vec tednov za konfiguracijo nove hitrosti?

Lepo prosim, naj mi kdo odgovori na vprasanje ki sem ga zastavil:
Koliko casa traja če danes (sobota) vložim zahtevek za spremembo hitrosti iz 1mbit na 2mbita?

p.s.: Če bi večkrat rabil tehnično pomoč bi ostarel ali pa bi se mi zmesalo od tistega "trenutno so vsi operaterji zasedeni"... ki sledi vsakih 15 sekund.

lp ;)

vojteh
10.03.2007, 16:08
Jaz sem čakal skoraj cel mesec.Pa še dlje bi,če ne bi posredoval Storz.

sr@nje
10.03.2007, 16:19
Jaz sem čakal več kot 14 dni, potem je posredoval Storz in zrihtal še isti dan.

Čez nekaj dni so me klicali s telekoma, kdaj naj mi pridejo ADSL priklopit :clown:

shyama
10.03.2007, 20:32
greš na moj siol, klikneš naročilo,
- vpišeš username, geslo,
- telefonsko,

ko ti ponudi spremembe označiš prvio, sprememba obstoječega paketa,

potem ti ponudi opcije
tip dostopa pstn/isdn
paket: solo, duo, trio
hitrost ...

to so samo informativni podatki, potem v naslednjem koraku se ti izpiše obstoječe stanje in spodaj

tip dostopa : pst/isdn
paket : internet (če bi pa delal prehod na nov paket -> bi pisalo solo, duo...)
hitrost : tu povečaš
posreduje spremembe
in to je to

ne podpisuješ nobene nove pogodbe

lp

Ipod
11.03.2007, 13:22
Čakal boš do 14 dni