Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : kupljena mladost

nattka
12.03.2007, 08:06
če jo ujamejo nepripravljeno, izgleda kot karikatura ...

ženska, ki ni znala sprejeti svoje zrele lepote, je danes v istih težavah kot jackson ... glede na to, da še ni stara, pa jo verjetno čaka še hujša reč ...

je vredno ... :dontknow: ... kdo ve, če bi se mišika danes enako odločila ...

ko gledam take slike, sem čedalje bolj odločena, da mene ne bodo "popravljali" ...
čeprav se sicer nagibam proti proti plastični kirurgiji ... razen seveda v primerih, ko z njo pomagajo ljudem, s katerimi se je poigrala narava ali pa so doživeli nesrečo ...
vse ostalo so nepotrebni posegi v telo, ki se prej ali slej maščujejo ...

http://shrani.si/files/misaaavki6.jpg

mrjerry
12.03.2007, 08:37
Obstaja se kaj vec podobnih fotk?

Marduk1
12.03.2007, 14:49
Če ga folk ne bo zdej sral kdaj ga pa bo.

nattka
12.03.2007, 19:15
Če ga folk ne bo zdej sral kdaj ga pa bo.

kaj si pravzaprav želel povedati?

Marduk1
13.03.2007, 09:25
Da se živi samo enkrat in da je potrebno sprobati vse mogoče stvari predn crkneš.

mrjerry
13.03.2007, 09:46
Ja ampak ker nikakor ne mores sprobati VSEGA, imajo morda prednost stvari, s katerimi samega sebe ne pretvoris v grotesknega naivnega klovna? Mislim na splosno, ne (le) na Miso...

Marduk1
13.03.2007, 10:06
Ja to je pa tut res ja. Nej vsak počne kar pač misli da mu bo olajšalo življenje.

Mowgli
13.03.2007, 10:11
Mišika prav fletno izgleda... čez cesto :D

nattka
13.03.2007, 10:27
Ja to je pa tut res ja. Nej vsak počne kar pač misli da mu bo olajšalo življenje.

pravzaprav sem točno to mislila ... ljudje počnejo stvari, za katere mislijo da jim bodo olajšale življenje oz podaljšale neko obdobje, ki se ga ne da podaljšati ...
pa se potem te iste stvari obrnejo proti njim ...

recimo, ženska je lahko pri 50-tih mladostna, ne more pa več biti mlada ...
in če je naravna in mladostna, je še vedno lepa ... če pa se zaradi igre s telesom spremeni v "sploh_ne_najdem_izraza" , potem ne moremo govoriti več o lepoti ...

je pa res, da na lepoto gledamo z različnih zornih kotov ...

mrjerry
13.03.2007, 10:31
Ampak nattka, nekaterim taksni posegi zivljenje olajsajo, oz. bolje receno, polepsajo. Seveda ga nekaterim tudi ne, ampak tezko sodis za druge, kaj jim je nekaj prineslo.

nattka
13.03.2007, 10:41
Ampak nattka, nekaterim taksni posegi zivljenje olajsajo, oz. bolje receno, polepsajo. Seveda ga nekaterim tudi ne, ampak tezko sodis za druge, kaj jim je nekaj prineslo.

se strinjam vsekakor ... res je, da ponavadi vidimo le tiste, pri katerih "ni uspelo", čeprav je veliko več tistih, ki jim je ...

verjetno je tudi mišika srečna, ker je popravljena ... le meni ne deluje lepa ...

kaj pa kdo dela s svojim telesom, je pa njegova odločitev ... le ko svoje telo na ogled postavi, pač drugi komentiramo ...
in se lahko strinjamo ali pa ne ...

freya
13.03.2007, 10:47
Miša se ti kar zasmili, ko jo vidiš od blizu ali slišat govorit ( res občudujem televizijce, kaj vse znajo skriti).
Res nattka, to velja za nas navadne smrtnice...pri ljudeh, ki se pojavljajo v medijih, pa veljajo nekoliko drugačna pravila. Kamera in fotografije pokažejo vse, vsako odvečno kilo, gubo, nepravilnost, in zvezdice se znajdejo v začaranem krogu. Ampak človek ni nikoli za vsakogar popoln, še natežje zase.
Meni bi bila Mišika čist v redi tudi brez zadnjih operacij, imela je vsaj svoj šarm.

freya
13.03.2007, 10:49
p.s.
če vržem skupaj, kaj vse bi v puberteti rada popravila, bi me stalo toliko, da lahko nekaj let zastonj delam.

Smaug
13.03.2007, 10:51
p.s.
če vržem skupaj, kaj vse bi v puberteti rada popravila, bi me stalo toliko, da lahko nekaj let zastonj delam.

A dej, dej, danaja, ti se pa res nimas za kaj pritozevati ;)

mrjerry
13.03.2007, 10:51
se strinjam vsekakor ... res je, da ponavadi vidimo le tiste, pri katerih "ni uspelo", čeprav je veliko več tistih, ki jim je ...

verjetno je tudi mišika srečna, ker je popravljena ... le meni ne deluje lepa ...

kaj pa kdo dela s svojim telesom, je pa njegova odločitev ... le ko svoje telo na ogled postavi, pač drugi komentiramo ...
in se lahko strinjamo ali pa ne ...

Kako to mislis `svoje telo na ogled postavi'? Na tejle fotki ga ona sigurno ni, poleg tega ne postavlja na ogled sebe s telesom, ker ze dolgo ne dela kot novinarka/napovedovalka. Res je sicer, da ji vec kot ocitno pase biti na rumeni sceni. Izbruh te slike v javnost (saj je ze kar star posnetek, ce se ne motim) v tem konkretnem primeru razumem kot reakcijo na to, da se ena relativno stara in grebatorska kokos stalno mece ven, namesto da bi kot funkcionarka RTVja slovela po svoji profesionalnosti in uspesnosti. V tem smislu gre tudi meni fejst na jetra...

nattka
13.03.2007, 10:52
p.s.

:) same here ...

mrjerry
13.03.2007, 10:53
p.s.

Ti si ze ven iz pubertete? :O :O :O

freya
13.03.2007, 10:59
sem..pa ne iz ta prve
:D

freya
13.03.2007, 11:01
A dej, dej, danaja, ti se pa res nimas za kaj pritozevati ;)
ma če se spomnim, kaj vse me je motilo v puberteti.....sej zdej se temu smejim, ampak takrat sem bila pa čist resna ( npr. kako bi me raztegnili za kakih 10 cm)

nattka
13.03.2007, 11:02
ma če se spomnim, kaj vse me je motilo v puberteti.....sej zdej se temu smejim, ampak takrat sem bila pa čist resna ( npr. kako bi me raztegnili za kakih 10 cm)

saj govoriva o višini ...;)

freya
13.03.2007, 11:06
o čem bi pa ti
;)

nattka
13.03.2007, 11:07
o čem bi pa ti
;)

mene so centimetri pozabili nekako v 5 r OŠ ...:D

Mowgli
13.03.2007, 13:17
mene so centimetri pozabili nekako v 5 r OŠ ...:D

Ej, "ta mala"... vseeno bolje, da to napišeš ti, kot kak tvoj sošolec... :clown:

nattka
13.03.2007, 14:19
Ej, "ta mala"... vseeno bolje, da to napišeš ti, kot kak tvoj sošolec... :clown:

bi človek še razmišlju kere cm je mislu ...;)

Mowgli
13.03.2007, 16:05
bi človek še razmišlju kere cm je mislu ...;)

:angel:

paradox
13.03.2007, 22:24
...mladosti se ne da kupiti ...pa se kaj bi se naslo kar ni naprodaj :approve:

...in kaj je mladost, ki cez vodo skace kjer je most :P :clown: