Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Predsedniške volitve

nemanja2
13.03.2007, 19:47
Men se zdi da bo v Sloveniji prva ženska za precednico države

anarchy
13.03.2007, 20:39
Kr predcednico glasovat, vsaj jaz jo bom, pa bog ne dej, da ji bo kdo kaj grozil, ker drugih predsednikov nocem. Kr naj gre on akandidirat, niti ne rabi delati dosti reklame, dovolj, da sem jo vidu po tv in imam ze poln ***** moskih, ker zaradi moskih so bile zmeraj vojne in kazin, naj bodo enkrat ble zenske predsednice, saj jim sploh se nismo pustili probat, ali se bojite, da bi bile zenske superjornejse moskim?

yamamoto
13.03.2007, 20:43
nemanja 2, daj prosi administratorja, da ti malo popravi to slovenščino. :)

Katrin
13.03.2007, 21:04
Važne so besede, ne spol.

Oberst
13.03.2007, 21:10
Pomembna so konkretna dejanja, ne besede in spol :)

yamamoto
13.03.2007, 21:35

Še posebno, če je s temi dejanji zadovoljna večina volilcev. ;)
Kar se mene tiče, je čas za spremembo! Predlagam Mojco Drčar Murko. :approve:

DrOnyx
14.03.2007, 08:29
Jaz sem kot predsedniški kandidat protikandidatom ponudil nespodobno ponudbo:

http://dronyx.blog.siol.net/2007/03/05/o-zenskah/

Sicer kot napisano, podpiram sledeče potencialne predsedniške kandidate:

Manca Košir
Vida Žabot
Ana Jud

Upam da se katera opogumi in preseneti, ker se ne bi rad na soočenjih hecal samo iz Peterleta in Pahorja.:veryevil:

sstane
15.03.2007, 21:49
Salome :approve: :P

Irina
15.03.2007, 23:12
Katere volitve imate v mislih. Predsednika/co države li vlade?

Irina
15.03.2007, 23:30
Pardon, spregledala sem, da želiš odgovor na predsednika/co države.

Oseba, ki naj zastopa državo, mora imeti ne samo sposobnosti, tudi ugled. Ne glede na to, da naš sedanji predsednik Janez D. doma ne uživa več takega ugleda kot ga je imel, je v tujini še vedno persona. Torej, če želimo imeti predsednico, potem jo moramo iskati med damami, ki zanjo vedo tudi zunaj naših meja. Sposobno, ugledno spoštovano doma in v tujini. Predvsem pa neobčutljivo za vsa podtikanja in obrekovanja. Potem se pa takoj vprašam, katera se bo s takimi sposobnostmi dala cefrat v naši Dolini Šentflorjanski. Mi smo rojeni pikolovci. Najprej bomo iskali njene napake, pregledali rodovnik in strankarsko pripadnost vseh njenih prednikov do Zakrpatskih Slovanov. Če se ne bo dalo nič konkretnega najti, jo bomo pa česa osumili.

evajet
16.03.2007, 06:13
Drnovšek je predvsem ateistično dete !

Celo svoje zavoženo življenje je bil partjisto priviligiran aparatčik. Skoraj vse funkcije je zasedal v SFRJ in kasneje v RS. Seveda se je nabralo razlogov za frustracije, ki so mu, na žalost, načele zdravje, tako da se je zatekel na višjenivojsko duhovno življenje, ravno tja, zoper karse je z vsemi silami celo bedno ateistično življenje boril in zavračal. Vse kar počenja danes je, povedano na nižjenivojski način plačevanje za grehe preteklosti.
Toško bo prebolel to tesnobo, na obrazu se mu vidi da zelo trpi !:)

pandaman
16.03.2007, 07:47

Celo svoje zavoženo življenje je bil partjisto priviligiran aparatčik. Skoraj vse funkcije je zasedal v SFRJ in kasneje v RS. Seveda se je nabralo razlogov za frustracije, ki so mu, na žalost, načele zdravje, tako da se je zatekel na višjenivojsko duhovno življenje, ravno tja, zoper karse je z vsemi silami celo bedno ateistično življenje boril in zavračal. Vse kar počenja danes je, povedano na nižjenivojski način plačevanje za grehe preteklosti.

Popolnoma se strinjam vendar pa za vso škodo,ki jo je povzročil Sloveniji v času SFRJ kot že v suvereni Slovenski državici nikoli ne bo poplačal vseh svojih grehov,saj jih toliko nosi na svoji grbi da bi ga moralo že zasuti.Naj povem da se našega predsednika sramujem,zaradi njegovih dejanj in nemogočih izjav v zadnjem času kot na primer pomilostitev Danila Kovačiča,popolnoma nepotrebno razburjanje okili guvernerja BS(Mencinger);če se z mojimi predlogi nihče ne strinja potem že morajo biti dobri.....,javni poziv ljudem naj ne jedo mesa...itd.To naj bi bil naš predsedni....pa lepo vas prosim:nonono: :nonono: :nonono:

WildChild
17.03.2007, 17:26
Se mi zdi, da bi rabili žensko, da uštima stvari kakor se zagre.:2thumbs:

Irina
17.03.2007, 18:06
Evajet,

ali je kaj narobe, na splošno ne politično. če je človek ateistično dete. Kako jih sploh ločiš, kdo je ateističen in kdo ne? Ali so ateisti tisti, ki so ob nedeljah dopoldne v nakupovalnih središčih in ne v katerem od verskih hramov?

Vsemogočni
17.03.2007, 18:34
Pardon, spregledala sem, da želiš odgovor na predsednika/co države.

Oseba, ki naj zastopa državo, mora imeti ne samo sposobnosti, tudi ugled. Ne glede na to, da naš sedanji predsednik Janez D. doma ne uživa več takega ugleda kot ga je imel, je v tujini še vedno persona. Torej, če želimo imeti predsednico, potem jo moramo iskati med damami, ki zanjo vedo tudi zunaj naših meja. Sposobno, ugledno spoštovano doma in v tujini. Predvsem pa neobčutljivo za vsa podtikanja in obrekovanja. Potem se pa takoj vprašam, katera se bo s takimi sposobnostmi dala cefrat v naši Dolini Šentflorjanski. Mi smo rojeni pikolovci. Najprej bomo iskali njene napake, pregledali rodovnik in strankarsko pripadnost vseh njenih prednikov do Zakrpatskih Slovanov. Če se ne bo dalo nič konkretnega najti, jo bomo pa česa osumili.

Navsezadnje dost priznana in ugledna tako doma, kot v tujini je tudi Metka Rupel. :2thumbs:

Pa zadnjič je še lastno prevozno sredstvo nabavila, tako, da ne bo tišala, da mora imeti avion.

Mr Cat
17.03.2007, 19:22
Glasoval bom za predsednika, ker ne poznam nobene ženske, ki bi bila funkciji predsednika države primerna.

Irina
17.03.2007, 19:23
Navsezadnje dost priznana in ugledna tako doma, kot v tujini je tudi Metka Rupel. :2thumbs:

Pa zadnjič je še lastno prevozno sredstvo nabavila, tako, da ne bo tišala, da mora imeti avion.

Vsemogočni, mogoče pa imaš prav. Marsikaj je treba v naši državici počistiti in pospraviti, se rešiti stare navlake in novodobne cenene ropotije. To, da bi bodoča predsednica ali predsednik imel/la tudi svoje lastno prevozno sredstvo, ki ne onesnažuje okolja, ni z njim nikakršnih stroškov, še registrirati ga ni treba, je več kakor lahko pričakujemo.

bobi
17.03.2007, 20:01
Odkrito povedano, rajši bi imel žensko za predsednika, kot moškega!
Vsekakor bi imela več jajc od predhodnikov :approve:

evajet
18.03.2007, 08:37
Evajet,

ali je kaj narobe, na splošno ne politično. če je človek ateistično dete. Kako jih sploh ločiš, kdo je ateističen in kdo ne? Ali so ateisti tisti, ki so ob nedeljah dopoldne v nakupovalnih središčih in ne v katerem od verskih hramov?

Moj post se nanaša na konkrekktno osebo in ne na splošno in na vse, prosim da se besed ne spreobrača !

Ateisti in teisti so verniki, prvi verjamejo da ni nadnaravnega, drugi pa verjamejo v nadnaravno. Sam spadam med tiste, ki verjamejo obem.:2thumbs:

Vsemogočni
18.03.2007, 15:54
Odkrito povedano, rajši bi imel žensko za predsednika, kot moškega!
Vsekakor bi imela več jajc od predhodnikov :approve:

Ne vem, če se gre tukaj ravno za "jajca", ker je predsedniška funkcija bolj častna funkcija, kot izvršilna. Predsednik mora solidno predstavljati v tujini svojo državo, doma pa se ne meša v politično sranje, razen če to škodi ugledu države.

Da pa bi rihtal domače politike in ukazoval kaj kdo dela, to pa ni njegova funkcija. Torej bi blo bolj smotrno dobili žensko za predsednico vlade, ampak tako, da ne prešteva kdo je naš ali vaš, ampak da dela v korist državljanov, posledično temu pa države. :2thumbs:

kartako
28.03.2007, 20:37
Ma ta država rabi samo enga trdga gospodarja, pa če je ženska ali moški samo da udari po mizi in
postavi stvari na svoje mesto. Vsi samo pričakujejo nekoga, ki bo talal ?????
Kaj??? denar? stanovanja?LDS-ova delovna mesta?
Vprašajte sindikate,kam so pospravili delavsko premoženje, Vprašajte starejše od 50 let kaj so jim
obljulbjali-40 let?
In ?:rolling:

Irina
28.03.2007, 20:50
Ma ta država rabi samo enga trdga gospodarja, pa če je ženska ali moški samo da udari po mizi in
postavi stvari na svoje mesto. Vsi samo pričakujejo nekoga, ki bo talal ?????
In ?:rolling:

Predsednik države je res bolj častna funkcija. Skrbi za ugled države in ne za gospodarjenje z državo.

Bolj trdo roko in več reda bi potrebovali na mestu predsednika vlade. Da pa bi bil tak, ki bi samo talal, tega ljudje realno ne pričakujejo, pričakujejo pa nekoga, ki ne bi samo jemal, jemal, jemal...................

bobi
28.03.2007, 21:00
Predsednik države je res bolj častna funkcija. Skrbi za ugled države in ne za gospodarjenje z državo.

Bolj trdo roko in več reda bi potrebovali na mestu predsednika vlade. Da pa bi bil tak, ki bi samo talal, tega ljudje realno ne pričakujejo, pričakujejo pa nekoga, ki ne bi samo jemal, jemal, jemal...................

Se strinjam in čas bi že bil da dobimo takega predsednika!

kartako
29.03.2007, 13:26
Bolj jasno se ne da napisati:
ta država rabi samo enga trdga gospodarja, pa če je ženska ali moški
Socializma po Jgoslovansko je konec.
Sedaj prihaja evrosocializem (reveži in bogati)
Kdo v tej državi bo za rajo kaj naredil, če so jo izdali sindikati, ki so imeli v rokah vse vzvode sociale?
Socialici ala Pahor? Potrata? Potrč?
LDSovci tipa Drnovšek? Lahovnik? Cvikelj? Rop?, da ne naštevam naprej????:rolling:

Dalmatinec
29.03.2007, 14:25
Jaz sem za Svetlano Makarovič!:2thumbs: :rolling:

kartako
29.03.2007, 19:16
komuniste smo že imeli:clown:

Merlin58
30.03.2007, 17:04
Komunisti so svoje odklenkali.Kar se tiče trde roke da udari po mizi če je potrebno se pa popolnoma strinjam samo imeti bo moral še nekaj pomagačev.

Dalmatinec
31.03.2007, 00:09

No, tale post je eden primitivnejših, kar sem jih imel priložnost prebrati tukaj!:nonono:
Me pa pri vsem skupaj zanima, kako recimo Janša še ne plačuje nič
za svoja članstva v ZSMS ipd...:D
Poden ob podna je pa zapisa o njegovem zdravju; če je človeku uspelo porihtat
bolezen z metodo "prehoda na višjo duhovno zavest": so ****in what?:dontknow: :mad:
In vedi, da je ateistično življenje lahko še kako čudovito - info iz prve roke!:rolling:

bobi
31.03.2007, 10:43
Ma kakšna alternativa, koga farbate, lepo te prosim, v Ameriko hodi na zdravljenje!!
Nič nimam proti temu kje se zdravi in kako se zdravi, moti me samo to kako je naše doktorje popluval in prisegal na alternativno zdravljenje, sedaj ko je pa kriza je pa tudi Amerika dobra :clown:

Mogwai
31.03.2007, 12:31
Komunisti so svoje odklenkali.Kar se tiče trde roke da udari po mizi če je potrebno se pa popolnoma strinjam samo imeti bo moral še nekaj pomagačev.

Komuniste vidite povsod samo še tisti, ki ste v svojem globokem bistvu sami komunisti - pa se tega ne zavedate!;) Kot naš "Darth Vader" - Janša (gl. zadnje pisanje Drnovška) :veryevil:

Mogwai
31.03.2007, 12:32
Jaz sem za Svetlano Makarovič!:2thumbs: :rolling:

:2thumbs:

lila5
31.03.2007, 12:41

Po konkrednih dejanjih se lahko odločamo le pri Kučanu in Drnovšku, ker sta le onadva bila že tudi konkretno predsednika.......pri vseh drugih pa se bomo odločali na podlagi kandidatovih besednih obljub, spola, strank, ki ga/jo bodo podprle......ker konkretna dejanja, pa naj so po naše še tako dobra, nekega politika v parlamentu v Sloveniji ali Bruslju tudi niso razlog, da bo tudi dober predsednik Slovenije, torej nam ostanejo še vedno le njegove besedne obljube in ostali prej navedeni dejavniki na podlagi katerih se bomo odločali.......;)

yamamoto
31.03.2007, 12:43
Komuniste vidite povsod samo še tisti, ki ste v svojem globokem bistvu sami komunisti - pa se tega ne zavedate!;) Kot naš "Darth Vader" - Janša (gl. zadnje pisanje Drnovška) :veryevil:

To so pa v bistvu vsi kristjani. :)

Vsemogočni
01.04.2007, 00:38
Komaj čakam na volitve. Volil bom Peterleta, ahh ne, naj bo eno obdobje ženska - Blagneška. Ta matora je postala vsestranska, da bo tudi vlogo predsednika države odigrala naslednja štiri leta brez problema.