Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Avantura s sodelavcem..

sončna
13.03.2007, 23:39
Pozdravljeni!

Potrebovala bi malo mnenj...
Delam v manjši firmi in pred slabim letom dni smo dobili novega sodelavca..no in potem se stvar zaplete :blush:
Od prvega stika naprej je bilo med nama čutiti privlačnost..pogovori, smeh, ista mnenja, iskrice..kar prasketalo je..
Moram povedati, da sva oba poročena..vendar vseeno odrasla, ki naj bi vedela kje so meje..Privlačnost je naraščala in oba sva vedela kam bo to pripeljalo..pol leta je potreboval, da me je prepričal v kaj več..mene je motilo predvsem to, da je to služba in da če bo šlo kaj narobe, da se ne bova mogla izogniti eden drugemu..vem da sem čustvena in vedela sem da bo bolelo ko se bo stvar končala..
Potem je po štirih mesecih idile prišel čas, ko je imel on upravičeno manj časa zame kot ponavadi..mogoče je bila kriva moja nestrpnost, mogoče je bilo kaj drugega..vse se je zaključilo..Milijonkrat sem se vprašala zakaj, pa nisem našla odgovora..Vprašala tudi njega, pa je bil njegov odgovor zato, ker nima časa...kaj naj si mislim ne vem...kaj se bo zgodilo tudi ne vem...vem pa to, da je iz samozavestne ženske naredil žalostno žensko...
Zdaj se srečujeva v službi..med nama je čutiti spet napetost, vendar ne tisto dobro..malo se sicer odnos izboljšuje..vse je tako presneto zapleteno..
Ne vem kaj naj naredim..ne vem kako se obnašat..jezna sem nase, ker sem se mu tako prepustila, jezna nanj, ker je to izrabil..milijon enih čudnih občutij..
V zakonu nisem zadovoljna in po sedmih letih za*ebavanja sem mislila, da sem spoznala nekoga, ki naj bi mi bil sorodna duša..pa ne mislit, da iščem novega moža ali karkoli drugega..pač želela sem si ljubimca, s katerim bi lahko počela vse kar doma ne morem..vse to je bil on..in ja bila sem trapasta ker sem se zaljubila v ta ideal in ja bila trapasta, ker sem nasedla njegovim obljubam, vedel je kakšna sem...nikoli nisem skrivala pred njim mojih čustev in je obljubil, da tega ne bo izrabil in zdaj boli...pa itd.. :nonono:
Pa še tole moram napisati..človek bi pričakoval, da starejši moški malo bolje razumejo ženske kot mlajši..pa sem se očitno zmotila..predvsem pa bi pričakovala iskrenost, katera sva imela prej...
Zakaj se lahko nekdo tako spremeni?
To je na kratko vse...a mi lahko kaj pametnega svetujete?

Lep pozdravček..

spartan
14.03.2007, 07:55
...ta je mal težka....

resnica je, da moški obljubljamo ves svet, ko želimo žensko osvojiti in prepričati. Včasih se zgodi, da se pri tem pretirava.....v bistvu se delamo takšne, kakršni nismo. Po domače.....lažemo, da dosežemo čar zapeljevanja in da dosežemo cilj; al je ta cilj, da žensko spravimo v posteljo ali da si z njo ustvarimo skupnost, pa je že druga zgodba.

Seveda se potem vse spremeni, v laži nihče ne more dolgo živeti, pride streznitev in dobesedno vidiš, da zadeve niso takšne, kot so bile prej.

Mislim, pa da je bil problem v tem, kaj sta sploh drug od drugega pričakovala. Mislim, da se on ni tako čustveno vpletel, ker je vedel, da takšna zveza na dolgi rok ne more delovati. Se pa čudim, da ti kaj več ni mogel povedati kot samo to, da nima časa. Pove pa marsikaj o takem tipu.

roxa
14.03.2007, 08:11
Ti to kar lepo pozabi. In ne vem , zakaj se sekiraš, če si hotla sam ljubimca? Dobila si kar si iskala, čeprav je men tole bolj f.uk prjatlu podobno (ljubimca si jaz drugače predstavljam). Uglavnem, očitno njemu ni VEČ do tebe. Imej to na umu.

Spet sem:O kolk je nesrečnih ljudi v zakonu.

Marduk1
14.03.2007, 09:54
Ljudje ne se poročat ker maš pol več svobode.
Drgač me pa to ful spominja na kako limonado. Zaplet in razplet, sam da se tm ponavad konča s smrtjo al pa nezaželeno nosečnostjo.

roxa
14.03.2007, 10:05
Ljudje ne se poročat ker maš pol več svobode.
Drgač me pa to ful spominja na kako limonado. Zaplet in razplet, sam da se tm ponavad konča s smrtjo al pa nezaželeno nosečnostjo.

:clown: :D

problem je v odgovornosti...ljudje so vedno bolj svobodni in vedno bolj neodgovorni

Marduk1
14.03.2007, 10:10
:clown: :D

problem je v odgovornosti...ljudje so vedno bolj svobodni in vedno bolj neodgovorni

Sej je noben noče prevzet. Dobr pr vs ženskah se ve čigav je otrok, mi moški pa nočmo priznat da je naš (nekateri). Ampak tko je vedno bilo in vedno bo.

Nodika
14.03.2007, 10:33
Pozdravljeni!

Delam v manjši firmi in pred slabim letom dni smo dobili novega sodelavca..no in potem se stvar zaplete :blush:
Od prvega stika naprej je bilo med nama čutiti privlačnost..pogovori, smeh, ista mnenja, iskrice..kar prasketalo je..
Moram povedati, da sva oba poročena..vendar vseeno odrasla, ki naj bi vedela kje so meje..Privlačnost je naraščala in oba sva vedela kam bo to pripeljalo..pol leta je potreboval, da me je prepričal v kaj več..mene je motilo predvsem to, da je to služba in da če bo šlo kaj narobe, da se ne bova mogla izogniti eden drugemu..vem da sem čustvena in vedela sem da bo bolelo ko se bo stvar končala..
Potem je po štirih mesecih idile prišel čas, ko je imel on upravičeno manj časa zame kot ponavadi..mogoče je bila kriva moja nestrpnost, mogoče je bilo kaj drugega..vse se je zaključilo..Milijonkrat sem se vprašala zakaj, pa nisem našla odgovora..Vprašala tudi njega, pa je bil njegov odgovor zato, ker nima časa...kaj naj si mislim ne vem...kaj se bo zgodilo tudi ne vem...vem pa to, da je iz samozavestne ženske naredil žalostno žensko...
Zdaj se srečujeva v službi..med nama je čutiti spet napetost, vendar ne tisto dobro..malo se sicer odnos izboljšuje..vse je tako presneto zapleteno..
Ne vem kaj naj naredim..ne vem kako se obnašat..jezna sem nase, ker sem se mu tako prepustila, jezna nanj, ker je to izrabil..milijon enih čudnih občutij..
V zakonu nisem zadovoljna in po sedmih letih za*ebavanja sem mislila, da sem spoznala nekoga, ki naj bi mi bil sorodna duša..pa ne mislit, da iščem novega moža ali karkoli drugega..pač želela sem si ljubimca, s katerim bi lahko počela vse kar doma ne morem..vse to je bil on..in ja bila sem trapasta ker sem se zaljubila v ta ideal in ja bila trapasta, ker sem nasedla njegovim obljubam, vedel je kakšna sem...nikoli nisem skrivala pred njim mojih čustev in je obljubil, da tega ne bo izrabil in zdaj boli...pa itd.. :nonono:
Pa še tole moram napisati..človek bi pričakoval, da starejši moški malo bolje razumejo ženske kot mlajši..pa sem se očitno zmotila..predvsem pa bi pričakovala iskrenost, katera sva imela prej...

Lep pozdravček..

Draga Sončna, mislim da nisi dojela pravega pomena ljubimca.. Ljubimec je za razvrat, za zabavo, ljubimce se ima za oddih...ko ljubimec postane "obveza"...takrat ga/jo je treba zamenjat, drugače si si na grbo nakopal le še enega "moža/ženo". Teh stvari ne smemo mešat. Ko se spustiš v ljubimkanje si moraš najprej razjasnit kaj od tega človeka sploh pričakuješ.

Če ti nisi zadovoljna v zakonu, začni najprej reševati zakon. To pomeni, da poskusi z možem rešiti nesoglasja... ali pa se ločiti, če veš, da z njim ne moreš bit. Tole mešanje, ki ga ti izvajaš, te ne bo pripeljalo daleč. Trenutno si prekleto zmedena... če se ne motim. Nehaj klečeplaziti za nekom, ki te ni pripravljen ljubiti. Ne ponižuj se. Spoštuj se, imej se rada. Nehaj iskati krivdo pri ljubimcu, pozabi nanj...začni reševati problem, zaradi katerega si se v začetku sploh spustila v to razmerje...in to je propadel zakon. Ko se boš ločila, ko boš to popucala...počakaj še kakšno leto...bodi sama s seboj, nauči se najprej živet sama...pol pa v lov.
Ker šele, ko boš "počistila" stvari za nazaj, ko bo tvoja glava polna jasnih misli, boš lahko v svoje življenje sprejela kaj novega, nekoga ki ti bo res v užitek, ki te bo res imel rad.., prej ne. Do takrat se bodo okoli tebe popale same take "pijavke energije" kot je bil tale tvoj sodelavec. Izkoristil je tvojo šibkost, se poigral, stisnil rep med noge in odšel...briga ga..
TI PA IZ TEGA POSKUSI POTEGNIT NEKAJ DOBREGA, POSKUSI SE IZ TEGA KAJ NAUČIT.
Pa še enkrat...problem je drugje.
Pa srečno.:)

dvojčica
14.03.2007, 11:03
Pozdravljeni!

Lep pozdravček..

Se ti zdi vredno sedem let za*ebavat? Škoda časa, življenje je prekratko! Raje se pogovori s partnerjem, povej mu kaj si želiš početi. Če te ne razume ali ti noče nudit tistega, kar si želiš, potem to res nima smisla.

Nikakor pa ne boš srečna, če boš iskala ljubimce in tisto, česar doma ne dobiš. In še manj imaš pravico obtoževat njega in v njem videt krivca...oba sta enako kriva.:)

Nodika
14.03.2007, 11:14
Se ti zdi vredno sedem let za*ebavat? Škoda časa, življenje je prekratko! Raje se pogovori s partnerjem, povej mu kaj si želiš početi. Če te ne razume ali ti noče nudit tistega, kar si želiš, potem to res nima smisla.

Nikakor pa ne boš srečna, če boš iskala ljubimce in tisto, česar doma ne dobiš. In še manj imaš pravico obtoževat njega in v njem videt krivca...oba sta enako kriva.:)

Velik je takih žensk, ki ne najdejo smisla v življenju brez moškega. Kot, da mora nekdo ves čas viset ob njej, v njeni glavi, da je lahko "srečna". Zato se je tako težko prej ločit, ne da bi si predhodno našel "nadomestek". Zato pa govori sončna, da ima dost sedemletnega za***avanja, da je končno mislila, da je našla nekaj resnega... 7 LET BIT Z NAPAČNIM?!? A ni to tko, da najprej popucaš za nazaj, predno greš naprej. :dontknow:

Dancefreak
14.03.2007, 14:13
Malo bom krut...Sončna, naj te bo sram, ne moreš na dveh stolčkih bit, pa tako kot je Nodika rekla, najprej se spuca oz razčisti v sebi, pravzaprav ne vem zakaj si to počela svojemu partnerju in ga šla varat, mislim lahko se malo zamisliš...sicer pa da si z enim 7 let pa da so vsa leta bila kao bedna oz si se za***avala...pri sebi vem da ne bi sploh bil tak dolgo s kakšno bejbo če bi se za***aval. In tako kot je Dvojčica rekla, če nisi srečna s tem kar imaš, se potem pogovori s partnerjem, v ljubimcih itak ni sreče, je čist simpl en horny ***(kar ppa ljudeje ne vidijo da je sex+ljubezen eno in isto)

spartan
14.03.2007, 14:44
bom še ubral mal drugačen zorni kot........mal hecno mi je to pisanje, sploh tisti del, ko bi bilo "kao treba razbistriti misli".

To, da ženska narava nestanovita, čivkajo že vrabci na veji in zanimivo, da ravno ženske govorijo o nekakšnem "treznem premisleku in ukrepanju", ko pa je njih delovanje ravno nasprotno, in so njih dejanja posledica čustvovanja. Po mojih skromnih izkušnjah, so ženske rade zaželjene in pripadne, privlačnosti moškega pa prej ali slej vsaka podleže.

Da bi ženska kar tako pustila enega moškega, ostala sama in se na slepo spustila (preden je prepričana) v novo razmerje, se mi zdi za lase privlečeno.

Če pa se v takšnem odnosu "rodi ljubezen", je pa narobe. Od kdaj je pa ljubezen greh? Zato ker drugi pravijo, da je.....mislim, da punca ni šla s prevelikimi pričakovanji v zvezo....ta pričakovanja so se verjetno kasneje razvila (kar je btw. čisto normalno).

nattka
14.03.2007, 18:11

ko boš naslednjič spoznala nekoga, za katerega boš mislila, da je sorodna duša ... daj - preden ležeš z njim, vprašaj, kaj on pričakuje od razmerja ...
še vedno bolje hladen tuš, kot tole, kar preživljaš ...

si pa sama kriva ... marsikatera od nas dela s privlačnimi sodelavci in marsikdaj pride do osvajanja, a poštimano podstrešje opravi z večino šarmerjev ...

spartan
14.03.2007, 19:56
ko boš naslednjič spoznala nekoga, za katerega boš mislila, da je sorodna duša ... daj - preden ležeš z njim, vprašaj, kaj on pričakuje od razmerja ...
še vedno bolje hladen tuš, kot tole, kar preživljaš ...

si pa sama kriva ... marsikatera od nas dela s privlačnimi sodelavci in marsikdaj pride do osvajanja, a poštimano podstrešje opravi z večino šarmerjev ...

no...če je 6 mesece hodil okoli nje pa ji pihal na dušico:kisses:

sončna
14.03.2007, 21:33
Res je kot pravi spartan..nisem šla z velikimi pričakovanji v vezo, ker vem da od tega ne morem pričakovati ničesar, razen tega da sem se takrat počutila živo..šla sem z odprtimi kartami, iskreno in tako je/naj bi bilo tudi iz njegove strani..nobeden od naju ni hotel prekiniti najinih zakonov..jaz iz takih on iz drugih razlogov..najlažje je reči pojdi stran..vse lepo in prav če bi bilo to tako enostavno..pa ne zato, ker bi bila potem sama..to je še najmanjši problem..kako bi človek temu rekel...emancipiranka? :-)
Nattka oba sva povedala kaj od tega pričakujeva in oba sva se tega držala..nekako imam rada stvari razčiščene, če se že spustim v tako traparijo..ni bil to brezglavi skok v motno vodo..večina ljudi mi itak pravi da sem preveč direktna in brez dlake na jeziku..
Ne obtožujem njega pa tudi sama sebe ne...zavestno sem se spustila v to in že na začetku sem vedela da bo sledil tudi konec..res pa je da nisem pričakovala da se nekdo lahko tako spremeni..tako močno, da sem se že vprašala a sem res brcnila v temo ko sem presojala njegov karakter..in še vedno mi občutek pravi da ga nisem napačno presodila..njegovo dejanje pa trdijo nasprotno..zakaj ve pa samo on..
Spartan..zadosti sem stara, da vem kdaj mi kdo rožice sadi in kdaj me hoče spraviti samo v posteljo :-) ..in če bi bilo pri njemu samo to..bi se mu izognila v velikem loku..res pa je, da te v življenju marsikaj preseneti in da obstajajo tudi igralci..No ja..včasih sem pa lahko naivna.. da ne bom vedno samo resna in odgovorna punca :-)
Lep pozdravček vsem..

nattka
14.03.2007, 22:37
sončna ... v prvem postu piše citiram: a mi lahko kaj pametnega svetujete ...

pa smo svetovali ...

sončna
14.03.2007, 23:16
Nattka..saj se nisem nič pritožila čez svetovanje :-)

Irina
15.03.2007, 02:11
Sončna, še enkrat preberi nasvet Nodika. Če ne želiš zapustiti varnega zakonskega stanu, si omisli ljubimca, (to jaz sicer ne odobravam) ampak si bodi na jasnem kaj je ljubimec. Lahko pa se poigraš z mislijo. kako bi pa bilo, če bi bilo obratno. Gospod bi zadovoljil tvoje potrebe in bi se ga hotela znebiti. Premisli še enkrat, preden se spustiš v novo avanturo, da ne boš na zadnje ostala brez moža in ljubimca. Potem bo šele kriza.

roxa
15.03.2007, 08:12
Draga Sončna, mislim da nisi dojela pravega pomena ljubimca.. Ljubimec je za razvrat, za zabavo, ljubimce se ima za oddih...ko ljubimec postane "obveza"...takrat ga/jo je treba zamenjat, drugače si si na grbo nakopal le še enega "moža/ženo". Teh stvari ne smemo mešat. Ko se spustiš v ljubimkanje si moraš najprej razjasnit kaj od tega človeka sploh pričakuješ.

Če ti nisi zadovoljna v zakonu, začni najprej reševati zakon. To pomeni, da poskusi z možem rešiti nesoglasja... ali pa se ločiti, če veš, da z njim ne moreš bit. Tole mešanje, ki ga ti izvajaš, te ne bo pripeljalo daleč. Trenutno si prekleto zmedena... če se ne motim. Nehaj klečeplaziti za nekom, ki te ni pripravljen ljubiti. Ne ponižuj se. Spoštuj se, imej se rada. Nehaj iskati krivdo pri ljubimcu, pozabi nanj...začni reševati problem, zaradi katerega si se v začetku sploh spustila v to razmerje...in to je propadel zakon. Ko se boš ločila, ko boš to popucala...počakaj še kakšno leto...bodi sama s seboj, nauči se najprej živet sama...pol pa v lov.
Ker šele, ko boš "počistila" stvari za nazaj, ko bo tvoja glava polna jasnih misli, boš lahko v svoje življenje sprejela kaj novega, nekoga ki ti bo res v užitek, ki te bo res imel rad.., prej ne. Do takrat se bodo okoli tebe popale same take "pijavke energije" kot je bil tale tvoj sodelavec. Izkoristil je tvojo šibkost, se poigral, stisnil rep med noge in odšel...briga ga..
TI PA IZ TEGA POSKUSI POTEGNIT NEKAJ DOBREGA, POSKUSI SE IZ TEGA KAJ NAUČIT.
Pa še enkrat...problem je drugje.
Pa srečno.:)

eee-tole si dobr povedala:approve:

sam neki bi še dodala...
Lahko obrne stvar na glavo in ona začne jemati enerhijo:clown: ;)
Si ženska al nisi?
Mal razmisli o tem...če ti pa ni jasno me pa klikni na zasebna ti bo teta roxa razložila:clown: :approve:

roxa
15.03.2007, 08:16
bom še ubral mal drugačen zorni kot........mal hecno mi je to pisanje, sploh tisti del, ko bi bilo "kao treba razbistriti misli".

To, da ženska narava nestanovita, čivkajo že vrabci na veji in zanimivo, da ravno ženske govorijo o nekakšnem "treznem premisleku in ukrepanju", ko pa je njih delovanje ravno nasprotno, in so njih dejanja posledica čustvovanja. Po mojih skromnih izkušnjah, so ženske rade zaželjene in pripadne, privlačnosti moškega pa prej ali slej vsaka podleže.

Da bi ženska kar tako pustila enega moškega, ostala sama in se na slepo spustila (preden je prepričana) v novo razmerje, se mi zdi za lase privlečeno.

Če pa se v takšnem odnosu "rodi ljubezen", je pa narobe. Od kdaj je pa ljubezen greh? Zato ker drugi pravijo, da je.....mislim, da punca ni šla s prevelikimi pričakovanji v zvezo....ta pričakovanja so se verjetno kasneje razvila (kar je btw. čisto normalno).

s telim se ne bi strinjala-ne podleže se vsakomur, če bi blo tko bi bla jaz povožena od tramvaja...:clown: .
in tale naša je podlegla ravno zaradi vseh svojih težav(zaradi njih išče popestritev), ki jih ima v zakonu-hotla je mal ljubezno nekje drugje (kar ni nič slabega). Sam tale moški ni hotel istega in Nodika ima prav, ko pravi, da mora znat ločit fakerja od moškega, ki bi hotu bit z njo.

Sprtan, tule ni novega razmerja, ampak je avantura v katero se je ženska čustevno zapletla.

roxa
15.03.2007, 08:18

Kaj pa, če ona hoče ostat v zakonu in si občasno privoščit?
Takih je na kupe dandanes

roxa
15.03.2007, 08:19
Malo bom krut...Sončna, naj te bo sram, ne moreš na dveh stolčkih bit, pa tako kot je Nodika rekla, najprej se spuca oz razčisti v sebi, pravzaprav ne vem zakaj si to počela svojemu partnerju in ga šla varat, mislim lahko se malo zamisliš...sicer pa da si z enim 7 let pa da so vsa leta bila kao bedna oz si se za***avala...pri sebi vem da ne bi sploh bil tak dolgo s kakšno bejbo če bi se za***aval. In tako kot je Dvojčica rekla, če nisi srečna s tem kar imaš, se potem pogovori s partnerjem, v ljubimcih itak ni sreče, je čist simpl en horny ***(kar ppa ljudeje ne vidijo da je sex+ljubezen eno in isto)

sex in ljuebezen ni isto

roxa
15.03.2007, 08:21
Res je kot pravi spartan..nisem šla z velikimi pričakovanji v vezo, ker vem da od tega ne morem pričakovati ničesar, razen tega da sem se takrat počutila živo..šla sem z odprtimi kartami, iskreno in tako je/naj bi bilo tudi iz njegove strani..nobeden od naju ni hotel prekiniti najinih zakonov..jaz iz takih on iz drugih razlogov..najlažje je reči pojdi stran..vse lepo in prav če bi bilo to tako enostavno..pa ne zato, ker bi bila potem sama..to je še najmanjši problem..kako bi človek temu rekel...emancipiranka? :-)
Nattka oba sva povedala kaj od tega pričakujeva in oba sva se tega držala..nekako imam rada stvari razčiščene, če se že spustim v tako traparijo..ni bil to brezglavi skok v motno vodo..večina ljudi mi itak pravi da sem preveč direktna in brez dlake na jeziku..
Ne obtožujem njega pa tudi sama sebe ne...zavestno sem se spustila v to in že na začetku sem vedela da bo sledil tudi konec..res pa je da nisem pričakovala da se nekdo lahko tako spremeni..tako močno, da sem se že vprašala a sem res brcnila v temo ko sem presojala njegov karakter..in še vedno mi občutek pravi da ga nisem napačno presodila..njegovo dejanje pa trdijo nasprotno..zakaj ve pa samo on..
Spartan..zadosti sem stara, da vem kdaj mi kdo rožice sadi in kdaj me hoče spraviti samo v posteljo :-) ..in če bi bilo pri njemu samo to..bi se mu izognila v velikem loku..res pa je, da te v življenju marsikaj preseneti in da obstajajo tudi igralci..No ja..včasih sem pa lahko naivna.. da ne bom vedno samo resna in odgovorna punca :-)
Lep pozdravček vsem..

Pasal ti je tale dečko ane?
Ja, ja-prepovedano je najslajše....
Zdej se pa zapri v sobo, izjokaj (in si izbij ta čustva iz glave) in se odloči, kaj boš z možem?!
Odgovorna si zanj, veš...

roxa
15.03.2007, 08:22
Premisli še enkrat, preden se spustiš v novo avanturo, da ne boš na zadnje ostala brez moža in ljubimca. Potem bo šele kriza.

Ne bi rekla:clown:
Pri tolikih tipih:clown:

nattka
15.03.2007, 12:26
Premisli še enkrat, preden se spustiš v novo avanturo, da ne boš na zadnje ostala brez moža in ljubimca. Potem bo šele kriza.

:O

a ne bi bilo bolj fer reči možu adijo in potem skakati po tujem ...

sončna
17.03.2007, 12:49
Pasal ti je tale dečko ane?
Ja, ja-prepovedano je najslajše....
Zdej se pa zapri v sobo, izjokaj (in si izbij ta čustva iz glave) in se odloči, kaj boš z možem?!
Odgovorna si zanj, veš...

Roxa..pasal...drugače tega ne bi naredila..
Prvi del nasveta sem že upoštevala..je malo lažje pa še vseeno ne tako kot bi moralo biti...pa saj bo..sem iz trpežnega materiala :)
Drugi del...hm...odgovorna?Tukaj se pa ne strinjam s teboj..odgovorna sem za moje otroke...za vse ostale...pa mislim da ne...zadosti je star, da zna misliti s svojo glavo..

sončna
17.03.2007, 12:51
:O

a ne bi bilo bolj fer reči možu adijo in potem skakati po tujem ...

Marsikje sem fer...tukaj pa pač nisem..obsojanja gor ali dol..

Marduk1
17.03.2007, 15:22
No no otroci ne se kregat zaradi vsakdanjih stvari.

Jakec
17.03.2007, 15:37
pravzaprav mi je vseeno zate ...

človek vedno požanje kar seje ... zato te pač ne gledam kot žrtev ...

ona je tukaj zadnja, ki bi lahko bila žrtev. najbolj se mi smili njen mož, zatem ljubimec- vsaka mu čast, jaz tudi rad sexam, šele na koncu je ona.

Irina
18.03.2007, 00:03
Po navadi so moški tisti, ki radi experimentirajo in smo ženske bolj zadržane. Sončna ali je skrivnost, kaj ti je ljubimec vslišal in možiček ni hotel? Mislim, da so ženske želje večkrat vslišane kakor moške.

sončna
18.03.2007, 13:46
Po navadi so moški tisti, ki radi experimentirajo in smo ženske bolj zadržane. Sončna ali je skrivnost, kaj ti je ljubimec vslišal in možiček ni hotel? Mislim, da so ženske želje večkrat vslišane kakor moške.

Skrivnost je v tem, da mi je dal tisti trenutek to kar sem potrebovala..na žalost ali pa na veselje vem kaj rabim in hočem to tudi dobiti..očitno včasih tudi z glavo skozi zid :D ....pa čeprav bodo imeli nekateri spet pripombe..
Ljudje imamo za sabo različne zgodbe..vsake oči imajo pa svojega malarja..

Marduk1
18.03.2007, 13:56
Skrivnost je v tem, da mi je dal tisti trenutek to kar sem potrebovala..na žalost ali pa na veselje vem kaj rabim in hočem to tudi dobiti..očitno včasih tudi z glavo skozi zid :D ....pa čeprav bodo imeli nekateri spet pripombe..

Vsak malar ma pa svoje oči pa čeprav je slep.

sati
18.03.2007, 14:27
Pozdravljeni!

Lep pozdravček..

Čas bo naredil svoje, verjetno ne bo dolgo, ko boš postala tudi sama ravnodušna kot je on. Očitno je on čutil samo fizično privlačnost, ne pa prave, čustvene navezanosti, kako je s tem pa vsi vemo, privlačnost v enem trenutku pomeni v drugem odbojnost. V nekih primerih se iz take "ljubezni" rodi tudi sovraštvo.

Irina
18.03.2007, 16:18

Ljubimec ti je dal tisto kar si tisti trenutek potrebovala. V kolikor je to mišljeno res tisti trenutek, je ljubimec-sodelavec najboljša rešitev, ker če možiček ni sodelavec je to malo težje izvedljivo, še posebaj, če te drži samo tisti trenutek. Ampak, če veš kaj rabiš in želiš, in ni to vezano res na tisti trenutek. potem ne bi smela imeti problem pripeljati možička do željenih aktivnosti. Moški so zelo dovzetni za posteljna veselja, samo malo jim moramo pomagati, intuicia včasih zataji.

Banalen primer: Odprto okno. Če ženska ženski reče, da jo zebe, bo sogovornica zaprla okno, če ta isti stavek poveš svojemu dragemu, bo največkrat odgovoril, mene pa ne. Moraš mu pomagati. Dragi mene zebe, prosim zapri okno.Dragi bo okno zaprl, in zadeva bo urejena.

Nekaj odgovorov višje si dobila odgovor, da seks in ljubezen nista eno in isto. Zame osebno sta. Brez ljubezni ni dobre ( ne najde drugega izraza) spolnosti. Lahko pa je seks šport in ljubezen varno zavetje zakona. Smo si pač različni. Dobro je, če se najdeta dva z enakimi potrebami. In obratno, kriza, če celo življenje iščemo svojo drugo polovico.

nattka
18.03.2007, 20:38
Nattka...če bi se obremenjevala s tem kako me gledajo ljudje, bi bila že zdavnaj na notranji strani ograje Polja.. :)

no če me že vlečeš za jezik ...

če se ne bi obremenjevala, kako ljudje gledajo, bi že zdavnaj spokala kufre, se odrekla udobju zakonskega stanu, pobrala otroke in furala samostojen lajf ...

samo lažje je stokati nad krivico brezveznega moža in iskati uteho pri ljubimcih ... in potem spet stokati, kako je nekdo izkoristil tvoja čustva ... pa spet krog jovo na novo ...

samozavestni ženski, ki ve kaj hoče ... kakor si se zgoraj opisala, ni treba stokati po forumih ...
stisne zobe in gre naprej ...

če pa si že napisala na forum svojo zgodbo, bi morala pa vnaprej razčistiti, da te vsi ne bodo tolažili ...
that´s life ...

zaključujem ...:sleepy:

sončna
19.03.2007, 06:41
Nattka..ma se niti ne mislim prerekat s tabo kaj in kako..ti imaš svoje mnenje, jaz svoje..
Spoštujem mnenja vseh ljudi in ne pričakujem tolažbe...sploh pa ne na forumu..me je pa zanimalo kaj mislijo drugi o tem...
Kar se pa tiče stokanja..ta zgodba je samo majceni košček mojega življenja..in če znaš ti na podlagi tega oceniti moj karakter in obnašanje potem si pa res zakon..

Lep dan vsem...

mrjerry
19.03.2007, 07:31
Nattka..ma se niti ne mislim prerekat s tabo kaj in kako..ti imaš svoje mnenje, jaz svoje..
Spoštujem mnenja vseh ljudi in ne pričakujem tolažbe...sploh pa ne na forumu..me je pa zanimalo kaj mislijo drugi o tem...
Kar se pa tiče stokanja..ta zgodba je samo majceni košček mojega življenja..in če znaš ti na podlagi tega oceniti moj karakter in obnašanje potem si pa res zakon..

Lep dan vsem...

O taksnih stvareh je tezko podajati mnenje. Avantura je avantura, neodvisno od tega, ali je s sodelavcem, neznancem na cesti ali velikonocnim zajckom. In z njo je tako, kot z vsem stvarmi - nacelna obsojanja so brez pomena. Vsaka situacija je odvisna od okoliscin, v katerih se splete. Teh pa ne poznamo in zato je tezko podati kompetentna mnenja. nattka se je vsaj potrudila...

roxa
19.03.2007, 10:08
no če me že vlečeš za jezik ...

če se ne bi obremenjevala, kako ljudje gledajo, bi že zdavnaj spokala kufre, se odrekla udobju zakonskega stanu, pobrala otroke in furala samostojen lajf ...

samo lažje je stokati nad krivico brezveznega moža in iskati uteho pri ljubimcih ... in potem spet stokati, kako je nekdo izkoristil tvoja čustva ... pa spet krog jovo na novo ...

samozavestni ženski, ki ve kaj hoče ... kakor si se zgoraj opisala, ni treba stokati po forumih ...
stisne zobe in gre naprej ...

če pa si že napisala na forum svojo zgodbo, bi morala pa vnaprej razčistiti, da te vsi ne bodo tolažili ...
that´s life ...

zaključujem ...:sleepy:

:shy: res?

PrincessOfTheSeas
19.03.2007, 11:18
Moj pametni nasvet je:
Ko se zjutraj zbudiš, najprej izklopi naivnost. Dejstvo je, da je vsega v življenju 1x konec - nič ne traja za vedno. Zadeva je očitno končana. Dokler ne preboliš, boš morala nositi masko, ki bo izgledala nekako takole: Ko prideš v službo, si nadeni velik nasmešek na obraz, bodi dobro razpoložena in do njega bodi predvsem profesionalna. Kajti, če boš igrala na karte čustvenih izlivov, ga boš popolnoma odgnala in se mu boš zagabila. Z masko, boš samo rešila, kar se rešiti da, da boš obdržala odnos na neki 'normalni' ravni. Ko, bo po DOLGEM času zadeva v tebi in njem čustveno zaključena (case closed), bosta pa lahko morda nekoč o tem, kaj se je sploh zgodilo med vama, tudi odkrito spregovorila in se čemu morda tudi nasmejala.

Vsekakor kaže, da je zadeva v fazi zaključevanja, zato nikar ne poskušaj obupno rešiti odnosa. On je tisti, ki je izstopil iz igre in samo on je tisti, ki se bo odločil, če želi priti nazaj. Ti nanj ne moreš vplivati.

Pa srečno!

P.S. Namenoma nisem želela pridigati o tem, kaj si prekršila s tem, ker sta oba poročena, ker to je spet druga zgodba, a ne ;)

PrincessOfTheSeas
19.03.2007, 11:33
pravzaprav mi je vseeno zate ...

človek vedno požanje kar seje ... zato te pač ne gledam kot žrtev ...

A ti moreš nekoga videti kot žrtev, da podaš svoje mnenje in nasvet? Kaj pa če bi nehala obsojati in pogledala na zadevo iz druge prespektive - človeške!

temp64
19.03.2007, 11:37
Moj pametni nasvet je:
Ko se zjutraj zbudiš, najprej izklopi naivnost. ..............

odlično

sončna
20.03.2007, 17:19
Moj pametni nasvet je:
Ko se zjutraj zbudiš, najprej izklopi naivnost. Dejstvo je, da je vsega v življenju 1x konec - nič ne traja za vedno. Zadeva je očitno končana. Dokler ne preboliš, boš morala nositi masko, ki bo izgledala nekako takole: Ko prideš v službo, si nadeni velik nasmešek na obraz, bodi dobro razpoložena in do njega bodi predvsem profesionalna. Kajti, če boš igrala na karte čustvenih izlivov, ga boš popolnoma odgnala in se mu boš zagabila. Z masko, boš samo rešila, kar se rešiti da, da boš obdržala odnos na neki 'normalni' ravni. Ko, bo po DOLGEM času zadeva v tebi in njem čustveno zaključena (case closed), bosta pa lahko morda nekoč o tem, kaj se je sploh zgodilo med vama, tudi odkrito spregovorila in se čemu morda tudi nasmejala.

Vsekakor kaže, da je zadeva v fazi zaključevanja, zato nikar ne poskušaj obupno rešiti odnosa. On je tisti, ki je izstopil iz igre in samo on je tisti, ki se bo odločil, če želi priti nazaj. Ti nanj ne moreš vplivati.

Pa srečno!

P.S. Namenoma nisem želela pridigati o tem, kaj si prekršila s tem, ker sta oba poročena, ker to je spet druga zgodba, a ne ;)

Princess..hvala za nasvet..eden izmed realnih..
Največja žalost je, ker mi je to čisto jasno v glavi..samo kaj ko duša dela po svoje.. :nonono:
Je pa res, da je vsak dan malo boljše in manj boleče..
Pozdravček vsem..

PrincessOfTheSeas
20.03.2007, 17:52
Čas bo zacelil rane - dovoli si, da si tudi žalostna, kadar si sama... Tako boš hitreje očistila svojo dušo.

Pa srečno!

Irina
20.03.2007, 23:37
Največja žalost je, ker mi je to čisto jasno v glavi..samo kaj ko duša dela po svoje.. :nonono:

Oprosti Sončna,
kaj pa je rekla duša, ko si prišla domov, potolažena od ljubimca in pogledala možu v oči?

protein
21.03.2007, 08:36
Hotla si žrebca,pa si ga dobila..vedla si...glej na to tko,da ti je sedl,kar je blo.

Dancefreak
21.03.2007, 11:11
sex in ljuebezen ni isto

sta pa povezana, prvo ljubav potem sex, tisti ki imajo radi samo "sprostitev"(jih veliko poznam) so nonstop nesrečni, zakaj, ker ločujejo da je sex kot ena aerobika ali nek tek, v resnici mora biti srce tudi v stvari, ja res je paše ***a, owjeah kolk je dobro, ampak potem pa nasvidenje mrtvohladno naprej kao, ma daj nehaj...preveč Ameriške filme gledate....namreč V sexu oz ljubljenju res dve osebi ko se imata rada postaneta ENO!

Tisti ki radi "onenightstandajo" pa bodo vedno neko praznino čutili v sebi...

biz
21.03.2007, 11:42
Pozdravljeni!

Lep pozdravček..

Težko ti bo priti čez to, ne zaradi tega kar si storila, ampak predvsem zato, ker je tvoja avantura tudi tvoj sodelavec, ki ga videvaš vsak dan znova - to je največji problem.
Če bi delala v različnih podjetjih, kjer se ne bi vsak dan videvala, bi hitreje in lažje nastala med vama določena distanca, sedaj pa se seveda sprašuješ, zakaj, kako sem lahko in kako sem mogla. Svet je pač takšen, moški so takšni pa tudi ženske in seveda se potem poraja vprašanje ali smo ljudje res narejeni za monogamijo.
Ne bom te obsojal, saj sem imel sam tudi podobne izkušnje z sodelavko, in to se je potem končalo precej katastrofalno predvsem za mene. Tudi za tebe bo še težko in težje, kot pa trdiš si trmasta in uporabi to trmo za premagovanje ali pa da najdeš nekoga drugega izven podjetja in ga izrabiš za pozabo - ne boj se ga izkoristiti saj moški največkrat tudi radi izkoristijo in če ne bo v tvojem podjetju boš lahko ustvarila določeno distanco.
Na tvoje vprašanje o spremembi, pa takole - moraš se poskusiti postaviti na njegovo mesto, lahko da je prišel do razpotja kjer se je moral odločiti med tabo in svojo ženo in če ti nisi dajala signalov da bi za njega zapustila svojega moža se je tudi on odločil ne zapustiti svoje žene - spomni se vajinih pogovorov.
Univerzalnega recepta pa ni in ga tudi nikoli ne bo, lahko poskusiš samo z meditacijo in notranjim duševnim distanciranjem od tega dogodka.

sončna
21.03.2007, 15:36
Oprosti Sončna,
kaj pa je rekla duša, ko si prišla domov, potolažena od ljubimca in pogledala možu v oči?

Oprosti Irina..to kar mojemu govori duša ko hodi pijan po svetu..

Mowgli
21.03.2007, 16:08
Ah, ja... ko bo trenutna veza mimo in boš morda nekoč spet skušala ubežati v objem novih obljub in pričakovanj, boš vsaj za izkušnjo bogatejša. Morda ti bo ta izkušnja takrat pomagala, da boš upala na manj in boš zaradi večje mere realnosti celo srečnejša. Morda pa naslednjič ne bo več le beg, ker se boš za novega parterja odločala "svobodna". Vsaka izkušnja te bogati, četudi se ti zdi včasih ravno nasprotno...

Andreea
21.03.2007, 16:16

Moj nasvet je ta, da ti kar ostani s svojim možekom :nonono:
Ko boš začela samo sebe spoštovat, te bo mogoče še kdo drug... potem se tudi spraševala ne boš več, kako se lahko nekdo tako spremeni. Ker je hec v tem, da se verjetno sploh ni spremenil, samo ti si se že od začetka odločila, da določenih stvari "nočeš" videt... :nonono:

Mirko7
21.03.2007, 17:27
sta pa povezana, prvo ljubav potem sex, tisti ki imajo radi samo "sprostitev"(jih veliko poznam) so nonstop nesrečni, zakaj, ker ločujejo da je sex kot ena aerobika ali nek tek, v resnici mora biti srce tudi v stvari, ja res je paše ***a, owjeah kolk je dobro, ampak potem pa nasvidenje mrtvohladno naprej kao, ma daj nehaj...preveč Ameriške filme gledate....namreč V sexu oz ljubljenju res dve osebi ko se imata rada postaneta ENO!

Tisti ki radi "onenightstandajo" pa bodo vedno neko praznino čutili v sebi...

To dancefreak :2thumbs:

Marduk1
21.03.2007, 18:29
Moski so kreteni, nekatere zenske tudi.

Ena ženska mi je enkrat rekla da sebe ne smeš nikol v drek potunkat. Po moje je mela celo prov.

Irina
21.03.2007, 18:48

Sončna, to je kompleksen problem. Noben ljubimec, ti ne bo dal tistega po čemer hrepeniš. Dom, varnost, toplino, spoštovanje...... Poizkusi razrešiti najprej domač problem in nato kot samska ženska, poišči novega življenskega sopotnika.

Kakšno živjenje bo to, da si boš ti iskala vedno nove ljubimce, soprog pa se bo opijal. Tu ni prihodnjosti. To je žalostna zgodba.

volunteer-ka
22.03.2007, 11:59
Oprosti Irina..to kar mojemu govori duša ko hodi pijan po svetu.. po parih letih duše sploh ni več...

jullia
22.03.2007, 14:16
Pozdravljeni!

Lep pozdravček.. :censored: :censored: ne, ne nimam namena podajat ti moje mnjenje o vsej tvoji zgodbi.....si pac naredial to kar si.jaz osebno sicer tega ne bi bila zmozna nikoli narediti ze zato ne, ker svojega partnerja(moza ) iskreno ljubim in se na misel mi ne pride da bi svojo polovico mene umazala... pa vendar.poskusam te razumeti.... beg.tvoj beg od necesa, kar ti pravis za......va ze dolgo casa. , resi se okov..resi se vsega kar te dela nesrecnom... to je humano.in potem z visoko dvignjeno glavo lahko pades v narocje osebi za katero bos prepricana d aje tvoj "sanjski"moti me pa pri vsem tukaj da se nekateri imajo za full pametne in ti svoje mnjenje oz.obtozbe na dokaj primitiven nacin izskazujejo.., ta ista oseba, ki je nedolgo tega tukaj na forumu "jodlala" da je hudoooo imeti moza in otroke danes., da je to pretezko breme ..ha.. roxi pa cestitke za njen komentar....

Njuška Trap
27.03.2007, 15:57
Reši največ, kar lahko. V prvi vrsti sebe. Kaj sedem let življenja z alkoholikom še ni bilo dovolj?
Če imata z možem otroke, si jim dolžna zagotoviti zdravo okolje, a ne?

temp64
10.05.2007, 11:51
moški ne naladajo žensk

roxa
10.05.2007, 11:55
Ne sekiri se Sončna, sej bo kmal spet kakšn nov sodelavc pršu v firmo ,, potem te bo pa tvoj doma enkrat slej k prej dobil pa naladu k madona, pol si boš pa mir dala!

:d :d :d :o kira izjava

Svedr
10.05.2007, 11:59
Hec more bit je reku mož ženi , pa ji je kufre pred vrata postavu .....
Sej nism tok resno mislu, u glavnem , kar si je skuhala po treba popapcat ni druge

roxa
10.05.2007, 12:09
Roxa..pasal...drugače tega ne bi naredila..
Prvi del nasveta sem že upoštevala..je malo lažje pa še vseeno ne tako kot bi moralo biti...pa saj bo..sem iz trpežnega materiala :)
Drugi del...hm...odgovorna?Tukaj se pa ne strinjam s teboj..odgovorna sem za moje otroke...za vse ostale...pa mislim da ne...zadosti je star, da zna misliti s svojo glavo..

Težko, da nisi tudi zanj. Tvoj mož je (mal sem staromodna, men je zakon sveti, čeprav še nisem v njem:shy: )
odločla si se za zakon in veš, da vsak zakon (razen izjem) "zahteva" izmenično zvestobo obeh. Ti si ga na en način izdala into sam zarad tega, ker si bla egoistična (čeprav ne vidim nič slabega v tem) in nisi znala težav reševat drugače, vendar je tu ena oseba ki je oče tvojih otrok-in to ni kar tko. Imaš odgovornost tud do njega...do cele družine ne tko govorit sam zato, ker ga nimaš rada:shy:

Njuška Trap
02.07.2007, 12:29
A daj ne seri s puhlicami o svetem zakonu, no... ***eš zvestobo alkoholiku, pa čeprav gre za očeta njenih otrok - zanje je dolžna poskrbeti, on se je skrbi odrekel že s tem, da je s pitjem med njiju postavil blokado.

Lencka
03.07.2007, 08:26
Sem mislila, da je 'svetost' zakona (Mimogrede, roxa, a ti to o 'pred bogom potrjeni zvezi'? Ker zame zakon s tem nima veze - vsaka zveza naj bi bila taka, vsak odnos.) v recipročnosti - oba dajeta, oba jemljeta, vsi dobijo, kar dajo. Če tega ni... kje je smisel? V fasadi? In to velja za oba!

Luccka
03.07.2007, 09:41
....življenje z alkoholikom ni lahka...romantika kaj hitro izgine!!! verjamem, da je iskala ljubezen in nežnost...ta se ji je ponudila v službi in jo dobila, pa čeprav le za kratko obdobje!!
a vseeno, ko se začne varanje je veze ali zakona konec..ende..finito....

orhidejca
16.08.2007, 07:13
....