Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Blokiranje Cifre?

direktor
14.03.2007, 08:54
Kaj mi lahko kdo pove, če se da blokirati samo 1 cifro na Mobitelu? Sem klical na firmo pa se mi je javla ena, ki ne ve točno, da more vprašati... Problem je v tem, da je klicatelj iz države Benin, Zahodna Afrika. Če me ni klical že 20x danes. Za znoret! Moj mobi je Samsung Z150. Se da to kako blokirat? Sigurno je kaka bejbika tukaj, ki je mela podobne probleme....

sadie_007
14.03.2007, 10:30
ti si tud en rasist, direktor ... a če bi bla pa blond in prsata, bi blo pa ok? :P

drugač pa, da se držim teme ... jst ne znam tega narest :shy:

Nodika
14.03.2007, 10:39
ti si tud en rasist, direktor ... a če bi bla pa blond in prsata, bi blo pa ok? :P

Aaam ja. Sadie, kaj sprašuješ neumnosti. :nonono:

:D

Goody
14.03.2007, 10:42
a na telefonu ni opcije blokada klicev al pa črna lista klicev al kej podobnega? samsunga ne poznam glih, sam večina mobijev, mislim, da ma to opcijo že na aparatu ;) mal preišč menije...

na dodajam še navodila za za ta aparat ;)

http://shrani.si/files/z150navo1050975.pdf

direktor
14.03.2007, 16:44

ja to pa ja. če bi katera blond in prsata rabla mojo cifro jo lahko dobi pod ZS: Goody, Popka (čeprav ni blond je pa za nabris) in vse ostale zainteresirane... kar pište mi...:)

direktor
14.03.2007, 16:45
Goody kaj bi jaz brez tebe. Ja ma, samo lahko si vse klice iz tujine blokiram, ampak tega ne morem, ker me lahko kdo koristen kliče.

arturius
26.04.2007, 11:25
Pokličeš na Mobitel in poveš, da te nekdo nadleguje, oni to prijavijo Policiji (po zakonu) in potem lahko telefonsko zablokirajo, ali pa celo izklopijo, če je v SLO.

Sicer pa je uporaben program Handy Blacklist, ki zablokira neželene cifre tako da klicatelju javlja zasedeno, ti pa sploh tega na opaziš, razen če pogledaš v log. Pa tudi za SMSe in MMSe poskrbi.