Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Session canceled (487)

madmitch
15.03.2007, 09:48
Danes so se začele pojavljati težave s SK. Kamorkoli poizkušam klicati je samo tišina, ni niti signala, da je linija prosta ali zasedena, le po nekem času prekine vse skupaj. V log datoteki javlja Sesson canceled 487. Baje na drugi strani zvoni, le jaz nič ne slišim, niti zvonenja, niti sogovornika. Kdo kaj ve?

admin
15.03.2007, 10:37
PMjaj mi tvoj username prosim; si poskusil s ponovnim zagonom SK?

madmitch
15.03.2007, 11:14
PMjaj mi tvoj username prosim; si poskusil s ponovnim zagonom SK?
Se posipam s pepelom, ko sem resetiral Sip Gateway je začelo delati. Najbolj trivialnih rešitev včasih ne opazimo. :nonono: :censored:

madmitch
15.03.2007, 21:54
Kot kaže vse skupaj ni tako enostavno. Sedaj sicer lahko "kličem" a me sogovornik sliši, kot bi imel glavo pod vodo, jaz pa ga ne slišim nič.

admin
16.03.2007, 07:46
Če pri vzpostavljenem klicu 2x klikneš na besedo "Številčnica" se ti odpre okno s statistiko - trenutno uporabljeni kodek, številko izgubljenih paketov, itd itd.

Kam je bil ta klic narejen (SK, duo, pstn, gsm)? Ali se je pri ponovnem klicu zgodilo enako?

madmitch
16.03.2007, 07:51
Če pri vzpostavljenem klicu 2x klikneš na besedo "Številčnica" se ti odpre okno s statistiko - trenutno uporabljeni kodek, številko izgubljenih paketov, itd itd.

Kam je bil ta klic narejen (SK, duo, pstn, gsm)? Ali se je pri ponovnem klicu zgodilo enako?

Problem je, da ne uporabljam SK programa, temveč Fritz!Box Fon Wlan 7050. Ne vem kateri kodek je privzet, bom pa probal ugotoviti. Klici so bili opravljeni na različne konce, Nemčija mobilno, Telekom, SiOL... a je povsod isto