Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Azurnost SIOL strani ali nepravilno delovanje servisne aplikacije?

ali_baba
15.03.2007, 13:53
Zdravo

Imam en "problem" ki je vezan na moznost sprejema SIOL TV-ja.
Seznam na strani http://storitve.siol.net/televizija/dostopnost/ ne omenja moje centrale (Sodražica) ko pa grem v aplikacijo pa mi ta ponudi opcijo (nadaljuje z narocilom) ko zelim svoj obstojeci DUO paket nadgraditi na TRIO.
Ko sem klical na 080-1000 mi referentka ni znala pomagati z vprasanjem ali je res mozen sedaj SIOL TV, ker tega baje ne vidi, ce sem ze obstojeci SIOL-ov uporabnik.

Cudno se mi zdi ker se pred enim tedno na isti aplikaciji to ni bilo mozno (takrat je bil na seznamu storitev se VDSL ki ga sedaj vec ni) in tudi ko sem klical na zacetku leta in spraseval kdaj se bo centrala nadgradila, da bo mozen SIOL TV so me odpravili z odgovorom, da do druge cetrtine leta sigurno ne.
Kaksno je potem sedaj stanje...se morda res dogajajo cudezi in nam centrala od prejsnega tedna sedaj ponuja tudi SIOL TV ali pa me servisna aplikacija za razliko od referentov ;) vlece za nos.

Kaksna pomoc s strani SIOL-a (storz, prosim) bi bila dobrodosla.
...ne zelim namrec problemov, ce preko aplikacije narocim se TV potem pa da se mi stvari zakomplicirajo v tej meri, da zaradi te nadgradnje ne bom mogel uporabljati NET-a in telefona (saj veste da je to cisto mozno po prebranih iskusnjah uporabnikov na tem forumu)

Poleg tega pa me zanima se to ali sem v mojem primeru (1 leto narocnik DUO paketa) upravicen do 3 mesecne uporabe TRIO paketa brez placila (trenutna akcija) in ali sem potem vezan za dve leti od tega dneva ali pa je to le nadgradnja stare pogodbe in se uposteva zacetni datum le-te?

Hvala za vsako pomoc

storz
16.03.2007, 09:25
Zdravo

Imam en "problem" ki je vezan na moznost sprejema SIOL TV-ja.
Seznam na strani http://storitve.siol.net/televizija/dostopnost/ ne omenja moje centrale (Sodražica) ko pa grem v aplikacijo pa mi ta ponudi opcijo (nadaljuje z narocilom) ko zelim svoj obstojeci DUO paket nadgraditi na TRIO.
Ko sem klical na 080-1000 mi referentka ni znala pomagati z vprasanjem ali je res mozen sedaj SIOL TV, ker tega baje ne vidi, ce sem ze obstojeci SIOL-ov uporabnik.

Cudno se mi zdi ker se pred enim tedno na isti aplikaciji to ni bilo mozno (takrat je bil na seznamu storitev se VDSL ki ga sedaj vec ni) in tudi ko sem klical na zacetku leta in spraseval kdaj se bo centrala nadgradila, da bo mozen SIOL TV so me odpravili z odgovorom, da do druge cetrtine leta sigurno ne.
Kaksno je potem sedaj stanje...se morda res dogajajo cudezi in nam centrala od prejsnega tedna sedaj ponuja tudi SIOL TV ali pa me servisna aplikacija za razliko od referentov ;) vlece za nos.

Kaksna pomoc s strani SIOL-a (storz, prosim) bi bila dobrodosla.
...ne zelim namrec problemov, ce preko aplikacije narocim se TV potem pa da se mi stvari zakomplicirajo v tej meri, da zaradi te nadgradnje ne bom mogel uporabljati NET-a in telefona (saj veste da je to cisto mozno po prebranih iskusnjah uporabnikov na tem forumu)

Poleg tega pa me zanima se to ali sem v mojem primeru (1 leto narocnik DUO paketa) upravicen do 3 mesecne uporabe TRIO paketa brez placila (trenutna akcija) in ali sem potem vezan za dve leti od tega dneva ali pa je to le nadgradnja stare pogodbe in se uposteva zacetni datum le-te?

Hvala za vsako pomoc

žal v Sodražici še ni možno. Nimam je niti na planu za prvo četrtino leta (čeprav je že skoraj mimo). Se bom pozanimal kako je kaj tam. Pri naročilu pa mislim da ponudi ampak v naslednjem koraku se gre preveriti kaj je res možno.

lp,
storz

ali_baba
16.03.2007, 13:48
Hvala za informacijo storz. Res je! Ko delam korake naprej se forme ne da zakljuciti ker manjkajo obvezna polja (izbire ni ker centrala tega ne podpira). Sem mislil da te zavrne ze na tem koraku, ko naredis prvo izbiro. Zgleda, da se je nekaj spremenilo od prejsnega tedna na sami aplikaciji, saj je takrat bilo preverjanje taksnoo, da te na ta naslednji korak ni spustilo kadar si izbral opcijo ki ni podprta ze na prvi formi.

Vseeno pa te prosim za kakrsnokoli informacijo glede nadgradnje na nasi centrali, referenti na 080 vstrajno predlagajo, da naj redno preverjam spremembe ravno preko aplikacije.

Hvala in lep pozdrav

shyama
17.03.2007, 12:48

Hvala za vsako pomoc

- v tej akciji (3 meseci brez naročnine) ti nisi upravičen do tega, to velja samo za prehode še iz stare sheme (modemi callisto, cooperjet) ali pa za čisto nove naročnike

- vezava za modem ti teče normalno naprej od tistega dneva ko si vzel duo, medtem ko se na novo zavežeš le za TV komunikator