Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Najdaljša noč ljubezni - Radio Center

Labud
16.03.2007, 07:44
Radio Center organizira najdaljšo noč ljubezni in s tem prispeva k večji rodnosti v Sloveniji:) Za pare bo dobro poskrbljeno, večerja, šampanjec, svečke..

Pari se prijavljajo na veliko, mislim da jih je že čez 20. Vsi se gibljejo med 30. in 35. letom in so večinoma še brez otrok. Sami mladi in plodni (no to bomo še videli):D

Se bo (je) kdo od vas prijavil?

Marduk1
16.03.2007, 10:30
Otroka zna vsak narest. Sej ni fora v plodnosti, ampak v skrbi za malega pamža.

Nodika
16.03.2007, 10:47
Uuuu, pol te pa vsi sprašujejo...a je ratal.:D

Najbrž se za kej tazga odloči nekdo, ki je že odločen, ne, pa išče taprav moment.
Da je pol to kao neki posebnega...:D

Jst se tkole grupno najbrž ne bi šla.:sleepy:

mrjerry
16.03.2007, 11:45
A ce ni zanositve, moras potem vse placat? :shy:

Nodika
16.03.2007, 11:59

Ooo, pokvarjenc. Jaz še pomislila nisem. :D :D :D

:2thumbs: Ni neumna ideja.

popka
16.03.2007, 21:40

to je bla tut moja prva misel na to temo:D :D

PoisonIvy
20.03.2007, 11:02
Otroka zna vsak narest. Sej ni fora v plodnosti, ampak v skrbi za malega pamža.

neplodnost je danes zlo pereč problem pri mladih ženskah, umetne oploditve pa naraščajo iz dneva v dan

tko da tut otroka narest ni več tko simpl kt je blo včasih

Mowgli
20.03.2007, 12:57
Ko se boste udobno namestili v hotelski sobi, razkomotili in pripravili na akcijo, bo Požganova poprijela za mikrofon ozvočenja in družno se bo, ob ritmu piščalke, stesalo par novih Slovenčkov. :D :2thumbs:
Če bo koga sesula trema, je vedno pri roki soborec iz sosednje sobe.

Restraint
30.04.2007, 22:46
Ob vsem tem se seveda sprašujem, kaj ima radio center s tem, je plačan s strani kakega ministrstva??

Ker meni je šla ta konkretna akcija konkretno na jetra, zaj mi je lih še trebalo vsakih 10min poslušati reklamo da je čas da nardim otroka...To je svobodna izbira 2 posameznikov, ni pa treba k temu gnjavit po radju. Protestno poslušam samo internetne radije brez reklam, česa vsega si še naši komercialni radiji ne bodo zmislili, bože nam pomozi.

kabala
01.05.2007, 11:41
sem slišala, ko je klicala neka ženska, da bi rada prijavila sebe in bivšega partnerja (bogsigavedi, zakaj sta šla narazen), ker mogoče bi ju pa to spet zbližalo :hammer:

se pa strinjam, da je bila ta akcija zelo annoying in verjetno so več poslušalcev zgubili, kot pa pridobili.

Nodo
01.05.2007, 12:37
Za pare bo dobro poskrbljeno, večerja, šampanjec, svečke.. Potem pa...