Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Butaste TV reklame

Mowgli
19.03.2007, 14:48
Torej, da ukradem idejo eni drugi spletni strani. Očitno je pričakovana ciljna publika v Sloveniji pod vsako kritiko.
Katera je torej, po vašem mnenju, najbolj butasta TV reklama zadnje čase? Za Lidl, Hofer ali Tuš? Same cvetke...

biz
19.03.2007, 14:54
Torej, da ukradem idejo eni drugi spletni strani. Očitno je pričakovana ciljna publika v Sloveniji pod vsako kritiko.
Katera je torej, po vašem mnenju, najbolj butasta TV reklama zadnje čase? Za Lidl, Hofer ali Tuš? Same cvetke...

Imaš še bolj butaste, kot za cockto, mobitel ali si-mobil, same prave cvetke

Mowgli
19.03.2007, 14:58
Tele tri so dokaj frišne. Pa tunina se spet oglašuje, ja... :clown:

joe
19.03.2007, 15:01
Najboljša reklama je tista, ki si si jo zapomnil. Torej reklama, ki si si jo ti zapomnil kot najbolj bedast je v bistvu najboljša.

Ker tukaj se ne gre za to ali je neka reklama tebi všeč ali ne važno je samo, da si jo boš ti zapomnil. :)

Mowgli
19.03.2007, 15:05
Najboljša reklama je tista, ki si si jo zapomnil. Torej reklama, ki si si jo ti zapomnil kot najbolj bedast je v bistvu najboljša.

Ker tukaj se ne gre za to ali je neka reklama tebi všeč ali ne važno je samo, da si jo boš ti zapomnil. :)

Pol kile Zahoviča, pa eno ono retardirano bjondo. Narezat, ja...
Ah, daj no.... če se zapomnim bedastoče, še ne pomeni, da je blagovna znamka v mojih očeh pridobila zaupanje in bo ustvarila profit. Škoda mi je imagea Hoferja, ker Aldi oz. Hofer v bistvu niso taka jetra, kot to morda v Sloveniji izgleda.

TuNina
19.03.2007, 15:17
Teja Stuša must die!!

Mowgli
19.03.2007, 15:21
Teja Stuša must die!!

Ta je pa mal kruta, a? Pa saj obstaja lobotimija in elektro šoki... :clown:

TuNina
19.03.2007, 15:23
pri njej ne bi ubrala neke srednje poti.

nattka
19.03.2007, 15:45
odkar ni več tiste, ki ji ob padcu v bazen ... virianin tampon vsrka vso vodo iz bazena ... je teja resnično prava zmagovalka ...

Mowgli
19.03.2007, 15:49
No, ampak povej, nattka... te je gospod Mirko, najbogatejši Slovenec, prepričal kaj bolj, kot nekdaj Zokijev zmagoviti nasmešek? Se ti zdi, da je npr. Tuš trgovina, kjer si te želijo in imajo ponudbo zate in za tvoj IQ? Boš šla v Lidla zato, ker bo pred tabo v vrsti Zaho? Ja, veš, da bo...

jzorc
19.03.2007, 15:53
Pogrešam staro reklamo in za moje pojme eno redkih, ki je resnično izvirna; "Nina a mi daš mal mamo na telefon?"
Simobil

nattka
sve ti je to monetarna politika ...;)

še dobro da hodim v trgovine futrat svoj trebušček, ne pa svojega IQ-ja ...

konkretno me tuš in evrospin ne prepričata ...

nattka
Pogrešam staro reklamo in za moje pojme eno redkih, ki je resnično izvirna; "Nina a mi daš mal mamo na telefon?"
Simobil

ta je pa ena boljših ever ...:2thumbs:

Izbrisan
19.03.2007, 16:28
Teja Stuša must die!!

Sam tisto je Teja s Tuša, če jaz prav razumem. Drugače se pa strinjam s Joe-m, ker je res, zapolnili smo si jih pa le. Danes moraš pač biti drugačen od ostalih, če hočeš biti opažen in ker je težko biti pameten ali pametnejši, lahko pa biti neumen, si lahko hitro še bolj ****** od butca in butca! In to je to! Saj tudi, če bi bila ful dobra reklama, jaz ne bi šel v Hoferja! Ampak trenutno mi gre pa samo uno po glavi: joj, pa kako ugodno!:rolling:

jzorc
19.03.2007, 16:30
in kakšna kvaliteta...in kako ugodno...neverjetno

Marduk1
19.03.2007, 16:31
Tako klobasa že 30 let...Poli

Whitezero
19.03.2007, 16:36
doh, najbolj mi gredo na jetra reklame za tuš, hofer in zdaj še lidl.
A zdaj bomo pa gledali reklame za
lidl
tuš
hofer
spar
mercator
interspar
ena lokalna trgovinca

oglaševanje na tvju postaja samo še ena mega trgovinski TV. Naj raje naredijo en poseben program, kjer bodo oglaševali trgovinske stvari za vse trgovine.****a, kak me zdraži to hvalisanje Lidla...

TuNina
19.03.2007, 16:48
Sam tisto je Teja s Tuša

jaz pa to razumem kot besedno igro in je ona vseeno Teja Stuša

če je tako, je to edini koliko toliko domiseln delček te reklame. če pa je le navadna teja s tuša, je reklama dokončen polom.

Izbrisan
19.03.2007, 17:09
jaz pa to razumem kot besedno igro in je ona vseeno Teja Stuša

če je tako, je to edini koliko toliko domiseln delček te reklame. če pa je le navadna teja s tuša, je reklama dokončen polom.

Ja saj definitivno je besedna igra, tudi jaz sem najprej tako zastopil kot si ti, ampak sedaj pa bolj da je s Tuša. Saj v resnici ni ne eno ne drugo, ampak je tista igralka - saj ne vem kako ji je pa v resnici ime. Ampak zanimivo je pa to, da te reklame učinek le imajo, ne vem so nas že uspeli toliko poneumiti. Ne vem, jaz med reklamami ponavad vedno preklopim, ampak Hoferja pa sedaj prav čakam in se zmeraj zraven nasmejim. Ker mislim, da nekaj tako butastega sploh ni bilo lahko narediti, ampak so leta tuhtali!:) :rolling: :2thumbs: :clown:

Mowgli
19.03.2007, 17:51
Unsere liebe Slowener... smo fam phrinesli samo za fas ugodno in kakofostno melšpajz und getrinke aus Europa. Mohra bit dopro, ce ima tolko zvezdic, ja... Made in Europa, geliefert aus Magyar, Romania und Slovenska Republyka nur fur Sie! Nefehrjetno... kako ugodno und kako dopro... Dostafljamo tudi na Šmahrna gohra mit ihre fussbal profi. :clown:

Morena
19.03.2007, 19:41
Od Tuša so najboljše.
"Pri Tušu so se na prihod evra odlično pripavili."
"Jaaa, to sem tudi pričakovala. Saj so pri Tušu znani po ugodnih cenah in dobrih akcijah."

:approve:

Aha, pa tudi za Calgon niso od muh... "greva, mudi se nama. O ne..."

Duh
19.03.2007, 20:27
Ma večino teh reklam je unterhunt...še posebej pa ta zadnja za lidl....ma ne vem no...tisto ko zaho povoha one rogljicke je pa pika na i, eheh....

hofer me ne vidi, po tej reklami pa tud lidl ne...

drugace je pa res, da mi je bila ena izmed vseh teh glupih reklam prav prisrcna...slo je za nek deterdzen, ko je ena nasa vrlo simpaticna mladenka imela govohno napačo in ni nikakor znala izgovorit "h" :P...že sama je bla fejst lustna, res je pa tudi, da mi je nakak ***ish, ko slišim ženske z govorno napača...sploh šuškanje in hkanje :angel:

Morena
19.03.2007, 20:59
hofer me ne vidi, po tej reklami pa tud lidl ne...

V Hofer se splača it po sadje in zelenjavo... vse I. klasa, vedno sveže in nasploh super. Pa še ceneje, kot npr. v Šparu (ali bognedej Mercatorju), kjer je večinoma II. klasa. Pa hempaste reklame gor al pa dol.

Katrin
19.03.2007, 21:24
O ne, zamudila bom! ubija...

snežko
19.03.2007, 21:32
:) ajd te štacunske so itak vse obupne, ko za prašek, ampak zadnjič sem vidu celotno gorenjko s pirati in me je pa res zvilo...samo še čakam da avtor dobi nagrado na sofu! groza

Katrin
19.03.2007, 21:41
Ti pirati so tudi meni pod nivojem...

Pa ne morem verjet, da ima Calvo še vedno isto reklamo. Al se prva ni splačala, al imajo pa grozljivo nesposobno vodstvo marketinga.

iri
20.03.2007, 07:29

Ker tukaj se ne gre za to ali je neka reklama tebi všeč ali ne važno je samo, da si jo boš ti zapomnil. :) Jst sem rabila kakšen teden, da sem ugotovila, da obstajata dve reklami - ena za Tuš in ena za Lidl. Sem mislila, da je za vse kriv Lidl. :evil: tolk o temu, koliko se te bedaste reklame zapomni...

mrjerry
20.03.2007, 07:47
V Hofer se splača it po sadje in zelenjavo... vse I. klasa, vedno sveže in nasploh super. Pa še ceneje, kot npr. v Šparu (ali bognedej Mercatorju), kjer je večinoma II. klasa. Pa hempaste reklame gor al pa dol.

Ce je sadje v hoferju I. klasa, sadje v mercatorju definitivno ni II. klasa :approve:

SonoLei
20.03.2007, 07:49
Sam tisto je Teja s Tuša, če jaz prav razumem. Drugače se pa strinjam s Joe-m, ker je res, zapolnili smo si jih pa le. Danes moraš pač biti drugačen od ostalih, če hočeš biti opažen in ker je težko biti pameten ali pametnejši, lahko pa biti neumen, si lahko hitro še bolj ****** od butca in butca! In to je to! Saj tudi, če bi bila ful dobra reklama, jaz ne bi šel v Hoferja! Ampak trenutno mi gre pa samo uno po glavi: joj, pa kako ugodno!:rolling:
Bo kr držalo, gre za besedno igro. V reklami gre za Tejo Stuša, drgač je pa to ena igralka.
Tud slovnično ne bi blo pravilno, če bi bla Teja s Tuša.
No, pa so dosegli svoje!;)

PoisonIvy
20.03.2007, 08:03
najbednejša reklama? pes-robot, ki skoči in ujame luno..... ne spomnim se za kateri avto..... to res lahko samo še Zahovič prekaša :) LIDL JE RESA PRVA LIGA... ZA TAKO EKIPO SE SPLAČA NAVIJATI... yeah right

Mowgli
20.03.2007, 08:29

Papirnate brisače! Pa recimo skret papir...
To bi lahko pa kak preostali politik iz LSD reklamiral: "Za mehak pristanek..."

albundy
20.03.2007, 08:44
Ne grem v Tuš , sedaj pa sploh ne zaradi te butaste reklame in antipatične babe.

Pa Hofer - :nonono: :nonono: butasto do amena-

Na koncu pa še Zaho - joj kakšen kmet.

iri
20.03.2007, 09:49
Res bedasta mi je tudi tista reklama, kjer mali dečko tuli "ni ga, ni ga!", ker ne vem, česa je zmanjkalo, nekega air refreshnerja za wc :rolleyes:

Katrin
20.03.2007, 22:00
Da ne omenjam "Oči, Rex je pobegnil."

Morena
20.03.2007, 22:02
Pa za Vitalineo... "nič se ne počutim dobro... tako napeta sem".

Katrin
20.03.2007, 22:07
In spet so začeli najedat z "Saj ne veste kako je."

Ko človek takole pogleda, dobi občutek, da se rola ene 10 reklam non-stop po TVju cel let...

Jelengar
20.03.2007, 22:28
Namesto vprasanja, katere reklame so najbolj butaste, bi se morali vprasati kako dolgo bomo se trpeli popolnoma komercialno obnasanje (glede reklam) nacionalne televizije? V normalnih drzavah, na nacionalnih televizijah,TV oddaje niti filmi niso prekinjani z reklamami. Pri nas pa odsotnost reklam med filmi sponzorira Mobitel. :nonono: Le kdo bo stopil na prste TV Slovenija pri zlorabi nacionalne televizije? Na BBC lahko predvajajo samo 6 minut reklam na dan. Na dan, ne na uro. Primerjajte zdaj koliko reklam jih predvaja TV Slovenija. Ampak, slovenski gledalci s(m)o ocitno dovolj butasti, da nas RTV SLO fila z reklamami do nezavesti ceprav placujemo obvezni prispevek za RTV. :nonono:

Jelengar
20.03.2007, 22:35
V Hofer se splača it po sadje in zelenjavo... vse I. klasa, vedno sveže in nasploh super. Pa še ceneje, kot npr. v Šparu (ali bognedej Mercatorju), kjer je večinoma II. klasa. Pa hempaste reklame gor al pa dol. LIDL bo imel se vecjo in se boljso izbiro kot Hofer. Vsaj drugje po Evropi jo ima. :)

Irina
20.03.2007, 23:07
No, pa sem dočakala tudi to temo. Resno sem premišljevala, kje bi javno Danone vprašala, od kje jim tako natančni podatki o zdravstvenem stanju otrok v Sloveniji.

Ne samo, da me moti njihova reklama za jogurt Fruchtzwerge, ampak se mi zdi skrajno žaljiva.
Čudi me, da se kdo s strokovnega področja že ni oglasil.

Reklama se začne z: Otroci v Sloveniji dobijo premalo kalcija..........

A, vsi ostali otroci po svetu, pa dobijo dovolj kalcija, samo naši slovenski ne.

Oberst
20.03.2007, 23:16
Reklame, reklame, reklame ......... :nonono:
Teje Stuša je najbolje, da se ji nabije TUŠ kumaro v .... (vemo kam)
Zahović se je po propadli nogometni in samohvalni karieri (če temu lahko rečemo kariera) prodal LiDL-u :clown: - športnik v oglasih trgovin z živili (športne trgovine ne plačajo zadosti) ........ pa ona navadna Tuna, ki želi postati Calvo ....... obvezno je v igri oseka :nonono: ............... pa še in še reklame, reklame, reklame

filme brez reklam vam omogoča Mobitel -> reklama v reklami

SonoLei
21.03.2007, 07:06
Namesto vprasanja, katere reklame so najbolj butaste, bi se morali vprasati kako dolgo bomo se trpeli popolnoma komercialno obnasanje (glede reklam) nacionalne televizije? V normalnih drzavah, na nacionalnih televizijah,TV oddaje niti filmi niso prekinjani z reklamami. Pri nas pa odsotnost reklam med filmi sponzorira Mobitel. :nonono: Le kdo bo stopil na prste TV Slovenija pri zlorabi nacionalne televizije? Na BBC lahko predvajajo samo 6 minut reklam na dan. Na dan, ne na uro. Primerjajte zdaj koliko reklam jih predvaja TV Slovenija. Ampak, slovenski gledalci s(m)o ocitno dovolj butasti, da nas RTV SLO fila z reklamami do nezavesti ceprav placujemo obvezni prispevek za RTV. :nonono:
Se strinjam v tem, da je reklam preveč, sam mislim, da RTV nič ne krši zakona. Pri nas se pač televizija financira iz treh virov: RTV prispevka, oglasov in državnega proračuna. Tudi čas, namenjen oglasom, je omejen na uro, tako na komercialnih tv kot na nacionalki. In mislim, da je precej očitno, kje je manj reklam, v tem se komercialna tv in rtv ne morta primerjat. Rtv nas pomoje nič ne zlorablja, tak je pač zakon pri nas. BBC je pa nek ideal javne tv in smo še daaaaleč.

Mowgli
21.03.2007, 08:21

:D Ablast je abljubila, da bo javna RTV itak zastonj. Torej ne bomo malenkostni zaradi par reklam... :D

nattka
21.03.2007, 09:25
dobrodošli v družino amis ...:rolling: :rolling:

Jelengar
21.03.2007, 10:57
Se strinjam v tem, da je reklam preveč, sam mislim, da RTV nič ne krši zakona. Pri nas se pač televizija financira iz treh virov: RTV prispevka, oglasov in državnega proračuna. Tudi čas, namenjen oglasom, je omejen na uro, tako na komercialnih tv kot na nacionalki. In mislim, da je precej očitno, kje je manj reklam, v tem se komercialna tv in rtv ne morta primerjat. Rtv nas pomoje nič ne zlorablja, tak je pač zakon pri nas. BBC je pa nek ideal javne tv in smo še daaaaleč. Jaz tudi ne vem, ce krsi kak zakon. Vem pa edino to, da na normalnih nacionalnih mrezah drugod po Evropi NI reklam med oddajami in filmi, tako kot je to primer na TV Slovenija. Jaz po reklamah, ne vidim nobene razlike med POP TV in TV Slovenija, oziroma se mi zdi POP TV celo manj agresivna. Skratka, reklame niso butaste. Butasti so slovenski gledalci TV SLO, ki placujejo narocnino, da jih TV SLO lahko bombardira z reklamami. Se bolj butaste reklame bi morale biti. Morda bi se sele potem sploh kdo zamislil nad pocetjem TV SLO. :nonono:

Oja
21.03.2007, 13:24
'Kakšen moški pa si, če ne uporabljaš Malizie!' - tale pri meni zmaga. Lahko bi se glasila tudi 'Kakšen moški pa si, če temu verjameš'. :dead:

Pri Tušu se mi zdi, kot da ciljajo na budale. Torej se mu izogibam, ker po lastnem mnenju mednje ne spadam.

Za Kokto so mi pa duhovite.

Mowgli
21.03.2007, 16:11
Pred mnogo leti je izzvenela reklama za Radensko v vseh jezikih takratne Juge, med drugim tudi: "Krijepi dušu, osvježava, Radenska nas spaja..."
Na, pa se je izkazalo, da je ostal le produkt Donata. :clown:

SonoLei
22.03.2007, 08:43
Jaz tudi ne vem, ce krsi kak zakon. Vem pa edino to, da na normalnih nacionalnih mrezah drugod po Evropi NI reklam med oddajami in filmi, tako kot je to primer na TV Slovenija. Jaz po reklamah, ne vidim nobene razlike med POP TV in TV Slovenija, oziroma se mi zdi POP TV celo manj agresivna. Skratka, reklame niso butaste. Butasti so slovenski gledalci TV SLO, ki placujejo narocnino, da jih TV SLO lahko bombardira z reklamami. Se bolj butaste reklame bi morale biti. Morda bi se sele potem sploh kdo zamislil nad pocetjem TV SLO. :nonono:
Jah, nevem, vzem uro pa izmeri čas, namenjen reklamam. Men osebno se zdi, da so na komercialnih tv reklame res skoz. Sem 2 dni nazaj pogledala Svet na Kanalu A... sej so same reklame.
Če želiš izvedeti več, si preber Zakon o medijih, navajam samo en odlomek:

(3) Delež oglasov in drugih plačanih obvestil v programih Radiotelevizije Slovenija v okviru cele ure ne sme preseči dvanajst (12) minut, v času med 18. in 23. uro pa v okviru cele ure ne sme preseči devet (9) minut.

Drugač se pa popolnoma strinjam, da bi blo treba reorganizirat javno tv, ker sem mnenja, da jo rabmo, sam precej bolj kvalitetno kot je zdej. Sicer pa naša vlada dela na tem:shy: .

snežko
24.03.2007, 18:02
Jaz tudi ne vem, ce krsi kak zakon. Vem pa edino to, da na normalnih nacionalnih mrezah drugod po Evropi NI reklam med oddajami in filmi, tako kot je to primer na TV Slovenija. :

:) to glih ni res - samo poglej kak film na orf, pa boš vidu tut reklame...

Jelengar
25.03.2007, 00:18
:) to glih ni res - samo poglej kak film na orf, pa boš vidu tut reklame...
Jodlaraja ne gledam, tako, da ne vem. :dontknow: Ti pa lahko zagotovo zatrdim, da na belgijski, nizozemski TV, ter na BBC, med filmi in oddajami NI reklam. Sicer mi pa ni jasno zakaj me zelis postavit na laz v korist RTV SLO, ki besno in nasilno prekinja svoje oddaje z reklamami? :dontknow: Tebi prekinjanje oddaj z reklamami pase? :dontknow: Sploh pa z butastimi reklamami?

zlatko.zlatan
25.03.2007, 11:42
Reklamo za Tuš sem si res zapomnil kot tudi marsikdo drug in to zato ker je tako hudičevo bedna. Je pa res tudi, da če si reklamo zapomnimo še ne pomeni, da bomo zdej vsi navalili v Tuš. Glede na to da je Tuš kao najbogatejši Slovenc bi si res lahko privoščil kaj boljšega.
Pa še to če bi bil jest igralec ki bi mu plačali za reklamo bi želel ne samo pobasati denar ampak tudi izpasti vsaj kolikor toliko profesionalno. To da Zaho zgleda kot en kmet še zastopim da pa igralka zgleda tko je pa mal hudo.

snežko
25.03.2007, 18:55
Jodlaraja ne gledam, tako, da ne vem. :dontknow: Ti pa lahko zagotovo zatrdim, da na belgijski, nizozemski TV, ter na BBC, med filmi in oddajami NI reklam. Sicer mi pa ni jasno zakaj me zelis postavit na laz v korist RTV SLO, ki besno in nasilno prekinja svoje oddaje z reklamami? :dontknow: Tebi prekinjanje oddaj z reklamami pase? :dontknow: Sploh pa z butastimi reklamami?

:) postavil na laž si se sam...preberi svoj post malo nazaj...ali pa specificiraj bolj natančno...

osebno mislim, da reklame med filmi ne pašejo nikomur, samo mi tega ne bomo premaknili. pa če se postavimo na glavo in miljonkrat povemo, da nam to ni všeč...

temp64
29.03.2007, 19:24
reklame - na splošno so butaste. gledaš, preklinjaš in ko so mimo, pljuneš po tleh in greš naprej......ampak ko se je pa bebasti šmarnogorski štajerc začel prostituirat za lidl, je pa izbilo sodu dno in lepega dne bo nekaj padlo po butici, ko ga srečam

:dead: :dead: ...ker bruh nagravžen

snežko
29.03.2007, 19:56
:) hehe - prodal se je za doživljensko fasngo...

Gonzo
29.03.2007, 20:03
Pri meni zmaga naša menda še vedno aktualna misica (in njen IQ 150+) z reklamo za tisti šampon or whatever (Pantene Pro V). Ko pa to vidim, pa bi si najraje iztrgal epiglotis skozi levo nosnico.

iri
30.03.2007, 10:15
jst ne razumem, kako je ta ženska posodila glas v filmu Ninja Turtles, če pa še ene reklame ne zmore povedati poslušljivo :dontknow:

Mowgli
30.03.2007, 10:21
jst ne razumem, kako je ta ženska posodila glas v filmu Ninja Turtles, če pa še ene reklame ne zmore povedati poslušljivo :dontknow:

Občinstvo ninj je manj kritično. :rolling:

Jelengar
30.03.2007, 10:30
:) postavil na laž si se sam...preberi svoj post malo nazaj...ali pa specificiraj bolj natančno...

osebno mislim, da reklame med filmi ne pašejo nikomur, samo mi tega ne bomo premaknili. pa če se postavimo na glavo in miljonkrat povemo, da nam to ni všeč...
Snežko, en čisto navaden nakladač si in lažnivec. Povprašal sem ORF o tem ali zares vrtijo med filmi reklame in ORF te je postavil na laž:

ORF does not transmit advertisments during films.
Best regards

Astrid Windsteig
Sekretariat des Publikumsrats
ORF
Würzburggasse 30
1136 Wien

Snežko, lažeš, kradeš in bolhe imaš!

snežko
30.03.2007, 14:36
:) maš pa cajt... poj pa ne vem kakšen orf jest gledam?? res ne...

bolhe maš pa ti...jest mam korenček

volunteer-ka
30.03.2007, 14:44
Je Zlatko naredu igralsko al kaj, ker saks zlo....

Jelengar
30.03.2007, 14:59
Snežko, TV Slovenija te tako bombardira z reklamami, da jih že na ORF vidiš, čeprav ORF-a več kot očitno sploh ne gledaš. Ampak, ti kar nekaj v tri krasne na pamet nakladaš. :( Mojih postov sploh nisi dojel, pa si jim vseeno nasprotoval in zraven še lagal. :( Bo le držalo, da na normalnih nacionalnih televizijah ne prekinjajo filmov in oddaj z reklamami, tako kot to počne TV Slovenija. Tudi ORF je med njimi (med normalnimi TV postajami). Jaz na BBC sploh nikoli ne vidim nobenih reklam, razen napovednikov za lastne oddaje. Ampak za vsega hudega navajene Slovenčke, ki nikoli niso pokukali iza plank svoje male deželice je to popolnoma normalno. Pač, butaste reklame za butaste Slovenčke. :dontknow:

nattka
30.03.2007, 14:59
Pri meni zmaga naša menda še vedno aktualna misica (in njen IQ 150+) z reklamo za tisti šampon or whatever (Pantene Pro V). Ko pa to vidim, pa bi si najraje iztrgal epiglotis skozi levo nosnico.

vedno ko jo poslušam, sem odločena, da si grem IQ merit še sama ...

temp64
30.03.2007, 15:03
a maš toplomer?

elvis
30.03.2007, 15:41
Zanimivo, da nihče še ni komentiral oglasa za Actimed....moj Bog, kakšni debili....ko rečejo: "Odkar pijem Actimed, sem bolj odporna" :P Navali narode....pijte Actimed in vam ne bo treba v bolnico...

Ker boste odporni...

Katrin
30.03.2007, 21:08
A še ne bojo nehal s tem Lidlom??!!

Jelengar
30.03.2007, 21:33
Saj so komaj začel. :veryevil:
Sicer pa, a je kdo opazil, če vrtijo na TV SLO reklame med Duhovnimi obzorji in podobnimi oddajami? :veryevil:

Matea
31.03.2007, 13:14
odgovor na eno od teh reklam...

http://www.mojvideo.com/video-activia-sinhronizirano/33816952cd589611c4db

:D

GiGi
31.03.2007, 21:41
Ta za Malizio pobere vse medalje takoj za njo pa vse reklame za mehščalce. Teja Stuša, Tunčki in ostali umotvori rabijo gasilsko lestev da se jim sploh dotaktnejo podplatov.

snežko
02.04.2007, 20:11
Snežko, TV Slovenija te tako bombardira z reklamami, da jih že na ORF vidiš, čeprav ORF-a več kot očitno sploh ne gledaš. Ampak, ti kar nekaj v tri krasne na pamet nakladaš. :( Mojih postov sploh nisi dojel, pa si jim vseeno nasprotoval in zraven še lagal. :( Bo le držalo, da na normalnih nacionalnih televizijah ne prekinjajo filmov in oddaj z reklamami, tako kot to počne TV Slovenija. Tudi ORF je med njimi (med normalnimi TV postajami). Jaz na BBC sploh nikoli ne vidim nobenih reklam, razen napovednikov za lastne oddaje. Ampak za vsega hudega navajene Slovenčke, ki nikoli niso pokukali iza plank svoje male deželice je to popolnoma normalno. Pač, butaste reklame za butaste Slovenčke. :dontknow:

:) ti že veš...saj si nad vsemi...

Jelengar
02.04.2007, 21:04
Snežko, veselimo se (!) dneva, ko nas bo TV SLO odrešila butastih reklam. :)

kabala
02.04.2007, 21:24
Je Zlatko naredu igralsko al kaj, ker saks zlo....

saj Zlatko je tu še najmanj kriv. on je samo prišel, zrecitiral, kar so mu napisali, in pokasiral. bolj zanimivo bi bilo vedet, kdo vse je še bil v igri za to reklamo in kratek vpogled v sestanek (like skrita kamera), kjer so ostale kandidate izločili in rekli: JA! ZLATKO BO!!! sam Zlatko bi se pa lahko toliko angažiral, da tistih besed ne bi izgovarjal kot naučeni prvošolčki.

sicer mi je pa ena najbolj ogabnih reklam za neko vodo na radiu, mislim, da je za Radensko, kjer se sliši goltanje. tega že v živo ne prenesem, ko se sliši, kako nekdo golta vodo BLJAAAAK!!! zgrešeno, da bolj ne bi moglo biti.

TuNina
02.04.2007, 21:27
danes sem opazila eno reklamo za Rexono..
slogan je šel nekako tako: "Rexona - da ne boste zaznamovani s telesnim vonjem"

đizs :D

Katrin
02.04.2007, 21:54
Tale slogan je pa za v anale. Prav rada bi videla kreativca, ki si je tole izmislil...

snežko
03.04.2007, 11:29
Snežko, veselimo se (!) dneva, ko nas bo TV SLO odrešila butastih reklam. :)

:) to pa verjamem da se vsi! ampak ti si v tem poslu. daj kaj naredi da se bo to res zgodilo.

plus celo noč nisem spal in sem razmišljal kdaj sem zadnjič res gledal cel film na orf. in se ne spomnim, ker nisem neki blazni filmofil. dej preveri pri tisti tvoji tm kdaj so jih nehali vrtet reklame med filmi. ker sem sigurn, da so jih vrteli...so vrteli istočasno isti film na orf in rtl pa je bil zaradi različne dožine reklam zamaknjen. mi je blo hecno in sem si zapomnil...

plus nekej kar me res zanima. kako da desperate housewives vrtijo v angleščini..in kao brez podnapisov. a to velja sam za naš kabel...al kako??? čist nerazumno za tele avstrijce.

kinsley
03.04.2007, 20:01
Bistvo tv-reklame je v tem da pritegne pozornost.Zdaj ali je nekaj posebnega ali pa nekaj zares butastega ,da si jo zapomniš....so pa nekatere reklame tak škis,da se človek vpraša,če je bil avtor tisti trenutek ko je dobil idejo bolan.

Jelengar
04.04.2007, 03:51
plus celo noč nisem spal in sem razmišljal kdaj sem zadnjič res gledal cel film na orf. in se ne spomnim, ker nisem neki blazni filmofil. dej preveri pri tisti tvoji tm kdaj so jih nehali vrtet reklame med filmi. ker sem sigurn, da so jih vrteli...so vrteli istočasno isti film na orf in rtl pa je bil zaradi različne dožine reklam zamaknjen. mi je blo hecno in sem si zapomnil...
Poglej, Snezko, moj point je, da "normalne nacionalne TV hise" po Evropi ne vrtijo reklam MED oddajami. Gre za vse oddaje, vkljucno s filmi. Tudi RTV Slovenija jih ne bi "smela". Ampak, mi smo tega navajeni se iz pra-pamtiveka in nihce tega ne postavlja pod vprasaj. In to je narobe. Prekinjat oddaje z reklamami na nacionalni TV ne bi smelo biti samoumevno. Pred leti je bil vik in krik okoli zakona o RTV, ki je bil v bistvu borba za prilastitev nacionalnega medija, da bi pa kdo spravil RTV SLO v normalne okvirje pa ni se nikomur kapnilo na pamet. :dontknow:

snežko
04.04.2007, 15:46
:) a lahko računamo nate jelenček, da boš to zrihtov??

Jelengar
04.04.2007, 16:46
Ne. Jaz sam tega ne morem zrihtat. Lahko se pa o tem pogovarjamo, da se ljudem odpro oci, kaj nam dela TV SLO. Da se ne bo vsem gledalcem zdelo samoumevno gledanje reklam med filmi in oddajami.

snežko
05.04.2007, 12:47
:) qrc poj - sem polagov upe nate...

Jelengar
05.04.2007, 19:07
Snezko, ti samo se naprej lepo glej reklame med filmi na ORF. :rolling:

nemehecat
05.04.2007, 20:55
...jaz pa tiste nove od mobitela ne morm videt...

clea
05.04.2007, 20:57
A uno razmigaj jezik?

men je pa ta ena izmed redkih, ki mi je trenutno celo všeč.

Katrin
05.04.2007, 22:10
Men je bila ta že prvič butasta....

iri
06.04.2007, 08:33
ditto.

mi je pa všeč ta nova reklama za Mercator nalepke, ker je tamala tko simpatična, da bi jo človek kar domov vzel :)

Morena
06.04.2007, 12:16
Za razliko od one male iz Hoferja... poglej, kako sveže... pa saj hofer ima vse... in tako ugooodno...

nattka
06.04.2007, 12:57
danes sem opazila eno reklamo za Rexono..
slogan je šel nekako tako: "Rexona - da ne boste zaznamovani s telesnim vonjem"

đizs :D

a to una, ki ima pujska narisanega pod pazduhami ...

pa una na bus postajah, kjer so trije koraki ... kako popraviti očala, ki zlezejo dol z nosa ... z jezikom jasno ...
zdaj samo še čakam, kdo bo prvi začel s tem ... itaq ...

nemehecat
06.04.2007, 14:35
ditto.

mi je pa všeč ta nova reklama za Mercator nalepke, ker je tamala tko simpatična, da bi jo človek kar domov vzel :)

jaaaaaaa....:sun:

Irina
07.04.2007, 03:02
Nihče še ni obdregnil ob reklamo za ženske vložke Catrin. Dve gospodični med ovcami, meketata o tistih dneh.,,,,,,,

castor
07.04.2007, 08:59
A uno razmigaj jezik?

men je pa ta ena izmed redkih, ki mi je trenutno celo všeč.

pa same hude bejbe notr, :)

Mowgli
07.04.2007, 09:04
Nihče še ni obdregnil ob reklamo za ženske vložke Catrin. Dve gospodični med ovcami, meketata o tistih dneh.,,,,,,,

Ali nisem ločil blejanja od teksta in ovc od gospodičen ali je pa moj prst hitrejši od reklam :dontknow:

Mowgli
07.04.2007, 09:05
pa same hude bejbe notr, :)

Tvoj fetiš je očitno lycra. (Prvi obisk je gratis) :angel:

Katrin
07.04.2007, 09:07
Za razliko od one male iz Hoferja... poglej, kako sveže... pa saj hofer ima vse... in tako ugooodno...

Malo sumim, da so nalašč tako neživljenjsko odigrali to nakupovanje, ker ne morem verjet, da bi bila to igranje izbrano nalašč...

Mowgli
07.04.2007, 09:11
Hofer je nizkocenovni diskontni ponudnik. Morda so pa enake "igralce" iskali. Zaho prav drag ne more biti, ampak ga je konkurenca pohopsala, Cimeta so pa očitno pri Hoferju spregledali. "Pri Hoferu kupuje naša cela družina, pa tudi žena, otroci, oče in mati, ker je tako ugodno!" :veryevil:

Oja
10.04.2007, 12:21
"Pri Hoferu kupuje naša cela družina, pa tudi žena, otroci, oče in mati, ker je tako ugodno!" :veryevil:

:rolling: :rolling: :rolling:

temp64
10.04.2007, 18:29
'se spomnite poskusa s kovancem....'

Katrin
10.04.2007, 20:30
Še vedno nas preganja v sanjah...

Mowgli
11.04.2007, 10:01
"Ej, v Big Brotherju je panika!"... radijska reklama za plačljive SMS-e... da kupci kartic ne bi slučajno kaj važnega zamudili. Tu je sicer oglaševana vsebina še hujša od oblike... Nadreklama! :veryevil:

roteZ
01.05.2007, 19:46
Hofer je nizkocenovni diskontni ponudnik. Morda so pa enake "igralce" iskali. Zaho prav drag ne more biti, ...:veryevil:

Nizkocenovni ponudnik, nizkocenovne reklame. Logično, ne? Sej to majo vsi trgovci pri nas. Reklama da te srat (tuš, mercator - razen zadnje, lidl, hoffer, mobitel, simobil). Glede na finančno stanje teh podjetij se mi zdi, da nekdo res dobro zasluži.

monster
03.05.2007, 15:59
V Jogobelli se znajde sadje takoj po tem, ko so ga obrali z DREVESA! ...

khm, na sliki pa padajo jagode v jogurt, verjetno kar z drevesa :d :d

monster
03.05.2007, 16:13
mene tudi zanima, ali sta unadva odrasla iz reklame za neke kinder šnite razvezana ali samo skregana. kako, da fotr, ne ve, da mamica dovoli hčeri vse tisto (brskanje po računalniku itd)

in še nekaj ...ali so tisti odrasli na tečaju italijanščine (ustnice, užitek) vključeni v kakšen program za manj nadarjene, ker se učijo takšnih neumnosti?

Mowgli
03.05.2007, 16:20
La bocca... se mehko izvija glas iz grudi. Kupim!
BTW, kaj že teklamira ta spot??? Nekakšno kremo, ampak to je vsem kar sem si zapomnil. :blush:

monster
03.05.2007, 16:21
Escort service bimbo! :d

jest pa pogrešam uno gospodinjo, ki se ji je mudilo, pa je pralni stroj brez Calgona poplavil :)

Gea_gea
15.06.2007, 10:30
racimo men Orto smart ni butasta reklama. Je povabilo, da lahko folk sodeluje v TV oglasih, zakaj bi bli sam lepi v reklamah? V tem primeru folk sam izbere favorita na spletni strani. Zato je men Orto Smart avdicija huda reklama.

albundy
15.06.2007, 13:05
reklama za zobno pasto, ko en tip slika s flešom in se potem na koncu zasmeji kot en bebec.

TuNina
15.06.2007, 13:09
oooo ja, razbila bi mu zobe.

pa tudi tisti ženski, ki igra na svoje zobe. skrajno nadležna reklama.

spartan
15.06.2007, 13:20

za Persil, Ariel in Pronto:d

spartan
15.06.2007, 13:21
...pa ena reklama za mobilni telefon.....se končan z nekakšnim "itak"....

mislim...kdo sploh tako govori....mozoljasti froci:clown::d

nattka
15.06.2007, 13:22
pa idiotizmi na jumbo plakatih ... treniraj jezik ... ma itaq ...

Katrin
15.06.2007, 20:15
Uni palčki smrdi, smrdi, tako smrdi so nazaj... kdaj me bodo rešili te grozote?

Irina
15.06.2007, 20:43
Mislim, da se nekaterih palčkov ne bomo nikoli znebili.

Real Paris Hilton
16.06.2007, 09:29
reklama za zobno pasto, ko en tip slika s flešom in se potem na koncu zasmeji kot en bebec.

Obe reklami mi greta na živce... tudi jaz bi jima razbila zobe :rolling: :rolling: :rolling:

Luccka
16.06.2007, 09:50
Vse kar je povezano s top shop prodajo....ljudje, ki v njih nastopajo prav bebavo uprizarjajo navdušenje nad produkti...joj :nonono:

Katrin
16.06.2007, 10:18
Men je pa Top shop zabaven, mi nadomešča humoristične nadaljevanke... avtentična igra, dobra zgodba z presenetljivim zapletom, nepričakovan razplet, resnična čustva sreče... :)

Aldebaran
16.06.2007, 12:13
kot naprimer reklame za sensodyne zobno pasto? ajoj kera patetika... Al pa tista za Veet : nahajamo se v Ljubljani, kjer bomo sprobali tole novo depilacijsko zadevco... Enivej babi se lepo vidi, da ne govori slovensko in da je reklama sinhronizirana. čista patetika... pa una reklama za kinder pingvi... joj...
pa seveda tista v kateri Kuntner reklamira novi pralni prašek... A dej no a res nima pametnejšega dela???

So pa po drugi strani tudi dobre butaste reklame... moja No.1 je trenutno oziroma so trenutno vse reklame za Transport - trgovino s čevlji... sej veste tiste s štumfi: Ma ne me sezuvaat!!!

monster
16.06.2007, 12:28

rabu sem kak mesec, da sem dojel, da so se mu tolk zasvetili čekani, da ne rabi več fleša ... :o

Njuška Trap
02.07.2007, 15:28
Vse, kar ima opraviti z ženskimi vložki, saj pridno skrbijo za ohranitev tabuja, imenovanega menstruacija. Ali je ženska v "tistih dneh" (jao, kako ****** izraz) res lahko sproščena samo in zgolj v primeru, če se vložek ne vidi?? Je v 21. stoletju res potrebno skrivati, da doživljamo popolnoma naravni ciklus?

iri
02.07.2007, 18:49
uf, se strinjam... In čisto vse te reklame morajo imeti v kakšne oprijete bele hlače oblečene babe, ki veselo skačejo čez potočke - po tem, ko so dobile ta prave vložke, seveda, pred tem itak sploh niso smele ven iz bajte. :rolleyes:

Katrin
02.07.2007, 22:01
Da ne omenjam tiste, v kateri ženske spijo z glavo navzdol kot netopirji... kot bi se vsako jutri zbujale v mlaki krvi...

iri
02.07.2007, 22:17
oh ja, ew, to reklamo skušam pozabit :sleepy:

orchid
02.07.2007, 22:29
gremo Harvey...gremo.....bljak....me kr strese, ko to slišim :censored:

freya
03.07.2007, 06:36
najhujše reklame so za pralne praške z Merkatorijem ( Kuntnerjem)
ne vem, kako ga slavna ata in mama lahko gledata, če je že meni odvraten

Oja
05.07.2007, 10:52
A 'Secom - prava okna' ste opazili? Pravi 'šaljivi kučni video'. :D :D :D

TuNina
05.07.2007, 11:15
meni je v oči padla reklama za Plavo laguno v Poreču.. kot da so jo potegnili nekje iz začetka 80-ih. in a bad way..

mrjerry
05.07.2007, 12:20
Saj v tistem casu je bila tudi dejansko najboljsa :approve:

TuNina
05.07.2007, 12:22
tudi 80. leta in hlače z visokim pasom je treba slej ko prej preboleti..

mrjerry
05.07.2007, 12:25
lol

No, tisti konec precej dobro poznam in se tudi meni zdi, da bi lahko situacija prikazali v mnogo lepsi luci. Glede na to, kako se je tisti del v zadnjih letih uredil, zdaj ostane samo se zadnja dilema - ali iz teh treh zalivov (plava laguna, zelena laguna, bela uvala) narediti prijetno druzinsko pocitnikovalisce ali pa postaviti leglo najstniskega razvrata. Trenutno se obojo priblizno enakomerno razvija, ceprav `druzinice' se vedno malenkost prevladujejo. Ampak reklama pa ne more uspesno apelirati ne na ene ne na druge.