Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Jurij Humar

kopron
24.03.2007, 17:35
JURIJ HUMAR ... kot Prvi Slovenec svetovnega formata z superiornimi nadnaravnimi sposobnostmi :2thumbs: .
O njem se ne ve veliko, pa vendar je o njem izdana majhna knjiga z opisom njegovega življenja + njegovih del .
Me pa zanima, če kdo še kaj več ve o njem, kot pa samo to, iz internetnih strani , ker je precej pomanjkljivo .
Hvala

sati
24.03.2007, 19:12
JURIJ HUMAR ... kot Prvi Slovenec svetovnega formata z superiornimi nadnaravnimi sposobnostmi :2thumbs: .
O njem se ne ve veliko, pa vendar je o njem izdana majhna knjiga z opisom njegovega življenja + njegovih del .
Me pa zanima, če kdo še kaj več ve o njem, kot pa samo to, iz internetnih strani , ker je precej pomanjkljivo .
Hvala

V Jani je bil dober članek o njemu, v glavnem, da je zdravil ljudi, živali, priče so zatrjevale, da so med zdravljenjem sevali iz njegovih oči in rok rumeni žarki. Dalj časa po smrti so odprli krsto in šokirani ugotovili, da njegovo truplo ni propadlo, da je tako kot na dan, ko so ga položili k počitku. Še dandanes ljudje romajo k njegovemu grobu in zatrjujejo, da čutijo tam neko nadnaravno moč.

kopron
24.03.2007, 20:16
Jaaa, to sem tudi jaz bral o njem in še mnogo več, kompletno knjigo, ne samo Jano :2thumbs: . Poznam ga že veliko let ( še iz prejšnjega tisočletja ) ;) .
In, delal je še mnoooge veliiike stvari , ki jih dandanes malokdo ( ali pa nihče ) :dontknow: ...
Recimo, je opisano, ;
-" ko so nekega dne žandarji prišli po Jurija, da bi ga odvedli , se nikakor niso mogli več znajti in so začeli tavati kot bi bili pijani ..."
- "Spet drugič, ko so prišli po Jurija, da bi ga odvedli, so naenkrat spoznali, da ne vedo od katere smeri so prišli in spet so se razbežali ... "
- "nekega dne, sta spet dva žandarja prišla po Jurija, po naredbi nadrejenih . In, ko jih je Jurij zagledal, jima je ravnodušno rekel : "stopita zadaj ( v zakristijo , kolikor se spominjam ) , in počakajta, da se preoblečem. Medtem pa se vsedita . In, žandarja sta ubogala . Mirno sta se vsedla na stole . Vendar - na njuno presenečenje -;;; nista več mogla vstati iz stolov !!! . Kot da bi se "prilepila" ! In, tako ju je Jurij "pustil" čakati do jutra, da se malo "ohladita" . Šele zjutraj, ko je Jurij pričel z vsakdanjim službovanjem, je pogledal še izza vrat , na "sedeča falota" . Videl ju je, kako negibno sedita na stolih, še od sinoči . Tedaj je zahrumel " kaj sta še kar tu ? Poberita se takoj, da vama ne pomagam jaz ... " . In, žandarja sta skočila pokonci kot strela , ter dirjajoče zbežala nazaj v dolino ... :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling:
Približno takole se še spominjam , ker je že veliko let tega , kar sem bral o njem ... :( :dontknow:
No, + še ena ( ko sem se ravno spomnil ) ... :O
Ker so ljudje vedeli za njegove izredne sposobnosti, so trumoma prihajali k njemu tudi hinavci, da bi jim povedal številke za loterijo .
Med njimi je bila tudi neka stara revica , ki se nikakor nikakor ni dala odgnati . Bolj ko jo je Jurij odganjal, bolj je lezla v njega . Ko mu je na koncu le prekipelo , je zajel sapo in se grmeče zadrl nad starko ; " beži baba, da te hudič ne vzame" ( ali tako nekako ) .
Starka pa se je takooo prestrašila, da se je prestopila, in --- joj- padla vznak po stopnicah, in z večimi prevali udarjala naokoli , dokler ni obležala negibno spodaj pod stopnicami na tleh :O . Ko pa je ( ob pomoči ljudi ) prišla " k sebi ", je preštela "obtolčene" stopnice , jih kot številke zapisala na listek in odnesla domov . Ko je te številke vpisala na lotu, je zadela ogroomno vsoto , in je bila hvaležna Juriju + Bogu za takšno milost:approve: :angel: .
In še veliiiko, veliiiko podobnih del ( prigod) je imel naš Jurij vse življenje, vendar bo treba spet izbrskat ono knjigo o njem, da se izve kaj več ... :2thumbs:
Pa lep pozdrav , by Boštjan

kopron
24.03.2007, 20:23
Ja, "pravi" "dec" je bil tale naš Jurij :2thumbs: :approve: :2thumbs: ... res škoda, da ga ni več vidnega tu med nami :( ,... in kakega novega "Jurija" tudi še ni na vidiku ... :dontknow:

sati
25.03.2007, 09:42
Kopron, kako si razlagaš dejstvo, da truplo čudodelnika Jurija Humarja ni propadlo po smrti, saj pravijo, da so dalj časa po njegovi smrti odprli krsto in je bilo njegovo truplo v njemu nedotaknjeno.

Marduk1
25.03.2007, 10:09
To je tko kot da bi bral knjigo skrivnosti ki sem jo bral pred parimi leti.

fancy
25.03.2007, 12:45
Kdo je bil ta gospod o katerem je govor v temi :dontknow:
Prvič slišim za njega :D :dontknow:

nattka
25.03.2007, 12:47
Kopron, kako si razlagaš dejstvo, da truplo čudodelnika Jurija Humarja ni propadlo po smrti, saj pravijo, da so dalj časa po njegovi smrti odprli krsto in je bilo njegovo truplo v njemu nedotaknjeno.

in obstajajo taki, ki v to dejansko verjamejo ...

kopron
25.03.2007, 16:24

Zgleda da je imel dec precej viška energije , ki je še potem ( po njegovem odhodu ) ohranjala njegovo meseno telo v originalnem stanju .
( morda ravno zaradi nas , nevernikov;) )
No, seveda bi kdo porekel, ; "zakaj je pa potem sploh zbolel, če je imel toooliko energije na zalogi ?" ;) ...
-No, kot vemo , za vsakega od nas pride enkrat čas , ko zaključimo in se moramo posloviti od tega sveta ter nadaljevati v onostranstvu ...; in Juriju je Bog namenil tak način prehoda ... a ne ?:approve: :angel:
Pa lep dan, še naprej :2thumbs:

kopron
28.03.2007, 12:31
Sem ravno prejle govoril z enim od njegovih daljnih sorodnikov . Ni hotel ničkaj komentirati glede Jurija, ker je rekel, da bo hitro kdo kaj narobe razumel , češ, " vsak svoje hvali " :( . No, na koncu je vendarle priznal, da kaj takega ( podobno "sposobnega" ) še ni bilo na "Slovenskem" ...:2thumbs: ;) :approve:

fancy
01.04.2007, 14:04
Kdo je bil ta gospod o katerem je govor v temi :dontknow:
Prvič slišim za njega :D :dontknow:

I am still waiting :D

kopron
07.05.2007, 20:09
Težko se oglašam, ker me uredniki zavirajo, ko hočem le pomagati ljudem .
No, Jurij je bil na začetku en tak, povprečen otrok, dokler ni začel spoznavati, da ima neverjetne paranormalne sposobnosti .
Kasneje je šel študirat, in začel delovati kot župnik .
Ob tem pa je svoje posebne sposobnosti razvil do zavidljivih zmožnosti .
Lahko je deloval tudi na daljavo - zdravil na daljavo ljudi + živali , vse kar je .
No, imel pa je tudi daljnosežna videnja .
Tudi v bližnjo prihodnost, in tudi v daljne dežele , ( tudi v Ameriko ) .
Rojen je bil na kmetiji blizu nas, v Vodicah nad Kamnikom .
No, ne vem, če bi še kaj pisal tule gor, mogoče kje drugje .
Sicer pa obstaja knjiga, in kdor res hoče, si lahko tudi kaj več prebere iz nje .
Je bila izdana pri Mohorjevi založbi, vendar se jo težko dobi .
Lp, Boštjan