Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Viktorji 2006

monster
25.03.2007, 12:02
Kwa?? A je to res al ne opazim teme :O

Zrnec je caroval včeraj dve uri in drobiž :D :D

Drugače pa nagrade itaq mal brezveze kot vedno ... važn, dfa s eje Damjan Murko opredelil kot moški in da smo zvedeli, kaj sta bila Maj Potočnik in un ta drug za pusta :D :D

Oja
25.03.2007, 13:39
Predvidljivo, kar se tiče nagrad - ampak viktor za posebne dosežke za prenos Mundiala??? WTF???

Čestitke Godlerju, ta je bil edini, ki si ga je totalno zaslužil!

zlatko.zlatan
25.03.2007, 13:43
Zrnec je bil faca. Podeljevalci so bili pa tako 'smešni' da sem se skoraj zjokal. Najhujše pa so bile tiste tri kvazi strokovnjakinje na rdeči preprogi (Urška je bila zavita kot Baci bonbonček pa je ocenjevala druge).

Clark
25.03.2007, 13:47
Zrnec je CAAAAR :2thumbs:

monster
25.03.2007, 14:11
Potrč in una bimbeta zraven sta bila obupna :O, Tof je za v smeti, ker že 25 let ni smešn, vse ostalo tudi dolgcajt samo ... Zrnec :D :D

trailerji za slovenske filme - loool, Škof kot Golum in Gora Zlomljen Hrbet :D ... Mankoč je talent :)

TuNina
25.03.2007, 14:30
licenčni slovenski filmi so bili odlični, tud ene par drugih for je bilo kar duhovitih, na cajte pa se mi je zdel zrnec precej prisiljen. pač se je na vse pretege trudil izpolniti pričakovanja.

ampak ajde, še vedno boljše od vseh drugih viktorjevskih skropucal.

TuNina
25.03.2007, 14:30
aja, najbolj me je nasmejala moja 14-letna sestra, ko je na oder prišel Gušti.
prijavila je: Gušti je emo?

:D :D :D

iri
25.03.2007, 14:31
Gora Zlomljen hrbet je bila res carska, predvsem zaradi skritega presenečenja (Mankoč) :D
drugač mi je bilo pa rahlo dolgočasno vse skupaj, kljub Zrnecu. Nekak dvomim, da se bodo njegove šale ponavljale še par mesecev, tko kot so se pred tremi leti, ampak to je bilo za pričakovat

monster
25.03.2007, 14:33
lol. Končno ribica, tvoj komentar sem pričakoval že prej :S si v redu?

Valjda ni moglo bit v stilu Lejga unga gre ...ker je to enkrat v lifetajmu ...ampak ...:D vseen nadpovprečno.

Naše misice so vse po vrsti glupe kt kandelabri ...pač osenarca v obupu samo še joške kaže, ker drugega itaq nima, iris mulej :O :O joj brain surgery??

TuNina
25.03.2007, 14:36
Valjda ni moglo bit v stilu Lejga unga gre ...ker je to enkrat v lifetajmu ...ampak ...:D vseen nadpovprečno.

no, na to foro je hotel speljati tisto indijansko dretje. recikliranje stare fore torej.
pa še tisti smučarski skok v počasnem posnetku.. recikliranje joli in mutole.

monster
25.03.2007, 14:39
za slow motion fore je očitno nacepljen

in finto, kako se kot nudist igra sam s sabo je ukradel Pablu Franciscu, čeprav verjetno pol for publika itaq ni dojela ...

men je blo res mal grdo, da folk ni vstal za Hudečka (razen outsiderja Jonas seveda in nekaj izjem), ker je to kao "višek večera" :O

soncnica
25.03.2007, 15:02
še pošinfam js mal...anja tomazin je blazno simpaticna z nekaj kilogramcki vec, nina osenar pa semi je zdela malce neokusno oblecena- po stopnicah je namesto stopicljala, na pol skakala in mal sem se zbala za njene poskokajoče se prsi...no pa sj- nebi nc nouga vidl:nonono:

monster
25.03.2007, 15:04
No, nikjer nismo videli Maria :) (razen v Zrnčevi parodiji), pa Karolija, pa Hribar je tudi zvisel (je pa Godler dobil zasluženo kipček)

nattka
25.03.2007, 15:27
torej, nič nisem zamudila, ker sem se odločila za kartanje s frendi ...

stLARA
25.03.2007, 15:27
Ma ja... Ene fore so bile že videne v Viktoji&Zrnec part 1. Samo mi ni čisto jasno, ali so to naredili namerno, ali pa so le mislili, da iste fore vžego 2x...:dontknow: . ČEPRAV je bil Zrnec seveda kul. :2thumbs:

POPtv-ju je res potrebno povedati, da prenos z rdeče preproge v stilu Oskarjev res ni (bil nikoli) ravno posrečen. Prav tako pa tudi ne neprestano ponavljanje besede glamur. :sleepy: Mi pač tega ne obvladamo, pa kaj potem.

Prav trapasto pa izpade tudi očitno delanje norca iz same prireditve nekaterih nominirancev, ki jih v dvorani ni bilo. Prav, vsi se strinjamo, da so Viktorji v naši mali deželici ena od tistih prireditev, ki so bolj namenjena za to, da se "igramo glamur" in da zapolnijo stolpce v revijah, ki se jih potem lahko bere na WC-jih. Ampak delanje, da si cool, dejansko ni cool (Šaleher, Bizovičar). Če kogar take prireditve ne zanimajo, se pač naj ne pojavlja v medijih.

Stojan Auer :D

monster
25.03.2007, 16:15
hm ... zakaj nismo forumci dobili viktorja za posebne dosežke ...premikamo meje znanega :D :D

Duh
25.03.2007, 18:31
monster, spet se strinjava:) ,

sem se ze malo vstrasu za tebe, glede onih "pankerjev" :angel: ...btw...zadnjic so baje nastopali na netv v oddaji Domna Kumerja, kamor sezejo samo razne mirne reynolds, wernerji, janusi, lendero je ze presezek, ehhe...:angel:

drugace pa ja...zrnec je "zasral" kompletne viktorje...ti bi naj bili kao namenjeni nagrajencem...mene osebno je tisti vmesni program podeljevanja izpadel kot motece reklame med napetim filmom...sem se malo zbal za Zrneca, ker so po tistem prvem vodienju izpred par let, bila velika pricakovanja...me ni razocaral...prav nasprotno ;)...vse ostalo kar je pa bilo videno na TVju pa bi lahko izpadlo...

najbolj bizzarno je pa bilo tisto pred zacetkom na onem rdecem tepihu...najprej bi lahko vsaj voditeljico nastimali, da bi zgledalo nekak...

drugace pa KATASTROFA od REZISERJa (al kak se ze rece tistemu, ki preklaplja kadre)...KATASTROFA...tudi od SCENE...pa ne zaradi tega, ker ni bila pompozna ampak zaradi tega, ker je niso znali prilagodit dogodkom na odru...

reziser je konstantno zamujal z preklapljanjem kadrov...ko je blo treba npr. zrneca snemat v glavo, ga je snemal v noge...ko je pa ugotovil, da mora spremljat mimiko, je pa bilo ze prepozno za reziserja, ker se je zrnec ze igral s svojim "ticem"...itd...zanic scena je pa samo dodala piko na i...marsikaj je bilo tezko razvidno...ne vem kako se to drugace pocne, ce neznajo tega porihtat z odzadjem, pa naj vgasnejo luci in ga spremljajo z reflektorjem...

skratka scena, reziser (kdo neki je bil?)...totalni amaterji...podelitev ne bi komentiral...zrnec pa...saj pravim, zasencil vse ostalo...to ni bil show nagrajencev, ti se bili le statisti...

snežko
25.03.2007, 18:50
:) se strinjam da je 70% folka gledal zrneca in ne viktorjev...podeljevanje je bila pavza da se zrnec naštima za nov skeč.,..

temp64
25.03.2007, 20:36
...in na srečo je imel 70% šova zrnec in ne viktorji

freya
25.03.2007, 21:27
Fajn je bilo. Zrnec the best. Jurij Glavač seksi.
Če pa komu tole ni bilo smešno, je pa cepljen proti humorju.

Katrin
25.03.2007, 21:41
Zrnec je car. Ne pomnim, da bi se kdaj pri kateri slovenski prireditvi toliko narežala (z izjemo prvega Zrneca).

Slava mu, spravil se je na tisto tečno vremenarko in ji končno povedal, da je zoprna s svojim naglaševanjem.

Velik minus za režiserja, ki je prav nesposobno preklapljal med kamerami, kot bi cilj njegov cilj, da naj gledalci pred TV ugibamo in ne vidimo, kaj se dogaja na odru. 100% ista nesposobna oseba kot pri Emi.

Minus za stopnice na odru - scenograf je očitno moški, ki mu ni čisto jasno, da je v vrtoglavih petah izjemno zoprno hodit gor in dol po štengah, medem ko te gleda cela dvorana in biti pri tem seksi in eleganten.

Morena
25.03.2007, 21:58
Meni so tudi bli Viktorji čist všeč letos, sem se parkrat pošteno nasmejala poleg. Zrnec je pač smešen. In res se je fino spravil na nekaj ljudi, sploh zdi se mi, da mu je Jevškova kar malo zamerila, saj se je pol celi cajt držala nekam kislo. :D
Všeč mi je blo, da niso imeli tavžnt nekih zeh glasbenih gostov. Scena je bla grozna. Podeljevalci neumni s temi vnaprej kao smešnimi dialogi. Lepih ljudi praktično ni blo, razen telesa (brez glave, obvezno) Osenarke, čeprav ne razumem, zakaj ne more normalno hodit, ampak se kar nekako trosi... kot da bi imela treslavico.

iri
25.03.2007, 23:16
Minus za stopnice na odru - scenograf je očitno moški, ki mu ni čisto jasno, da je v vrtoglavih petah izjemno zoprno hodit gor in dol po štengah, medem ko te gleda cela dvorana in biti pri tem seksi in eleganten.

Jst ne morem verjeti, da sta si samo Anika in mali Cavazza upala iti mimo njih in ne prek njih

iri
25.03.2007, 23:16
Fajn je bilo. Zrnec the best. Jurij Glavač seksi.
Če pa komu tole ni bilo smešno, je pa cepljen proti humorju. Jurij GARAČ :D

Katrin
25.03.2007, 23:30
Jst ne morem verjeti, da sta si samo Anika in mali Cavazza upala iti mimo njih in ne prek njih

Mali Cavazza tud ni bil najbolj pri sebi...

kekez
26.03.2007, 00:09
Točno bil je moški in zadeva je bila načrtna, saj je bilo pričakovano, da bodo zaradi korakanja po štengah kakšni joški izleteli iz dokolenskega dekolteja (kar bi se skoraj res zgodilo :clown: ).

Resnična reportaža o dogajanju pa je res že na voljo tukaj: http://jonas.blog.siol.net/2007/03/25/na-prostozidarski-sledi/ :slizi:

DrOnyx
26.03.2007, 07:40
Zrnec samo povprečen ... BERI NAPREJ (http://dronyx.blog.siol.net/2007/03/26/viktor-%e2%80%93-viktorija/).:veryevil:

volunteer-ka
26.03.2007, 07:48
Joške ji niti pod razno niso mogle ven past, skrivnost manekenk :approve:

iri
26.03.2007, 07:59
Zrnec samo povprečen ... BERI NAPREJ (http://dronyx.blog.siol.net/2007/03/26/viktor-%e2%80%93-viktorija/).:veryevil:

kaj, moraš malo reklame delat za svoj blog? :D

Joške ji niti pod razno niso mogle ven past, skrivnost manekenk :approve:

skrivnosti lepila, hočeš rečt ;)

Drugač se pa strinjam s Katrin, mali Cavazza je res izgledal, kot da so ga ravno zbudili, al je bil zadet/pijan :)

DrOnyx
26.03.2007, 08:04
kaj, moraš malo reklame delat za svoj blog? :D

Enkrat napišem, potem pa dam link. To je prednost bloga. Jaz ne potrebujem reklame, samo volilne glasove.:approve:

freya
26.03.2007, 08:40
@dronyx..Me veseli, da smo te končno prepričali v sladkosti bloga DrOnyx. :D

@iri...kaj ni Glavač še bolj sexy??? :D

Zrnec je bil odličen, pogrešala pa sem kako dobro musko...saj spada zraven, ane?

DrOnyx
26.03.2007, 11:43
Zrnec je bil odličen, pogrešala pa sem kako dobro musko...saj spada zraven, ane?

Saj sta bila DvaFenomena solidna. Glasbeno bi lahko venček zaokrožilč samo še Damian Murko z prelepo balado Srečen sem, da sem moški. Samo verjetno na taki pocukrani zabavi, ko se eden izmed dobitnikov prestižnega kipca javno pohvali, da se je v zaodrju napijal, namesto da bi hodil po nagrade, taka prelepa pesem ne bi prišla do izraza.:veryevil:

albundy
26.03.2007, 13:17
@dronyx..Me veseli, da smo te končno prepričali v sladkosti bloga DrOnyx. :D

@iri...kaj ni Glavač še bolj sexy??? :D

Ni Glavač ampak GARAČ:

http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/ekspres/20070326_3093209_16175420.php

iri
26.03.2007, 13:18
smo že ugotovili, ampak Freya misli, da je Glavač bolj seksi kot Garač ;) :D

albundy
26.03.2007, 13:20
smo že ugotovili, ampak Freya misli, da je Glavač bolj seksi kot Garač ;) :D

Kdo pa je Glavač? A kit glavač ?

temp64
26.03.2007, 13:21
bizovičar je bil pa čist taprava baba

DrOnyx
26.03.2007, 13:22
Ni Glavač ampak GARAČ:

Če prav razumem, ste se zopet ponorčevali od Jureta Bradača, edinega slovenca, ki je prišel vsaj blizu Hollywoodu. Ko bo enkrat ob Bradu Pitu in Leonardu Di Capriu zaigral v kakšnem večjem blockbustru boste pa vsi z dolgimi nosovi hodil naokrog. Tipična slovenska fovšija. Samo to lahko rečem. :D

Sram vas bodi.:mad:

albundy
26.03.2007, 13:28
Če prav razumem, ste se zopet ponorčevali od Jureta Bradača, edinega slovenca, ki je prišel vsaj blizu Hollywoodu. Ko bo enkrat ob Bradu Pitu in Leonardu Di Capriu zaigral v kakšnem večjem blockbustru boste pa vsi z dolgimi nosovi hodil naokrog. Tipična slovenska fovšija. Samo to lahko rečem. :D

Sram vas bodi.:mad:

to je samo štos. nič slabonamernega. tudi iz vremenarke iz pop-tv in še iz mnogih se je norčeval, pa so se smejali tudi sami sebi.

tolstoyed
26.03.2007, 13:35
"edinega slovenca, ki je prišel vsaj blizu Hollywoodu"

smo že imeli tam svoje ljudi v preteklosti...sicer pa upam da je bilo tole mišljeno sarkastično, ker s tem se pa res ne bi hvalil.

freya
26.03.2007, 13:49
Kdo pa je Glavač? A kit glavač ?

bradač glavač garač, whatever, vsekakor bradaču priimek garač ne paše niti malo
dejstvo je, da polovica folka ( kakor danes opažam) ni prepoznalo Bizovičarja pri plesu akrobatskega rokenrola.
:D

the best je bil tudi Škof kot Golem iz Gospodarja prstanov, Šugman kot Orka

DrOnyx
26.03.2007, 13:49
"edinega slovenca, ki je prišel vsaj blizu Hollywoodu"
smo že imeli tam svoje ljudi v preteklosti...si

Ja, baje leta 1952 je bil nek lučkar v tretjem kolenu po starih starših napol slovenec. Neki Frenk Jakopitch. Od takrat naprej se pa ne spomnim ... Upam da kdo Melanijo Knavs ne šteje med Hollywood, ker ni to isto.:veryevil:

tolstoyed
26.03.2007, 13:53
zalla zarana; http://www.imdb.com/name/nm0953364/bio

ita rina; http://www.imdb.com/name/nm0727340/

volunteer-ka
26.03.2007, 13:54
Bi bil pa zanimiv slovenski film gora zlomlen hrbet :2thumbs:

Mowgli
26.03.2007, 14:00
Hmmm.... če bi ukinuli vmesno moteče podeljevanje dildotov (Marko Potrč Copyright) vedno istim facam in začetno natolcevanje primadon o stilskih presežkih (a so imele pred tem vse tri na voljo ogledala???), bi bila oddaja Jurija Zrneca vredna celovečerca. :veryevil:

DrOnyx
26.03.2007, 15:03
Hmmm.... bi bila oddaja Jurija Zrneca vredna celovečerca. :veryevil:

V bistvu je bilo podeljevanje kipcev samo moteč element v predstavi Zrnec s.p. Verjetno so bili kipci mišljeni samo za intermezzo, da je lahko Jurij pripravil nov skeč.:D

Mowgli
26.03.2007, 15:10
Ah, ta ljuba naša medijska "smetana" in njena bolestna potreba po megalomanstvu, potem jih pa en štoser ubije v pojem s preprostostjo...

bejba020
26.03.2007, 19:27
a se da ta oddaja videti kje na netu?

snežko
26.03.2007, 19:32
:) zrnec je izjavil da je zadnjič vodil viktorje...

castor
26.03.2007, 19:33
Zrnecu spet kapo dol. Odličen je!

Ehm, ostalo... Smeh. Podeljevalci so pač grozni. Vsi po vrsti... mislim, kot da ne morejo izustiti normalnega stavka...
Nagrade? A se s tem sploh splača ukvarjati? Edino Godler zasluženo, okej tudi Bizovičar postaja dober, zanimiv voditelj v solo izvedbi, ostalo pa kr nekaj... Šalehar nominiran kot obetavna osebnost?? Oh come on... :D :D :D :clown: A ni že vsaj 6 let na tvju?

Zmagovalna zagotovo tista o Bradaču in pa slo filmi... :2thumbs:

castor
26.03.2007, 19:34
ehm... pa rdeča preproga pol ure pred... ojoj.

Katrin
26.03.2007, 21:40
Vprašanje - a je kje zahtevano, da morajo podeljevalci biti humorni? Za humor je tam plačan Zrnec, naj oni samo povedo, kdo je dobil in poljubčkajo zmagovalca...

Teo
26.03.2007, 21:48
monster, spet se strinjava:) ,

sem se ze malo vstrasu za tebe, glede onih "pankerjev" :angel: ...btw...zadnjic so baje nastopali na netv v oddaji Domna Kumerja, kamor sezejo samo razne mirne reynolds, wernerji, janusi, lendero je ze presezek, ehhe...:angel:

d00d, s prve roke mi je blo razloženo, da so pač poskusli s tem nastopom zaradi tega, ker imajo zelo malo (beri nič) nastopov na štajerskem koncu in so si pač tako poskusli kak gig zrihtat. Na koncu so baje zvrnli bobne in razbili eno luč al kaj jst vem kaj, pol pa je baje un šef še pol ure ****u, da bojo mogli vse plačat:D:D:D

aja, govora je o zablujencih:clown:

aja viktorji....sm pogledu sam un link s skeči. twingo je špica:)

kebab
27.03.2007, 21:30
Vprašanje - a je kje zahtevano, da morajo podeljevalci biti humorni? Za humor je tam plačan Zrnec, naj oni samo povedo, kdo je dobil in poljubčkajo zmagovalca...

TOČNO! to sem jast istih misli! bravo da so na svetu še taki ljudlje k znajo razmišljat

Morena
27.03.2007, 21:59

Ne, seveda ni zahtevano, ampak žal se tega ne zavedajo. Precej boljše bi blo, če se bi... se vsaj ne bi trudili in izpadli beboti.

mrjerry
04.04.2007, 08:49
Pa mi je uspelo pogledat.

Zacetni del s komentiranjem oblacil gostov totalno pod kritiko. S nacinom pristopa do prihajajocih so z enim zamahom porusili tisto malo glamurja, ki so ga skusali zgraditi. Komentiranje oblek na nivoju posedanja v random kafani in zdolgocasenega opazovanja mimoidocih. Naslednjic naj komentirata Erik Maj Potocnik in njegov najboljsi prijatelj. Sigurno bo bolj gledljivo.

Jurij Zrnec pripravljen vrhunsko. Nacin vodenja je pokazal, da model na siroko pozna razne trike stand up komedije. Njegov izbor stosov in virov, od kje prihajajo, tako sirok, da mu je nemogoce ocitati posnemanje kogar in cesarkoli. Mojstrska priredba na aktualne dogodke. Sploh simbolika v Mizerabme je bila izjemna.

Skoda, ker je vse ostalo behementno rusilo glamuroznost dogodka. Podobnost s (starimi) Oskarji naravnost nagravzna. Osvetlitev, scena, napovedovanje... Groza. Dialogi vecine podeljevalcev kot poseg pri zobozdravniku (samo da bi bilo cimprej konc), izstopajoc le en par, od katerih pa bi se najmanj pricakoval duhovitih dialogov in izvedbe svoje naloge na visokem nivoju (priharnimo ju za na konec).

Zrnec ga je morda nekoliko polomil, ko je z uvodom povedal vse. Imamo tako malo televizijskih postaj, izstopajocih medijskih osebnosti, skratka, medijskih genialcev, da ne preostane drugega kot talati jim viktorja za viktorjem, leto za letom. Kategorizacija obcasno zelo slaba in vprasljiva, ampak o tem vec Crnkovic na blogu. To, da manjkata prva dva nagrajenca je samo dodaten psiholoski metek v glavo tistega, ki pricakuje visok nivo procesa. Ce bi jih v sredini manjkala polovica, ne bi bilo pomembno. Da manjkata prva dva, je slab zacetek.

Posebej je omeniti Lada Bizovicarja. Modela nikoli nisem maral, niti mi ni uspelo gledati niti enega TLPja od zacetka do konca (***iga, me pac Anja nikoli ni rajcala). Mirno bi ga spregledal, ko bi nasteval nase dobre voditelje. A kljub vsemu, model si je zasluzil vse, kar je dobil. In s tem, ko je poslal Brigitko, tudi povedal, kaj si o vsem skupaj misli. Kaj pa naj si gledalec misli o priznanju, pri katerem najpogostejsi nagrajenec namesto da bi ponosno prevzel nagrado, potocil kako solzo ali povedal dober vic, plese roknrol v eni izmed stranskih tock (ki na taksni podelitvi sploh niso nujno potrebne - Zrnec, bil si fenomenalen, toda... a je to podelitev priznanj ali stand up comedy show??? tiste pol ure, ko te ni bilo na odru, bi bilo dzabe zapolniti in smeha bi bilo se vec). Si predstavljate, da bi Peter Jackson na Oskarjih prisel oblecen v nilskega konja in bi v enem izmed insertov brodil po mrzli vodi, Al Gore pa bi parodiral samega sebe in razlagal problematiko taljenja ledu?

Skratka, spet smo pokazali, kje smo. Namesto, da bi glamur ustvarjali in ga ziveli, ga uvazamo. Namesto, da bi nagradili kvaliteto, polnimo predalcke, samo da je kaj notri. Nobene zanimivosti ni, ce lahko clovek ze za naslednje leto napove vecino viktorjev. Vecina ostalega je le se posledica kuhinje. In kdo bo vodil naslednje leto? Ej, ce bo Zrnec, naj bo res rajsi na odru samo on. Tri ure. Pa honorar naj bo ustrezen :approve:

In se izstopajoc par... Miran Stanovnik in Jolanda Ceplak. Izgled, obleke, dialog, podelitev. Ce bi bili vsi taki, bi morda (MORDA) se Ladota prepricali, da bi vsaj po zadnjega prisel sam.

Mowgli
05.04.2007, 10:13
Pa mi je uspelo pogledat.

Naslednjic naj komentirata Erik Maj Potocnik in njegov najboljsi prijatelj. Sigurno bo bolj gledljivo.

Ob Eriku Maju in "onem drugem" postane pridevnik gledljiv, milo rečeno, vprašljiv. Učinek na receptorje zvoka tudi ni blagodejen. Bi se pa lahko suptilno (yet efektno :angel:) v promocijo vlkjučil L'Oreal in bi si zaslužni potalali še kak milijonček...

mrjerry
05.04.2007, 10:24
Absolutno se ne strinjam. Oba imata vrhunski nastop, sta zelo uglajena in se lepo izrazata, poleg tega pa imata za seboj ze nekatere uspesne projekte in posledicno njuna beseda tudi nekaj velja. Za razliko od osusenega stojala za plasce v visokih petah in z za prevelikimi uhani skrivajoco se surlo, ki se niti obnasati ne zna, kaj sele da bi mehanska nihanja, ki jih sproza med izdihom visje razvitim homo sapiensom podajala koristne in smiselne informacije.

Mowgli
05.04.2007, 11:11
Absolutno se ne strinjam. Oba imata vrhunski nastop, sta zelo uglajena in se lepo izrazata, poleg tega pa imata za seboj ze nekatere uspesne projekte in posledicno njuna beseda tudi nekaj velja. Za razliko od osusenega stojala za plasce v visokih petah in z za prevelikimi uhani skrivajoco se surlo, ki se niti obnasati ne zna, kaj sele da bi mehanska nihanja, ki jih sproza med izdihom visje razvitim homo sapiensom podajala koristne in smiselne informacije.

OK; bom probal na tvoj način. Ampak samo, ker provociraš. Sicer ne porabim toliko energije za osebke, ki me ne zanimajo. :clown:

Troslojna fasada pudra, skrita v šestplastnem ovratniku cesarjevih novih oblačil je v slovenskem medijskem prostoru vsekakor dobrodošlo polnilo oz. razvedrilo, kranjski kulturi oblačenja pa kaj malo pripomore. Besednjak mladičev je vsekakor premišljen in izbran, vsebina pa primerna pridevniško bogatem izrazoslovju tovrstne scene. Slovenci premoremo kar nekaj imen, ki javnosti sicer niso znana, pa zasedajo dejansko mesta v svetovni modni industriji. Pa ne rabijo zato nujno vsakodnevne medijske obravnave. :D

mrjerry
05.04.2007, 15:30
Hehehe :D :D :D :D :D

No, bodimo posteni. Razglasiti cloveka za nestrokovnega zgolj ker se pudra je zagotovo tudi samo po sebi nekorektno. A ti zlahka oprostim ker to, kar si napisal v nadaljevanju, drzi kot pribito. A kot sem sam dejal, njune prisotnosti si nisem zazelel zavoljo strokovnosti temvec zgolj zaradi povisanja zabavnosti. Klatenje buc s strani dveh vase zaverovanih klovnov je neprimerno zabavnejse od blebecenja izbranega zensceta :approve: :approve:

Mowgli
05.04.2007, 18:22
Strokovnosti se nisem dotikal, to pa ne. Bi bilo treba novo splošno temo odpreti okoli tega. :blush:

Sicer je pa na področju slovenskega ustvarjanja cunjic in cunj lasten PR, soj žarometov in medijska prepoznavnost dostikrat še najbolj "stokoven" dejavnik, ki loči šiviljo od kreatorja. Izdelki se kaj malo razlikujejo, ker gre pri obojih večinoma za deja vu.

Če boš Hranitelja omenil kot kontro, je pa kostumograf in ne modni ustvarjalec (karkoli že to je - morda poznajo definicijo na Društvu Modnih Delavcev :veryevil:) Veš, da je npr. Oktobrov Belantič za prvo medijsko slavo na Smirnoff izboru naredil krinolino iz čajnih vrečk? Ampak v vrtcih imajo vzgojiteljice vsakodnevne presenetljive in inovativne domislice za uporabo ostankov.... :angel: Pa nimam o nobenem od teh dveh slabega mnenja in jima ne očitam strokovnosti, da ne bo pomote...

Btw, jaz bi se strinjal, da je strokovnost povezana oz. nadgrajena tudi z izkušnjami? In priznanjem kolegov. Ampak... če se hvalijo (in ščitijo) kolegi med seboj, je to še širšega zaupanja vredno? :D :angel:

Morena
10.04.2007, 22:07
Se samo meni zdi al je vedno bolj razlezena Katja Jevšek po tem, ko se je Zrnec na Viktorjih pošalil iz nje, še bolj izrazito začela govorit na dol? Prav brundat je začela.

mrjerry
11.04.2007, 07:21
A niso bolj al manj vse zenske na popu nagnjene k temu? :clown:

Morena
13.04.2007, 11:56
A niso bolj al manj vse zenske na popu nagnjene k temu? :clown:

Ona precej izstopa!