Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Fitnes & Aerobika

nickyta
25.03.2007, 19:48
No pa da ne bomo razpravljal tukej na ŠPORTU samo o tem kaj so drugi naredili... dejmo se pogovarjat še mal o tem kaj mi nardimo zase..
Skratka vse povejmo..

Kako, kje, kdaj....telovadimo.

Bodybojlerji:blush: :D :P -bilderji.., kolesarji, punce ki hodite in fantje seveda, na aerobiko...
Kam hodite, ste zadovoljni, trenerji??????

Pa če kar jest začnem..

Ne dolgo nazaj sem se vpisala v Fitnes center Panter ( http://www.panter-klub.si/index.html. )
Hodim na organizirano vadbo in sem zaenkrat zelo zadovoljna. Hodim pa na spinning..(če veste kako to zgleda) in švicam k norc, še posebej ko pogledam levo (tipček), desno (tipček), pred mano en...ves prepoten.. trenerji so :P :P :P , trenerke:P
:) :) :) :) :) :) :) :)
Uglavnem.. všeč mi je ko je vadbe konec sem polna energije in sploh ne utrujena. Pozabim na kak problem ki je nastal čez dan..razbremeniš in sprostiš se... No pa sej to veste tisti k trenirate.

Kaj pa fitnes?? Pa prehrana pa vse vse vse to...
Pa nej kdo kej o tem..

Veselo debato torej.. (sigurno se bo kdo najdu k bo kej o tem napisu)

Marduk1
25.03.2007, 21:37
Jaz sicer ne hodim pogosto na fitnes ker imam doma eno fitnes napravo. Delaš lahko vaje za razne dele telesa, drugače pa sem si kupil tudi posebej uteži in najraje dvigujem tiste uteži.

Rad pa delam tudi klasične sklece čeprav mi nekateri pravijo da niso dobre predvsem za hrbet.
Drugače pa jem tudi nek poseben prah ki ima okus po čokoladi in ga zmešaš z grozdovim sokom in menda najbolje pridobiš na mišični masi(priporočljivo za tiste ki delate samo na mišični masi in ne na moči).

snežko
26.03.2007, 19:11
:) oooo - nicky. a poj že tkole zgledaš ko na sliki?? to mi pa ni všeč preveč...

jest se že 3 leta odpravljam na fitnes pa še nisem prišel do vrat...je prehit pomlad...

stLARA
27.03.2007, 11:11
Od tega tedna naprej sem tudi az obiskovalka fitnesa. :D
Do sedaj sem se tega bolj izogibala, saj mi je tako alti tako ljubša rekreacija v naravi.
Toda, preveč hrane (kokice :nonono: :mad: ) in preveč sedenja na riti (učenje:sleepy: ) ter premalo gibanja (mae culpa) so naredili svoje (nisem debela, samo na določenih delih telesa se je "malo nabralo".) :D

Zdaj nekako skušam čimbolj zdravo jest, švicam na fitnesu in delam vaje za vse dele telesa. :2thumbs:

Aerobika pa nekako ni za mene. :blush:

volunteer-ka
27.03.2007, 11:24
V Panterja hodm zaenkrat sam v solarij :blush:
Drgač pa fitnes laufa pri meni jeseni in spomladi :rolling: Doma pa orbitrek...:approve:

nickyta
28.03.2007, 14:32
Ja tud jest mam doma orbi-d-t-drek:D pa mi ni tok fajn doma kukr tam..
Se mi zdi da je tam bol fajn ker te nekdo tera, goni..muzika je zraven in.. ma ne vem organizirano je vse in delaš točno po programu in pa pravilno.. lahko da doma res kej narobe nardiš. In potem ni pravega učinka in po možnosti kake nepotrebne bolečine.

Fitnes je že v redu, aerobika pa tud ker imaš velik različnih vadb in ni več samo vadba na steperjih kukr je bla pred leti..
Maš spin (kolo), maš body fit in tnz kjer delaš na riti, nogah in trebuščku, maš pilates, maš.....svašta še plesat greš lahk. Vsaj v panterju. Fajn je res.
Fitnes je tako za vikend, ko ni aerobike.

nickyta
28.03.2007, 14:33
V Panterja hodm zaenkrat sam v solarij :blush:
Drgač pa fitnes laufa pri meni jeseni in spomladi :rolling: Doma pa orbitrek...:approve:

a si zadovolna z solarijem???

nickyta
28.03.2007, 14:36
:) oooo - nicky. a poj že tkole zgledaš ko na sliki?? to mi pa ni všeč preveč...

jest se že 3 leta odpravljam na fitnes pa še nisem prišel do vrat...je prehit pomlad...

Ojojoj snežko bohnedej da bi res tkole zgledala..:O
:D
zgledam približno tako kot na avatarju:D ;)

3leta:O :nonono:
Dejmo se no mal v roke vzet..:) ;)
je fajn veš..

Jest odkar hodim se velik bolš počutim. Sej preden pridem tja mi je hudo in ne vem če se mi ravno da, ko pa sem tam pa mi ni žal.

dvojčica
28.03.2007, 15:38
Jest sem vsako zimo hodila na body attack, zlo fajn za oreng zgont se, pa za kondicijo.

Letošnja zima je bla pa taka, da sem lahko skoz tekla in no blo nobene potrebe po notranji rekreaciji. :)

Robert
02.04.2007, 14:26
Jaz sicer ne hodim pogosto na fitnes ker imam doma eno fitnes napravo. Delaš lahko vaje za razne dele telesa, drugače pa sem si kupil tudi posebej uteži in najraje dvigujem tiste uteži.

Rad pa delam tudi klasične sklece čeprav mi nekateri pravijo da niso dobre predvsem za hrbet.
Drugače pa jem tudi nek poseben prah ki ima okus po čokoladi in ga zmešaš z grozdovim sokom in menda najbolje pridobiš na mišični masi(priporočljivo za tiste ki delate samo na mišični masi in ne na moči).
Temu prahu se reče proteini - to so čiste beljakovine, ki jih mišice po vadbi potrebujejo za rast.

kabala
02.04.2007, 22:32
aerobike še nisem probala, fitnes pa že kar nekaj let bolj ali manj redno in je prva liga, vsaj kar se počutja tiče. :2thumbs: sicer sem že marsikatero punco slišala, da se kao boji, da bi ji mišice zrasle, vendar se mi zdi to bolj kot nek izgovor, ker če že kaj zrastejo mišice, potem itak tko čist minimalno, da je lepo za videt in ne mlahavo. težko se je spravit, ampak ko je treninig končan, je občutek božanski. deklice, ki se matrajo in hujšajo s stradanjem, športanju pa se izogibajo, ne vejo, kaj zamujajo. škoda! pa tudi celulit kr zgine oz. ga je veliko manj pri rednem miganju. :)

Teo
02.04.2007, 23:14
mnja... neki se trudim migat. mal basketa, parkrat na teden fitnes, drugače pa laufanje. Seveda to vse delam sam zarad tega, da dobro zgledam kadar si oblečem črne tangice in bele prozorne hlače

Katrin
02.04.2007, 23:51
Teo, ti si lep že po naravi.

SonoLei
03.04.2007, 08:57
Sama sem tud dolg govorila, da aerobika ni zame, ampak to so bili sami izgovori. Pol sem "odkrila" body attack in body pump :approve: . Zdej hodim 3 leta in mi je žal, da nimamo vadb še poleti. Sej takrat hodim laufat pa na kolo, sam to ni to. Jst se res nikjer ne zgonim tok, kot na eni uri body attacka. Vse ostalo mi je pol kr premal:angel: Fino je, ker pozabiš na vsakodnevne težavice in definitivno se spremeni postava. In to vse z uživanjem ob športu ;)
Je pa res, da so ob teh skupinskih vadbah zlo pomembni dobri trenerji. Morš čutit, da tud on uživa in da ti s tem da velik energije. Tud ko ne gre več.

TuNina
03.04.2007, 09:16

oh, ti ga nisi videla, preden si je začel pulit obrvi.

mrjerry
03.04.2007, 09:37
Temu prahu se reče proteini - to so čiste beljakovine, ki jih mišice po vadbi potrebujejo za rast.

Grozdni sok se naceloma mesa s kreatinom, ker za absorbcija kreatina potrebujes povisan inzulin, tega ti pa najbolje dvigne grozdni sok (oz. glukoza na splosno).
Edino ne vem, zakaj bi imelo to okus po cokoladi... Cokolada plus grozdni sok... fljeee

Teo
03.04.2007, 10:45

tako me tudi mama tolaži:D

Teo
03.04.2007, 10:46
oh, ti ga nisi videla, preden si je začel pulit obrvi.

ej, hmal bo spet cajt za letno puljenje nosnih dlak. Ne pozabit prinest pincete na naslednje kofe! Jest tebi, ti meni:kisses:

Teo
03.04.2007, 10:46
bajdwej katrin, a tečemo kej? a neurota kej vidiš strašit po rožniku?

nickyta
03.04.2007, 17:32
aerobike še nisem probala, fitnes pa že kar nekaj let bolj ali manj redno in je prva liga, vsaj kar se počutja tiče. :2thumbs: sicer sem že marsikatero punco slišala, da se kao boji, da bi ji mišice zrasle, vendar se mi zdi to bolj kot nek izgovor, ker če že kaj zrastejo mišice, potem itak tko čist minimalno, da je lepo za videt in ne mlahavo. težko se je spravit, ampak ko je treninig končan, je občutek božanski. deklice, ki se matrajo in hujšajo s stradanjem, športanju pa se izogibajo, ne vejo, kaj zamujajo. škoda! pa tudi celulit kr zgine oz. ga je veliko manj pri rednem miganju. :)

Ja kabala.... se čist 100% strinjam!!

nickyta
03.04.2007, 17:33
Sama sem tud dolg govorila, da aerobika ni zame, ampak to so bili sami izgovori. Pol sem "odkrila" body attack in body pump :approve: . Zdej hodim 3 leta in mi je žal, da nimamo vadb še poleti. Sej takrat hodim laufat pa na kolo, sam to ni to. Jst se res nikjer ne zgonim tok, kot na eni uri body attacka. Vse ostalo mi je pol kr premal:angel: Fino je, ker pozabiš na vsakodnevne težavice in definitivno se spremeni postava. In to vse z uživanjem ob športu ;)
Je pa res, da so ob teh skupinskih vadbah zlo pomembni dobri trenerji. Morš čutit, da tud on uživa in da ti s tem da velik energije. Tud ko ne gre več.

:2thumbs: :) :approve: Res je!

Sicer pa imaš čist prov v vsem.

Kam pa hodiš?

nickyta
03.04.2007, 17:34
Teo... huuuuuuudooooo... Se je men zdel da si sumljiv k sm te vidla. Zdej vem kaj je vzrok.

Tangice hmmm.. in to..

nickyta
03.04.2007, 17:46
Drugač pa ko pridem na telovadbo in ko čakam da se mi začne, mal opazujem fitniserje... (ko se sprehajajo mimo).. Eni so tko grdo nabildani da sploh ni videt fajn..grdo
Ampak recimo da so to taki ki se predstavijo potem na kakih tekmovanjih.
Upam da so zato taki no.. ker je bljak..preveč

In so taki ki so lepo oblikovani, taki da se vidi da trenira in mišice so glih ta prave. Take pa je lepo pogledat.
Če seveda ne gre mimo skupine žensk kot da je svet osvojil. hehe

snežko
03.04.2007, 19:45
:) evo - danes sem šel na fitnes v naravo... mal tečt

Teo
03.04.2007, 21:30
a kdo rabi mal rezervne kože s podplata? Dns me je tako ožullo da kr ni res. Sam zmagali pa smo zmagali:)

Katrin
03.04.2007, 21:52
bajdwej katrin, a tečemo kej? a neurota kej vidiš strašit po rožniku?

Tečemo že tečemo, kadar slučajno ujamem lep vreme. Tale dež me malo mori. Imam pa sedaj novo traso čez Rožnik. Neurota še nisem videla, sem bila pa včeraj nekaj časa 100% prepričana, da vidim Drleta laufat... ista vesoljčkasta glava...

dvojčica
04.04.2007, 09:44
:) evo - danes sem šel na fitnes v naravo... mal tečt

Ti se kar začni pripravljat ja:D ;)

sportas
04.04.2007, 15:15
Jaz pa najraje utezi dvigujem. Imam doma dvojne utezi za roke in pa veliko zelezno palico s katero tudi najraje delam ;) . Itak sem zacel po dolgem casu komaj sedaj pred kaksnima dvema mesecema (rezultati so ze vidni) z njimi delat. Pa vsaki dan tudi delo na trebusnjakih. Pozimi itak bordam, v preostalem letnem casu pa vecinoma kosarka/nogomet s kolegi.
Pa zdaj se ze nekaj casa spravljam tudi laufat, samo se nisem zacel. Saj bo, kmalu :) .

LP

snežko
04.04.2007, 15:36
Ti se kar začni pripravljat ja:D ;)

:) ja no - normal - da ne bom čist takoj zadihan...

proteza
24.04.2007, 02:46
jst pa že kar dolg hodim v fitnes, pa mi full sede! sem si kar lepo oblikoval telo!

nickyta
10.05.2007, 12:42
ja jest morm tud rečt da se mi kar dobr že pozna odkar sem začela z aerobiko..

preden sem začela sem bla v dvomih al bi al nebi, al bom zdržala.. Zdej pa mi ni niti malo žal.
Res je fajn ko nardiš neki zase in ko se pokažejo rezultati.

Pohvala tud trenerjem Panterja. Fajn so!!!
Ko se ustaviš in začneš štrajkat med vadbo, te še malo vzpodbuja, da spraviš še zadje moči iz sebe, kar je seveda zlo vredu. Saj si tam zato da boš neki naredu, ne pa da se neki delaš da delaš.

Aldebaran
29.05.2007, 17:09

Aha se totalno strinjam s temle... Letos sem za rojstni dan dobil mesečno karto z atele skupinske vadbe in bil tako na nek način prisiljen prestopiti prag fitnes studia... Odločil sem se za Body Pump:)
... moram reč, da sem skoraj že odvisnik od tega ... No z naslenjim tednom štartam s temle dvakrat tedensko ... vmes bom pa kombiniral še z BodyRPM... ali po domače Rock koncertom na kolesih:)

no obiskujem pa megacenter (http://www.megacenter.si) ... in SonoLei: vadbe imamo tudi čez poletje...
več o teh skupinskih vadbah si pa lahko preberete tudi na temle linku (http://www.lesmills.si) še več pa na temle (http://www.lesmills.com)
Turn it Up!

Sif
30.05.2007, 15:01
Jaz v fitnese ne hodim rada.... preveč folka.... telovadim doma vsak dan z žogo že več k en let (uno taveliko za telovadt) in sm čist navdušena nad njo :) ..... pa enkrat na teden hodim na badminton.... :)

.:WoLf:.
23.06.2007, 23:57

Za mišično maso se uporablja gainerje - v njih je v primerjavi z proteini in kreatini največ beljakovin. Če pa fant dela na moči oz. definira mišice, pol pa uporablja proteine oz. kreatine.

Če delate na masi, vm ne pomaga pojest 10kg gainerjev na mesc (omenjam zato, ker je napisov da dela skletce). Maso si povečaš tko, da greš v fitnes, vržeš na banch 120kg (odvisn od posameznika), dvigneš 12*, nehaš.. dvigneš 6*, nehaš.. dvigneš 2*, nehaš.. in po ene 20ih dvigih (maximalne kilaže) mišica "umre" za tist dan.. isto nardiš za noge in ostale mišice.
Ko prideš s fitnesa, si nardiš neki za jest, ko poješ, si zmixaš še gainerje, popiješ in to je to. Kolk tega je treba pojest/popit, piše na vsaki škatl. Je pa dobr čimveč obrokov na dan pojest in za vsakim obrokom še fitnes prehrano, če res hočte maso na hit prdobit. Druga varjanta so pa steroidi - ne priporočam
Tko da se ne čudt, k boste kšnga builderja v fitnesu vidl, k bo 10* dignu utež, pa šu na drugo napravo.. tak dela na masi.
Če pa mišice definiraš - bruce lee varjanta, pol pa delaš postopoma.. 10kg, 20kg, 30kg, 40kg,... in vsako težo dvigneš ene 50*..

Teo
24.06.2007, 22:31
ammm.... wolf...

beljakovine so slovenski izraz za proteine

3/4 stvari kar si napisal je neumnost. pa brez zamere

Teo
24.06.2007, 22:37
o beljakovinah (proteinih)
http://maxximum-portal.com/beljakovinski_napitki/sirotkine_beljakovine

kaj je kreatin
http://maxximum-portal.com/pridobivanje_misicne_mase/nekaj_resnic_o_kreatinu_monohidratu

.:WoLf:.
24.06.2007, 23:07
ammm.... wolf...

beljakovine so slovenski izraz za proteine

3/4 stvari kar si napisal je neumnost. pa brez zamere

http://www.proteini.si/index.php?mainpage=0&subpage=1&idkat=16&idcen=41

Aja, jst sm pa mislu, da so beljakovine sestavni del proteinov...

trgač sm se pa zmotu.. mislu sm OH

EDIT: kaj je še neumnost? Hodš v fitnes? Pol pa svojo taktiko povej..

Teo
25.06.2007, 21:08
ma sej se ne mislim delat pametnega, sam mal si bedno napisal vse skupaj.

ko se na začetku spraviš v fitnes, prvih par mesecev nimaš kaj razmišljat o definiciji.... najprej moraš telo pripraviti na obremenitve.... in delati predvsem na masi... torej kot si rekel recimo 3 serije po 8-12 ponovitev...vsaka serija večja teža, tolikšna da zadnji 2 ponovitve v vsaki seriji narediš z maximalnim trudom, zadnja serija pa gre do odpovedi (s pomočjo nekoga)
hrana je itak 3/4 dela... torej čim več obrokov, veliko OH in beljakovin. Mišica najbolj potrebuje beljakovine takoj po treningu.. časovno okno do pol ure po treningu.. takrat je najbolj pomembno, da zmečeš vase nekaj hitrih beljakovin, najbolj pripravni so proteinski napitki...

definicija, pa približno kot si opisal... manjša teža pa več ponovitev, pa mal zmanjšamo vnos OH.

kar se pa tiče ostalih dodatkov k prehrani (razen beljakovin) pa naj si vsak misli svoje. Kar ni v inekciji in ni fat burner, je neškodljivo.

cliena
25.06.2007, 21:22
učasih grem na kašno aerobiko :) drugač sem pa dolga leta trenirala odbojko in mislim da sem še zdaj v dobri formi :) da mam kondicijo..:) glede fitnesa: ne hodim, aerobika: je fajn pa zanimivo ;)

nickyta
12.07.2007, 14:29
Aha se totalno strinjam s temle... Letos sem za rojstni dan dobil mesečno karto z atele skupinske vadbe in bil tako na nek način prisiljen prestopiti prag fitnes studia... Odločil sem se za Body Pump:)
... moram reč, da sem skoraj že odvisnik od tega ... No z naslenjim tednom štartam s temle dvakrat tedensko ... vmes bom pa kombiniral še z BodyRPM... ali po domače Rock koncertom na kolesih:)

no obiskujem pa megacenter (http://www.megacenter.si) ... in SonoLei: vadbe imamo tudi čez poletje...
več o teh skupinskih vadbah si pa lahko preberete tudi na temle linku (http://www.lesmills.si) še več pa na temle (http://www.lesmills.com)
Turn it Up!
Zanimivo! Les Mills programi!!

Aldebaran
12.07.2007, 16:49
Zanimivo! Les Mills programi!!

Yup... in kar je najhuje: stvar me je dobesedno posrkala vase... Če slučajno ne morem it na trening, mi potem kar nekaj manjka in sem totalno tečen, hehehe... No šalo na stran: kar je najboljše pri teh programih je to, da nisi prepuščen samemu sebi ( kot je to ''v'' fitnesu), ampak imaš na odru inštruktorja, dobro glasbo in celo skupino folka... hehe..

Pa seveda je tudi z družabnega vidika stvar zelo zanimiva...

LP

nickyta
01.08.2007, 10:28
Yup... in kar je najhuje: stvar me je dobesedno posrkala vase... Če slučajno ne morem it na trening, mi potem kar nekaj manjka in sem totalno tečen, hehehe... No šalo na stran: kar je najboljše pri teh programih je to, da nisi prepuščen samemu sebi ( kot je to ''v'' fitnesu), ampak imaš na odru inštruktorja, dobro glasbo in celo skupino folka... hehe..

Pa seveda je tudi z družabnega vidika stvar zelo zanimiva...

LP

ja ja...
sm pa tud že razmišljala da bi se prdružla tem inštruktorjem..če nebi blo tok hudih pogojev :d

Aldebaran
01.08.2007, 10:32
hehe... jah so kar strogi, ... no ja pa sej mora biti tako, kam pa pridemo brez discipline,.... Enivej komaj čakam na jesen, da sprobam še nekaj drugih les mills programov, hehe...

nickyta
01.08.2007, 10:38
ja kva si pa mislu sej bi bla tud jest stroga..uuuuu..

mogoče pa nekoč :d

sam nobenga ne poznam k bi mi mal povedu kako pa kaj pridt do te funkcije

Aldebaran
01.08.2007, 10:43
ja kva si pa mislu sej bi bla tud jest stroga..uuuuu..

mogoče pa nekoč :d

sam nobenga ne poznam k bi mi mal povedu kako pa kaj pridt do te funkcije

Želite postati Les Mills inštruktor (http://www.lesmills.si/LESMILLS_slo.asp?book=instruktorji/izobrazevanje/postani_lm_inst.htm)

mislim, da boš tu dobila vse potrebne napotke, drugače je pa najboljš, da povprašaš kakšnega inštruktorja, pa ti bo z veseljem povedal kaj in kako :)
srečno, ane

Đoni
23.08.2007, 06:37
Lp

Evo jst pa doma dvigujem uteži in na treningu(bench,DL,počep,....).
Zdej se je še fotr čist naudušu nad tem in sva nardila tabolo rekordov,kjer na vsh "vajah" vodim.
Uteži dvigujem okol 1mesca.

Lp Jan

nickyta
23.08.2007, 15:15
Đoni to je super.

Jest sm tud en čas doma telovadla pa mi ni filinga..
Zdej res če ne morm do fitnes centra al pa kej..pol doma mal nardim, drugač grem pa definitivno raj tja.
Za fitnes sicer ne vem kolk je razlika (razen tega da maš tam trenerje k ti pokaže kaj delaš narobe in pa vse trenažerje), če delaš doma al pa tam...Aerobika pa je taka da rabš enga k vodi in priganja. Doma nardim sam par trebušnjakov in to je to.

Zdej k je bil čas dopustov in to, pa sm mela bol mal dinarčkov mi sploh ni blo problem tok spraskat da sm si prvošla trening. Pa tud če sm kako kavo manj spila. Sam da sm mela za tja.
Odvisna sm ratala, zasvojena. In to mi je ok. :d

nickyta
23.08.2007, 15:18
Želite postati Les Mills inštruktor (http://www.lesmills.si/LESMILLS_slo.asp?book=instruktorji/izobrazevanje/postani_lm_inst.htm)

mislim, da boš tu dobila vse potrebne napotke, drugače je pa najboljš, da povprašaš kakšnega inštruktorja, pa ti bo z veseljem povedal kaj in kako :)
srečno, ane

ja hudi pogoji so..

bom rajš še kak let mal tko zase trenirala pa bomo potem vidl kako in kaj bo iz tega.

Aldebaran
14.09.2007, 10:56
ja hudi pogoji so..

bom rajš še kak let mal tko zase trenirala pa bomo potem vidl kako in kaj bo iz tega.

hehe... no v sredo sem sprobal kombinacijo RPM in BP ... Pri RPMju sem moral en klanc spustit, ker me je krč v meča... finta je v tem, da se kondicija iz treningov BP pozna, ... finta je pa drugje: pri kolesarjenju drugače obremenjuješ mišice, ane... drugače mi je pa RPM všeč. res je rock koncert na biciklih, hehe...
obvezno si moram zrihtat spd pedala za na sobni bicikl... potem bo pa stvar še malo lepša:)
no in potem sem šel direktno še na BP... to je pa bilo nekaj, ja... ko sem prišel domov sem s celega padel v postlo, hehe...

clea
14.09.2007, 15:30
Men so tud Les Mills programi všeč, hodim na tnz, power step, step mix in na body step. Najbolj mi je všeč body step:) :) , mamo super fajn vaditeljico:) , rada bi šla pa kdaj še na body attack, ki je pa do sedaj še vedno odpadel, ker ni blo nobenga. Ne vem zakaj ni interesa. Razmišljam pa, da bi tud na pump začela hodit, se še odločam, tiste uteži, kaj pa vem:dontknow: :dontknow:

nickyta
19.09.2007, 17:30
Jest sm si z novo sezono, ki se je mimogrede začela pred kratkim, umisnla še Power tnz-kjer jevključen step, in pa latino salsa - to je...hm, aerobika+salsa.
Morm priznat da nism ravno za steperje, tko da sm to kar izpustila. Latino salsa mi je pa tko fajn..čeprov sm se nasmejala prvi dve uri, ker nism znala migat z boki tko kt se to dela ane (ples je pač ples). Čist sm bla lesena.. Zdej pa je že mal bolš. :d

No..poletje je mimo, povečan obisk fitnesa in.. vsega pravzaprav, se pozna. Spet je zaživelo.
Super je.

Zdej pa grem ker se mi čez pol ure že mudi na salso :)

nickyta
25.09.2007, 13:32
Ja.. salsa, mambo,.. latino!!
Absolutno ples ki bi ga rada obvladala! Pa še kakšen swing zraven.

nickyta
28.09.2007, 13:14
Kok je fajn k te drug dan bolijo mišice..k veš da si dobr delu.. Naj bo bolečina nagrada bi reku moj prjatu. :)

Aldebaran
28.09.2007, 13:20
hehe... a si začela z novo sezono, kaj:) ... pa se pozna, lenobnost poletja, hehe... Enivej, mene pa zadnje čase sploh ne bolijo več, sem se tako kondicijsko okrepil, da bo počasi potrebno zajetno povečat teže... Ali pa it še na kakšno drugo vadbo, naprimer step izziv alipa Attack, da malo presenetim mišice, hehe...

nickyta
28.09.2007, 13:25
Pa ja se pozna če mal zamenjaš..men se pozna že sam če grem enkrat k enmu vaditelju, drugič k drugemu..vsak ma mal drugač..ker skoz eno in isto je že mal brez veze.
Tud mene ne bolijo mišice več, dans pa jih vseen mal čutm. :) Sam trebušne.

Drugač pa nism nč počivala poleti, je pa res da se je z novo sezono začelo bolj intenzivno spet.

Step izziv...hm ja.. meni ne potegne
Attack zna bit ok.. Jest se odločam zdej če bi šla na Thai bo mal... sam ka pa vem

clea
28.09.2007, 17:22
Nickyta,
jst hodim v Fif Fit (http://www.fit-fit.net/).
Pa bi se mogoče prepisala kam drugam. Zdej smo ostali brez ene dvorane za aerobiko, ker so jo spremenil v fitness, tko da sta zdej sam še dve majhne in če pride 10 ljudi je že cela gužva:mad:
Pa men dejansko ustreza sam body step, ki je samo dvakrat na teden in še to enkrat v nedeljo. spinning, pilates in attack se zaenkrat nekak nočejo prijet, bomo vidl kako bo zdej. tnz mi je pa mal "premila" vadba zadnje cajte:angel: ker pri Body stepu sem res že ko je konc prvega komada čist uničena:) , pri tnzju pa mogoče pol na konc mal "trpim" pri trebušnjakih, drgač pa skor nič.
Bom vidla no.
sem vidla kok mate raznličnih možnosti v Panterju:p :p
A to vse dejansko funkcionira??

nickyta
29.09.2007, 14:09
Jap..
Ma v panterju maš res cel kup možnih variant.. Pa vsaka vadba je po svoje dobra.
Prostora tud dost;) :)

Jest sicer ne vem kako mate tam kamor ti hodš, vem pa da jest nebi šla več drugam k u panterja. Fajn je no.

Jest se na spiningu najbolj prešvicam in najbolj me utrudi.. tnz pa je čist odvisn h kermu vaditelnu greš.

Zameni, probi..

clea
29.09.2007, 14:15
dons mamo predstavitev novih programov, čez eno uro se začne. Upam da bo prišlo kej ljudi na attack, pa da jih bo pol vsaj 6 začel hodit, k tok je minimalno število.
kako je teb attack všeč?a je naporen?

nickyta
29.09.2007, 14:21
attack nism še probala..mislm da tud nebi.. ne vem no.. al pa bom šla enkrat, da bom vedla vsaj zakaj mi je al pa zakaj mi ni všeč. Naporen pa zna bit. Spet odvisn kdo in kako ga vodi.

Pr nas je tud zdej še mal manj ljudi, verjetno pa bo oktobra ko pridejo študentje tud pr vas mal več..

Aldebaran
29.09.2007, 22:31
Wuuhhuuu včeraj je bil spet en mega energijsko nabit trening... hehe... in kar je še lepše : BP 63 prid v naš center 12.10....kako pa komaj čakam... na koledarju že delam črtice, hehehe...

clea
30.09.2007, 11:32
BP 63?
O čem govoriš?

Aldebaran
30.09.2007, 11:35
Body Pump release number 63 :blush: nova koreografija prinaša nekaj sprememb, nekaj novih vaj predvsem za trebušne mišice... hehe... na uradni strani les mills obljubljajo ''cel žur'' hehe... več sporočim po 12tem, ko tudi sam preverim, kaj in kako:)

clea
30.09.2007, 11:38
Aha, mi smo mel včer predstavitev novih koreografij.:approve:
Za pump ne vem, ampak step mi je všeč!!