Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Nezanesljiv Siolov e-mail

Ursuss
27.03.2007, 17:34
Trije prijatelji z različnimi maili so dobili moje maile (različne) z eno dnevno, 4 dnevno zamudo, zadnji pa ga sloh ni dobil. Prav tako tudi jaz (VSAJ) enega maila nisem dobil??!!!!

Tehnična služba mi je odgovorila da ni imela težav-je torej tudi mail na siolu zanič? Manjava bi mi povzročila sitnosti, takšno delovanje pa še večje...

Vaša mnenja prosim

ervin34
27.03.2007, 17:37
Zadnje čase dobim preveč spama. :(

dal
27.03.2007, 18:48
Prejemniki lahko v glavi / headerju posameznega sporočila vidijo, kaj se je s sporočilom dogajalo (vrstice "Received").

Ursuss
29.03.2007, 16:57
Prejemniki lahko v glavi / headerju posameznega sporočila vidijo, kaj se je s sporočilom dogajalo (vrstice "Received").

In kaj to pomaga če pa se napiše Sporočilo poslano in shranjeno in se celo shrani pod poslana??!! :mad: :mad:

dal
31.03.2007, 10:15
Tako prejemnik lahko vidi, kje je prišlo do zamude pri dostavi (na SiOL-u, pri prejemniku, ali pa nekje vmes).

mtance
31.03.2007, 13:51
Meni deluje mail brez problemov, zaradi spam-a si si pa sam kriv...

vajenc
31.03.2007, 14:05
Nič novega, stvar za katero sem mislil da deluje pač ne deluje. tudi jaz sem imel takšne težave da sem dobival od prijatelja z zakasnitvijo nejegove maile. Pa tudi čedalje več mi prihaja spama čeprav imam zelo ozek krog ljudi ki sem jim posredoval siolov mail.(10 ljudi) Pa pred časom sem imel težave ko sem dobival maile od ljudi ki so naslovili mail npr. joško.buha@siol.net pač moj original mail bi bil joško.dolgi@siol.net pač kar je blo naslovljeno na joško sem dobil tudi jaz. Glede spama bom pa rekel tako kako ne more tega zrihtat siol zastonj, itak ga plačujemo, razni gmaili, yahuji, pa ti dajo spam filter zastonj, čeprav jim nič ne plačuješ. Uglavnem sramota.:( :(

Ipod
31.03.2007, 19:59
Najprej je treba vedt osnove:
Spam (http://sl.wikipedia.org/wiki/Spam)

E-Mail (http://en.wikipedia.org/wiki/E-Mail)

Ursuss
05.04.2007, 16:25
Sicer ne vem kaj ima veze zadnji post.... mene zanima še kakšna izkušnja z siolovim mailom

lp

Ipod
05.04.2007, 18:27
Fino je, da se pogleda najprej kaj e-mail sploh je preden lahko
ugotavljaš, kdo oz. kaj ti izgublja maile

Keymaker
05.04.2007, 20:15
vem da zagotovo zamujajo e-maili od t-2, zarad tega pol nism mogu oddat seminarske:S