Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Zvok - Pop Tv

SloCop
27.03.2007, 18:32
24UR JE negledljivih ker je zvok ves popačen........... kaj če bi to en mal poštimal :=)

l.p.

fazan
27.03.2007, 19:35
jes sem jim to že zjutraj javil,ker sem mislil ,da samo meni nagaja pa občasno še vedno slika cuka na vseh kanalih.

sr@nje
27.03.2007, 20:28
Že 24h pa ne zrihtajo.

SloCop
30.03.2007, 15:44
Še vedno je zvok neuporaben................ na PC ju je pa ok..............

sr@nje
04.04.2007, 21:03
Pa to je sramota, v enem tednu niste sposobni zrihtat POP TV da dela tko kot mora.

smoki79
05.04.2007, 20:15
Pa to je res svinjarija! Pa ne vem, ali nas je samo par revezev, ki nam ne dela, al vsem ne dela (odkod pa si, sr@nje)? Ker ce vsem ne dela, se prekleto malo ljudi razburja. Jaz sem ze en teden nazaj urgiral pri siolu, pa se nic ne popravi. Resno razmisljam, da ne bi placal poloznice.

alsi
05.04.2007, 20:24
Ja zvok na Pop Tv je nekam čuden stereo, kot da bi odmevalo :veryevil:

miro74
05.04.2007, 20:25
Hmm men se mal čuden zdi zvok na pop-tv. stereo ziher ni. so pa tastari rekli da je baje muzika bolj glasna ko govorjenje al nekaj takega. no zdej ko to pišem se mi je zopet slika ustavla za 3sek. tko da bog nam pomagej (da t-2 spustijo na našo centralo) tistim ki smo pri siolu.

sr@nje
05.04.2007, 22:10
Lj, centrala Tacen-Brod.

smoki79
06.04.2007, 17:08
Ah, jaz sem na Rudniku, pa isto, no... sranje.

albina
06.04.2007, 19:25
Pa kaj bo z tem POP TV-jem!? Če govor komaj slišiš muzika pa taka da odmeva.:nonono:

rock
06.04.2007, 20:11
Dajte na POP poklicat, da bi radi reklame slišal. Bodo hitro porihtal;).

ronex
08.04.2007, 05:55
Že tri tedne nimamo poštenega zvoka na območju Rač. Zanima me kako dolgo bo še tako. Ali je to samo na našem območju ali imate težave po vsej Sloveniji. Lepo bi bilo, če bi dali vsaj kakšno obvestilo ali opravičilo.
Upam, da boste vsaj račun znižali za toliko kot smo prikrajšani pri vaši ponudbi. Večina nas gleda cca 80% POP-TV. Tako smo sedaj pošteno prikrajšani za gledanje TV.

Če ne znate sami odpravit teh pomanjkljivosti bi bilo dobro, da najamete zunanje sodelavce. Vsak se kdaj zateče po tujo pomoč. V kolikor pa ni težava v znanju ampak opremi pač zamenjajte le to. Pač bo en mesec malo manjši PROFIT.

Upam, da nam kmalu naklonite več pozornosti in uredite POP-TV kot se sliši.
Lep dan, ronex - Rače

jan050
08.04.2007, 18:04
Tudi pri nas (Lj.-Polje) je zvok na POP-u vsaj 50% glasnejši, kot na ostalih kanalih. Tako, da, ko prestavim na drug program, mora zvišati glasnost, nato pa se vrnem na pop, mi pa skoraj ušesa raznese.
To se dogaja že cel teden.

smoki79
09.04.2007, 09:15
Če bi bil problem samo spremenjena glasnost, bi še nekako prežvečil zadevo. Ampak gre za to, da je govor komaj slišen, če je pa zraven glasba (tudi npr. sredi filma), je ta v primerjavi z govorom zelo glasna - po eni strani prav fascinantno, da se lahko kaj takega zgodi, po drugi pa silno zoprno. No, poleg tega, da je govor zelo tih, občasno tudi "hrešči".

sr@nje
09.04.2007, 09:54
Sicer je lepo da poveste od kod ste in kakšne so tžave, ampak potrebno je tudi poklicat na na tehnično podporo in napako javit, zabeležit jo morajo tudi pod vaše uporabniško ime, sicer kako boš uveljavljal reklamacijo.
Pomaga tudi email na info@siol.net, to sem po več kot enem tednu čakanja na učinek storil tudi sam.

sr@nje
12.04.2007, 12:39
Moram Siol-u čestitat, saj jim v 14 dneh ne uspe popravit zvoka najbolj gledane POP TV.

rock
12.04.2007, 16:48
Vsi na Siolu gledajo TV prek variante, ki je ne podpirajo in jim kanal dela OK (PC VLC)?

sr@nje
19.04.2007, 16:06
Sramota še sedaj niste zrihtal zvoka.

Naj bo to spodbuda za nove naročnike SIOL TV:

storz
20.04.2007, 08:53
Sramota še sedaj niste zrihtal zvoka.

Naj bo to spodbuda za nove naročnike SIOL TV:

cel dan sem imel prižgan POPTV in nisem zasledil nobenega problema. A se to res čisto vsem dogaja? Ali je že kdo od vas probal STB nest na servis pa probat z nadomestnim?

lp,
storz

madmitch
20.04.2007, 11:31
cel dan sem imel prižgan POPTV in nisem zasledil nobenega problema. A se to res čisto vsem dogaja? Ali je že kdo od vas probal STB nest na servis pa probat z nadomestnim?

lp,
storz

Ja, zvok je slab v vsakem primeru. Tudi na VLCju in Aditeyi.

storz
20.04.2007, 11:54
Ja, zvok je slab v vsakem primeru. Tudi na VLCju in Aditeyi.

okay bom še mal poslušal, a mi lahko malo opišete kaj naj pričakujem? Eni pišete da je 50% glasnejši kot ostali? Prosim če mi čimbolj podrobno opišete.

Pa povejte tudi če se to dogaja pop, dop? zvečer?

lp,
storz

fazan
20.04.2007, 14:56
Pop tv najbolj občutiš salb zvok v večernem času in to tako,da se predvaja še neka glasba zraven .Je pa pretiho ,ker ko pojačaš moraš potem ostale kanale dajat bolj na tiho.
Zraven pa še pohvala ,ker ste dodali vtv nekaj novega sicer programsko manj zanimiv kanal vsaj za mene.
Ne dela pa tve makedonija planet in test kanal.

Ipod
20.04.2007, 16:42
Hehe test kanal je namenjen testiranju :)

smukec
20.04.2007, 19:29
posulšam že nekaj tednov ta pop tv ,pa mi ni jasno v čem je fora ozioma meni dela normalno

alsi
20.04.2007, 20:32
Razliko se sliši samo na stereo televiziji, kot da bi zvok prihajal od odzadaj ne pa iz televizije. Podobno kot če en zvočnik vežeš v protifazo (obrneš + in -).

sr@nje
21.04.2007, 20:45

lp,
storz

Tukaj ne vidim logike, zakaj bi ravno POP TV zezal ostali kanali pa ne, če bi bil v vprašanju STB ?
Glasnost samega kanala je preccej višja od ostalij kanalov.
Obupne so pogovorne oddaje kjer je v ozadju glasba, ki je tako glasna da govora ne slišiš.
Pa tudi reklame so močno izstopajoče.
FIlmi odvisno od zvočnih efektov, ko so v igri letala, tovornjaki, ...,glasne zadeve se govor sploh ne sliši, vse bobni, rohni. Deluje nekako odmevajoče

Je pa stanje cel dan enako.

Moj TV ni stereo.

kitl
21.04.2007, 22:51
Zanimivo pri T2 je POP edini kanal, ki je dosti tišji od ostalih :(

smoki79
22.04.2007, 08:41
No, pri nas pop-tv dejansko ni najglasnejši, ampak daleč najtišji, tako da moraš glasnost naviti na vso moč, da sploh slišiš govor. In zaradi tega, ker je glasnost tako navita, včasih vse skupaj kar hrešči.

Razen, ko se pojavi glasba, ki je pa normalno glasna, tako da moraš hitro utišat vse skupaj, ce nočeš, da tebi in sosedom popokajo bobniči. In to je čist neodvisno od oddaje (ok, možnost je, da je v prime-timeu slabše, ampak izven prime-tima zelo redko gledam, tako da težko zanesljivo rečem), lahko so to Trenja in njihova glasbena špica, lahko je pa npr. film, kjer junak pride na veselico, pa je v ozadju glasba, pa je tako na glas, da sploh njegovega govora ne moreš slišat (dokaj realistično, ampak film definitivno ni bil posnet tako :) ).

sr@nje
22.04.2007, 16:22
Se popravljam, POP TV je NAJTIŠJI , to sem tudi hotel napisat, ampak sem se ... .

sr@nje
25.04.2007, 22:12
Minil je že cel mesec, a mislite kaj naredit ali naj kar za par mesecev reklamacije oddam???

Sacha
26.04.2007, 08:11
Že več kot mesec dni je minilo in kljub opozorilom s strani strank se ni nič spremenilo :nonono:

Med reklamami je katastrofa, glasba med govorom je preglasna, verjetno ne vedo kje začet popravljat:d

sr@nje
26.04.2007, 18:10
O vejo, vejo kaj je treba naredit, saj to ni prvič, ampak se jim kratko malo j**e dokler plačujemo.

Čez praznike imate čas pisat reklamacije, pa pošljite kar na info@siol.net , naj kar sami poskrbijo, da pride v prave roke, ker ne bom plačeval faxiranje, pa tud fax se zelo hitro zgubi..

sr@nje
04.06.2007, 20:46
No to je pa že višek arogance, po več kot dveh mesecih niste zrihtali tega k********a zvoka na POP TV.
Zdej pa ne vem ali ste nesposobni ali se vam fučka za vse ???

Danes pa je višek, saj se POP TV sploh ne da gledat, ker vse hrešči.

carlib
11.06.2007, 19:44
Ok danes mi je šele jasno ... mi priklopijo TRIO in vse prav in dobr ... pa POP TV kriza ... ta zvok je obup!

rtmktl
11.06.2007, 20:04
pa kdaj bo na tem POP TVju zrihtan ta glas!!!????? a lahko to en Siolovec pove..

carlib
21.06.2007, 12:22
Bravo! :) Trenutno dela!

bojantav
28.06.2007, 20:39
kar se zvoka tiče, težim že eno leto. ker v vuko***ini kjer živim nimam druge izbire, sem si nakopal to združbo diletantov na vrat, pa še tu so se na začetku branili mojega denarja, češ da sem predaleč od centrale in podobne neumnosti. na koncu se je samo izkazalo, da so mi za velike denarce telekomovci pred leti prodali nek črnski tel. priključek. pa so porihtal. po poklicu sem tonski mojster, vse imam vrhunsko ozvočeno, potem pa mi uletijo tile pajoci od katerih niti eden ne ve o čem govorim, čeprav je vsem njihovim uporabnikom jasno , da nekaj ni naštelano kot bi moralo biti. mogoče se motim, ampak dovolj bi bilo, da bi nekdo dvignil rit, šel z slušalkami na glavi do kamorkoli že in porihtal zadevo kakorkoli že, ker SE DA.
pa še to. ko je na tv3 zvok dosegel najnižjo točko, so mi rekli da bodo pogledali, pa vem da niso, ker sem se po dveh dneh obrnil na službo za stike z javnostjo na tv3, jih malo pohvalil kako dober program da imajo, nakar so mi povedali da imajo te teževe in samo z siolom že ves čas in da bodo urgirali. zvok na tv 3 je od takrat 300% boljši, pa še vedno ne najboljši. zanimivo pa je, da so slo1 slo2 a kanal in poptv skoraj ves čas brezhibni. očitno ti vejo kako naše gostitelje prijeti za jajca.

ob prvi priliki bežim od tu h konkurenci. pa bi raje ostal, če bi resno jemali naše pripombe ter nanje vsaj iskreno in smiselno odgovarjali.

pikica2
28.06.2007, 21:43
se strinjam s tabo siol je porazn ne samo zvok na tv tud slika, kar se pa zvoka tiče pa ne vem a mate vsi iste tezave kot jz na enem programu ful naglas dam na druzga morm pa pojacat. Poraz moja sestra je na T2 pa pove ima včasih motnje vendar so manjše kot pri nas nima tezav s sliko, ne vem zakaj ne zelijo drugi ponudniki se razsirit se izven lj. oz. na taksna območja kot smo mi! Škoda k kakšn od siola ne prebira to stran pa kej ukrenu v tej smeri pa bi bli vsi zadovoljni a ne?