Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Izbor vrst - evolucija današnjega človeka

Žeruh
02.04.2007, 18:26
Res sem dolgo premišljeval, ali naj dam ta post v rubriko "Ljubezen in spolnost" ali tu... pa sem vrgel kovanec in ta rubrika je zmagala.

Pred kratkim sem na mail dobil precej slik "silikonk" in naravno obdarjenih žensk. Hkrati pa ( mi) je na TV-ju bila neka poljudnoznanstvena oddaja, ki me je skupaj z mailom pripeljala do sledečega razmišljanja.

Po teoriji evolucije gre izbor vrst k izpopoljnjevanju vrste za preživljanje. Nekateri hrošči so začeli "oponašati" vejice ali suhe liste. Divje mačke so dobile črte, da se lahko skrijejo za visoko travo ali grmičevja.

Potem tudi drugi izbor... nekatere ptice se med spoloma zelo razlikujejo... samci so bolj barvasti in okrašeni, da naredijo vtis na samice. Podobno je tudi z nekaterimi plazilci.

Nedolgo nazaj sem nekje bral, da so se med ljudmi pojavili blondinci in blondinke, ker je verjetno na tistem delu sveta (sever evrope.. pred 30.000let) človeštvo propadalo, ker je pomankovalo enega od spolov (premalo moških naprimer), pa se jje pojavil "blond gen", ki je bil bolj privlačen, da so se tisti mali izbor moških raje odločili zanjo, med vsemi izbori žensk.

Sedaj se vrnimo na moj mail z "jožkarcami". Kaj mislite: Če naša vrste stremi k temu, da imajo ženske vedno večje jožke (ne bom namenoma napisal "prsi")... no če naša vrsta stremi k temu da ima ženska vedno večje jožke, ali lahko naši potomci pričakujejo, da bodo čez tisoć let ali pa celo manj, vse ženske naravno obdarjene z velikimi jožkami?:2thumbs:

Marduk1
02.04.2007, 18:33
Velike joške ne privlačijo vsakogar in mislim da je tega vedno manj ker mislim da je še vedno več žensk ki imajo srednje velike joške in to je meni čist prav.

Irina
03.04.2007, 01:14
Moj odgovor bo bolj zloben. Tudi, če bodo ženske v bodočnosti nosile nederčeke s košarico Ž, ti tega ne boš dočakal. Ne ubadaj se s tem, uživaj ob tem, kar ti narava ponuja sedaj.

Marduk1
03.04.2007, 07:50
Moj odgovor bo bolj zloben. Tudi, če bodo ženske v bodočnosti nosile nederčeke s košarico Ž, ti tega ne boš dočakal. Ne ubadaj se s tem, uživaj ob tem, kar ti narava ponuja sedaj.

Po moje mnenju najboljša izjava. Živi za danes ne za jutri.

mrjerry
03.04.2007, 09:02
Rece se joške in ne jožke :nonono:

Smaug
03.04.2007, 11:12
Tvoja teorija drzi se manj vode kot ta: fizicno so velike prsi mnogo vecja ovira za funkcioniranje cloveka kot male (psiholoski faktor "potrebnega moskega" tukaj izpustimo :)). Ker obstaja torej realna moznost, da si vsaka pripadnica nase vrste umetno poveca le-te, bodo te evolucijsko iz leta v leto manjse, saj ne bo vec potrebe po prehranjevanju mladicev (epruvetni otroci se bodo futral na slamico), ali kakrsne koli druge potrebe po tem delu telesa, ki ob samem razvoju potrebuje povrh se ogromno telesu esencialnih sestavin za zivotarjenje.
Ker bo posledicno nas vedno vec, hrane pa manj, bodo zenske z velikimi prsmi izumrle :approve:

Sicer bi se pa na njihovem mestu zamislil; toliko malih otrok strada v Afriki, medtem ko si one puscajo dolge. Cccc, kam gre ta svet....

Žeruh
03.04.2007, 14:54
Vidim, da so nekateri precej resno vzeli to....
Seveda sem sam prepiričan, da se to ne bo zgodilo (razen če se samo parijo jožkarce, tiste z malimi pa so brez potomstva --- to je tudi šala, čeprav malo zlobna).

Teza je samo tako postavljena, ker bi se dalo o tem marsikaj razpravljati. Pričakoval sem da boste sami postavljali prava vprašanja - naprimer kot so:
- Ali bodo v prihodnosti vsi lepi, ker vsi stremimo k popolnosti in vsi hočemo biti lepi ali pa vsaj lepega partnerja imeti?
- Ali bo plešavost pri moških izginila?
- Ali bo zaradi globalizacije v prihodnosti samo ena rasa (ne to, da bi ena vse ostale iztrebila, ampak se bi vsi "ZJE8ALI" med sabo)?
- Ali bo imunski sistem človeka totalno propadel, ker smo vedno bolj "kontaminirani" z umetnimi zdravil?
- Kako se bo človek "evoluiral", će bo planet propadel (malo hrane in vode), ali če bo planet "zrihtan"(minimizira se onesnaženost, hrane dovolj, dovolj čiste vode)?
- Ali bodo človekovi prsti v prihodnosti zelo dolgi (vedno več tipkanja tipkovnic in manj razgibavanja)?

Ure in ure se lahko o tem teoretizira. Samo za pogovore ob pivu, pa so najboljše tiste, kako bi "evoulirali", da bi vsi imeli dolge tiče in velike jožke;) .

paradox
03.04.2007, 20:48
Tvoja teorija drzi se manj vode kot ta: fizicno so velike prsi mnogo vecja ovira za funkcioniranje cloveka kot male (psiholoski faktor "potrebnega moskega" tukaj izpustimo :)). Ker obstaja torej realna moznost, da si vsaka pripadnica nase vrste umetno poveca le-te, bodo te evolucijsko iz leta v leto manjse, saj ne bo vec potrebe po prehranjevanju mladicev (epruvetni otroci se bodo futral na slamico), ali kakrsne koli druge potrebe po tem delu telesa, ki ob samem razvoju potrebuje povrh se ogromno telesu esencialnih sestavin za zivotarjenje.
Ker bo posledicno nas vedno vec, hrane pa manj, bodo zenske z velikimi prsmi izumrle :approve:

Sicer bi se pa na njihovem mestu zamislil; toliko malih otrok strada v Afriki, medtem ko si one puscajo dolge. Cccc, kam gre ta svet.......:D :approve:

Aleksander Vidmar
05.04.2007, 20:16
Hm.. Regenerativni človek? genom, ki bi omogočal samoobnavljanje telesa ?