Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : 2 vprašanji

Nodika
03.04.2007, 11:28
Dober dan:D ,

Zanima me, kaj je za vas sprejemljivo? Prijatelji nasprotnega spola vašega partnerja. Kje je meja? Kaj je primerno/dovoljeno početi s prijatelji nasprotnega spola in kaj ne za vas? Do kje bi tolerirali? Je možno dolgotrajno zelo dobro prijateljstvo med moškim in žensko, če sta zraven v resnih razmerjih, poročena. Bi prenesli, da se vaš partner zateče, k prijateljici/prijatelju po nasvet, po ramo za se zjokat...?

Mimogrede, da ne odpiram še ene tem...da ga malo odpeljem stran od teh njegovih prijateljic:D

Je bil morda kdo v kakšnem luštnem apartmajčku (za 2 osebi), bolj sodobno opremljenem, kjerkoli v Sloveniji, ki bi ga lahko priporočal. Iščem eno luštno gnezdece za 4 dni oddiha in miru.

Hvala :)

Leeloo
03.04.2007, 11:43
Nodika, mislim, da je možno takšno prijateljstvo. Samo morata res oba imet razčiščeno, zakaj sta tam. Pri meni to dela, no. ;)
Kaj je dovoljeno? Objem, poljub na lička (pravzaprav jih vedno, jko jih vidim, totalno izljubim ;) :D ) ... pa moj ni bil nič kaj ljubosumen, ker mu je bilo popolnoma jasno, da je to to in nič drugega. Seveda je te ljudi tudi sam spoznal in se prepričal, da ne voha nič "pokvarjenega".

Sicer pa ima vsak svoje meje... Vsi smo si različni. :)

Aldebaran
03.04.2007, 11:48
Nebesa (http://www.bohinj.si/turizem/apartmaji_si.html)
ali pa kakšen apartma (http://www.bohinj.si/turizem/apartmaji_si.html) v Bohinju

seveda pa so tu še prelepi predeli pohorja (http://www.gradtur.si/poletje/slovenija/gore/pohorje/apartma_martin.htm)
in seveda neomejene možnosti slovenskega primorja...

toliko z moje strani... Jaz bi svojo odpeljal v nebesa:blush:

Lencka
04.04.2007, 14:27

Zanima me, kaj je za vas sprejemljivo? Prijatelji nasprotnega spola vašega partnerja. Kje je meja? Kaj je primerno/dovoljeno početi s prijatelji nasprotnega spola in kaj ne za vas? Do kje bi tolerirali? Je možno dolgotrajno zelo dobro prijateljstvo med moškim in žensko, če sta zraven v resnih razmerjih, poročena. Bi prenesli, da se vaš partner zateče, k prijateljici/prijatelju po nasvet, po ramo za se zjokat...?

Meni se zdi normalno, da imata partnerja tako skupne kot vsak svoje prijatelje - kaj je dovoljeno, pa... no, kje pa je meja med prijateljstvom in tistim, kar je že "nekaj več" (afera ali kakorkoli temu rečete)? Poljub na lica, objem - tudi to je lahko prijateljsko ali pa zapeljivo, ne?
To, da zmoreta imeti iskreno prijateljstvo (in ne kaj več) z nekom drugim, se mi zdi prav.
Problem vidim nekje drugje. Partner je (vsaj po moji "definiciji") oseba, ki ti je najbližja, torej prvi prijatelj, najtesnejši prijatelj (čeprav ne edini)... Seveda se zatečeš tudi k drugim - sploh, če se moraš kdaj zateči zaradi tezav z njim/njo :clown: - ampak če bi vedno ali zelo pogosto iskala uteho pri drugih in ne pri partnerju, bi to zame pomenilo, da v vezi nekaj škripa - in to v temeljih. Zakaj se ne zjočem na partnejevi rami, zakaj bežim drugam? Zakaj me drugi bolje svetujejo, zakaj jih lažje povprašam? :dontknow:

Leeloo
04.04.2007, 15:41
So true, Lencka, so true :2thumbs: - mislim na drugi del, s prvim se pa itak strinjam ;)

spartan
06.04.2007, 06:35

Mimogrede, da ne odpiram še ene tem...da ga malo odpeljem stran od teh njegovih prijateljic:D

Je bil morda kdo v kakšnem luštnem apartmajčku (za 2 osebi), bolj sodobno opremljenem, kjerkoli v Sloveniji, ki bi ga lahko priporočal. Iščem eno luštno gnezdece za 4 dni oddiha in miru.

Hvala :)

...take situacije pa še nisem imel...

Jelengar
08.04.2007, 01:15
Bi prenesli, da se vaš partner zateče, k prijateljici/prijatelju po nasvet, po ramo za se zjokat...? :nonono: Se popolnoma strinjam s tem kar je rekla Lenčka. Za kaj pa ima potem tebe? A da ga pelješ za 4 dni v kak apartma? Ta tip nima pošlihtanih prioritet.

Zanima me, kaj je za vas sprejemljivo? Prijatelji nasprotnega spola vašega partnerja. Kje je meja? Kaj je primerno/dovoljeno početi s prijatelji nasprotnega spola in kaj ne za vas? Do kje bi tolerirali? Je možno dolgotrajno zelo dobro prijateljstvo med moškim in žensko, če sta zraven v resnih razmerjih, poročena. Prijateljstva samcev in poročenih so različna - drugačna.

roxa
16.04.2007, 08:47

verjetno mi ne bi blo všeč...namreč zvezo si predstavljam tudi, kot prijateljstvo :shy: razen, če bi vidla, da mu res nisem v pomoč