Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Pomoč...

AlienW
03.04.2007, 20:20
Hello. Pred kratkim sm si kupu sony NW-S705F. zvok je tak da dol pades:O Naroču sm ga iz japonske in problem je ker ko vključim FM mi lovi sam frekvence od 70-90Mhz:mad: Če kdo kej ve kaj je narobe pa če majo tm kej drgač al kaj? Sam za japonsko pa pomoje tut ni misšlen k je jezik sam angleški. No če kdo kej ve naj prosiiim pove. TNX

dkivi
04.04.2007, 14:07
hja,kaj naj ti rečem,naročil in dobil si original model za japonsko,tam imajo čist druge frekvence v rabi (velja tudi za mobitele)...tko da se ne da nič narediti,svetujem ti da v bodoče nabavljaš stvari pri nas saj je to že zaradi servisa ipd. lažje...
mogoče bi ti lahko pomagali na sony.si

AlienW
04.04.2007, 15:22
Ja to sm že pomislu ja sam kako da je pol angleščina po defaultu gor? Pa itak ne mors nastimat jezikov.

Smaug
15.06.2007, 10:22
Poba, kako si zadovoljen zaenkrat (saj vem, da je glupo vprasanje :d). Sam planiram nabaviti 4 giga izvedenko...

Kdo pozna kaj podobnega za ta denarius? Najbolj vazna karakteristika je kakovost zvoka, sekundarna pak baterijska poraba. Raznih ostalih bedarij kot je gledanje slik, filmov ipd. absolutno ne rabim. Fajn je tudi, ce je stvar cim manjsa.

Smaug
18.06.2007, 10:47
Nekako pusnem malo na kakovosti zvoka, ampak najhujsi minus sta velikost in trop (zame) nepotrebnih funkcij. Rajsi si potem nabavim palm, ki ga lahko uporabljam kot GPS in se neham zgubljati po tujih metropolah...

Smaug
18.06.2007, 11:50
Vis, ampak moj korenjak ne zeli konkurence, zatorej moram kupiti nekaj manjsega :)
Raja jako hvali nov Sony-ev noiZ reduction, sam sem ze tako all the time na Sony-u poleg tega so NW - S700 serija ravno prav majhni, da jih skrijes v nosno votlino. Pri iPodu imas pa lcd-jcke, ki ti zrejo valuable energijo in glede na to, da nihce vec ne izdeluje tamagocijev na obicne baterije, jazst pa mp3 izjemno rad vzemam na podrocja, kjer niso slisali za elektriko, si nekaj z 15-20 ur playing time-a ne morem privosciti. Sony naj bi zdrzal 50, plus tega ima se opcijo hitrega polnenja.

Mah, ne ves ti nas audiofilov...

EDIT: Jutr pir?

AlienW
18.06.2007, 13:06
NW-S700 ti povem je svetovn! Samo kupi ga v Sloveniji. Prišlo me je točno toliko kot če bi kupil v Sloveniji, ker me je prišla carina 10000sit:s. No z mojim ni več problemov ker sem slušalke strgal ko so se mi zapletle v feltno na kolesu, mp3 sem dal pa v pralni stroj ter nato še v sušilni stroj (ponesreči da ne bo kdo mislil da sem zanalašč):d Betarija drži do 50 ur, kakovost zvoka neprimerljiva. Do zdaj še nisem slišal takega zvoka iz slušalk. V 3 min napolneš za 3 ure.